• Užduoti klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Sukurkite kompiuterį
  • Šiandienos žinutės

Sukurkite kompiuterį Ar galiu įdiegti „Dell Optiplex 755 - GTX 460“?

• „Thread Starter“ maazcheema
  • Pradžios data
M

maazcheema

Žinutės: 21 +0
Sveiki..
Aš turiu „Dell Optiplex 755“ su 305 vatų maitinimo šaltiniu, „Intel Core 2 Duo E7400“ ir 2 GB RAM ... norėjau sužinoti, kad mano plokštė yra suderinama su „Nvidia GTX 460“ .. ačiū .. taip pat prašau pasakyti, kaip konvertuoti VGA į DVI konvertuoti į.

Ačiū
598. kas yra

598. kas yra

Žinutės: 188 +2
Sveiki, maza, aš tikiu, kad „GTX 460“ bus tinkamas korpuso viduje, tačiau jis bus griežtai pritaikytas, taip pat turite atnaujinti savo PSU, kad galėtumėte tvarkyti naująjį GPU.

Kiek norite išleisti?
M

maazcheema

• „Thread Starter“ „Thread Starter“
U suteikti plz pasiūlyti bet PSU kaina Moderet ir plz gauti GTX 460 ur ..
dmill89

dmill89

Žinutės: 471 +4
Deja, turiu jums blogų žinių. „GTX 460“ yra dvigubo lizdo kortelė. Dėka „Optiplex 755“ dizaino. „BTX“ pagrindinė plokštė su į viršų nukreiptu „PCI-express“ lizdu viršuje, o viršuje - ne tuščia, galite apsiriboti vienos lizdo kortelėmis. Geros naujienos yra tai, kad galingesnį „ATI Radeon HD6850“ galima naudoti vieno lizdo konfigūracijoje, tačiau vieno lizdo „6850“ versija kainuoja apie 100 USD daugiau nei dvigubo lizdo versija.
„PowerColor AX6850 1GBD5-I2DH Radeon HD 6850 1GB tek yuva“

Dėl PSU tikriausiai norėčiau tai padaryti: „OCZ ModXStream Pro 500W“ Atsižvelgiant į jūsų santykinai nedidelę situaciją, labai impotentiška modulinė yra 45 USD po atsisiuntimo. Yra ir kitų PSU, kurie yra geresni / didesni vatų už panašias kainas, tačiau dauguma jų turi laidinius laidus.
M

maazcheema

Buvau labai prisirišęs prie „GTX 460“, todėl man tai apmaudu. Ar yra kokių nors būdų išspręsti tokią situaciją, kaip pirkti naują „Dell“ važiuoklę, palaikančią dvigubą lizdą? Taip pat galite u duoti man gauti HD 6850. Niekada nenaudojau „Ati“ prekės ženklo, kurį šiek tiek bijau išbandyti?
598. kas yra

598. kas yra

Stengsiuosi laikytis atokiau nuo OCZ PSU.

Čia yra a Antec modulinį bloką, kurį galite naudoti.

Čia yra normalu piratas vienas iš.
dmill89

dmill89

maazcheema sakė:
Buvau labai prisirišęs prie „GTX 460“, todėl man tai apmaudu. Ar yra kokių nors būdų išspręsti tokią situaciją, kaip pirkti naują „Dell“ važiuoklę, palaikančią dvigubą lizdą? Taip pat galite u duoti man gauti HD 6850. Niekada nenaudojau „Ati“ prekės ženklo, kurį šiek tiek bijau išbandyti?
Daugelį metų naudoju ATI korteles, ATI šiuo metu priklauso AMD. Kažkada naudojau „nvidia“ korteles, bet nesu įsigijęs „nividia“ kortelių, nes visas „geforce 8400gs / 8600gt“ fiasko perkaito. Panašu, kad „nvidia“ išsprendė šias problemas ir, jei kortelės yra konkurencingos kainos / kokybės požiūriu, tada apsvarstyčiau kortelę iš jų kitame kūrinyje. Šiuo metu mano pagrindinėje sistemoje yra „Radeon HD5870“ (nebegaminamas, bet HD6950 ekvivalentas veikimu) ir jis buvo protingas, kalbėdamas apie puikų našumą. „6850“ našumas yra toks pat kaip „GTX 460“. čia yra palyginimas (Tai yra praėjusių metų kortelių palyginimas, tačiau 6850 yra maždaug lygus HD5830) HD5830 rezultatai iš tikrųjų yra geresni nei „gtx 460“ kai kuriuose etalonuose. „ATI HD 6850“ turi šiek tiek aukštesnį pagrindinį laikrodį ir maždaug tris kartus viršija „GTX 460“ branduolius, tačiau „GTX 460“ atminties laikrodis yra daug didesnis. Tai daugiau ar mažiau subalansuoja vienas kitą ir daro HD6850 šiek tiek geresnį kai kuriose programose, o „GTX 460“ šiek tiek geresnius kitose. Tačiau dėl šio aukšto laikrodžio „GTX 460“ veikia kur kas karščiau ir yra daug mažiau efektyvus nei „HD 6850“ (todėl „GTX 460“ negalima naudoti vieno lizdo forma).

Šiandien būtų labai sunku gauti kitą atvejį, nes BTX formfactor yra visiškai miręs. Net jei galite rasti situaciją, lizdas tikriausiai yra per arti pagrindinės plokštės IO skydo, kad tilptų į tuščią lizdą tarp „PCI-express“ lizdo ir IO plokštės.

Atsižvelgdami į „Optiplex 755“ galimybes, galite apsvarstyti galimybę įdiegti naują sistemą. Jei turite tik „Pentium“ dviejų branduolių arba 2 MB L2 talpyklos „conroe“ arba „allendale Core 2 Duo“ (E4300, E4400, E4500, E4600, E6300, E6400), galite sukurti naują sistemą su 1155 Pentium dvigubo branduolio arba AMD Phenom X2 lizdu. Mažiau nei 200 USD. (CPU, RAM, dėklas, pagrindinė plokštė, galite pakartotinai naudoti esamą HDD ir optinį diską arba pakeisti dar 60 USD, kurie bus galingesni nei dabartinė jūsų sistema). Vaizdo plokštėje sutaupote apie 100 USD, kad galėtumėte naudoti pigesnę dvigubo lizdo versiją, taigi gausite naują ir galingesnę sistemą, kurios naujinimas į naują versiją kainuoja daugiau nei 100 USD. Jei turite „Core 2 Quad“ arba „4mb L2“ talpyklą, būtų naudinga atnaujinti esamą sistemą į „Core 2 Duo“ (E6550, E6600, E6700, E6750, E6850 ir kt.).

„megaman 598“ gali turėti tašką PSU. Prieš daugelį metų OCZ buvo geras pinigų prekės ženklas, tačiau kurį laiką jo nenaudojau, todėl nesu tikras, kaip jie yra šiais laikais.
598. kas yra

598. kas yra

Taip, aš nusipirkau citrinas iš kelių savo draugų, prieš kurį laiką jie turėjo RAM, iš jų buvo tiesiog siaubinga. Šiuo metu mano namuose yra tik 2 OCZ produktai, tai yra pelės ir vandens blokas, pelė buvo 20 USD ir jos naudojimas yra svajonė, vandens blokas yra tik tol, kol man už vieną sumokės iš EK / Dangerden.

Dabar, GPU pusėje, jei nusprendėte eiti su „Nvidia“, „SQUEEZE WITH EVGA“ yra geriausia, kai kalbama apie RMAing, o RMA politika yra „Jei neturite kortelės, pristatome vienodą ar geresnį našumą. „Gavau„ GTX 560Ti “tokiu būdu, mano 260 veiks. Jis nusprendė mesti. :D
M

maazcheema

Galvoju atnaujinti PSU ir pakeisti savo atvejį. Be to, mano pagrindinė plokštė palaiko „pcie x16 1.1“, o „GTX 460“ yra „pcie 2.0“. Skaičiau, kad „GTX 460“ veiks, bet tai sukels rimtą našumą. Ar tai tiesa, ar tik teorija .. ???
598. kas yra

598. kas yra

Jei atvirai, nemanau, kad sulauksite geriausių rezultatų ir būtų gerai tiesiog atnaujinti savo PSU.

Kiek norite kam nors išleisti? Be to, nepamirškite, kad „Dell“ naudoja pagrindinės plokštės formatą, vadinamą BTX, ir bus LABAI sunku rasti jo dėklą, geriau nusipirkti naują pagrindinę plokštę + dėklą ir perkelti esamus komponentus į tą pagrindinę plokštę.
M

maazcheema

padedu man cia pasakyk man tikrai tinkama .. thnx lot .. as esu pakistanas labai blogai pasirenges moketi rupijos kaina. Iš viso yra 30000 R. „GTX 460“ yra maždaug 21000 Rs. o 500 vatų PSU būtų maždaug 6000. Taigi nebūtų įmanoma visko atnaujinti .. Aš galvoju pakeisti pagrindinę plokštę ... Y galiu pasiūlyti bet kurį palaikantį „pcie 2.0“ ir „core 2 Duo“ .. ???
598. kas yra

598. kas yra

Čia yra a MSI valdyba atrodo, kad bus gerai. Apgailestauju dėl dalių, kurios užsakomos iš kažkur Pakistane, bet negaliu jums padėti.

Naujas korpusas / pagrindinė plokštė / PSU bus pirmas dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį, kad atnaujintumėte savo dabartinį kompiuterį, turėkite omenyje, kad jei nuspręsite pirkti naują, turėsite įsigyti naują procesoriaus aušintuvą / ventiliatorių. pagrindinė plokštė / dėklas. Tačiau, kaip sakė dmillas, galite nusipirkti tik vieną lizdo kortelę, taip pat galite įsigyti naują PSU. Atsižvelgdami į jums reikalingą GPU, turite turėti vieno lizdo radiatorių, o jūsų pasirinkimas yra labai ribotas.
M

maazcheema

padėk man pasirinkti tarp „evga 560 ti FPB“ ir „msi 560 OC“ ...
598. kas yra

598. kas yra

Gaukite „EVGA 560Ti FPB“.

Kaip pridėsite PSU prie naujojo GPU?
M

maazcheema

aušintuvo meistras 500 vatų perteklius ..
dmill89

dmill89

„Cooler Master“ tikrai nerekomenduočiau. „Cooler Master“ gamina gerus korpusus, ventiliatorius ir procesoriaus aušintuvus, tačiau maitinimo šaltiniai nėra tokie geri, o „Cooler Master“ garsėja tuo, kad padidina galios normą.

Vietoj to mes rekomenduojame vieną iš šių:
„Antec BP550 Plus 550W“
„CORSAIR Builder Serisi CX500 V2 500W“ Šiuo metu šiam reklamos kredito kodui taikoma 15% nuolaida ir 20 USD nuolaida, taigi jis kainuos tiek pat, kiek ir „Cooler Master“.
Ritwik7

Ritwik7

Žinutės: 1 657 +9
+1 mill89. „Cooler Master Extreme Power“ serija nėra labai gera. Jų nominalus 80% efektyvumas yra esant 25 ° C arba žemesnėms temperatūroms, kurių neįmanoma realizuoti mažame kompiuterio korpuse.

Naujausi pranešimai

• B
    PSA: atkurkite senas atsargines kopijas be disko sugadinimo
  • VitalijusT
    „Konami“ žaidimų kompiuterius dabar galima užsisakyti iš anksto
  • Humza
    Vokietijos energetikos kompanija demonstruoja labai modulinę EV koncepciją, vadinamą „eBussy“
  • žaidėjas2
    „Amazon“, „Apple“, „Facebook“ ir „Google“ vadovai rengia gynybą svarbiomis antimonopolinėmis ...
  • AnirudhSingh
    Automatinis kompiuterio įjungimas programoje
  • Piktas
    „Rite Aid“ naudoja veido atpažinimo technologiją šimtuose parduotuvių
  • Jaryn211
    „Xbox“ serija X ar PS5? Gabe Newell teikia pirmenybę „Microsoft“ mašinai
  • BECKER
    „S8 +“ tinklo atrakinimas