• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Bendruomenė
  • Straipsniai ir apžvalgos
  • Šiandienos žinutės

Geriausios 2016 m. Pagrindinės plokštės: įdomios, ekstremalios, darbo vietos ir biudžeto parinktys

• „Thread Starter“ Steve'as
  • Pradžios data
Steve'as

Steve'as

„TECH NEWS“ redaktorius
Darbuotojai

Naujo kompiuterio kūrimas yra susijęs su pasirinkimais ir kompromisais. Pasirinkimas tarp AMD ir „Intel“ paprastai yra pirmasis pasirinkimas, kurį turėtumėte padaryti, tačiau tai tikrai nėra pats sudėtingiausias. Užtat ši garbė pagrindinė plokštėkiekvienas kortelių gamintojas paprastai siūlo mažiausiai pusę tuzino skirtingų modelių, pagrįstų vienu mikroschemų rinkiniu. Mes padarėme daug namų darbų, kad sutaupytume laiko, pinigų ir (arba) apgailestavome. Mes manome, kad tai yra geriausia.

Pastovi nuoroda peržiūrai.

Galiausiai redagavo moderatorius:
Adeelas Ahmedas

Adeelas Ahmedas

TS naujokas
„GA-Z170X-Gaming 7“ (rev.1.0) „GIGABYTE UEFI DualBIOS Technology“ pagrindinė plokštė tikrai nusipelno vietos numeris vienas. „App Center“ su „EasyTune“ ir „Cloud Station“ paslaugomis GIGABYTE UEFI DualBIOS technologija yra mano manymu gana gera funkcija
Al dėdė

Al dėdė

TS evangelistas
Kad ir kaip atrodytų kvaila, tikiuosi, kad vienas iš gamintojų lentas pateiks skirtingomis spalvomis. Ne dėl stiliaus, bet būtų daug lengviau perskaityti lentą ir pamatyti, kur aš palikau tą mažą džemperį!
  • Meilė
Reakcijos: Madmaxneo
krikščionis26

krikščionis26

TS naujokas
Jei „ASRock x99“ naudojate 4 kompiuterio plokštes, nekreipkite dėmesio į mažą greitį, eismo juostų atskyrimą ir smulkias detales, dėl kurių didelės lentos yra puikios, jei „M2“ suprojektuos tą pačią m2 plotą. WS, „Asus x99 WS“ palaiko visą greitį, tačiau „ASRock“ veikia tik esant 10 MB NE 32 MB
  • Meilė
Reakcijos: Madmaxneo
R

Raoul Duke

Aš naudoju „Asus Z-170 Deluxe“ ir esu juo labai patenkinta. Pridėta „Samsung 950 Pro M.2 512 GB“, 2 x 8 GB DDR4 @ 3000MHz ir „i7-6700K“. Geras įsijungimas, nusivyliau garso kokybe, todėl pakartotinai panaudojau „Asus Essence STX“ garso plokštę. Garso atkūrimui naudoju „JRiver“ („foobar2000“ sakė, kad jis veikia gerai ir yra nemokamas) ir esu labai, labai patenkintas.
EClyde

EClyde

TS evangelistas
GERIAUSIAS mano perkamas mobo
  • Meilė
Reakcijos: nikelio, Raoul Duke ve Moejoe
misor

misor

TS evangelistas
Kažkas negerai su kaina: straipsnyje nurodyta 47–49 USD, bet kaina paveikslėlis
Norite pasinaudoti „Intel Skylake Pentium“ arba „Core i3“ procesoriumi, bet nenorite išleisti daugiau nei 50 USD pagrindinei plokštei? Jums reikia „Asrock H110M-DV“, kurį galite įsigyti naudodami HDMI prievadą tik už 47 arba 49 USD.
„ASRock H110M-DVS-D3“ 50–70 USD yra tikrai gera.
C

„CortyDK“

Norėčiau straipsnio su MITX pasiūlymais. Ne visi, priklausantys biudžeto ar biuro kategorijoms, nori aukšto bokšto savo kambaryje.
Moejoe

Moejoe

uždraustas
„Anti-Asus“ straipsnis.
R

Raoul Duke

Tai daugybė mobiliųjų telefonų:
lripplinger

lripplinger

TS narkomanas
O žmogau ... čia nėra mano lentos ??? Palauk, dabar „senas“ „Asus P55D-E Pro“ ...
Steve'as

Steve'as

„TECH NEWS“ redaktorius
Darbuotojai
Raoul Duke sakė:
Tai daugybė mobiliųjų telefonų:
Taip, bet beveik nemanau, kad verta papildomų 100 USD, „Asus“ norėjo daugiau nei 200 USD „Z170X-Gaming 7“, kurį pasirinkome mes.
  • Meilė
Reakcijos: Ieškotojai
alexnode

alexnode

TS entuziastas
Pastaruosius 10 metų „Asus“ pagrindinės plokštės, „Xeon“ serveriai, „x79s x99s“ ir kt. Aš naudojuosi ir neturiu su jais rimtų problemų. Bet aš turiu praleisti šiek tiek laiko bandydamas kitus prekės ženklus, problema ta, kad pagrindinė plokštė nėra įskiepijamas įskiepių įrenginys, tam reikia laiko, jei norite ją pakeisti. Manęs nesužavėjo „Asus“ palaikoma programinė įranga, o OC profilius radau visada viršuje. Aš niekada nenaudojau.
Jų klientų aptarnavimas yra prastas, o jų svetainė lėta, nes kai kurios rimtos prieglobos įmonės negali ja naudotis. Matote, ar jie išleidžia naujus vairuotojus ir besisukantį ratą (JK). „Xeon -x79 -x99“ mobiliuosiuose įrenginiuose net nėra pranešimų apie naujus tvarkykles sistemos. Net už kritines klaidas.
„Asus“ paketas turėjo būti daug geresnis, ventiliatorių valdymas kažkodėl yra bjaurus ir lėtas.
Be to, jau kurį laiką neturiu jokių m / b klaidų, o išmanioji funkcija yra gera.
Manau, kad kitą kartą galiu išbandyti kitą įmonę. Jei jie vis dar tokie patys ...
pašto dėžutė

pašto dėžutė

TS specialiosios pajėgos
alexnode sakė:
Manau, kad kitą kartą galiu išbandyti kitą įmonę. Jei jie vis dar tokie patys ...
Jei niekada neišmėginsi jokio kito prekės ženklo, niekada nežinai.
karwasz

karwasz

TS naujokas
Adeelas Ahmedas sakė:
GA-Z170X-Gaming 7 (rev.1.0) „GIGABYTE UEFI DualBIOS Technology“ pagrindinė plokštė tikrai nusipelno pirmojo taško.
Tai yra vienintelis variantas, kuriuo abejoju. Jame yra viskas, ko reikia kasdienėje darbo ir žaidimo rutinoje, tačiau yra mažai, tikrai erzinančių dalykų:
- Turėjau nežymių problemų montuodamas procesoriaus aušintuvą („Noctua nh-d14“), nebaisus, problemiškas
- laive esantys „sata“ prievadai yra taip, kad vaizdo plokštė, įdėta į „x16“ lizdą, juos iš esmės saugo, pamiršite prisijungti / atjungti, kai kortelė įdėta
- Jei įdėsite didesnį GPU (pvz., GTX970 WF G1), jokiu būdu negalėsite pasiekti apačioje esančio atleidimo mygtuko, tai dažna MB problema, tačiau čia be įrankių pasiekti rankenėlę tikrai sunku
- Kortelė x16 angoje taip pat slepia vieną iš M.2 angų
- Jei lauke nėra garsiakalbio, jei lange nėra jokio atvejo, reikia žiūrėti į klaidų kodus ekrane
- kodo numeriu nepatikima, nesiartinkite be vadovo
- nėra „wifi“ N / AC
- Yra keletas keistų problemų su garso plokšte, bet vis tiek išorinė problema gali būti mano problema.
Apskritai - gera lenta, bet šiek tiek per daug už tai, kas atneša ant stalo.
R

Raoul Duke

Manau, kad „vertę“ galima pamatyti dviem būdais: „Gibabyte G-170X Gaming 7“ yra puiki vertė, jei atrodo, kad už daugumą daiktų už prekystalį mokate kuo mažesnį dolerį. Manau, kad vertė yra kažkas ilgesnio laikotarpio, ji gali būti brangesnė iš priekio, tačiau ar ji teikia iškart ir per metus (tokiu būdu „Intel“ bus naudojama tokia, kokia yra) patirtis, kurios niekada nesigailėsiu. Pirkimo skausmas yra laikinas; malonumas produktui užtrunka daug ilgiau. Šia prasme aš manau, kad „Asus Z-170 Deluxe“ turi didelę vertę. Daiktai atrodo labiau nugludinti / subrendę tiesiai pro duris, turi itin greitą belaidį internetą, „Bios“ taip pat yra puikūs, eikite paskaityti likusių apžvalgų.
Taigi, jei jums reikia mobo, bet negalite nustatyti „Asus“ kainos taško, mano skaityta „Gigabyte“ plokštė yra puiki. Jei galite akimirksniu kentėti, aš kviečiu „Asus“ siekti ilgalaikės naudos.
EEatGDL

EEatGDL

TS evangelistas
Raoul Duke sakė:
Manau, kad „vertę“ galima vertinti dvejopai: jei atrodo, kad už daugumą daiktų reikia mokėti kuo mažesnį dolerį, „Gibabyte G-170X Gaming 7“ yra puiki vertybė. Manau, kad vertė yra kažkas ilgesnio laikotarpio, ji gali būti brangesnė iš anksto, tačiau ar ji iškart ir per metus (tokiu būdu „Intel“ bus naudojama tokia, kokia yra) teikia patirtį, kurios niekada nesigailėsite. Nedarykite šiek tiek daugiau tešlos.
Taip, ASUS yra visų mano turimų sistemų minia. Aš rekomendavau „Gigabyte“ draugams tik dėl biudžeto priežasčių ir 3/3 skirtingų modelių buvo problemiški. „GA-Z97X-Gaming 5“ turi problemų su „Broadwell“ procesoriais ir jie jau kelis mėnesius neišleido BIOS pataisų su taisymu; tai yra mobo, kuris gali paleisti po RMA. „G1.Sniper“ taip pat turi atsitiktinių problemų paleidžiant „Z97“, „Haswell“ ir trečiąjį modelį, kurio nepamenu, tačiau jis mirė po 3 mėnesių naudojimo. Nė viena iš šių lentų nebuvo atnaujinta ar klasifikuota.

Aš nežinau „Gigabyte“ Z170 serijos, bet perskaičius daugybę „Gigabyte mobos“ klientų atsiliepimų su „Z97“ mikroschemų rinkiniu pabandyti rasti anksčiau minėtų problemų sprendimą; Nepirkčiau sau „Gigabaito“ mobo, net jei tai geriausias mobo visuose technologijų kanaluose. Labai prasta parama po 7 mėnesių pirkimo ... neišleidus labai reikalingos BIOS peržiūros su „uCode“ pataisu, kurį „Intel“ išleido rugpjūtį, kad išspręstų šią problemą su „Broadwell“.
Q

Ieškotojai

TS entuziastas
TECH NEWS neturėtų naudoti „Amazon.com“ naudotojų peržiūros balo. Tai yra meta rezultatas, o ne konkretaus elemento rezultatas. Pvz., Šalia „MSI X99A GodLike Gaming Carbon“ esanti 8.2 vartotojo apžvalga (balas) yra ne tik klaidinanti, bet ir klaidinga. Jei spustelėsite vieną (kaip numatyta), pamatysite įvairių MSI šeimos pagrindinių plokščių parinktis. Jei slinksite bet kurios iš pasirinktų lentų apžvalgas ir peržiūrėsite atskirus atsiliepimus, tai parodys, apie kurią pagrindinę plokštę yra konkreti apžvalga, tačiau įvertinimo balas atspindi visus šio diapazono produktus su skaičiumi / žvaigždute. Tai yra pagrindinis „Amazon.com“ klientų atsiliepimų vertinimo sistemos trūkumas. Kažkas, kurį jiems reikia pataisyti.
LegolasTsun

LegolasTsun

TS naujokas
„Asus Maximus VIII Formula“ su 4 kontaktų RGB šviesa ir EK aušinimu turėtų būti geriausias kompiuteris entuziastams. VRM nereikia jaudintis dėl skysčių aušinimo OC, atlikite savo skysčio aušinimo uždarąjį ciklą ir jų nereikia užbaigti išties gražiomis RGB juostelėmis jūsų platformai. Nuostabus!
M

McMurdeR

TS narkomanas
Dauguma entuziastų jį perka 110–170 USD diapazone, kuris paprastai apima viską, ko reikia. Viskas, kas yra po apačia, nukirto kampus, ir viskas, kas aukščiau, paprastai yra gana beprasmiška.
M

Madmaxneo

TS entuziastas
christefan26 pasakė:
Jei „ASRock x99“ naudojate 4 kompiuterio plokštes, nekreipkite dėmesio į mažą greitį, eismo juostų atskyrimą ir smulkias detales, dėl kurių didelės lentos yra puikios, jei „M2“ suprojektuos tą pačią m2 plotą. WS, „Asus x99 WS“ palaiko visą greitį, tačiau „ASRock“ veikia tik esant 10 MB NE 32 MB
Nemanau, kad jiems čia labai nepatiko „Asus“. Tai tikrai puikios lentos, pasižyminčios puikiomis funkcijomis.
Šiuo metu yra „Asus Rampage IV Black ed“, bet kitam pastatymui svarstau „ROG Maximus VIII Formula“. Visų pirma, yra vandens aušinimo galimybė MB.

Aš nesuprantu, kodėl nė viena „Asus“ plokštė neturi kai kurių funkcijų, kurių šiame sąraše nėra nė vieno kito MB.
  • Meilė
Reakcijos: LegolasTsun
tourismzilla

tourismzilla

TS narkomanas
Kurią pagrindinę plokštę rekomenduoja visi RAID 1?
Julio Franco

Julio Franco

„TECH NEWS“ redaktorius
Darbuotojai
misor Ačiū už atsiliepimą. „Amazon“ kainos gali svyruoti, kaip ir pigios „Intel“ pagrindinės plokštės, todėl mes nustatėme, kad šiuo metu parduodamas lūkestis bus nuo ~ 50 iki 60-65.

@Questors Vartotojų įvertinimai nėra tobula metrika, jie yra dar vienas duomenų taškas, kurį mėgstame apsvarstyti ir parodyti vartotojams. Priklausomai nuo produkto tipo, sudarydami tokius gaminius, vertiname daugiau ar mažiau. Tačiau jūsų atsiliepimų dėka buvo pareikšta, kad „Amazon“ gali maišyti visą savo seriją mažiau nei už vieną tašką, ypač pagrindinėms plokštėms.

Kalbant apie kitus komentarus apie „Asus“. Aš taip pat myliu „Asus“ pagrindines plokštes, per keletą metų yra keli savininkai, be abejo, Steve'as išbandė dešimtis jų, tačiau esu įsitikinęs, kad „Gigabaitų“ pasirinkimas Nr. 1 atsirado dėl platesnio testavimo, kurį atlikome lapkričio mėnesį: / Apžvalga / 1073-intel-z170-motherboard-Roundup /
  • Meilė
Reakcijos: LegolasTsun

Naujausi pranešimai

• Ten vaikinas
    Mokslas išlaikyti vėsą
  • wiyosaya
    „Tesla“ atsargos viršijo 500 USD, bendra vertė dabar viršija „Ford“ ir „GM“
  • Kvantinė fizika
    „Windows 7“ vis dar naudojama šimtuose milijonų kompiuterių
  • T
    „Windows 7“ vartotojai vis tiek gali nemokamai atnaujinti į „Windows 10“
  • Nmsas Barry
    Naujas paslaptingas „AMD Radeon“ GPU pralenkia „RTX 2080 Ti“
  • Cal Jeffrey
    „Final Fantasy VII“ perdirbinys atidėtas iki balandžio mėnesio „galutiniam poliravimui“
  • M
    Ožkų sauga
  • B
    „AMD Threadripper 3990X“: 64 branduoliai / 128 siūlai 3 990 USD