• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Bendruomenė
  • Užduok klausimą
  • Šiandienos žinutės

Juodas ekranas, oranžinė šviesa - monitorius

• „Thread Starter“ ArnobB97
  • Pradžios data
A

ArnobB97

TS naujokas
Stengsiuosi būti kuo detalesnė.

Taigi išjungiau kompiuterį ir nuėjau miegoti. Kitą rytą aš pabudau ir kažkaip nebeliko visų mano žymių chromu. Taigi atidariau „Firefox“ ir mano kompiuteris sugedo. Paleidau iš naujo. Mano monitoriuje bus rodomas „asus“ logotipas, tada tamsu. Aš paleidau jį iš naujo, jis padarė tą patį, bet šį kartą jis parodė pranešimą „ruošiasi automatiniam remontui“, kol vėl nespėjo pajuoduoti.

Aš ištyriau kai kuriuos dalykus ir priėjau išvadą, kad mano operacinė sistema yra sugadinta. Tai buvo tada, kai aš nuėjau į savo BIOS ir patikrinau dalykus. Pastebėjau, kad mano SSD būsena yra „užšaldyta“ skirtuke „SSD Secure Erase“. Nežinia, ką tai reiškia, bandžiau įdiegti švarius langus iš įkraunamo USB disko. Bet tai nuvestų mane į purpurinį ekraną su judančiu žymekliu.

Paleidau kompiuterį iš naujo, o dabar monitoriuje („Asus VC239H“) degė oranžinė lemputė (ji turėtų būti balta). Pamačiau, ką reiškia oranžinė lemputė, ir pasakiau, kad mano monitorius negauna signalo iš procesoriaus. Pabandžiau paleisti dar kelis kartus, bet jis padarė tą patį, jis įsijungė, jame rodomas „asus“ logotipas, tada jis sako „No Signal / HDMI“ ir rodo oranžinę lemputę, kai paspaudžiu savo procesoriaus maitinimo mygtuką. Aš išbandžiau visus savo kabelius. Išvalytas ir vėl įdėtas GPU (Asus-GeForce GTX-1050ti) ir RAM (G.Skill - Ripjaws V serijos 2x8gb DDR4 2400). Aš pašalinau savo GPU ir bandžiau įjungti kompiuterį naudodamas vidinį GPU. Atrodo, kad visos šviesos ir ventiliatoriai veikia gerai. Bet niekas neveikė.

Prašau padėti !!

Funkcijos:

„Windows 10 pro“, 64 bitų
„Core i7“ - 6700 tūkst. 4,0 GHz
„Asus Z170 Pro Gaming ATX LGA1151“
Kingston UV400 240gb 2,5 "SSD
Toshiba 2 TB 3,5 "7200 RPM HDD
„Asus GeForce GTX 1050ti“
„Corsair RMx 650W 80+“ visiškai modulinis ATX PSU
„Asus VC239H 23“ 60Hz
323

323

uždraustas
Oho! Ten daug kas vyksta. Aš tau padėsiu. Eikite čia ir sukurkite diegimo laikmenos blykstę. Norėdami sukurti švarų diegimą, naudokite šią laikmeną. https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10 Jei jau patikrinote W10 raktą, nesijaudinkite dėl rakto. Tiesiog praleiskite skyrių, kuriame sakoma, kad reikia pridėti raktą. Čia yra nuoroda iš HTG. https://www.howtogeek.com/224342/how-to-clean-install-windows-10/
Praneškite mums, kaip viskas vyksta. Kiti TS nariai gali atsakyti į šį klausimą.
Sveiki atvykę į „TECH NEWS“ forumą!
A

ArnobB97

TS naujokas
Norėdami tai padaryti, pirmiausia turiu priversti veikti monitorių. Jis visiškai tuščias su oranžine šviesa.
323

323

uždraustas
Gerai Ar turite prieigą prie kito monitoriaus? Įsitikinkite, kad kabeliai yra tvirtai pritvirtinti. Jei naudojote laikmenos kūrimo įrankį švariam „w 10“ diegimui ir jūsų kompiuteris nebus paleistas į „Windows“, IMHO turite aparatinės įrangos problemų. Kodėl „Nėra signalo iš HDMI?“ Ar turite kitą monitorių, kurį naudojate?
Atsiprašau už visus klausimus. Nesuprantu, kodėl gaunate pranešimą „Nėra signalo iš HDMI“
https://www.howtogeek.com/194319/the-htg-guide-to-adding-an-extra-monitor-to-your-laptop/
Paskutinis redagavimas:
323

323

uždraustas
Ką matote paspaudę „Windows“ logotipo klavišą + P
Paskutinis redagavimas:
Sikloidas Torusas

Sikloidas Torusas

Akmens amžiaus skaičiuoklė - Spustelėkite žemiau esančią uolą.
„rezultatas, kad mano operacinė sistema yra sugadinta“ - bet KODĖL? Įranga? Programinė įranga?
Lengviausia būtų nepavykęs atnaujinimas ....
Vis tiek patikrinkite visas kabelių jungtis.

„purpurinis ekranas su judančiu žymekliu“ - negalima tęsti - rimta klaida.
POST arba ne?

Jei tai POST, tada paleisdami pabandykite įvesti „trikčių šalinimo“ skyrių naudodami klavišą F8.
- gelbėjimas
- išplėstinės remonto galimybės
- Problemų sprendimas
- išplėstiniai nustatymai
- sistemos atkūrimo

Tikimės, kad jis grįžta į įkeliamą mašiną.

Jei ne POST,

Naujausi pranešimai

• Z
    Nutekinta duomenų bazė atskleidžia 87 GB el. Laiškų ir slaptažodžių
  • Davidas Matthewsas
    „Facebook Gaming“ pristato įrankius, skirtus transliuotojams kovoti su troliais internete
  • tmetravler
    Po lemiamo balsavimo ES siekia nustatyti bendrą atlyginimo standartą
  • pašto dėžutė
    Psu problema
  • P
    Kitas „Bitcoin“ sumažėjimas perpus gegužės mėnesį gali nulemti visų laikų rekordą
  • S
    Elonas Muskas paliko savo pirmąją EDM dainą „SoundCloud“
  • ZedRM
    NASA atsisveikina su „Spitzer“ kosminiu teleskopu
  • P