• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Bendruomenė
  • Užduok klausimą
  • Šiandienos žinutės

„Dell Inspiron 531“ - pereina tiesiai į energijos taupymo režimą

• „Thread Starter“ laptox
  • Pradžios data
L

laptox

TS naujokas
Yra keista „Dell Inspiron 531c“ problema

Panašu, kad kompiuteris paleidžiamas, tačiau monitorius užsidega tik trumpam ir sako „pereina į energijos taupymo režimą“ - net negaunu „BIOS“ ekranų.

Maniau, kad tai buvo grafikos plokštė, bet ją pakeitus gaunamas tas pats pranešimas - bandant naudoti vidinę grafiką - pyptelėjimo negaunu.

Aš bandžiau paleisti „Vista Vista“ DVD diską, bet nieko.

Teigiama, kad asmuo, turintis kompiuterį, veikia labai lėtai - ir jam buvo patarta palikti jį atnaujinti - nėra gerai, bet aš nesuprantu, kodėl net negaliu sulaikyti manęs iš „BIOS“ ekrano.
S

Šcshadow

TS evangelistas
Ar jūsų monitorius blogas? Ar yra kokiu nors būdu išbandyti ar pakeisti PSU? Sakyčiau, kad tai yra lengviausios vietos pradėti.
1955 m

1955 m

TS evangelistas
Ar galite pereiti į „saugųjį režimą“? (Įjunkite maitinimo jungiklį, nedelsdami paspauskite klavišą F8.)
L

laptox

TS naujokas
keičiami monitoriai - jokių pokyčių.
Iš klaviatūros nesulaukiu jokio atsakymo - net negaliu patekti į BIOS ekraną, todėl paspaudus f8 ar bet kurį klavišą, nėra jokio efekto - tiesiog greitai mirksi - pereisiu į energijos taupymo režimą, bet tai nėra lango pranešimas - jis niekada taip toli nenueina.

Mano likę du spėjimai: -

Pagrindinė plokštė
Maitinimo šaltinis - nepakankamai maitinamas - todėl pranešimas

Bet logiškai manau, kad kompiuteris yra įstrigęs kilpoje, kuri eina tiesiai į energijos taupymą. Išėmėte BIOS bateriją tikėdamiesi „nutraukti šią kilpą“ - bet vis tiek tą patį.

Tai arti pripažinti pralaimėjimą! - ateikite į TECH NEWS .. išsaugok dieną!
1955 m

1955 m

TS evangelistas
Gana lengva išbandyti yra išimti vaizdo plokštę. Tarkime, kad sukūrėte klaidą ir ji pritraukia per daug srovės, gausite tą patį efektą, kokį aprašėte. Tada galite pereiti į BIOS ir bent jau jį naudoti, jei galite įjungti vidinę grafiką. Priešingu atveju tai gali reikšti naujo PSU pirkimą, kad būtų įrodyta, jog jis geras ar blogas. Turėtumėte tai pavadinti „investicija“!
L

laptox

TS naujokas
Aš pašalinau grafikos plokštę, bet kaip aš galiu eiti į „BIOS“, kad įgalintumėte vaizdinę grafiką, jei ekrane nieko nėra? Pašalinus kortelę ir prisijungus prie įmontuotos grafikos, vaizdai nesuteikiami? - Negaliu rasti pagrindinėje plokštėje šuolininko, kuris tai padarytų - mano nuojauta yra gana neteisinga, nes ji iš tikrųjų nėra per klaidinga.
1955 m

1955 m

TS evangelistas
Aš naudoju „Dell Dimension 5150“, o mano BIOS jungiklis yra F2. Ar galite išbandyti ir kitą klaviatūrą, kuri pašalina klaidą, mažai tikėtina, kad žinau, bet ....
Paprastai, jei pašalinsite atskirą grafikos plokštę, BIOS nustatymai pagal numatytuosius nustatymus yra „automatiniai“, tai yra „vidinė“ grafika, tačiau jei nepavyksta pašalinti BIOS ekrano, tai galima padaryti neišleidžiant daug pinigų.
Jei turite atsarginį kompiuterį, ar galite gauti „Dell“ PSU ir išbandyti?
Įrodymas, kas yra gerai. Jei paaiškės, kad tai pagrindinė plokštė, tai gali būti apie 40 svarų, bet tikriausiai verta.

Kitas bandymas, kurį galite atlikti nemokamai, yra atjungti maitinimo kištuką iš kietojo disko galo. Vėl įjunkite kompiuterį ir nedelsdami paspauskite klavišą F2.
Tada turėtumėte patekti į BIOS ekraną. Jei tai padarysite, tai gali būti kietojo disko problema / gedimas. Jei to nepadarysite, tai gali būti BIOS lusto gedimas / pagrindinės plokštės gedimas. Išjunkite kompiuterį (kelioms sekundėms) laikydami maitinimo mygtuką, kol jis išsijungs, ir įjunkite maitinimo kištuką atgal į standųjį diską.
Jei nieko daugiau, turėtumėte geriau įsivaizduoti, kas nepavyko.
T

tmbdell

TS naujokas
Ar turite galimybę?

Ar turite galimybę tai išspręsti? Aš turiu tą pačią problemą. „Dell Inspiron 531“ darbalaukis pereina tiesiai į energijos taupymo režimą. Įsivaizduokite, kad kompiuteris paleidžiamas. Monitorius veikia prijungtas prie kito kompiuterio. Prašau padėti! Ačiū iš anksto!
L

laptox

TS naujokas
Ne, aš niekada to nesupratau.

Atitinkamas asmuo nunešė jį į parduotuvę - pakeitė pagrindinę plokštę - vis tiek nebuvo jokių pakeitimų, tada PSU - vis dar nepasikeitė - jie galiausiai norėjo pakeisti procesorių, tačiau dėl kažkokių priežasčių to negalėjo.

Mano techninis pasididžiavimas vėl grįžo, nes parduotuvė negalėjo to ištaisyti, bet vis tiek suglumau, kas sukėlė problemą.

Išvada - to negalima lengvai išspręsti!
T

tmbdell

TS naujokas
Galiausiai aš nunešiau savo parduotuvę. Maniau, kad tai vaizdo plokštė - nusipirkau naują kortelę ir ją pakeičiau, panašu, kad ji vėl veikia iki šiol! Ačiū už atsakymą!
E

eiubenjamin

TS naujokas
Paskutiniu metu tas pats nutiko ir mano broliams Dell Inspiron

ive padarė aukščiau aukščiau beveik be rezultatų ...

1. Aš išėmiau akumuliatorių (taip pat pamačiau vadovą pakeisti rankovę, bet šios nebuvo)

2. Aš bandžiau kitą grafikos plokštę (iš tikrųjų tai padariau pirmiausia), vis nesisekė

3.ive pakeitė procesorių (vis tiek turėjau 1 kituose mano kompiuteriuose.

4. Aš taip pat bandžiau dirbti su kitu „Harddrive“, bet man vis nepasisekė

5. išvalė kištukus ir pan., Visi nuvalyti, net kompiuteris vis tiek buvo labai švarus, o jūs patyrėte dulkių, bet rezultatai liko tie patys.

visa tai iš esmės atsitinka, kai aš įjungiu kompiuterį iškart rodydamas oranžinį šviesos įkrovos mygtuką (paprastai šiukšliadėžė būtų mėlyna / mėlyna), nes aš pradėsiu girdėti pyptelėjimą, ekrane nėra jokio vaizdo, jis tiesiog nieko neįdiegia, visos ventiliacijos angos veikia tik tada, kai veikia ir visa aparatūra ir kt. Panašu, kad pasirodo tik kažkas kitas ir klaviatūra nereaguoja. Nėra nė vieno „Bios“, kuris patektų į klientus, bet to tiesiog nesulaukia, nes tikrai pritrūko idėjų, kurių ieškojau per daug forumų, bet „no1“ iš tikrųjų turėjo man tinkamą sprendimą.

grasinantis vaikinas tikriausiai turi tą patį klausimą kaip ir aš, bet dabar esu visiškai sutrikęs, nebežinau, ką daryti, taip pat tai niekur neįvyko, dirbo iki 13 val., po to eidavo miegoti, paprastai išsijungia ir tai yra kitą rytą nėra klaidos pranešimo ar tai nutiko be nieko.

tikiuosi, kad jūs tikriausiai žinote apie tai, kad galėtumėte man tai padėti, dėkoju iš anksto,

-Bünyamin
K

KristyKristine

TS naujokas
Sveiki! Dabar prisijungiau ieškoti atsakymų į kai kuriuos klausimus ... Mano draugas tiesiog paragino paklausti apie „Dell Inspiron 531“ - jis pereina tiesiai į energijos taupymo režimą, tik apie tai pranešama. Kiek matau temą pernai, bet maniau, kad paklausiu - radome atsakymą - gal dar nepaskelbta? Iš anksto dėkoju ... KristyKristine
K

KristyKristine

TS naujokas
tmbdell sakė:
Galiausiai aš nunešiau savo parduotuvę. Maniau, kad tai vaizdo plokštė - nusipirkau naują kortelę ir ją pakeičiau, panašu, kad ji vėl veikia iki šiol! Ačiū už atsakymą!
Įdomu, kaip visa tai baigiasi tuo, kad „Dell“ pereina į energijos taupymo režimą? Kai ieškojau atsakymo į tą pačią problemą savo draugui, pamačiau jūsų įrašą. Jo kompiuteris dabar daro tą patį. Jis niekada nebuvo su juo internete. Vos nesinaudojau per pastaruosius kelerius metus. Bet koks patarimas? Aš jam pasakiau tavo atsakymą apie vaizdo plokštę. Iš anksto dėkoju ... KristyKristine
Tmagic650

Tmagic650

TS ambasadorius
Sveiki, KK,
Jei „Dell 531“ turi trečiosios šalies vaizdo plokštę, pakeiskite ją. Netikiu po 9 numerio, nebent plakato kompiuterį nunešiu į „Best Buy“ ... Jie pakeitė viską, išskyrus vaizdo plokštę
K

85

TS naujokas
Nesu tikras, ar tai yra kokia nors pagalba, ar jūs ar kas nors kitas tai išbandėte. Tą pačią problemą turiu ir dėl „dell 531“, kuriam dabar yra maždaug 5 metai, ir tai prasidėjo maždaug prieš metus. Monitoriuje yra mygtukas, kuris atrodo kaip stačiakampis, o jo viduje yra maža rodyklė (atleisk, aš nežinau teisingo šio mygtuko termino!). Kelis kartus paspaudžiu tai ir galiausiai persijungiu į tikrąjį ekraną. Nors kartais tai atrodo kaip juodas ekranas, turite būti kantrūs, bet tada jis pasirodo. Neįsivaizduoju, kodėl tai daro - atrodo, kad jis turi kažką bendro su „Dell 531“, kai jis sensta.

Naujausi pranešimai

• dualkelly
    Pranešama, kad „Windows 7“ vis dar naudojama šimtuose milijonų kompiuterių
  • urbanman2004
    Naujas paslaptingas „AMD Radeon“ GPU pralenkia „RTX 2080 Ti“
  • kapitonas
    „Tesla“ atsargos viršijo 500 USD, bendra vertė dabar viršija „Ford“ ir „GM“
  • Kalmarų staigmena
    „AMD Threadripper 3990X“: 64 branduoliai / 128 siūlai 3 990 USD
  • psycros
    Vienos žinomiausių LAN vakarėlių nuotraukų internete istorija
  • kapitonas
    JK žvalgybos agentūra perspėja nenaudoti „Windows 7“, „Microsoft“ el. Pašto banko internetinei ...
  • psycros
    „Windows 7“ vartotojai vis tiek gali nemokamai atnaujinti į „Windows 10“
  • kapitonas
    „Samsung Galaxy S20“ iki kito mėnesio pranešimo pastebėjo keturis fotoaparatų matricas