• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Sukurkite kompiuterį
  • Šiandienos žinutės

Overclock Procesoriaus ventiliatorius lėtėja ir lėtėja

• „Thread Starter“ digi123
  • Pradžios data
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.
D

digi123

TS naujokas
Labas visiems,

Aš esu naujas šių dalykų, bet man kyla problemų dėl MB ventiliatoriaus. Šiandien įsijungęs kompiuterį galiu pasakyti, kad ventiliatoriaus greitis buvo tikrai didelis, bet tada jis tikrai sumažėjo. Kas 15 minučių bandoma padidinti ventiliatoriaus greitį, tačiau jis grįžta į lėtą greitį.

Aš neturiu ventiliatoriaus jo procesoriaus viršuje, bet aš tikiu, kad kitas ventiliatorius. Spėju, kad šis lustų rinkinio ventiliatorius?

Aš patikrinau temperatūros nustatymus:

Sistemos temperatūra: 32 C / 89 F
Procesoriaus temperatūra: 60 C / 140 F
PWM temperatūra: 44 C / 111 F
CPU ventiliatorius: 0 RPM
NB ventiliatorius: 0 RPM
SYS ventiliatorius: 2900 RPM

Mano procesoriaus funkcijos:

„Abit IC7-G MAXII Soket 478 Intel 875P Intel MB“
„Intel P4 3.0Ghz Prescott 800Mhz“
2 GIG DDR PC 3200 (4 512 DDR SDRAM)
WD 240 Gb HD (2120 SATA)

Iš kitų šio forumo pranešimų atrodo, kad man reikia naujo gerbėjo? Nesu tikras, kuris ventiliatorius sukelia problemą. Jei tai yra problema, ar turite pasiūlymų gerbėjui?

Ačiū iš anksto,
digi123
S

Antrininkas

TS naujokas
Taip ...

Taip, nauji kompiuteriai tai padarys, kuo aukštesni tempai, tuo didesnis ventiliatoriaus apsisukimų dažnis ... Bet atrodo, kad jūsų dažnai daro tai, ką turi jūsų pagrindinė plokštė.
S

Antrininkas

TS naujokas
Nesvarbu...

Secondgunmanas sakė:
Taip, nauji kompiuteriai tai padarys, kuo aukštesni tempai, tuo didesnis ventiliatoriaus apsisukimų dažnis ... Bet atrodo, kad jūsų dažnai daro tai, ką turi pagrindinė plokštė.
Dabar po paskelbimo matau, kuri pagrindinė plokštė.
pašto dėžutė

pašto dėžutė

TS specialiosios pajėgos
Tai gali būti ventiliatoriaus greičio jutiklis pagrindinėje plokštėje, o ne pats ventiliatorius. Pastebėjau, kad tiek procesoriaus, tiek „northbridge“ gerbėjai fiksuoja 0 aps./min. Jie aiškiai sukasi, nes jūs galite juos pamatyti ir (arba) girdėti. Galbūt ventiliatorių maitinimo jungtys kažkaip atsilaisvino, kad jie turėtų galią, tačiau jutiklių jungtis neliečia.
D

digi123

TS naujokas
paštas sakė:
Tai gali būti ventiliatoriaus greičio jutiklis pagrindinėje plokštėje, o ne pats ventiliatorius. Pastebėjau, kad tiek procesoriaus, tiek „northbridge“ gerbėjai fiksuoja 0 aps./min. Jie aiškiai sukasi, nes jūs galite juos pamatyti ir (arba) girdėti. Galbūt ventiliatorių maitinimo jungtys kažkaip atsilaisvino, kad jie turėtų galią, tačiau jutiklių jungtis neliečia.
Dėkojame už atsakymo laišką.

Tai galėtų paaiškinti, kodėl bios skaitė 0 aps./min. Bet atsitiktiniais intervalais mačiau, kaip ventiliatorius pagreitėja, tada vėl sulėtėja. Aš žiūrėjau į BIOS, ar procesoriaus ventiliatoriaus greitis pasikeitė, kai atsirado greitis. Kai girdžiu, kaip padidėja ventiliatoriaus greitis, sakoma, kad procesoriaus ventiliatorius yra maždaug 2000 aps / min (pvz., Vėl įjungiant variklį), tada, kai sulėtėja, procesoriaus ventiliatoriaus greitis grįžo į 0 RPM. Bet matau, kaip ventiliatorius lėtai juda kompiuteryje.

Ar turite idėją, kodėl tai vyksta?

Ačiū.
pašto dėžutė

pašto dėžutė

TS specialiosios pajėgos
Kai jis užfiksuoja 0 aps./min., Ventiliatorius gali negauti galios, nors ir sukasi, bet tik iš impulso. 2 000 aps./min nėra toks greitas, todėl atrodo, kad jis dar nepasiekė viso greičio, kol pasirodė. Tai yra ventiliatorių ar pagrindinės plokštės maitinimo problema, galbūt pats maitinimo blokas. Ar galite patikrinti visas maitinimo jungtis prie pagrindinės plokštės ir MB ventiliatorių?
D

digi123

TS naujokas
, pašto dėžutė

Aš patikrinau jungtis ir viskas atrodo gerai. Aš taip pat dar kartą patikrinau biografiją .. ir buvau neteisingas savo pradiniame įraše. NB ventiliatorius svyravo nuo 2000 iki 0. Procesoriaus ventiliatorius visada įstrigo ties 0. Nesu tikras, ar šiame b / c MB jutiklis.

Girdėjau, kaip kompiuteris bando pagreitinti ventiliatorių, tada jis sulėtėja ir bando dar kartą. Jis niekada nesustoja visiškai sulėtėjęs. Lėtas greitis atrodo pastovus, todėl nesu tikras, ar tai b / c impulsas.

Taip pat mačiau, kad kompiuteris visiškai nesugedo, tik ventiliatoriaus triukšmas buvo gana didelis. Lėtas ventiliatoriaus greitis jaučiasi beveik pulsuojantis. Nesu tikra, ar tai pavyks.

Ačiū.
S

Antrininkas

TS naujokas
Aš atrodyčiau ...

Aš ieškau galimo ventiliatoriaus pakeitimo, bandau rasti tokį su šiuo ventiliatoriumi ir pirmiausia išbandau, tada pakeiskite ventiliatorių, jei yra, arba tai gali reikšti, kad tai yra sulenktas pelekas, rutulinis guolis, blogo guolio batas, sprogo guolis arba visi išvardyti. Jei šio procesoriaus ventiliatoriaus nebebus, jūsų sistema per labai trumpą laiką padarys jį kaip Kalėdų eglutę, o tada pakeisite procesoriaus aušintuvą, nes dabar dauguma procesorių reikalauja pirkti radiatorių ir, žinoma, iš pradžių mirštantį ventiliatorių. Ventiliatorius taip pat gali būti laisvas, todėl patikrinkite, ar visi varžtai ir (arba) tvirtinimo laikikliai yra tinkamai atidaryti. Gaila būtų pakeisti ventiliatorių, kai senasis veikia gerai, kai jis yra laisvas.
pašto dėžutė

pašto dėžutė

TS specialiosios pajėgos
Gali pasigrožėti. Bet ar nėra dviejų sugedusių gerbėjų? Arba procesoriaus ventiliatorius yra geras, rodantis tik 0 aps / min?
K

Kaziglubey

TS naujokas
Turiu tą pačią sąranką, kaip ir mobo ir cpu. Mano kompiuteris pradėjo pypsėti, nes lustų rinkinio (dar žinomo kaip „Northbridge“) ventiliatorius veikia 6500 aps / min, o procesoriaus ventiliatorius - tik 2600 aps./min. Maitinimo šaltinio pakeitimas to nepadarė ir tą patį darė nuėmęs korpusą ir išbandęs lauke. Jis išėmė centrinio procesoriaus ventiliatorių, vėl jį įdėjo ir vis pypsėjo. Vienintelis dalykas, kurio nebandžiau, yra pakeisti ventiliatoriaus altogueterį, kurį padarysiu rytoj. Bet, matyt, gali tekti pakeisti procesoriaus ventiliatoriaus altogueterį, nes jis svyruoja ir neturėtų to daryti visai. Pakeitęs savo procesoriaus ventiliatorių, aš jį siunčiu atgal. =)
zefeadas

zefeadas

TECH NAUJIENOS Paladinas
Išjunkite ventiliatoriaus valdymą savo biografijoje ir (arba) nustatykite greitį. pažiūrėkite, ar šie (bent jau procesoriaus ventiliatoriai) ventiliatoriai veikia tinkamai.
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.

Naujausi pranešimai

• N
    F9 egzistuoja lygiagrečioje visatoje, kur „Red's Hydrogen One“ yra geras telefonas
  • S
    „Intel Core i9-10900K“ rodomas su 5,1 GHz padidinimo laikrodžiu „3DMark“ duomenų bazėje
  • A
    pasyvus Padėkite mano kompiuteriui užsikrėsti
  • mama
    „Microsoft“ nori, kad žinotumėte, jog jie neseniai sukūrė „Windows 10“
  • kapitonas
    „Final Fantasy VII Remake“ teminės dainos anonso kryžminio padažo „Cloud“ funkcijos
  • pašto dėžutė
    Naudojant kompiuterį be GPU
  • O
    „Avast“ ašies rinkodaros filialas po visuomenės nuomonės apie vartotojų duomenų pardavimą trečiosioms šalims ...
  • O
    „Amazon“ akcijos pakilo po stiprios ketvirtojo ketvirčio pajamų ataskaitos