• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Bendruomenė
  • Užduok klausimą
  • Šiandienos žinutės

„Acer“ monitoriaus problemos

• „Thread Starter“ lankas
  • Pradžios data
B

lankas

TS naujokas
Maždaug mėnesį turiu „Acer 1920 X 1080p @ 60 hz“ monitorių su horizontaliomis žalios arba rausvos spalvos linijomis, pradedant dešine puse prieš pat ekrano vidurį. monitorius ir linijos, kurias naudojau anksčiau, šiame monitoriuje nebuvo rodomos, todėl aš jį taisiau maždaug 3-4 kartus, bet jie trunka tik savaitę. Be to, mano kompiuteriui yra tik 5 mėnesiai, aš nežinau jūsų monitoriaus amžiaus ir pats jo nepirkau. Ar yra kokių nors būdų išspręsti šią problemą, ar turėčiau ją tiesiog pakeisti?
Sikloidas Toras

Sikloidas Toras

Akmens amžiaus skaičiuoklė - Spustelėkite žemiau esančią uolą.
Lengvai, jei jūs galite tai išspręsti savaitę ar dvi, aš eisiu į priekį ir laikysiu atviras akis pardavimui.
B

lankas

TS naujokas
Cikloidas Torusas sakė:
Lengvai, jei jūs galite tai išspręsti savaitę ar dvi, aš ir toliau ją taisysiu - ir atidarysiu akis, kad galėčiau parduoti.
Aš ketinau toliau taisyti, bet viskas, ką padariau, kad ją ištaisyčiau, atrodo, nebeveikia, tikriausiai išeina, bet aš tikrai stebėsiu, ar monitorius gali pakeisti
Sikloidas Toras

Sikloidas Toras

„eBay“ turi keletą gražių LED monitorių, kurie išleidžiami iš nuomos - 3 metų „geriausias“ monitorius tuo metu gali būti nuo 50 iki 75 USD.

Sutaupykite pinigų, sumažinkite e. Atliekų kiekį, išsaugokite planetą.
B

lankas

TS naujokas
Cikloidas Torusas sakė:
„eBay“ turi keletą gražių LED monitorių, kurie išperkami iš jų nuomos - 3 metų „geriausias“ monitorius tuo metu gali būti nuo 50 iki 75 USD.

Sutaupykite pinigų, sumažinkite e. Atliekų kiekį, išgelbėkite planetą.
Ačiū aš juos patikrinsiu :)
B

lankas

TS naujokas
Beje, aš tiesiog naudoju „HDMI“ laidą, kad prijungčiau monitorių, o ne VGA, o linijos vis tiek būtų vertos naudojant DVI kabelį
Sikloidas Toras

Sikloidas Torusas

„horizontalios žalios arba rožinės linijos“ - gali būti laidai, todėl gali būti naudinga išbandyti kitokius - vienoje iš kabelių jungčių gali būti blogas lydmetalis - viduje taip pat gali būti šviesos pieštuko trintukas ir juostos kabelis, kurį gali tekti vėl prijungti (nors kai kurie kondensatoriai gali sukelti blogą smūgį būkite atsargūs - taip pat juostelės kabelių jungtys yra subtilios ir jas reikia suprasti prieš bandant jas atskirti) - jei esate meistras mechanikas, galite tai ištaisyti - patikrinkite keletą vaizdo įrašų, kad pamatytumėte, ar „YouTube“ jums tinka.
B

lankas

TS naujokas
Gerai, ačiū už pagalbą!

Naujausi pranešimai

• Morrisas Mažas
    Nepaisant to, kad rėmė renginį, „Nvidia“ atšaukė „MWC 2020“ planus
  • neeyik
    QR kodai
  • 101
    Indija kovoja su triukšmu, raudonai degant šviesoforams, jei vairuotojai toliau važiuoja ...
  • 101
    „Netflix“ leidžia išjungti erzinančias automatines peržiūras
  • Evernessince
    CNET kankinimų prieš „Motorola Razr“ testas yra ydingas
  • 101
    „Google“ automatinės paieškos rodymo funkcija atsiranda „Pixel 1“, „2“ ir „3“
  • 101
    Tyrėjai sugebėjo nutekinti duomenis iš kompiuterio, keisdami ekrano ryškumą
  • 101
    2019 m. „Steam“ vartotojai praleido daugiau nei 20 milijardų valandų