• Užduoti klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Procesoriai ir pagrindinės plokštės
  • Šiandienos žinutės

Kuo skiriasi ATX ir „micro-atx“?

• „Thread Starter“ 90
  • Pradžios data
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.
A

90

TS naujokas
Ar kas nors gali papasakoti man skirtumą tarp Atx ir micro-Atx
Rubenas

Rubenas

TS naujokas
Tai yra susiję su kompiuterio formos ir mobo formos veiksniu

mikro .... būti mažesnio dydžio?
R

raybay

TS evangelistas
Tai metimo terminas, kurį skirtingais būdais naudoja skirtingi gamintojai ar drabužių rinkodara.
Paprastai tai reiškia korpuso dydį, maitinimo šaltinio dydį ir galingumą ir (arba) pagrindinės plokštės dydį.
Tai neturi nieko bendro su kompiuterio greičiu ar našumu, tačiau tai gali reikšti, kad kai kuriems trūksta aušinimo.
kapitonas

kapitonas

TECHNINĖS NAUJIENOS
Ypač ....?

Tai pirmiausia reiškia pagrindinės plokštės dydį. Iš tikrųjų tai yra apie 80% ATX kortelės. (Mobo) turi būti sumontuotas pagal tą patį varžto modelį kaip ir ATX plokštė, tačiau jis neapima visų skylių.

Kalbant apie „Matx“ kartu su kitais produktais (šilumos kriauklėmis, korpusais, maitinimo šaltiniais ir kt.), Tai paprastai reiškia suderinamumą.

„Intel“ „Matx“ (pagrindinės plokštės) sąraše yra maždaug 9,60 "x 9,60".

ATX specifikacijos yra 11,60 "x 9,60".

Kalbant apie atvejus, tik vienas „Matx“ dėklas vadinamas „mini bokštu“.
Beveik visi „vidurio bokšto“ atvejai priima abi specifikacijų lentas.
Tedsteris

Tedsteris

TECH NEWS senasis laikmatis .....
ATX yra standartinė viso dydžio pagrindinė plokštė.
„micro-ATX“ yra apie 80% dydžio ir mažesnė. (ir mažiau vietų, žinoma)

Yra ir „BTX“, bet dabar tai jau per sena.
C

BMT

TS evangelistas
Tiesiog iš smalsumo - ar dėl mažesnio fizinio plokštės dydžio gali atsirasti daugiau gedimų dėl teršalų trumpojo jungimo tarp litavimo dalių?
kapitonas

kapitonas

TECHNINĖS NAUJIENOS
Hmmm .....

Billo Clintono aiškinimas priklauso nuo to, ką turite omenyje sakydamas „teršimą“. Nemanau, kad tai yra gera idėja leisti lentą prisiartinti prie tos purvinos vietos. Šiaip tai neatrodo įprasta tema. Jei galėčiau ką nors manyti, tai turėtų šilumos problemų, nes viskas yra arčiau vienas kito. Tai pasakytina apie mano „Pentium 4“ („Prescott“) mini bokštą, kuris leidžia tik 2 ventiliatorius ir turi mažesnį vidinį tūrį nei vidurinis bokštas.
R

rmdl51

TS maniakas
Yra ir „uATX“, kurį gavau labai mažam dėklui, netgi mažesniam už šią „MATX“, ir juokingai mažas, maždaug nuo 9,6 iki 8 colių. Aš asmeniškai / lizdai, prievadai, komponentai ir kt. Nemėgstu / nerekomenduoju nieko mažesnio nei ATX, nes jo trūksta. Bet tik tada, kai reikia, „MOBO-CASE“ turi atitikti šias mažas formas. Štai kodėl aš nekenčiu firminių kompiuterių, 90% jų (galbūt pasilieka 100%, kiek pamenu) naudoja „mATX“, geriausiu atveju palikdami jums nemokamą „Dimm“ ir „PCI“ lizdą. : banga:
kapitonas

kapitonas

TECHNINĖS NAUJIENOS
Geriausiai perkami nuotykiai ...

Paprastai iš anksto sukonstruoti kompiuterių dėklai siūlo išplėsti tik eilutės viršų. Jei perkate „Emachines“ su IE, 1 optinį diską, jūsų plėtra apsiriboja 2 optiniais įrenginiais, nes 2 yra daugiausia „Emachines“, pristatytų į siuntimo modelį. Ar tai buvo retorinis klausimas? Jei ne, ir jus domina kurti savo mašiną, aš esu visiškai laive, turėdamas planą nuo vidurio iki pilno bokšto ir ATX pagrindinės plokštės.
C

CMH

TECH NEWS kancleris
„MATX“ gali turėti 4 DIMM lizdus, ​​bet iš viso ne daugiau kaip 4 grafikos / PCI / PCIe lizdus.

Taigi niekas netrukdo žmonėms įdėti 2 8800GTX į SLI, esančią „mATX“ dėžutėje. Tačiau aušinimas būtų problema, o jei „mATX“ sistemoje turėsite sunkią galo sistemą, tikriausiai žiūrėsite į vandens aušinimą.

Tačiau iš esmės dauguma žmonių nemato jokio skirtumo tarp ATX ir mATX, išskyrus tai, kad trūksta lizdų (o dažniausiai - prievadų).

Tuo pačiu metu dauguma žmonių nepastebės jokio skirtumo tarp P4 ir naujo „Core2Duo“. Dabartinė smalsi bendruomenė neįtraukta.
A

90

TS naujokas
gerai daugiau nei visi thnx visi
G

greeny12m

TS naujokas
Užsukite skylutes

Ar galiu pakeisti savo seną ATX kortelę „micro ATX“ ir prijungti ją prie tų pačių jungčių?
Ačiū
R

rmdl51

TS maniakas
Taip! bet atsižvelgiant į tai, kiek ATX yra senas ir iš tikrųjų priklauso nuo senojo „Mobo“ išdėstymo, 95% atvejų, kai senus laikiklius galite naudoti be jokių problemų, prisimenu, kad kilo problemų bandant prekiauti nauju „micro ATX Mobo“. senasis „Dell“.
kapitonas

kapitonas

TECHNINĖS NAUJIENOS
Remiantis dabartiniais standartais ....... Matx ...

„Matx“ montuojamas ant galinio 2/3 „ATX“ varžtų modelio. (Tai būtų 2/3 kairės pusės, nukreiptos į bylą).
R

raygunn

TS naujokas
Sveiki, vaikinai, tikiuosi, kad kai kurie gali man padėti, turiu problemų su 2 gija, aš nusipirkau „Alhena5 mobo“ su kompiuteriu su įmontuota vaizdo plokšte, turėjau 2 naujovinimo korteles ir planavau kaip 9800 gtx (arba gtx +) su 1G atmintimi bet kai nusipirkau 2 parduotuves, pardavėjas liepė atnaujinti 2 maitinimo šaltinius, ... ant maitinimo šaltinio etiketės parašyta „micro ATX 9.6x9.6 300w“ ... ką tai reiškia? Kaip sakiau CMH, man rūpi 2 aušinimo sistema?

jau tnx vaikinai.
N

nazartp

TS stiprintuvas
raygunnas sakė:
Sveiki, vaikinai, tikiuosi, kad kai kurie gali man padėti, turiu problemų su šia gija 2, nusipirkau „Alhena5 mobo“ su kompiuteriu su įmontuota vaizdo plokšte, turėjau 2 naujovinimo korteles ir planavau kaip 9800 gtx su 1G atmintimi bet kai nusipirkau 2 parduotuves, pardavėjas liepė atnaujinti 2 maitinimo šaltinius, ... ant maitinimo šaltinio etiketės parašyta „micro ATX 9.6x9.6 300w“ ... ką tai reiškia? Kaip sakiau CMH, man rūpi 2 aušinimo sistema?

jau tnx vaikinai.
Vyras nerimauja, kad 300 W galios maitinimo šaltinis nėra pakankamai galingas, kad palaikytų labai energijos ištroškusią vaizdo plokštę. Kad šioje kortelėje esantys guru jums padėtų, prašau aiškiai nufotografuoti lipduką, esantį šalia maitinimo šaltinio, ir paskelbti jį čia, kad maitinimo šaltinio įtampa ir apkrovos bei formos koeficientas (jei turite mažesnį dėklą, net standartinis PSU gali jo netikti. Aš perku mažiausiai 500 vatų PSU.

Aušinimas yra kitoks klausimas, kurį daugiausia nagrinėsiu byloje, o ne pagrindinėje plokštėje ar maitinimo šaltinyje. „9800 GTX +“ veikia gana karštai, todėl gali šiek tiek kauptis šiluma, todėl jums reikia gero oro srauto, kad gautumėte visą šilumos perteklių.
R

raybay

TS evangelistas
Tai sena žyma, kol pasirodė ATX 2.00 standartas. Tai buvo tada, kai „Micro ATX“ neturėjo vaizdo grafikos prievado ir naudojo vidinę vaizdo grafiką ir tik du ar tris PCI lizdus ... pagal šį standartą iki 2.00 buvo daug 300 vatų ... ir buvo galima sukurti daug. Mažas maitinimo dėklas, kartais perpus mažesnis už everną.
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.

Naujausi pranešimai

• N
    Internetas tobulėja: HTTP nebenaudos TCP
  • Kelionių portas
    Svetainės namų ieškiklis
  • F
    „Doom Eternal“ paleisdamas praleis spindulių sekimą
  • 101
    „Google“ prideda skambučių įrašymo ir perrašymo funkcijas prie telefono programos
  • P
    Geriausi 2020 m. „1440p“ žaidimų monitoriai
  • P
    „Beyond Meat“ Išskirkite meniu didžiausiame Kanados kavos tinkle
  • I
    „AMD Ryzen 5 1600 AF“ apžvalga: neįtikėtinas biudžeto procesorius
  • K
    Išmanioji paieška