• Užduoti klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Sukurkite kompiuterį
  • Šiandienos žinutės

Overclock Lengvas „i7-920“ įsijungimas?

• „Thread Starter“ Xclusiveitalian
  • Pradžios data
Xclusiveitalian

Xclusiveitalian

TS evangelistas
Turiu „Intel (R) Core (TM) i7-920“ procesorių (2,66 GHz, 1 MB L2 + 8 MB bendrąją L3 talpyklą su QMBI), kuris buvo pridėtas prie kompiuterio, kurį įsigijau 09 pabaigoje.

Įdomu, ar yra lengvas / labai saugus OC, kurį galėčiau sukurti, ir ar jis man suteiks gerą našumą?

Aš neturiu procesoriaus OC, bet turiu savo GPU, bet iš to, ką aš perskaičiau bios, reikia pakeisti gana sudėtingus dalykus.
Mizzou

Mizzou

TS entuziastas
Kadangi „i7 920“ yra užrakintas daugiklis, daug kas priklausys nuo jūsų pagrindinės plokštės ir „BIOS“ galimybių. Iš esmės jums reikės padidinti Bclk reikšmę, kad padidintumėte procesoriaus dažnį, tačiau tai taip pat yra Qpi, atmintis ir kt. Tai taip pat paveiks. Taip pat turėsite atsižvelgti į aušinimo reikalavimus, nes darbinė temperatūra taip pat taps problema.

Čia yra gera apžvalgos nuoroda, kaip įsijungti šią procesorių šeimą:

„Core I7 920, 930, 950 - 4.0ghz Overclock Rehberi“

Nors šios gairės skirtos 4Ghz greičio viršijimui, jums nereikia eiti taip aukštai, kad pamatytumėte reikšmingą našumą ... būtent: 3,6Ghz vis tiek būtų pilnas 1Ghz gamyklos nustatymuose. Be to, kaskadas yra svarbus veiksnys, nes D0 yra daug geresnis overclockeris nei C0.
Xclusiveitalian

Xclusiveitalian

TS evangelistas
Ačiū už nuorodą, turiu pripažinti, kad vadovas tikrai baisus ir neatrodo lengvas = (
EXCellR8

EXCellR8

Konservatyvus
Tiesą sakant, „i7 920“ labai lengvai persijungia, tačiau jūsų BIOS yra stabilus, kaip nurodo „Mizzou“. Vis dėlto nerekomenduoju eiti 4 Ghz ore, nes šie dalykai yra per karšti ... nebent jūs neturite super oro srauto ir milžiniško vario aušintuvo ar pan.

ir mano 920 (C0), taip pat palyginamas D0:

Tai naudoja P6T 3/8 "skysčių cikle
Xclusiveitalian

Xclusiveitalian

TS evangelistas
Aš tiesiog galvojau padaryti šiek tiek overclock, gal nieko ekstremalaus, pavyzdžiui, 4ghz tarp 3-3.5ghz. Tikėjausi gauti keletą procesoriaus plačių žaidimų pasirodymų, nes visi mano procesoriai yra iš HP ir tai pabrėžia viską, be to, jaučiu, kad tai atveria tikrąjį procesoriaus potencialą. Mano gerbėjų yra sandėlyje, bet jie dirba. Kas yra 3/8 "skysčio kilpa? Ar ji gali veikti ir 3ghz ar 3.2ghz ore?
Mizzou

Mizzou

TS entuziastas
Įsivaizduokite, kad galėsite persijungti iki 3,2 GHz ore, galbūt net esant įtampai. Tai priklausys nuo jūsų pagrindinės plokštės ir konkretaus procesoriaus, nes „jūsų rida gali skirtis“ ... tačiau tai laikoma labai kukliu „i7 920“ įsijungimu.

Galų gale jis yra gana plokščias ... norėdami pasiekti 3,2 GHz, turite padidinti Bclk nuo 133 iki 160. Jei nebus atliekami jokie kiti pakeitimai, tai taip pat padidins QPI, „UnCore“ ir atminties greitį. pridedamas „Nehalem“ skaičiuoklė akimirksniu. Viršutinė dalis yra numatytieji „Bclk 133“ nustatymai, o apatinėje - „Bclk“ padidinimo iki 160 poveikis.

Apgaulė yra sureguliuoti įvairius daugiklius, kad sistemos komponentai neviršytų maksimalių veikimo ribų. Pavyzdžiui, jei turite DDR3-1066 atmintį ir padidinate Bclk iki 160, jūsų atmintis dabar veiks DDR3-1285 ... tai gali lengvai destabilizuoti jūsų sistemą. Norėdami tai išspręsti, nuleiskite atminties daugiklį, kad greitis vėl būtų maždaug DDR3-1066. Tas pats principas taikomas ir „QPi“ bei „UnCore“, tikslūs jūsų BIOS pavadinimai ir metodai šiek tiek skiriasi pagal gamintojus.

Norėčiau pamatyti, ką aš galiu gauti nemokamai be jokio įtampos padidinimo ... Yra įvairių būdų tai padaryti. Galite pradėti didindami Bclk po truputį ir išbandydami stabilumą kiekviename lygyje, tai geriausia, jei planuojate įveikti ekstremalesnį laiką, nes tai padeda nustatyti kiekvieno komponento gedimo tašką.

Kukliu greičiu galėčiau „Bclk“ nustatyti į 160, nustatyti atminties daugiklį, išjungti „Speed ​​Step“ ir „C1E“ ir paleisdami išjungti „Hyper Threading“. Šiuo metu pradėkite stabilumo testą ... Jei kyla problemų, pradėkite kurti „Bclk“ atsarginę kopiją, kol ji bus stabili. Radę šį tašką, sumažinkite QPI rodiklį (tikriausiai geriausia palikti „UnCore“ automatiškai, nes dauguma BIOS išlaikys QPI tinkamą tarifą).

Dabar pradėkite didinti Bclk mažais žingsniais kiekvienoje pakopoje ir atlikdami stabilumo testą, tai turėtų apibrėžti jūsų maksimalų viršijimą prie atsargų įtampos. Iki šio momento yra gana saugu, kai pradėsite didinti „vcore“ ar kitą įtampą, tikrai turite atkreipti dėmesį į savo temperatūrą. Tam, kad stabilizuotųsi esant 3,2 GHz dažniui, neturėtų būti per didelis smūgis ... Tikiuosi, kad tai šiek tiek padės.

Priedai

• 920BaseVsOC.JPG
    920BaseVsOC.JPG
    61,4 KB Peržiūros: 18
Xclusiveitalian

Xclusiveitalian

TS evangelistas
Tai skamba lengvai, kaip minėjote, ir aš tikrai jį nufotografuosiu, bet pirmiausia turiu šią pagrindinę plokštę, kad tik būčiau saugi. Rezultatams gauti naudojau SIW (sistemos informaciją „Windows“).

Gamintojas PEGATRON CORPORATION
„TRUCKEE“ modelis
1.03 versija
„North Bridge“ „Intel X58 Revizyon 12“
„South Bridge“ „Intel 82801JR“ (ICH10R) 12 versija

Procesorius
Procesorius „Intel (R) Core (TM) i7“ procesorius 920 @ 2,67 GHz
Procesoriaus lizdo lizdas 1366 LGA
padalinti iš nulio

padalinti iš nulio

praktikantas n00b
Klaida.

„Pegatron Truckee“ paprastai reiškia, kad naudojate HP OEM mašiną.
Ar pagrindinė plokštė yra „mATX“ (keturi išplėtimo lizdai - PCIe x16, PCIe x4, PCIe x16, PCI)?
Tarp atminties numerio ir mikroschemų rinkinio aušintuvo (ankstyvasis bjauriai geltonai žalsvai rudas PCB) arba šiek tiek žemiau pirminio PCIe x16 lizdo turėtų būti tokio modelio numeris kaip IPMTB-TK arba UL8E. tada mėlyna PCB)

Jei taip, jūsų tikimybė, kad įsijungsite procesorių, yra gerai arba visai ne .... ir aš manau, kad lieknas miestas paliko.
Plokštė turi labai paprastą įtampos reguliavimą ir bet kuriuo atveju manau, kad HP užrakino BIOS prie atsargų nustatymų .... darant prielaidą, kad yra koks nors užrakinimo nustatymas.
Xclusiveitalian

Xclusiveitalian

TS evangelistas
Apgailestaujame, kad dabar trunka ilgą savaitę, paskutinę savaitę. Bet kokiu atveju čia yra informacijos, tikiuosi, kad galėsiu įsibėgėti. Kitas mano kompiuterio def. Jei turėčiau gauti ką nors, išskyrus „alienware“ ar „hp“, jie visada mane nuvilia.

SIW atveju aš nukopijavau visą informaciją po pagrindine plokšte ir išdrįsau norimą informaciją.

Nuosavybės vertė
Gamintojas PEGATRON CORPORATION
„TRUCKEE“ modelis
1.03 versija
Serijos numeris MS1C94R43100767

„North Bridge“ „Intel X58 Revizyon 12“
„South Bridge“ „Intel 82801JR“ (ICH10R) 12 versija

Procesorius „Intel (R) Core (TM) i7“ procesorius 920 @ 2,67 GHz
Procesoriaus lizdo lizdas 1366 LGA

Sistemos lizdai 4 PCI

Atminties santrauka
Didžiausia talpa 24576 MBaitai
Atminties lizdai 6

Nėra klaidų taisymo

Įspėjimas! Negalime garantuoti DMI duomenų tikslumo

* Jei jums reikia daugiau informacijos, praneškite man, jei aš esu, aš atidarysiu bylą ir aš tikėjausi išvengti lol
padalinti iš nulio

padalinti iš nulio

praktikantas n00b
Kaip jau sakiau, greičio viršijimas šioje lentoje tikriausiai yra neįmanomas. BIOS ir maitinimo reguliavimo pagrindinėje plokštėje nuostatos užtikrins, kad HP nori, kad procesoriaus greitis liktų 2,66 G.

Ar pažvelgėte į galimas BIOS parinktis?
Jei ne, patikrinkite vadovą.
Jei nesate tikri, kokios yra BIOS parinktys, galite pateikti sistemos pavadinimą / modelio numerį. Atsisiųsiu vadovą ir pažiūrėsiu, ar galima ką nors pakeisti, bet neplanuokite didelio nuotolinio įsijungimo nuotykio - HP tiesiog nesivažiuoja taip.
teklordas

teklordas

TS „Guru“
Aš stabiliai palaikiau oro aušinimą be voltų modifikavimo nuo 950 iki 3,8 GHz. Aš nepalieku savo procesoriaus, nes kad ir kokia mano sistema lauktų mano HDD, nėra greičio pranašumo. Nėra greičio skirtumo tarp „i7 950“ ir „Phenom II x2 550“, kai kalbama apie „Windows“ įkrovos laiką per standžiojo disko budėjimo laiką. Jei BIOS galite palaikyti OC, tinkamas tikslas yra 3,8 GHz be voltų modifikavimo. 2.66GHz yra šiek tiek lėtas, todėl norėčiau pažvelgti į jį.
padalinti iš nulio

padalinti iš nulio

praktikantas n00b
Teklordas sakė:
Esu pasiryžęs aušinti orą nuo 950 iki 3,8 GHz
Kam rūpi?
„Xclusiveitalian“ kyla konkretus klausimas dėl tam tikros plokštės. Jei neturite praktiškų patarimų, kaip gauti „overclock“ su užrakinta BIOS, aš siūlau paskelbti apie jūsų OC'us išnaudojimus daugiau apropos temoje.
Teklordas sakė:
be voltų modifikacijos. Aš ne ....
Jūs puikiai žinote, kad įtampos modifikavimui reikia beveik lituoti nelaisvėje, pridėti reostatų ar apeiti įmontuotus rezistorius. Vėlgi, užrakinta BIOS nėra daug naudojimo.
Teklordas sakė:
Jei BIOS galite palaikyti OC, tinkamas tikslas yra 3,8 GHz be voltų modifikavimo.
Bu OP lenta.
Ne vienas 4 kontaktų EPS12v jungtis
Saugokitės priešistorinių VRM kondensatorių

Ar atrodo, kad tai kortelė, išlaikanti 40% OC esant -130 vatų atsargai, kuri yra artima 3,5 G procesoriui iki 185 vatų OC, net jei naudojama BIOS persijungimo parinktis?
Xclusiveitalian

Xclusiveitalian

TS evangelistas
Ar įmanoma jį atrakinti atnaujinus „Bios“?
padalinti iš nulio

padalinti iš nulio

praktikantas n00b
Būčiau labai skeptiškas. OEM BIOS peržiūra yra išleista reikalingai aparatinei įrangai ar BIOS pataisai. Atnaujinimai neprideda greitinimo funkcijų, tokių kaip „Vcore“ ir „BLCK“ derinimas ... bent jau „HP“, „Dell“ ir kt. Ne dėl.
Jų požiūriu, įsijungimas padidina tikimybę pateikti pretenzijas dėl garantijos, o originalios įrangos gamintojai atima vartotojų viliones, nes garantijos reikalavimai yra nukreipti į visą sistemą, o ne į komponentą.
Jei sistemai netaikoma garantija, niekas netrukdys pakeisti „Pegatron“ kortelę ir pakeisti labiau OC gamintojo „mATX“ kortelę. Atminkite, kad jūsų operacinė sistema tikriausiai yra OEM, todėl jums gali reikėti šiek tiek „kūrybiškumo“, kad ją iš naujo įgalintumėte iš naujo įdiegę.
teklordas

teklordas

TS „Guru“
dividebyzero sakė:
Būčiau labai skeptiškas. OEM BIOS peržiūra yra išleista reikalingai aparatinei įrangai ar BIOS pataisai. Atnaujinimai neprideda greitinimo funkcijų, tokių kaip „Vcore“ ir „BLCK“ derinimas ... bent jau „HP“, „Dell“ ir kt. Ne dėl.
Jų požiūriu, įsijungimas padidina tikimybę pateikti pretenzijas dėl garantijos, o originalios įrangos gamintojai atima vartotojų viliones, nes garantijos reikalavimai yra nukreipti į visą sistemą, o ne į komponentą.
Jei sistemai netaikoma garantija, niekas netrukdys pakeisti „Pegatron“ kortelę ir pakeisti labiau OC gamintojo „mATX“ kortelę. Atminkite, kad jūsų operacinė sistema tikriausiai yra OEM, todėl jums gali reikėti šiek tiek „kūrybiškumo“, kad ją iš naujo suaktyvintumėte iš naujo įdiegę.
HP rūpinsis viskuo, ką darote savo kompiuteryje, kai jį turėsite. Procesorių atnaujinau iš seno „P4 478“ lizdo „Celeron“ į „Pentium 4“. Pirmiausia kalbėjau su keletu technikos atstovų ir beveik visi sakė, kad to negalima padaryti. Aš vis tiek pakeičiau procesorius ir jis veikė 100%. Tada jie atnaujino savo puslapį mano kompiuteriui su informacija apie procesoriaus atnaujinimą. Jei pakeisite mobo, nesitikėkite techninės pagalbos, nes jūsų kompiuteris nebėra HP. Norėdami iš naujo suaktyvinti „Windows“, turėsite meluoti.

Aš perjungiau mobiliuosius telefonus į savo seną P4 ir neturėjau iš naujo suaktyvinti „Windows XP“. Mano byla buvo pakeista į tos pačios markės ir modelio mobo, bet su grafikos plokštės lizdu. Jei jūsų mobo gamintojas sukuria mobo OC versiją, kurią galite padaryti, gali prireikti iš naujo neįgalinti purpurinio kodo ar tvarkyti jį pakeitus mobo. Aš vis tiek gavau HP techninę pagalbą pakeisdamas „Mobos“.

Naujausi pranešimai

• S
    Programinė įranga „Megasync“ prisijungimas
  • 44 kelias
    Kur nusipirkti „Ryzen 5 1600 AF“
  • neeyik
    Į rinką atėjo 8 branduolių x86 procesorius, pagamintas Kinijoje
  • p51d007
    F9 egzistuoja lygiagrečioje visatoje, kur „Red's Hydrogen One“ yra geras telefonas
  • G
    Po lemiamo balsavimo ES siekia nustatyti bendrą atlyginimo standartą
  • I
    „Ryzen 3600“ pagrindinės plokštės klausimas
  • neeyik
    Naujos kartos „Nvidia“ GPU rudenį bus tiekiamas „Super Red 200“ superkompiuteris
  • Al dėdė
    Pirmasis vaistas, sukurtas naudojant mašininį mokymąsi, patenka į klinikinius tyrimus