• Užduoti klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Programinė įranga
  • „Windows“
  • Šiandienos žinutės

Windows 7 „Windows 7“ de ACPI

• „Thread Starter“ džiaugsmo džiaugsmas
  • Pradžios data
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.
J

džiaugsmo džiaugsmas

TS naujokas
Ei,

Turiu žinoti, ar „Windows 7“ galima išjungti ACPI (Advanced Configuration and Power Interface). Žinau, kad tai įmanoma XP ir galiu tai padaryti su 7.

Jūsų pagalba būtų labai dėkinga!

------

„Microsoft Windows 7 Ultimate“
7 000 6.1.7
„Sony VAIO“ nešiojamas kompiuteris
B00kWyrm

B00kWyrm

TECH NAUJIENOS Paladinas
Sveiki, JoyofJoy: banga:

Aš nesu modas, bet leiskite pateikti jums pavėluotą pasiūlymą ...
Sveiki
: grintmas

Į klausimus, pateiktus skiltyje „Įvadai“, greičiausiai nebus atsakyta.
Turite pradėti giją atitinkamame forume.

Kai atvykome, vienas iš modų pasveikino mane šiais naudingais patarimais.

Turėtumėte perskaityti, kaip siųsti naują pranešimą šį vadovą.

Viskas prieš išsiunčiant Pateikimo gairės.

Norėdami gauti techninę pagalbą Forumas.

Daugelis vartotojų turi Profilis.
Sistemos ypatybės visada yra naudingos, kai norite palaikymo (žr. Pirmuosius du pasiūlymus).
Pagalbininkai gali paprašyti nusiųsti kai kurias jūsų savybes į giją.

Galite pasiekti daugelį kitų internetinių „TECH NEWS“ vadovų Čia.

Mėgaukitės viešnage :)
Mictlantecuhtli

Mictlantecuhtli

TS evangelistas
Aš ką tik patikrinau savo 7 sąrankas, „ACPI x64“ kompiuterio tvarkyklė neturėjo jokių kitų suderinamų parinkčių, todėl atsakymas yra neigiamas.
J

JessicaD

TS naujokas
Joyofjoy,

Tiesiog jei žinote, „Microsoft“ turi oficialų „Windows 7 RC“ palaikymo forumą, esantį čia tinyurl.com/9fhdl5. Palaiko produktų ekspertai, inžinieriai ir palaikymo komandos. Galbūt norėsite patikrinti papildomą palaikymą ir atsiliepimus.

Džesika
„Microsoft Windows“ klientų komanda
burkulma

burkulma

TS evangelistas
Remiantis informacija, kurią perskaičiau apie žmones, diegiančius „Windows 7“ kai kuriose senesnėse platformose, atrodo, kad „Windows 7“ galima įdiegti sistemose, kurios neatitinka ACPI. Be to, kaip ir „Mic“, „Device Manager“ nematau jokių parinkčių. Jei „Windows 7 *“ palaiko ne ACPI aparatinę įrangą, tai gali reikėti atlikti diegiant. Jei tai tiesa, tai turėtų pasiekti tai, ko norite išjungti ACPI savo BIOS, ir atlikti taisymą.

Aš čia tik mąstau, bet manau, kad saugu priimti 32 bitų versiją daro Jei jis palaiko aparatūrą, kuri neatitinka ACPI, labai tikėtina, kad 64 bitų versija to nepadaro. Kažką dar pagalvoti.

Tačiau turiu jūsų paklausti ... kokia problema? Gal tai problema, kurią galime išspręsti už jus nesusitvarkę su AKPI?
SNGX1275

SNGX1275

TS pajėgų specialusis
Būtų puiku, jei galėčiau gauti „Win7“ savo P2 350, bet po kelių dienų bandymų ir googlinimo negalėjau suprasti, kaip tai padaryti. Tai buvo AKPI problema.
R

rwc1969

TS naujokas
Joyofjoy, aš nežinau, ar įmanoma išjungti ACPI sistemoje „Windows 7“, bet „ACPI.SYS!“ Galite sustabdyti giją. Proceso naršyklės naudojimas „Sistemos“ procese. Tai gali suteikti jums norimą efektą. ??
LookinAp aplink

LookinAp aplink

„Ex Tech Scout“
Hmmm .... Aš tikrai nesu 100% tikras dėl to (ar kaip tai veikia / veikia / veikia „Windows 7“), bet aš išmesiu idėją, nes galbūt norėsite pasižvalgyti ar daugiau sužinoti „Google“

I pagalvok Norint įdiegti „Windows“ (bet kurią „Windows“ versiją) aparatinėje įrangoje, kuri neatitinka ACPI, reikalinga suderinama ir panaši ne „ACPI“ „Windows“ versija Aparatinės įrangos abstrakcijos sluoksnis (Dalykas).

Galite pabandyti
> Ieškokite paieškos modelio „Windows“ kataloge daiktai * .tml
> Tada patikrinkite, ar kuris nors iš hal * .dll failų skirtas palaikyti ne ACPI aparatinę įrangą
> Norėčiau spėk Tai neįmanoma, jei nėra HAL apibrėžimo, palaikančio ne AKRĮ

Pastaba: viskas įmanoma daiktai * .tmlgalima, įdiegta pavadinimu p.dll
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.

Naujausi pranešimai

• VitalijusT
    „Nuro“ R2 transporto priemonei buvo suteikta pirmoji privati ​​kompanijos teisinė išimtis iš NHTSA
  • Evernessince
    „Metro Exodus“ grįžta į „Steam“ po ilgo „Epic Games Store“ išskirtinumo
  • kapitonas
    „Netflix“ leidžia išjungti erzinančias automatines peržiūras
  • I
    „AMD Threadripper 3990X“ apžvalga: absoliuti beprotybė!
  • L
    2019 m. „Steam“ vartotojai praleido daugiau nei 20 milijardų valandų
  • Xclusiveitalian
    Kadangi vartotojų susidomėjimas DNR tyrimais ir toliau mažėja, giminė atleidžia 100 darbuotojų
  • cliffordcooley
    Indija kovoja su triukšmu, raudonai degant šviesoforams, jei vairuotojai toliau važiuoja ...
  • „SolarisGuru“
    Naujasis „Motorola“ vyris „Razr“ „sulūžo“ po 27 000 kartų per ištvermės testą