• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Procesoriai ir pagrindinės plokštės
  • Šiandienos žinutės

CPU padidinimas dėl nežinomų priežasčių

• „Thread Starter“ Kortlanas Porteris
  • Pradžios data
K

Kortlanas Porteris

TS naujokas
Sveiki,

Aš čia perskaičiau daug straipsnių apie padidėjusį asmeninio nešiojamojo kompiuterio procesoriaus naudojimą žaidžiant žaidimus, žiūrint vaizdo įrašus ar atidarant programas. Išbandžiau visus pateiktus pasiūlymus ir vis dar nemačiau rezultatų. Kai atidarau bet kurią programą, žaidimą ar bet ką, kas mano procesoriaus naudojimą padidino ~ 50% ar daugiau. Aš išjungiau visus procesus, kurie gali sau leisti nevykdyti, bet tai nepadeda. Nesvarbu, kokia programa yra atidaryta ar vykdoma, ji nuolat kelia procesorių. Vienas pavyzdys, jei vykdysiu tokį žaidimą kaip „League of Legends“, jis prasidės gerai ~ 40 kadrų per sekundę, bet palaipsniui sumažės iki ~ 7–10 kadrų per sekundę. Aš išjungiau visą grafiką ir šešėlius, ir tai nepadeda. Mano procesoriaus ventiliatorius nustojo veikti, aš atjungiau ir ištaisiau savo nešiojamąjį kompiuterį ir išpūtiau jį suspaustu oru, tačiau vienintelis dalykas buvo išspręstas - šildymo problema. Šilčiausias CPU gauna ~ 60c. Aš galėjau dirbti be problemų, kol mano gerbėjas neišėjo. Paleidau „AVG“, „Malwarebyte“, „CCleaner“, atnaujinau visus tvarkykles, bet atrodo, kad niekas nepadeda.

Štai keletas mano darytų ekrano kopijų:

:Atsidaro LoL.png
Taip yra tik dėl „League of Legends“ atidarymo.

CPU Spike.png
Tai gaunama atidarius TECH NEWS.com.

Išteklių monitorius.png
Čia yra ekrano kopija su išteklių stebėjimo programa.

Čia yra mano sistemos informacija:

İşletim Sistemi: „Windows 7 Home Premium“ 64 bitų (6.1, „Build 7601“) 1 pakeitimų paketas (7601.win7sp1_gdr.120330-1504)
Sistemos gamintojas: „Hewlett-Packard“
Sistemos modelis: „HP Pavilion dm4“ nešiojamasis kompiuteris
Vaizdas: Intel (R) Core (TM) i5 CPU M 450 @ 2.40GHz (4 CPU), ~ 2.4GHz
Atmintis: 4096 MB RAM
Galima operacinės sistemos atmintis: 3894 MB RAM
„DirectX“ versija: „DirectX 11“
Vaizdo plokštė: „Intel“ (R) HD grafika
Lusto tipas: „Intel“ (R) HD grafika („Core i5“)
Dabartinis režimas: 1366 x 768 (32 bitai) (60Hz)
Tvarkyklės failo versija: 8.15.0010.2622 (anglų k.)
Vairuotojo versija: 8.15.10.2622
Vairuotojo modelis: WDDM 1.1

Negaliu to suprasti ir tai mane varo iš proto. Iš anksto dėkoju už bet kokią pagalbą.
Marnomansas

Marnomansas

TS stiprintuvas
Pirma, ar įjungta jūsų C1E funkcija? Išjungus jį mano draugo kompiuteryje, išspręsta panaši problema.
Antra, ar galite patikrinti, kuris procesas vyksta? Užduočių tvarkytuvėje atidarykite skirtuką Procesai ir pažymėkite „Rodyti visų vartotojų procesus“. Pažiūrėkite, koks procesas yra, ir užmuškite, jei jo neturėtų būti arba jis turi neįprastą pavadinimą (kaip ir visi didžiosios raidės pavadinimai. Pavyzdys RUNDLL32.EXE). Tada pažiūrėkite, ar procesoriaus naudojimas auga.
Praneškite mums, kaip sekasi.
K

Kortlanas Porteris

TS naujokas
Prieš paskelbdamas čia, bandžiau susiaurinti visų vartotojų procesą ir vis dar neradau 1 proceso, kuriame būtų vykdomas procesorius. Bet su bet kuria programa man pavyko ištaisyti atsilikimo dalį ir procesoriaus šuolius. „Aušinimo energija galimybė“ kažkaip tapo aktyvi ir neaktyvi, kol mano nešiojamas kompiuteris yra prijungtas. Šis nugaros pakeitimas užtruko ir spygliai važiavo. Vykdant didesnes programas, mano nešiojamas kompiuteris vis dar veikia šiek tiek karštas ~ 60-65c.
HiDDeNMisT

HiDDeNMisT

TS stiprintuvas
Ar jūs atlikote kokį nors virusų tyrimą?

Pabandykite paleisti vieną. Gali būti infekcija.
„ReviverSoft'un“

„ReviverSoft'un“

TS naujokas
- Turėtumėte jaudintis, kad procesorius pakyla iki 80 proc. Kai tai pasikartos, atidarykite „Task Manager“, pasirinkite „Procesai“ ir pažymėkite programą, kurios procesoriaus naudojimas yra didžiausias.

- Procesorius, pasiekiantis 60 * C esant apkrovai, yra gana įprastas „Intel“ lustui, pvz. nešiojamasis kompiuteris.

Galbūt turėtumėte patikrinti, ar jūsų procesoriaus ventiliatorius veikia visu greičiu. Čia padės tokia programa kaip „HWMonitor“ ar „SpeedFan“.

- Taip pat patikrinkite, ar jūsų nešiojamajame kompiuteryje yra BIOS atnaujinimų.
Spectre_WSA

Spectre_WSA

TS naujokas
Aš taip pat turėjau tą pačią problemą. „SVChost“ užima daug ... Vis dėlto tai tiesiog neturi prasmės. Virusų nuskaitymas nesako nieko nenormalaus. Tai jis pradėjo daryti prieš kelias dienas. Vėlavau dėl visko, ką dariau internete, „youtube“, „Legendų lygoje“, „Dota“. Panašu, kad jis nebuvo prisijungęs. Matau, kad procesorius mano atmintimi pakyla iki 70. Kažkas apie spausdintuvus atsiranda „Spoolsv“. Aš nežinau, kaip tai išspręsti ****
HiDDeNMisT

HiDDeNMisT

TS stiprintuvas
Norėdami to išvengti, pabandykite nuskaityti kompiuterį, ar jame nėra virusų.
Spectre_WSA

Spectre_WSA

TS naujokas
Skamba visiškai švariai. Taigi spėju, kad tai aparatinė įranga.
HiDDeNMisT

HiDDeNMisT

TS stiprintuvas
Ar bandėte nutraukti procesą, kad sužinotumėte, kas nutiko ???
Spectre_WSA

Spectre_WSA

TS naujokas
Sveiko proto dalykai, kuriuos bandžiau, kiekvienas keistai atrodantis procesas, kurio atsikratiau, grįžo.

Naujausi pranešimai

• Kvantinė fizika
    Kinija nuteisia mokslininkus už genetiškai modifikuotus kūdikius
  • Rayneofpayne
    Kitą savaitę „CES 2020“ „Samsung“ išleis tikrą „Zero Frame“ televizorių
  • K
    „Google Pixel 4a“ atskleidžia skylių perforavimo ekraną, ausinių lizdą ir dar daugiau
  • cliffordcooley
    Įstatymu pasirašytas antirokalinis „TRACED“ aktas
  • Nobina
    Nepaisant JAV vyriausybės sankcijų, „Huawei“ uždirbo rekordines 122 milijardų dolerių pajamas ...
  • D
    „Mazda“: EV su dideliais akumuliatoriais yra blogesni aplinkai nei dyzeliai
  • darbo klausos
    Įsivertinimas 2020 m
  • Kalmarų staigmena
    Sudaryti komandų eilutės patarimus, gudrybes ir šaunius dalykus, kuriuos galite padaryti