• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Procesoriai ir pagrindinės plokštės
  • Šiandienos žinutės

Ar galiu naudoti „Core 2 Quad Q6600“ DDR3 RAM ir pagrindinėms plokštėms?

• „Thread Starter“ dazrafas
  • Pradžios data
D

dazrafas

TS naujokas
Sveiki, vaikinai, aš visiškai naujas kurdamas stalinius kompiuterius nuo nulio, nes pirkau stalinius kompiuterius iš mažmeninės prekybos parduotuvių! Šį kartą galvoju pats jį susikurti ir sutaupyti šiek tiek pinigų bei ko nors išmokti!

Šiuo metu turiu „Core 2 Quad Q6600“ procesorių, kurį noriu naudoti naujoje sistemoje!
Na, ar jums kilo klausimas, ar duotame procesoriuje galima naudoti šią RAM atmintį? Jei ne, kokie procesoriai veiks žemiau esančioje RAM?

Štai RAM, kurią noriu nusipirkti iš „Amazon UK“;
Nuoroda: amazon.co.uk/Corsair-CMX6GX3M3A1600C9-DDR3-SDRAM-Memory/dp/B002LZ1FPG/ref=sr_1_14?s=computers&ie=UTF8&qid=1291044698&sr=1-14

Sudie, ar žinote, kokį pagrindinės plokštės prekės ženklą „Apple“ naudoja savo „MAC Pro“ staliniams kompiuteriams?
Atlikau daugybę tyrimų, tačiau iki šiol nieko nerasta!
Ačiū už pagalbą!
Ačiū,
Poras

Poras

TS evangelistas
Apie „Mac pro“ pagrindinę plokštę nieko nerasite, nes ji sukurta specialiai „Mac Pro“, skirta „Apple“. Aš labai abejoju, ar jis galėtų tilpti į standartinį korpusą, nes mano matytas dizainas yra visiškai kitoks. Tačiau kaina bus piktinanti ir vis tiek bus beprasmis.

Jūsų „Q6600“ yra „775“ lizdo procesorius, todėl dabartinė pagrindinė plokštė riboja, kokia RAM ji gali veikti. Spėju, kad esate įstrigę DDR2.

Mums reikia daugiau informacijos iš jūsų, ypač pagrindinės plokštės ir jūsų kompiuterio gamintojo (jei parduotuvė pirkta) ir jūsų naudojamos operacinės sistemos (32 bitų / 64 bitų).

Galite užsisakyti naują „Socket 775“ pagrindinę plokštę, palaikančią DDR3 RAM, tačiau kai perkate seną aparatūrą už tuos pačius ar daugiau pinigų, nei perkate naujesnius daiktus, mano akys yra beprasmės. Jūs tikriausiai galite parduoti savo Q6600 ir uždirbti daug pinigų, kad galėtumėte jį naudoti naujam procesoriui.
D

dazrafas

TS naujokas
Ačiū! :)

Taip, aš taip pat galvojau, galbūt parduosime savo dabartinį procesorių ir pereikime prie „Core i7“!
Tikriausiai galite parduoti „eBay“ už maždaug 90 svarų! Kaip tai skamba!

Gerai, aš noriu sukurti kažką daugiau ar mažiau panašaus į „Mac Pro“ stalinius kompiuterius! Turiu omenyje ingredientų ir prekių ženklų atžvilgiu!

Kaip jūs sakėte, į kurią pagrindinę plokštę turėčiau kreiptis! Noriu kažko, kas truks dar bent 2–3 metus! Dabartinį kompiuterį naudoju nuo 2007 m. Vidurio ir jis manęs iki šiol niekada nenuvylė! Dėkojame „HP Pavilion“ staliniams kompiuteriams!

Pagrindinė plokštė = Aš vis dar nežinau! Juokingiausia, kad esu profesionalus programuotojas, bet nieko apie patį kompiuterį !!! Prašau pasiūlyti pagrindinę plokštę, panašią į tą, kurią naudoja „Mac Pro“!
CPU = „Core i7“ (daug ko nežinau, nes šiuo metu naudoju „Core 2 Quad Q6600“)
Aušinimo sistema = vandens aušinimas
Byla = „Coolermaster 932“, tai taip pat darytų kažkas su tomis pačiomis savybėmis, bet pigesnė kaina (visi žino ir kitų gerų!)
Grafika = „Nvidia GeForce GTX 460“ (kažkas, turintis bent 1 GB atminties)
Balsas = Aš dar nežinau! Nieko nežinau apie garso plokštes
RAM = mažiausiai 4 GB, iki 6 GB, kažkas tokio gero, kaip naudoja „Mac Pro“!
OS = „Windows 7 Pro“ (nežinau, ar tai 32, ar 64 bitų, ar tai tikrai svarbu)
Kitas!

Sudie, vaikinai, jei klystu dėl pateiktos informacijos, pataisykite mane!
Aš labai laiminga, kai ką sužinojau !!! :)

Ačiū iš anksto!
Poras

Poras

TS evangelistas
Jei norite „Mac Pro“, paimkite semestrą. ;)

Kalbant apie visa kita, beprasmiška palyginti daiktus su „Mac Pro“. Be visų patentuotų komponentų, RAM ir HDD, beveik visa kita yra „Mac Pro“, vien dėl EFI įkrovos sąrankos. Tas pats pasakytina apie GPU, kuriuos reikia parašyti specialiai norint paleisti „Mac Pro“ sąranką. Tai arba „Mac Pro“, arba ne, ir jūs turite tai aiškiai suprasti.

Prieš eidami toliau, turite nustatyti biudžetą (ar į šiuos biudžeto garsiakalbius įeina jūsų „Windows 7“ pirkimas, monitorius, klaviatūra ir pelė?

Jei norite naudoti daugiau nei 4 GB RAM, jums reikės 64 bitų „Windows“.
kapitonas

kapitonas

TECHNINĖS NAUJIENOS
Nors „Q6600“ vis dar galima naudoti, „Core i3-540“ yra daugiausiai naudojimo būdų sušilta. „Q6600“ laimi iš kelių sintetinių etalonų ir naudojant keletą būdų, kurie iš tikrųjų naudoja visus keturis branduolius. 540 kaina gali siekti 100,00 USD. Tačiau lizdas yra 1156.

Geriau veikiančius „Intel Quads“ (LGA775) (45 nm) taip pat galima įsigyti už maždaug 120,00 USD (W / O VT) iki 140,00 USD (W / VT)

„LGA775“ platforma yra EOL, o IMHO - neverta pinigų jai atnaujinti.

Sausio mėnesį gatvėje pasirodys „Intel“ platforma „Sandy Bridge“, kuri LGA775 pagyvins dviem kartomis.

Šiame straipsnyje galite palyginti savo procesoriaus našumą su dabartine „Intel“ linija; http://techreport.com/articles.x/18448

Visa tai jums reikės naujos iškarpinės, kad galėtumėte paleisti DDR3 (kaip nurodo Leeky).

Daugumai „Gigabyte“ pagrindinių plokščių reikalingas senas procesoriaus palaikymas. Tačiau vis tiek turite nusipirkti plokštę, kad palaikytumėte atmintį, ir ji vis tiek būtų sena, kai baigsite.

Tačiau norint gauti daugiau informacijos apie tai, kur ieškoti sistemos tobulinimo, reikia šiek tiek pagalvoti, ką norite padaryti geriau ar greičiau.

EDIT: Ir tada ten ..... Q6600 FSB greitis yra 1066 Mhz. Lengvai veikia DDR2 @ 1066MHz dažniu
D

dazrafas

TS naujokas
Gerai, kai labai greitai iš tavęs sužinojau!
Dėkoju Jums abiems! Aš tai labai vertinu!

Sistemą naudosiu vaizdo įrašams redaguoti (jei įmanoma HD formatu, paprastai mėgstu paleisti kitas programas tuo pačiu metu), taip pat konvertuoti, programuoti, žaisti (2 ~ 3 kartus per savaitę), naršyti internete! Bet dažniausiai dizainui, vaizdo įrašų redagavimui ir kartais žaidimams!

Aš norėjau nusipirkti tai (1.euro.dell.com/uk/en/home/Desktops/alienware-area-51-alx/pd.aspx?refid=alienware-area-51-alx&s=dhs&cs=ukdhs1), deja mes negalime sau to leisti! Taigi aš galvojau sukurti save su tomis pačiomis / panašiomis funkcijomis, kurios man kainuos apie 1000 svarų!

Yra šie dalykai ir jums jų nereikia pirkti!
„Windows 7 Pro“
1 TB kietasis diskas
Garsiakalbiai, pelė ir klaviatūra
20 colių „Samsung“ monitorius

Jei atvirai, noriu sukurti kompiuterį, kuris man labai sutaupytų komponentų, kurių našumas nelabai skiriasi! Kaip ir atvejis! Korpusas („Coolermaster 932“) jau kainuoja 110 svarų sterlingų iš „Amazon UK“, taigi, jei galiu gauti panašų dėklą su ta pačia specifikacija, tačiau jis yra daug pigesnis, tada jis dar geresnis!

Ačiū! :)
Poras

Poras

TS evangelistas
Jei tai buvau aš, norėčiau rinktis „AMD Phenom 1090T X6“ procesorių ir galbūt kažką panašaus į „GTX580“, jei jums reikia HD6870 ar daugiau arklio galių.

Aš visada leisiu kitiems pastatyti pastatą, nes jie geresni už mano pastangas. :D

Tačiau „AMD Phenom 1090T“, „Gigabyte“ pagrindinė plokštė, 8 GB RAM, geras PSU (600 + W), kuris GPU ir keli kiti bitai turėtų būti visiškai įmanomi jūsų kainų diapazone, įskaitant vieną atvejį. Aš nedvejodamas rekomenduoju tai, ko nesu pernelyg tikras, ko man reikėtų HD vaizdo įrašų masinio kodavimo reikalavimams.
D

dazrafas

TS naujokas
Ačiū!

Ar AMD yra pigesnė už „Intel“?
Poras

Poras

TS evangelistas
„Intel“ dažniausiai būna galingi centriniai procesoriai savo kainos viršuje, tačiau už tai mokate daug. Įsivaizduoju, kad šiek tiek viršijus 6 branduolių „Phenom“ būtų verta pusės didesnio, galingesnio „Intel“ kainos.

Deja, nežinau, kuris procesorius 1090T tiesiogiai konkuruoja, nes nežinau, kaip gerai jis veikia prieš „Intel i7 6“ branduolius.
G

Gh0sTly

TS naujokas
Kaip suprantu, „1090T“ tiesiogiai konkuruoja su „Core i7 980“ (8 loginės gijos su 4 branduoliais / hipersriegiu) procesoriumi, o „980X“ (12 „Intel“ loginių gijų, turinčių šešis branduolius / hiperinius gijas), nelabai galima palyginti su procesoriumi.

Manau, kad jei norite šešių branduolių mašinos, galite susmulkinti pinigus ir rinktis X58, i7 980X ir trigubą kanalą DDR3. Tikriausiai brangiausia sąranka, bet tikriausiai geriausia ir greičiausia sąranka. Mašinos nerasite daug greičiau nei ši.

Tiesiog nepamirškite, kad tai yra daugybė grynųjų ir kažkas, ko tikriausiai nereikės kelerius metus atnaujinti.

Naujausi pranešimai

• MentelėMiestas
    Billas Gatesas perka „Porsche Taycan“, atskleidžia didžiausią EV problemą
  • G
    „AMD Threadripper 3990X“ apžvalga: absoliuti beprotybė!
  • G
    EA grąžina „Need For Speed“ seriją į „Criterion Games“
  • G
    Ar iš Kinijos atsiųstose pakuotėse gali būti koronavirusas?
  • G
    Peržiūrėkite „Amazon“ geriausiai parduodamą monitorių: „Acer SB220Q 21.5“ tik už 90 USD
  • S
    ES nori, kad „Big Tech“ platintų dirbtinio intelekto technologijas pagal savo sąlygas
  • G
    10-osios kartos „Intel“ procesoriai dar nebuvo paskelbti, tačiau dabar juos galima parduoti
  • G
    Žaidėjai taupo savo „Radeon“ vaizdo plokštes nuo tvarkyklių problemų