• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Programinė įranga
  • „Windows“
  • Šiandienos žinutės

Ar galite gauti produkto kodą iš kompaktinio disko?

• „Thread Starter“ vegasgmc
  • Pradžios data
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.
V

vegasgmc

TECH NEWS kancleris
Aš pametiau dangtelį, gautą su „Windows 95“ disku, ir man reikia rakto. Noriu įdiegti 95 sename kompiuteryje, kad galėčiau žaisti senus žaidimus, tokius kaip „Final Unity“, „Dark Forces“ ir „Wing Commander“. Negaliu priversti jų dirbti šiame kompiuteryje naudodamas „SB Live“ kortelę. Ačiū
sunkus

sunkus

TECH NAUJIENOS Paladinas
Produktų raktai nėra unikalūs kiekvienam „Windows“ diskui, todėl jų išgauti iš kompaktinio disko nėra. Paklauskite visų, turinčių seną „95“ egzempliorių, ir gaukite jų raktus, jei tikrai nerandate senojo. Taip pat galite pabandyti paskambinti MS techninei paramai ir paprašyti naujo rakto. Arba, norėdami sutaupyti savęs nuo nuobodulio, galite pabandyti rasti alternatyvų raktų šaltinį, kuris yra tobulas ir teisėtas, nes jūs teisėtai turite produktą ir pametėte raktą.
K

KrazyKevinas

TS naujokas
Kaip ir kitas plakatas, jei jūs iš tikrųjų turite kompaktinį diską, tiesiog eikite į „kaza“ ir ieškokite „Windows 95 serial“. Aš tikiu, kad ateis daugybė. Aš neskatinu piratavimo, tačiau tai yra nelaimingų atsitikimų galimybė, jei esate teisėtas.

Kevinas
--- --- veikti

--- --- veikti

TECH NAUJIENOS Paladinas
Taip, patikrinkite „Kazaa“ ir visą tinklą. Tiesiog įveskite ką nors „Yahoo“ paieškos variklyje. eresas 2 jums greitai įkliuvo:
„MS Windows 95“:
„MS Windows 95 OSR2“:

Neįsivaizduoju, ar jie veikia, bet turėtų;)
laterz

[Dydis = 1]Redagavo SNGX1275: Čia negalima siųsti CD raktų. [/ dydis]
V

vegasgmc

TECH NEWS kancleris
Ačiū. Išbandžiau „Kazaa“, bet pagrindinis radau generatorių, kuris veikia netinkamai. Ir aš šią 95 egzempliorių turiu legaliai. Aš nusipirkau jį 95 metais, bet nesekiau, nes tada jis patyrė 5 OS atnaujinimus. Kas nori būti 95 piratais :). „DirectDeals.com“ gali gauti naują kopiją už 30 USD, kad galėtų tai padaryti.
didou

didou

Kaklaraištis yra išskirtinis!
Hmm agissi, nemanau, kad yra gera idėja tuos serijos numerius paskelbti čia.

Jei jie kam nors priklauso, nemanau, kad jie džiaugtųsi juos čia matydami.
Audros atnešėjas

Audros atnešėjas

TS maniakas
Dauguma šių pagrindinių kūrėjų neveikia. Kai kurie tai daro, bet dauguma jų yra šūdas. Tiesiog ieškokite to, ko norite. Jei ieškote „Win 95“ rakto, ieškokite jo, net pažiūrėjus, „Google“ grąžins kelias dešimtis galiojančių.
V

vegasgmc

TECH NEWS kancleris
Jaučiuosi kalta, jei naudoju Agassi raktus!
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.

Naujausi pranešimai

• A
    Norint klonuoti „Win10“ įkrovos diską, reikia produkto patarimo
  • T
    „Apple“ pasiekė ketvirčio rekordą, kurį palaikė stiprūs „iPhone 11“ pardavimai
  • JaredasDragon
    Didelės skiriamosios gebos saulės teleskopas sukuria pirmus nuostabius Saulės vaizdus
  • R
    „Intel Xe Graphics Preview v2.0“: ką žinome apie būsimą „Intel“ GPU
  • M
    Vidaus reikalų ministerija nurodo kiniškus dronus pagrįsti nacionalinio saugumo problemomis
  • CharmsD
    „Beyond Meat“ Išskirkite meniu didžiausiame Kanados kavos tinkle
  • Šonas Riteris
    Naujas „BenQ“ monitorius SW321C parodo, kokie vaizdai atrodys paspaudus
  • darbo klausos
    Senojo serverio naudojimas kaip bandomojo serverio