• Užduoti klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Bendruomenė
  • Vartotojo vadovai ir apžvalgos
  • Šiandienos žinutės

Ištaisykite trūkstamus parankinius „Google Chrome“

• „Thread Starter“ Julio Franco
  • Pradžios data
Julio Franco

Julio Franco

„TECH NEWS“ redaktorius
Darbuotojai
Neseniai „Google Chrome“ nustojo rodyti visų žymių juostos parankinių piktogramas. Kadangi galiu sutalpinti tik daug žymių ir todėl sutrumpinti aprašymus, piktogramos man padeda jas žymėti spalvomis, kad kuo greičiau galėčiau lengviau nustatyti ir vizualiai susekti, kur noriu eiti.

[CENTRINIS]
[/ CENTRAS]

Tai galite padaryti lengvai, jei iš naujo nustatysite „Chrome“ talpyklą parankiniams. Ištrinti „Favicons“ failas nurodytoje vietoje:

„Windows“:
C: \ Users \ jūsų vartotojo vardas \ AppData \ Local \ Google \ Chrome \ User Data \ Default

** OS X'te:
/ Vartotojai /Jūsų slapyvardis/ Biblioteka / Programų palaikymas / „Google“ / „Chrome“ / Numatytasis /

** Norėdami pasiekti „OS X“ aplanką „User Library“, palaikykite nuspaudę „Option“ klavišą ir meniu juostoje „Finder“ pasirinkite Go> Library.

Iš naujo paleiskite naršyklę ir turėtumėte grįžti į darbą.
  • Meilė
Reakcijos: MrBlkfx1
mokykimipc

mokykimipc

TS evangelistas
Nėra tiesiogiai susijęs, bet kodėl jūsų „Google Chrome“ yra viršutiniame kairiajame kampe, o mano neturi trispalvio apskritimo (raudonos, geltonos ir žalios)? Nesvarbu, tiesiog įdomu. :)
Kobaltas006

Kobaltas006

TS evangelistas
Panašu, kad jis galėjo atsisiųsti temą.
MrBlkfx1

MrBlkfx1

TS evangelistas
Ačiū Julio Franco, kad pasidalino tuo. Todėl visiškai pašalinau „Google Chrome“. Turėti žymes be parankinių yra labai erzina. Nesvarbu išbandyti ir išspręsti problemas, tik pasitraukus iš FF lol.
  • Meilė
Reakcijos: mokykimipc
mokykimipc

mokykimipc

TS evangelistas
Gerai, man tiesiog įdomu
St1ckM4n

St1ckM4n

TS evangelistas
besimokantis dedi ki:
Nėra tiesiogiai susijęs, bet kodėl jūsų „Google Chrome“ viršuje kairėje viršutinėje kairėje pusėje yra trispalvis apskritimas (raudona, geltona ir žalia)? Nesvarbu, tiesiog įdomu. :)
Tikriausiai veikia „Mac OS X“. Mastelio keitimo, mastelio keitimo, mastelio keitimo mygtukai. :)
  • Meilė
Reakcijos: darbo klausos
mokykimipc

mokykimipc

TS evangelistas
vinceschutt

vinceschutt

TS naujokas
Tai vienintelis patarimas, kuris man tinka. Tikimės, kad tai bus naudinga padedant šio įrašo SEO
„BringBackDOS“

„BringBackDOS“

TS naujokas
Geros dienos! Tikiuosi, kad visiems patinka malonu. Kaip „Vista“ pasiekiamas norimas rezultatas?
Osias

Osias

TS naujokas
Ištryniau „Favicons & Favicons“ žurnalo failus ir visos piktogramos grįžo. AČIŪ :)
B

bnjohanson

TS entuziastas
besimokantis dedi ki:
Nėra tiesiogiai susijęs, bet kodėl jūsų „Google Chrome“ yra viršutiniame kairiajame kampe, o mano neturi trispalvio apskritimo (raudonos, geltonos ir žalios)? Nesvarbu, tiesiog įdomu. :)
Taip, jei praleidote „Romper“ kambarį, kai buvau jaunesnė, kaip aš, tada 3 gražūs spalvoti taškai nebūtinai bus intuityvūs. „Apple“ nereikalauja, kad rinkėjai suprastų tamsią „skaitymo ir rašymo“ meną; Vienintelis dalykas, kurį turėtų turėti „Mac OS X“ meistras, yra „Romper“ kambarys arba standartinis 5 dienų darželio skyrius.
mokykimipc

mokykimipc

TS evangelistas
bnjohansonas sakė:
Taip, jei praleidote „Romper“ kambarį, kai buvau jaunesnė, kaip aš, tada 3 gražūs spalvoti taškai nebūtinai bus intuityvūs. „Apple“ nereikalauja, kad rinkėjai suprastų tamsią „skaitymo ir rašymo“ meną; Vienintelis dalykas, kurį turėtų turėti „Mac OS X“ meistras, yra „Romper“ kambarys arba standartinis 5 dienų darželio skyrius.
Tiesą sakant, kitai temai buvo pasakyta, kad tai „Mac GC“ vartotojas. Nieko bendro su „Romper Room“ :)
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
Ahum; Šis trispalvis apskritimas viršuje kairėje yra tas pats visuose „Mac OS X“ languose -
tai tas pats „Windows“, kaip ir DASH - įdėti kvadratai - ir raudonas X viršuje dešinėje.

Ha; įvairovė čia šiek tiek negili, tiesa!
Paskutinis redagavimas:
  • Meilė
Reakcijos: mokykimipc
P

PreetiV

TS naujokas
Aš taip pat atlikau instrukciją ir ištryniau „Favicons & Favicons“ žurnalo failus. Tai veikė kaip svajonė! Ačiū!:graži:
J

Birželio mėn

TS naujokas
Išbandžiau kaip instrukciją, tačiau problema yra ta, kad negalima ištrinti „Favicons“ ir „Favicons“ žurnalo failų (kaip pridedama). Prašau padėti! :'(

Ekrano kopija 2015-10-27, 10.01.19 pm.jpg
datingsitespot

datingsitespot

TS naujokas
Šiame įraše minėtame aplanke neturiu „favicon“ failo! Ar gali kas nors man padėti? Aš mergina hihi! Man reikia grįžti į priekį, nes mano žymėse nėra vieno vardo, aš tiesiog laikau piktogramas! dabar netvarka be favikonų

darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
Manau, kad vartojate neteisingą terminą - favion yra žiniatinklio serverio failas. Manau, kad jūs tikrai ieškote miniatiūrų.

Naujausi pranešimai

• G
    „AMD Threadripper 3990X“: 64 branduoliai / 128 siūlai 3 990 USD
  • meškos gėrimas lokys
    Greičiausias pasaulyje „Asus ROG Swift“ 360Hz monitorius
  • Y
    Pentagonas įspėja kariuomenės narius naudoti vartotojų DNR tyrimų rinkinius
  • ZedRM
    „Lenovo“ „ThinkPad X1 Fold“ yra „pirmasis pasaulyje“ sulankstomas kompiuteris, kurio kaina yra 2 499 USD
  • H
    „Sony“ valdiklis „DualShock 5“ pastebėtas naujai nutekintose nuotraukose
  • ZedRM
    „Super Retro Champion“ gali žaisti visas senas SNES ir „Sega Genesis“ kasetes
  • 2 908
    Pagrindinės plokštės anatomija: technologijos sklaida už kompiuterio komponentų
  • Ten vaikinas
    „Acer“ pristatė 55 colių OLED „Predator“ monitorių, taip pat žaidimų ekranus „Predator X32“ ir „X38“