• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Šiandienos žinutės

Ethernet prievadas neveikia nutrūkus elektros tiekimui

• „Thread Starter“ „HaLo2FrEeEk“
  • Pradžios data
„HaLo2FrEeEk“

„HaLo2FrEeEk“

TS entuziastas
Praėjusį vakarą per audrą regione nutrūko elektros energija. Mano kompiuteris prijungtas prie viršįtampių apsaugos, tačiau mano modemas neprijungtas ir aš naudoju laidinį ryšį. Grįžusi namo iš darbo atradau, kad elektros energijos tiekimo nutraukimas ne tik sustabdo interneto paslaugą (kažkas interneto paslaugų teikėjo pusėje), bet ir daro kažką savo interneto prievadui.

Matau įrenginį BIOS, „Device Manager“ ir „Network Connections“, bet nesvarbu, ką aš jį prijungiu, jis tiesiog sako „tinklo kabelis neįjungtas“. Aš tikrai turiu kabelį, prijungtą ir prijungtą prie modemo (įjungtas ir veikiantis, ne tik prijungtas prie interneto), ir žinau, kad kabelis yra tinkamas (išbandžiau jo tęstinumą ir išbandžiau kitą kabelį). Kai ką nors prijungiu, lemputės, kurios paprastai rodo aktyvumą (ar bent jau kabelio buvimą), neužsidega, todėl šiek tiek jaudinuosi.

Pastebėjau, kad grįžtantis galios padidinimas labai gerai paraudo grandinę, tačiau esu sutrikęs, nes (pataikius į lentą) mano kompiuteryje nieko kito nepažeidžiama, o pats modemas atrodo tobulai (naudojant AT&T linijas, nes sakiau, kad jis nesijungia prie interneto dėl Ethernet prievado vientisumo problemos. Ar galiu atlikti diagnostiką ar ką nors padaryti, kad galėčiau patikrinti? Ar pažvelgiu į pačią pagrindinę plokštę, ar įmanoma pamatyti galimą žalą?

Jei grandinė būtų skrudinta, jos visai nebūtų matoma, bet ji yra, net pavadinimas ir viskas. Tai yra įmontuotas „NVIDIA nForce Networking Controller“ ir aš naudoju „Windows 7 x64“.

Negaliu sau leisti nusipirkti naujos NIC kortelės, todėl bet kokia pagalba būtų dėkinga.

Redaguoti: Taip pat turėčiau pridurti, kad prie savo kompiuterio prijungiau belaidį USB adapterį ir jis puikiai veikė, prijungtas prie modemo (kuris taip pat yra bevielis maršrutizatorius), taip pat išbandžiau savo „Xbox“ belaidžiu būdu jungdamasis ir klausydamasis muzikos, jis veikė puikiai.
Poras

Poras

TS evangelistas
Nauja tinklo plokštė - pigiausias dalykas, kurį galite įsigyti aparatinės įrangos atžvilgiu.

Panašu, kad dėl audros jūsų Ethernet prievadas įgavo įtampą. Gali būti, kad tai padaro daugiau žalos, kuri šiuo metu jums nežinoma.

Jei tai pavyko prieš audrą ir tai yra vienintelis pokytis, tai kodėl.
pašto dėžutė

pašto dėžutė

TS specialiosios pajėgos
Jei to dar nepadarėte, pabandykite iš naujo įdiegti LAN tvarkyklę, pašalinę senąją. Tai yra: „Negalima pakenkti bandant“.
P

Pudg

TS naujokas
Laikykitės belaidžio ryšio
vietiniai dušai

vietiniai dušai

TS entuziastas
„En-lieu“, apie kurį kalba Leeky ir mailpup; uostas atrodo kaip keptas. Tačiau tik tuo atveju, jei įmanoma, turėtumėte pabandyti iš naujo įdiegti tvarkykles.

Aš turėjau tą pačią problemą, kaip ir jūs prieš kurį laiką. Viskas kompiuterio viduje veikė, bet vis pasirodė „kabelis neaptiktas“. Tinklo kortelės pašalinimas => prievadas visiškai iškeptas. Lituojamas į naują RJ45 prievadą, jis neveikė. Nusipirkau naują 10 / 100Mbps PCI kortelę (15 USD) - ji veikė.

Su visa pagarba pasaulyje dėl pinigų nauja tinklo kortelė gali būti ir labai pigi, ir labai brangi. Ir jei jums nuobodu su adapteriu, dažniausiai yra nebrangių sprendimų.

Redaguoti:
Tiesa ta, kad net jei grandinė yra šiek tiek kepta, operacinėje sistemoje ji vis tiek dažnai vyksta. ID-LPC yra pakankamai tvirti, kai kalbama apie per didelę / mažesnę įtampą, bent jau mano patirtis : Eek:

2 redagavimas:
Ir taip, yra diagnostikos priemonių. Aš asmeniškai žinau, kad tiek „LiteOn“, tiek „Gigabyte“ yra tinklo diagnostika pritaikyta BIOS. Pabandykite pažvelgti į savo BIOS, galite ką nors rasti!
LookinAp aplink

LookinAp aplink

„Ex Tech Scout“
Šis triukas yra ilgas kadras, tačiau verta pabandyti (aš mačiau kelis kartus veikiantį [/ post], kai [post = 1032860] USB prievadai neveikia / nieko neatpažįstama tinkamai.) Jūsų aplinkybėmis verta išbandyti tinklo plokštę
> Atjunkite kompiuterį nuo kintamosios srovės. Jei yra nešiojamas kompiuteris, išimkite bateriją. Palikite jį kelioms valandoms, kad išeikvotų visa galia. Tada vėl prijunkite ir bandykite dar kartą

Taip pat galite pabandyti iš naujo įdiegti tinklo tvarkyklę. (Norėdami pašalinti, pirmiausia pažymėkite Pridėti / šalinti programas. Jei yra tinklo plokštė, išimkite ją naudodami Pridėti / šalinti.)
W

Vakarai atviri

TS naujokas
„HaLo2FrEeEek“ sakė:
Aš tikrai turiu kabelį, prijungtą ir prijungtą prie modemo (įjungtas ir veikiantis, ne tik prijungtas prie interneto), ir žinau, kad kabelis yra tinkamas (išbandžiau jo tęstinumą ir išbandžiau kitą kabelį). Kai ką nors prijungiu, lemputės, kurios paprastai rodo aktyvumą (ar bent jau kabelio buvimą), neužsidega, todėl šiek tiek jaudinuosi.
Bendravimas vyksta sluoksniais. Šviesos praneša apie žemiausią kalbos sluoksnį. Tai tolygu jūsų klausos triukšmui. Jūsų ausis neįsivaizduoja, ar šis triukšmas yra žodžiai - ir tai nerūpi. Šie žibintai tą patį sako ir apie „triukšmą“.

Žibintai neveikia abiejuose galuose? Tada tarp kompiuterio ir modemo nėra ryšio. Tai taip paprasta. Kompiuterio „ausis“ arba modemo „ausis“ nieko negirdi - lūžta.

Įrenginių tvarkytuvė kalba tik su NIC kompiuteriu. Net jei jūsų ausys neveikia, jūsų smegenys taip pat gali veikti. Įrenginių tvarkytuvė mato tik NIC veikiančias smegenis. Nežino NIC ausų.

Įjungus maitinimą nėra jokių svyravimų. Populiarus mitas gali būti tai, kad bangavimas galėjo iš dalies nutraukti elektrą. Jėgos atkūrimas skauda, ​​kai mitai išrandami naudojant emocijas.

Jei buvo svyravimų, žemė ieškojo. Ar pjovimo dėžėje jūsų namuose buvo „viso namo“ sargyba? Tada gali atsirasti įtampa, ateinanti į kintamosios srovės tinklą ir išeinanti iš AT&T „reikia įdiegti“ apsaugos. Tik vienas pavyzdys, kokią žalą gali padaryti.

Jei nepateiksite gero pagrindo pritvirtintam AT&T apsaugai, AT&T skydas gali būti pažeistas. Išmokite išvengti būsimų gedimų. Viršįtampio žalą galima atsekti tiesiogiai dėl žmogaus nesėkmės. Ar turite pakankamai įžeminimo ar „viso namo“ apsaugų? Jei ne, tada ryšys su pasauliu gali būti žalingas per šį „Ethernet“ prievadą. Kai ši energija yra viduje, ji medžioja ir kenkia pasauliui. Vienas iš geriausių būdų galėtų būti padarytas per „Ethernet“ ir „AT&T“ nemokamą apsaugą.

Prijunkite kitą modemą „Ethernet“. Ar šviečia šviesos?
„HaLo2FrEeEk“

„HaLo2FrEeEk“

TS entuziastas
Viešpatie, ačiū už visus atsakymus, dabar turiu daug ką išbandyti.

Aš pašalinsiu ir iš naujo įdiegsiu tvarkykles, aš atsimenu kažką panašaus anksčiau.

Pažvelgiau į BIOS, bet nemačiau diagnostinės priemonės, tiesiog parinktį „įjungti / išjungti“.

Atjungiau kompiuterį (visus laidus) ir išėmiau, įjungiau ir pažiūrėjau į RJ45 jungtį. Aplinkui yra metalinė dėžutė, kurią ji pritvirtina prie pagrindinės plokštės, bet aš nemačiau jokių pažeidimų požymių (tai nereiškia, kad jų nebuvo, aš žinau). Dabar kompiuterį palikau prijungtą daugiau nei 24 valandas.

Neturėjau galimybės išbandyti kitų įrenginių, nes kiti turimi dalykai yra veikiantis „Xbox 360“ ir, deja, turiu tik vieną kompiuterį.

Kalbant apie įžeminimą, nesu tikras, ar turiu „viso namo“ apsaugą. Spėju, nes esu bute ... ne visai gražiausių vietų. Žinau, kad nė vienas mano kateris nėra atvirkštinis, bet žinau, kad tai iš tikrųjų nieko nereiškia. Žinojau, kad taip gali atsitikti, bet turiu tik 1 gerą viršįtampių apsaugą, likusi dalis yra tik pigios maitinimo lizdai, kurių bandžiau išvengti. Modemas buvo prijungtas tiesiai prie sienos per maitinimą, kabelius IR telefono linijas (nežinote kodėl, bet „AT&T tech“ teigė, kad tai turėtų būti padaryta), todėl yra daugybė galimų įėjimo taškų.

Bet kokiu atveju pabandysiu pranešti apie siūlomus, dar kartą ačiū už pagalbą, tikiuosi, kad kažkas pavyks.
W

Vakarai atviri

TS naujokas
„HaLo2FrEeEek“ sakė:
Pažvelgiau į BIOS, bet nemačiau diagnostinės priemonės, tiesiog parinktį „įjungti / išjungti“. ...
Neturėjau galimybės išbandyti kitų įrenginių, nes kiti turimi dalykai yra veikiantis „Xbox 360“ ir neveikiantis ...
BIOS neturi diagnostikos. BIOS yra pagrindinė IO paslauga; tai tik nustato klaidas, su kuriomis susiduria. Diagnostika yra atskira programa, tikrinanti visas NIC funkcijas. Tik geresni gamintojai teikia nemokamą diagnostiką su kompiuteriu.

Beveik visa žala neturi vizualinės nuorodos.

Pagal kodeksus ir taisykles AT & T linijoje reikia sumontuoti „viso namo“ apsaugą. Tačiau tam nereikia skydo, įrengto ant labiausiai paplitusių įtampos šaltinių (kintamosios srovės elektros energijos). Grandinės pertraukikliai neveikia viršįtampių metu. Gali praeiti daugiau nei 300 iš eilės svyravimų, dar net nesusimąstant atidaryti pertraukiklio.

Visos kištukinės apsaugos yra lygiavertės. 4 USD ilgio laidas su kai kuriomis tinkamomis ekranuojančiomis dalimis maisto prekių parduotuvėje parduodamas už 7 USD arba kaip aukštos kokybės (vadinamas kokybišku) konservantu - 60 USD arba 150 USD. Peržiūrėkite jo skaitines savybes. Vadinamasis „kokybės“ apsauga prilygsta maisto prekių parduotuvės apsaugai. Kuris iš jų reikalauja skaitinių savybių apsaugos? Nesvarbu, ką jis sako iš lūpų į lūpas ar iš skelbimo. Jie yra tik atitinkamų savybių skaičiai.

Veikiantis „Xbox“ reiškia „Ethernet“ prievadą, kuris turėtų puikiai bendrauti su modemu. Jums nerūpi, veikia ar ne. Tik tuo atveju, jei modemo ir „Xbox“ lemputės dega, kai yra Ethernet ryšys.

Naujausi pranešimai

• R
    Jensenas Huangas: „Nvidia“ varomi žaidimų nešiojamieji kompiuteriai bus populiariausia žaidimų konsolė
  • U
    Žaidėjai taupo savo „Radeon“ vaizdo plokštes nuo tvarkyklės problemų
  • amghwk
    „EVGA“ „GeForce RTX 2060 KO“ mažmeninė prekyba „Amazon“ kainuoja 300 USD
  • C
    „Tumblr“ inžinierius „Apple“ „iOS 13“ apibūdina kaip „reklaminę programą“
  • S
    Nuomonė: „Apple“ koronaviruso perspėjimai pabrėžia technologijų tiekimo grandinių sudėtingumą
  • H3llion
    Patentas rodo, kad „Galaxy Note 20“ galėtų turėti novatorišką išlenktą ekraną ir projektorių.
  • H3llion
    8K vaizdo įrašams įrašyti „Galaxy S20“ naudoja 600 MB per minutę
  • J
    Kaip koronavirusas veikia pasaulinę technologijų pramonę?