• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Nešiojamieji kompiuteriai ir planšetiniai kompiuteriai
  • Šiandienos žinutės

„Dell“ BIOS slaptažodžio pašalinimas

• „Thread Starter“ keiontre1
  • Pradžios data
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.
K

keiontre1

TS naujokas
Turiu Dell 700 m nešiojamąjį kompiuterį „Inspiron“. Aptarnavimo žyma: 3F68Q51 ir „Express“ paslaugos kodas: 7447824469. Ar kas nors gali duoti man pagrindinį slaptažodį? Aš pamiršau savo asmeninį slaptažodį. Prašau padėti
omegaweopon

omegaweopon

TS naujokas
Pažymėkite vieną.

http://home.eunet.no/~pnordahl/ntpasswd/

Atsisiųskite CD iso ir įrašykite į kompaktinį diską naudodami mėgstamą programą. (Aš naudoju „roxio“ tokį, koks buvo mano kompiuteris, ir esu pigus.)

Įdėkite kompaktinį diską į diską ir paleiskite kompiuterį. Tada būsite nukreiptas į ekraną, kuriame jūsų bus paprašyta atsisiųsti tvarkykles, pasirinkti skaidinį, pasirinkti vartotojo vardą ir pakeisti slaptažodį.

TAI TIK leis jums pakeisti!

„BTW Windows“ administratoriaus slaptažodžio užšalimo laikas yra 120 dienų. Jei šiuo laikotarpiu jo nenaudosite, būsite užrakinta.

Ši programa leis išjungti slaptažodžio užraktą, todėl būtinai pasirinkite šią parinktį.

Tikiuosi tai padės :D
G

22

TS naujokas
Gerai, aš žinau, kad ši tema jau aptarta, ir aš vadovavausi visais pasiūlymais, bet sugebėjau, bet vis tiek nesiseka. Aš naudoju šią platumos programą „Dell“ platumos nešiojamam kompiuteriui ir patekau į tarnybinę žymą 12046342321, taip pat išbandžiau 5j82x81, jie man davė mater passwork, kai naudoju tiek latitude.exe skelbimą, 074gb689, tiek dar ką nors. Bandžiau įvesti tuščią slaptažodį, kad jį atrakintum, bet jis sako neteisingą slaptažodį. Ar galiu programoje įvesti neteisingą „Service“ žymą? Nieko netrūksta paslaugų žymoje?

Galite rasti daugiau informacijos šia tema ČIA.
R

rustam_

TS naujokas
Kaip aptarta anksčiau, nėra programinės įrangos, kuri sugeneruotų DELL kompiuterių pagrindinio slaptažodžio, skirto ID eilutei, besibaigiančiai -595B (išskyrus DELL, žinoma)
Aš darau išimtį tik savo malonumui ir suteikiu pagrindinį šio nešiojamojo kompiuterio slaptažodį:
Įvadas: # 5J82X81-595B
Pagal paslaugos žymą: 7BRO5X0T Tikiuosi, kad tai gali skirtis nuo 0.
gohan22 pasakė:
Gerai, aš žinau, kad ši problema jau buvo išspręsta ir aš
Vykdžiau visus galimus pasiūlymus, bet vis nepasisekė. Aš naudoju šią platumos programą „Dell“ platumos nešiojamam kompiuteriui ir patekau į tarnybinę žymą 12046342321, taip pat išbandžiau 5j82x81, jie man davė mater passwork, kai naudoju tiek latitude.exe skelbimą, 074gb689, tiek dar ką nors. Bandžiau įvesti tuščią slaptažodį, kad jį atrakintum, bet jis sako neteisingą slaptažodį. Ar galiu programoje įvesti neteisingą „Service“ žymą? Nieko netrūksta paslaugų žymoje?
G

22

TS naujokas
puiku .... pabandysiu tai. labai ačiū!
D

DocNasty

TS naujokas
Rustam_ vis dar prekiauja istorijomis dėl pagrindinių slaptažodžių? bandė išsiųsti tau pm, bet tavo dėžutė pilna.

~ Dok
G

22

TS naujokas
man puikiai sekėsi ... Labai ačiū !!!! :)
haggispie

haggispie

TS naujokas
Taip pat reikalingas „Dell Latitude“ slaptažodis!

rustam_ dedi ki:
Kaip aptarta anksčiau, nėra programinės įrangos, kuri sugeneruotų DELL kompiuterių pagrindinio slaptažodžio, skirto ID eilutei, besibaigiančiai -595B (išskyrus DELL, žinoma)
Aš darau išimtį tik savo malonumui ir suteikiu pagrindinį šio nešiojamojo kompiuterio slaptažodį:
Sveiki, Rustramai,

Turiu nešiojamąjį kompiuterį „Dell 610 Latitude“, kurį įsigijau iš „Ebay“. Išbandžiau visas kitas „latitude.exe“ parinktis ir nė viena iš jų neveikė!

Aš turiu paslaugų žymelę, kurios pabaiga yra 595B, ar galite panaudoti savo magiją ir pateikti paslaugų žymelę ir man?

24K7V1J-595B

Aš visur ieškojau sprendimo ...

.Erefe
R

rustam_

TS naujokas
Kodėl nenorite viešinti savo istorijos apie tai, kaip čia kilo slaptažodžio problema?
DocNasty sakė:
Rustam_ vis dar prekiauja istorijomis dėl pagrindinių slaptažodžių? bandė išsiųsti tau pm, bet tavo dėžutė pilna.

~ Dok
P

Faktas

TS naujokas
Rustam_,

„Latitude CPxJ“ neseniai man padovanojo taisyti ir atnaujinti kolega, kuris gavo nešiojamąjį kompiuterį iš kliento kaip padėkos ženklą už jam atliktą darbą.

Deja, klientas nepateikė pirminio administratoriaus slaptažodžio ar HDD. Perduokite BIOS slaptažodį. Aš galėjau išvalyti BIOS naudodamas megathread valymo metodus, tačiau hdd slaptažodis pasirodė esąs daug sunkiau įveikiamas.

Aptarnavimo žyma: CTJ0601
HDD serijos numeris: # AF0AFKG6983-595B

Aš ir mano kolega būtume labai dėkingi, jei galėtumėte duoti HDD slaptažodį šiai mašinai.

Faktas
P

Faktas

TS naujokas
Rustam_,

Teisingai, labai ačiū. Deja, neturite viešo el. Pašto.

Faktas
E

sudominti

TS naujokas
Sveiki.

Žinodamas apie pamirštų / pamestų / ... slaptažodžių konfigūravimą, nusipirkau c400 (peržiūrėjau prieš pirkdamas). Aš galiu su juo gyventi, bet būtų puiku, jei galėčiau tai pakeisti. įkrovos seka (po hdd yra cd: /).

Pastebėjau kažką apie tave (rustam_) Pateikiu pagrindinius istorijos slaptažodžius ... tai aš.

Esu studentas (informatika: dirbtinis intelektas ir programinės įrangos inžinerija) Lodzės technikos universitete ... Nuo balandžio stažavausi pirmaujančiose Europos pakavimo įmonėse. Neseniai darbuotojai turėjo galimybę įsigyti kai kuriuos dalykus, kuriais buvo pasikeista (be kita ko, dviejų „Dell“ c400). Deja, mažas statymas (ne aukcionas, ne aukcionas), todėl gauti vieną iš jų buvau ne aš, bet ... man tai patiko, aš atrodžiau www.allegro.pl („eBay“ lenkiškas atitikmuo). Radau ir nusipirkau, bet turėdamas konfigūracijos slaptažodį (galiu įvesti BIOS, bet negaliu pakeisti nė vieno dalyko). Žinoma, savininkas nepažinojo paso ... jis net nesuprato, kad yra tokia problema (spėju, kad tai nebuvo kompiuteris Guy ... jis jį naudojo kaip mobilųjį planą).
Čia aš jums rašau, tikėdamasis, kad turite sprendimą.

Aptarnavimo žyma: C8WK221
Meniu „Slaptažodžiai“ eilutės pabaigoje yra „-595B“. (# C8WK221-595B) - jis pažymėtas kaip sistemos numeris.

Pagarbiai
Grzegorzas Swierczynskis.

REDAGUOTI:
Ačiū už greitą atsakymą. Pateiktas PW veikia puikiai. :)
Dar kartą ačiū.
T

tHE_alCHMist

TS naujokas
Hi

Pastebėjau, kad pateikiate pagrindinius kietųjų diskų slaptažodžius:)

Mano draugas pataisė „Inspiron 1100“, nes jis sugadino pagrindinės plokštės maitinimo lizdą. Pakeičiau pagrindinę plokštę, bet kai aš pirmą kartą užvedžiau mašiną, ji parodė baltą ekraną su BIOS slaptažodžiu, kurį praleidau, bet tada jis parodė standžiojo disko apsaugos ekraną. Ar galite man padėti, nes negaliu naudoti senosios pagrindinės plokštės atrakinti disko, nes jis neveiks :( Išbandžiau „Latitude C600“, kuris suteikia tą patį standžiojo disko apsaugos ekraną. „Latitude C600“ paslaugos žymė yra CVCHN01, o greitojo paslaugos kodas yra 138-745-638-91. Senoji „Inspiron 1100“ kortelė buvo „J3WSX0J express“ paslaugos kodas 415-953-597-79, o naujojoje kortelėje nėra paslaugos žymos, nes ją ištryniau apeidama, o asset.com neleis man jos įdėti?
Kietojo disko apsaugos ekrane rodoma # N4TT3B13SAK-595B, tikiuosi, kad vienintelė jo alternatyva yra įsigyti kitą kietąjį diską.

linkėjimais
Turtingas

rustam_ dedi ki:
L

Lietanolis

TS naujokas
Sveiki, Rustam,

Tikiuosi, kad jums nėra labai nuobodu duoti slaptažodžius.

Čia yra mano (klasikinė) istorija. Aš nusipirkau „Latitude D600“ iš „ebay“ www.chinobox.com . Manau, kad aš nusipirkau naudotų kompiuterių atsargas iš kompanijų, jas perdirbu ir parduodu atskirai „ebay“. Taigi esu tikras, kad mano nebuvo pavogta.
Joks HDD leidimas ar BIOS slaptažodis neįgalintas, bet administratorius reiškė, kad negaliu nieko pakeisti BIOS. Aš susisiekiau su jais ir jie pasakė, kad šio slaptažodžio nėra jų byloje, nes jie nieko negali padaryti.

aptarnavimo žyma yra 4B3ZT0J.

Labai ačiū už jūsų pagalbą ir laiką.

Lietanolis
S

seržantas

TS naujokas
Pagalba slaptažodžiu

Sveiki
Ieškojau pagalbos, kad galėčiau pasiekti savo kompiuterį, ir atrodo, kad tai yra vienintelė vieta, suteikianti man vilties. Šis garsus pilkas ekranas, neleidžiantis nieko daryti, iškart po įkrovimo turiu užšifruotą „Dell C640“. Rustam, jūs sakote, kad galite mums padėti, jei mes jums pasakysime, kaip mes priėjome šią problemą.
Esu kilusi iš Ispanijos ir pastaruosius dvejus metus gyvenau Londone kaip aš Anglijoje. Prieš devynis mėnesius nusipirkau naudotą stalinį kompiuterį „pentium IV“, „fujitsu siemens“, kuris man labai padėjo, net jei tai nebuvo didelė mašina. Tačiau prieš keletą mėnesių nusprendžiau grįžti į savo šalį. Kadangi negalėjau atsinešti kompiuterio, nusprendžiau jį parduoti, bet po kurio laiko negavau pagrįsto pasiūlymo ir jau buvo laikas išvažiuoti. Galų gale aš juos pakeičiau savo draugu nešiojamuoju kompiuteriu (šiuo „Dell“ nešiojamuoju kompiuteriu), kurį žinome, kad abiem reikia slaptažodžio. Mano draugas man pasakė, kaip iš naujo nustatyti slaptažodį, vadovaudamasis šia svetaine ir keletu instrukcijų, tada jis jau pradėjo skaityti forumą, todėl grįžęs į savo šalį tai padariau. Įsijungiau kompiuterį ir radau garsiąją mikroschemą, bet kad ir kaip trumpai ją gaminčiau, niekada negaliu atsikratyti slaptažodžio. Mano draugas nusipirko šį kompiuterį iš vyro, kuris dirba didelėje telekomunikacijų kompanijoje Londone ir perkelia savo biurus ir atsikrato daug įrangos.
Aš žinojau, kad galbūt negalėsiu jo naudoti, bet tai buvo geriau nei palikti kitą kompiuterį, ir manau, kad šis nešiojamas kompiuteris man buvo gana geras, bet dabar aš pradedu galvoti, kad turiu gražų popieriaus svorį. Tikiuosi, kad galite man padėti su slaptažodžiu, kitaip aš vėl pradėsiu maitinti, kol jis bus paruoštas pulti dar kartą.
Pilkas ekranas rodo 0, kad # GTP3R0J-595B yra nulis.
Labai ačiū už jūsų pagalbą ir dėmesį, ir tikiuosi, kad tekstas nėra per ilgas, o jūs užmigote dar nepabaigę.

Sergio
E

ehar32

TS naujokas
Tą pačią problemą turėjau ir su „Insprion 4000“. Prieiga prie BIOS, bet nėra prieigos, kad būtų galima pakeisti konfigūraciją. Keturiuose kiemuose radau svetainę, atsisiunčiau diskelį, kuris iš naujo nustato tarnybos žymos numerį ir išvalo EEPROM lustą. Rašydamas tai diegiu „WinXP“. Jei norite disko kopijos, eikite į: http://homepage.ntlworld.com/judslat/paragon/software.html o jūsų skonis yra img, iso ir kt. Man tai pasiteisino. Ačiū forumui.
T

TD101

TS naujokas
„Bios“ slaptažodis D610

Sveiki, Rustamai, štai mano istorija ;-)

ką tik nusipirkau visiškai naują „Dell Latitude D610“! ir, laimei, gavau nemokamai - nes mano įmonė man tai suteikė. bet, deja, „niekšai iš pragaro“ :) išjungė belaidį LAN „BIOS“ nustatymuose ir įjungė tik „HDD“ kaip įkrovos įrenginį. ir, žinoma, jūs padarėte jį saugų nustatydami „BIOS“ slaptažodį ... gal galite man padėti?
mano paslaugų žyma: 183 - D0–2J (prašau nepaisyti tarpų. Esu šiek tiek paranojiškas, kad mano administratoriai žino apie šią svetainę ir galbūt kada nors ieško paslaugų žymių. arba „Google“, ar kitaip)
O 595B? Niekur nemačiau.
Bet kokiu atveju, gal galėtumėte man padėti, aš tai tikrai vertinu ir esu tikra, kad kai kurie kolegos grįš su paslaugų žymomis ;-)

sveikinimai, tino.

Pastaba: svarbus klausimas. Ar naudojant pagrindinį slaptažodį iš naujo nustatomas BIOS nustatytas slaptažodis, ar pagrindinis slaptažodis yra tik papildomas būdas įvesti BIOS nustatymus?
L

Lotynų apatiniai drabužiai

TS naujokas
O Dieve, padėk man Plez

Girdėjau legendų apie didįjį Rustamą. rustam_ Asmuo, kuris gali pakeisti žmogaus gyvenimą keliais klavišų paspaudimais. rustam_ yra asmuo, kuris visada padeda vargstantiems žmonėms. rustam_ yra Dievo dvasia žmogaus kūne. Aš žeminuosi prieš tavo didybės didybę. rustam_ O dabar maldauju, prašau, padėk man sunkmečiu. Padėkite man išsiaiškinti mano gyvenimą šios baisios traumos pasekmėse ... „Dell Latitude D800“ (9PVLG51-595B) (21155764213) išplėstinėje „rustam_“ be slaptažodžio ačiū, kad galiu paliesti gal gyvą kaip didysis rusas_, kol vieną dieną jūsų dydis

Neseniai pradėjau dirbti kompiuterių parduotuvėje „Mama ir popas“. Darbas puikus ir aš myliu kiekvieną dieną, kai dirbu. Gaunu tikrai gerų visų naudotų kompiuterių ir jų dalių pasiūlymų. Didžiąją sistemos dalį mes perkame išperkamosios nuomos būdu, tačiau kartais atsiras žmonių, norinčių parduoti naudotus kompiuterius, monitorius ir jų dalis. Prieš kelias savaites džentelmenas turėjo „Dell Latitude D800“, norėdamas prekiauti ar parduoti savo nešiojamąjį kompiuterį: „Aš neturiu maitinimo laido ir net jei kompiuteryje pilna virusų“, - sakė jis. Jis sakė, kad mes turime maitinimo kabelius, kurie bus tinkami nešiojamam kompiuteriui, ir kad aš galiu pašalinti virusus iš naujo įdiegdamas operacinę sistemą. Nešiojamas kompiuteris nėra vertas 160 USD, kuriuos nurodžiau iš naujo įdiegti, ir kad tik laidas, kuriuo jis nori prekiauti, jam duos 200 USD už nešiojamąjį kompiuterį ir jis gali jį naudoti norėdamas gauti atnaujintą nešiojamąjį kompiuterį . mums. Jis man pasakė, kad viskas gerai ir tereikia pašalinti laidą ir virusą. Jis pasakė, kad grįžkite ir patikrinkite mūsų nešiojamojo kompiuterio pasirinkimą. Vaikinas, kuris mane jau pardavė už 200 USD, kad sukčiau trumpą istoriją, niekada negrįžo, ir aš neužfiksavau jokios informacijos apie asmenį, kuris pirko kompiuterį, o ne parduotuvėje. Taigi turiu nešiojamąjį kompiuterį su BIOS slaptažodžiu, kurio negaliu pamatyti istorijoje. .... atsiprašau, kad mano istorija užtruko taip ilgai ... :p

el. paštas pašalintas
„LinoLatino“ .- = {} = -.

ačiū už rustam_ pw, tu esi mano herojus ir aš tave mylėsiu amžinai
  • Meilė
Reakcijos: Yaaagami
T

tHE_alCHMist

TS naujokas
Sveiki, Rustamai, aš bandžiau jus siųsti, bet jūsų dėžutė pilna.

Labas rustam

Pastebėjau, kad davėte „Bios“ „Dell“ už pagrindinius slaptažodžius ar istorijas kietiesiems diskams.
Mano draugas pataisė „Inspiron 1100“, nes jis sugadino pagrindinės plokštės maitinimo lizdą. Pakeičiau pagrindinę plokštę, bet kai aš pirmą kartą užvedžiau mašiną, ji parodė baltą ekraną su BIOS slaptažodžiu, kurį praleidau, bet tada jis parodė standžiojo disko apsaugos ekraną. Ar galite man padėti, nes negaliu jo atrakinti, nes neveikia senoji pagrindinė plokštė? Išbandžiau „Latitude C600“, kuris suteikia tą patį standžiojo disko apsaugos ekraną. „Latitude C600“ paslaugos žymė yra CVCHN01, o greitojo paslaugos kodas yra 138-745-638-91. Senoji „Inspiron 1100“ kortelė buvo „J3WSX0J express“ paslaugos kodas 415-953-597-79, o naujojoje kortelėje nėra paslaugos žymos, nes ją ištryniau apeidama, o asset.com neleis man jos įdėti? Galite sukurti iš c600, remdamiesi žyma CVCHN01.
Kietojo disko apsaugos ekrane rodoma # N4TT3B13SAK-595B, tikiuosi, kad vienintelė jo alternatyva yra įsigyti kitą kietąjį diską.

linkėjimais
Turtingas

Ps Aš nežinojau slaptažodžio, bet turėčiau žinoti, kad tai tikrai jos x vaikinas. Aš žinau, kad tai skamba šiek tiek šlubu. Jis paslėpė, kai jie išvyko skolindamiesi iš jo pinigų, tačiau, žinoma, nenorėjo jų grąžinti, deja, nedavė slaptažodžio ir nepranešė, kad sugedo maitinimo jungtis.
D

ddd4test

TS naujokas
„Dell Inspiron 2200“ BIOS slaptažodis.

Turiu „Inspiron 2200“:
Kai jis paleidžiamas, gaunu pilką ekraną "Šią sistemą apsaugo slaptažodžių apsaugos sistema # 6937H71-595B ...."

Bandžiau susisiekti su DELL, bet jie nepadėjo.

Taip pat bandžiau išimti CMOS bateriją, bet ji taip pat nėra gera. Ar kas nors gali gauti mano sistemos slaptažodį? Pažvelgiau į pasitaikančias gijas ir išgirdau savo paslaugos žymę taip ir ne. Bandžiau atsisiųsti „Lattitude.exe“ failą, bet mano antivirusinė teigia, kad jis yra užkrėstas.

Aptarnavimo žyma: 6937H71-595B

Prašau padėti!!!!
N

Naujienos2

TS naujokas
Rustam prašau padėti

Mano vardas Terry ir jis gyvena Pietų Afrikoje.
Reikėtų jums parašyti tai, kad neseniai „eBay“ įsigijau „Dell Latitude D610“ nešiojamąjį kompiuterį iš pardavėjo Škotijoje, deja, kai pirkau, už balto ekrano yra sistemos užraktas;
"Ši kompiuterinė sistema Nr. 5BG532J-595B yra apsaugota slaptažodžių autentifikavimo sistema."
Deja, aš negavau šio slaptažodžio iš pardavėjo ir po daugybės el. Laiškų jam neturėjau galimybės gauti jokio atsakymo iš pardavėjo.
Aš mačiau kai kuriuos jūsų pagalbos pranešimus kitiems vartotojams ir tikiuosi, kad galite padėti ir man. Pietų Afrikoje IT yra labai ribota.
Pastebėjau, kad norite paslaugų numerių, tai aš; 5BG532J.
Aš taip pat nežinau, kas ten, 115-761-507-31, bet tikiuosi, kad galite man padėti.
Jei negalite man padėti pasinaudoti šia galimybe, būčiau dėkingas, jei galėtumėte man padėti, kur galėčiau rasti šią pagalbą.
Dar kartą labai ačiū ir tikiuosi, kad jūsų šaliai, kuriai pritarsite, seksis gerai pasaulio taurėje.
Chears.
Terry.
J

Joep

TS naujokas
Sveiki, Rustamai, tikiuosi, kad ir jūs galite man padėti. Bendrovė, kurioje dirbau Pietų Afrikoje, pakeitė daug darbuotojų, o kolega turėjo problemų, man atsiuntė kolegai priklausantį nešiojamąjį kompiuterį. Negaliu to gauti, o nešiojamas kompiuteris turi slaptažodį, kurio niekas nežino. Aptarnavimo žyma yra # 3NTVR0J-595B. Išbandžiau „latitude.exe“ programą, bet pagrindinis slaptažodis neveikia. Ar ši situacija yra jautri?

gohan22 pasakė:
Gerai, aš žinau, kad ši tema jau aptarta, ir aš vadovavausi visais pasiūlymais, bet sugebėjau, bet vis tiek nesiseka. Aš naudoju šią platumos programą „Dell“ platumos nešiojamam kompiuteriui ir patekau į tarnybinę žymą 12046342321, taip pat išbandžiau 5j82x81, jie man davė mater passwork, kai naudoju tiek latitude.exe skelbimą, 074gb689, tiek dar ką nors. Bandžiau įvesti tuščią slaptažodį, kad jį atrakintum, bet jis sako neteisingą slaptažodį. Ar galiu programoje įvesti neteisingą „Service“ žymą? Nieko netrūksta paslaugų žymoje?
W

WHOYOUSEXEX

TS naujokas
Kitos „Dell“ BIOS slaptažodžio problemos ..........

rustam man reikia tavo magijos ...

Ką tik nusipirkau antrą „DELL Latitude D610“ iš „My Shopper“. Tai veikia gerai, tačiau „Bios“ sąranka yra apsaugota slaptažodžiu, o vaikas, kurį nusipirkau, net nežinojo, koks yra „BIOS“ nustatymo slaptažodis. Aptarnavimo žyma #: 37WXP71 ir greitas paslaugos kodas 7009023565. Jūsų pagalba bus dėkinga. Jei nerandate slaptažodžio, ar galite pasakyti, kur reikia ištrinti „eeprom“ ir kaip tai padaryti? Perskaičiau milijoną įrašų ir svetainių, ir jos visos sako ką kita. Lustai jaučiasi gerai dėl aklai trumpojo jungimo, nebent informacija gaunama iš tokio kompiuterio kaip jūs. Nenoriu žiūrėti, kaip mano pagrindinė plokštė kepa !!!

Dėkojame už jūsų laiką ir galbūt už jūsų pagalbą,
Džordžas

Galite mane gauti tiesiogiai: kas gi tuščia „yahoo“
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.

Naujausi pranešimai

• R
    EKA tyrėjai pastatė gamyklą, galinčią išgauti deguonį iš mėnulio
  • D
    Po lemiamo balsavimo ES siekia nustatyti bendrą atlyginimo standartą
  • darbo klausos
    Nemokami vaizdo / skaidrių peržiūros žiūrovai ekrane
  • cliffordcooley
    „NFL Films“ naudojo paprastą daugialypės terpės technologiją, kad atkurtų pirmąją „Super Bowl“ transliaciją
  • Penn
    Dabar gaminamas „Tesla Model Y“ krosoveris
  • Penn
    „Apple“ visiškai pertvarkė „iOS“ žemėlapius, pirmiausia jį gaus JAV vartotojai
  • J
    Didelės skiriamosios gebos saulės teleskopas sukuria pirmuosius nuostabius Saulės vaizdus
  • S