• Užduoti klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Grafikos kortelės
  • Šiandienos žinutės

Pagalba! Kompiuterio ekrane sakoma, kad už diapazono!

• „Thread Starter“ Puikus_ Assassin
  • Pradžios data
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.
G

Puikus_ Assassin

TS naujokas
Kai įjungiu kitą kompiuterį, ekrane rašoma „NO RANGE“. Kaip tai išspręsti?
D

Deivas Skateris

uždraustas
kas, jo manymu, yra už diapazono ribų? Ar bandote prisijungti prie belaidžio įrenginio, ar ekranas atrodo juodas su užrašu „už diapazono ribų“?
Po`Mergina

Po`Mergina

TS naujokas
1. Jūsų ekrano skiriamoji geba nustatyta didesnė, nei gali rodyti jūsų monitorius.

Or

2. Atnaujinimo dažnis, kurį pasirenkate, yra didesnė, nei palaiko jūsų monitorius.

Sprendimas -

Perjunkite į saugųjį režimą (paliesdami F8 paleisdami) ir atkurkite skiriamąją gebą

pirmenybė jūs ar žaidimas, kurį ką tik žaidėte pakeitė nustatymą.
G

Puikus_ Assassin

TS naujokas
Aš įjungiau jį saugiuoju režimu, o ekrano skiriamoji geba yra 768 x 1024 ir tai aš visada naudoju. Kai einu pakeisti atnaujinimo dažnį, nėra galimybės to pakeisti. Taigi kiekvieną kartą, kai įjungiu savo kompiuterį, dėmesys nepatenka į FRREQUENCY RANGE H diapazoną: 95,3 KHz V: 60,0 Hz

Ką aš galiu padaryti, kad tai ištaisyčiau?
J

Jase123

uždraustas
Būkite tikri, kaip pakeisti šį atnaujinimo dažnį.

Norėdami pakeisti atnaujinimo dažnį:
1. Perkraukite kompiuterį ir iš naujo paleisdami paspauskite klavišą F8, kol pasirodys meniu „Startup“. Paspauskite 3, tada ENTER, kad paleistumėte kompiuterį saugiuoju režimu.
2. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite darbalaukį, spustelėkite Ypatybės, tada spustelėkite Parametrai.
Spustelėkite Išplėstinė, spustelėkite Adapteris, tada sąraše Atnaujinimo dažnis spustelėkite Adapter Default.
4. Spustelėkite Gerai, dar kartą spustelėkite Gerai ir spustelėkite Taip, kad paleistumėte kompiuterį iš naujo įprastu režimu.

Jei tai neveikia, išbandykite:

Pakeiskite vaizdo adapterio nustatymus:
1. Perkraukite kompiuterį ir iš naujo paleisdami paspauskite klavišą F8, kol pasirodys meniu „Startup“. Paspauskite 3, tada ENTER, kad paleistumėte kompiuterį saugiuoju režimu.
2. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite darbalaukį, spustelėkite Ypatybės, tada spustelėkite Parametrai.
3. Spustelėkite Advanced, spustelėkite Adapter, tada spustelėkite Change.
4. Spustelėkite Pirmyn, tada spustelėkite Peržiūrėti visų konkrečioje vietoje esančių tvarkyklių sąrašą, kad galėtumėte pasirinkti norimą tvarkyklę.
5. Spustelėkite Pirmyn, spustelėkite Rodyti visą aparatinę įrangą, tada spustelėkite Standartiniai rodymo tipai dalyje Gamintojai.
6. Spustelėkite Standartinis ekrano adapteris (VGA), tada spustelėkite Pirmyn.
7. Spustelėkite Taip, spustelėkite Pirmyn, Baigti ir spustelėkite Taip, kad paleistumėte kompiuterį iš naujo.
8. Paleidus kompiuterį, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite darbalaukį, spustelėkite Ypatybės, tada spustelėkite Parametrai.
9. Spustelėkite 256 spalvas, spustelėkite Taikyti ir paleiskite kompiuterį iš naujo.
10. Paleidus kompiuterį, spustelėkite Pradėti, nukreipkite pelės žymiklį į Parametrai, spustelėkite Valdymo skydas ir dukart spustelėkite Sistema.
11. Spustelėkite Įrenginių tvarkytuvė, spustelėkite Peržiūrėti įrenginius pagal tipą, tada spustelėkite Peržiūrėti adapterius.
12. Spustelėkite Standartinis ekrano adapteris (VGA), spustelėkite Pašalinti, tada spustelėkite Gerai.
13. Įdiekite atnaujintas monitoriaus tvarkykles.

Džeisas atrodo
Tmagic650

Tmagic650

TS ambasadorius
Išbandykite kitą monitorių. Koks monitorius? CRT ar LCD? Jei tą patį rodo kitas monitorius, pabandykite atnaujinti „Nvidia“ tvarkykles arba kitą vaizdo plokštę
G

Puikus_ Assassin

TS naujokas
Reikalas tas, kad ekranas niekada neišėjo. Aš nieko negaliu padaryti. Kažkas, prašau, pasakykite man, kaip išspręsti šią problemą. Ir apie Jase123 įrašą. Spustelėjau „Adapter“ ir nėra mygtuko, kuriame būtų parašyta „Default Adapter“ arba „Change“.
J

Jase123

uždraustas
Ar naudojate įmontuotą ar atsineštą vaizdo plokštę?

Galbūt norėsite iš naujo įkelti vaizdo įrašą ir monitorių
vairuotojai.

Paleisdami paspauskite klavišą F8, kol pasirodys meniu, ir pasirinkite Vaizdo režimas.
Kai jis paleidžiamas iki langų, leiskite „Windows“ koreguoti vaizdo įrašą
vairuotojas.

Džeisas atrodo
G

Puikus_ Assassin

TS naujokas
Nėra vaizdo režimo parinkties

PADĖK MAN! prašau ...
J

Jase123

uždraustas
Jei niekas nepaskelbė nuo jūsų paskutinio įrašo, redaguokite paskutinį.

Ar naudojate įmontuotą ar atsineštą vaizdo plokštę?
G

Puikus_ Assassin

TS naujokas
Nenaudoju nieko įmontuoto ar atneštos vaizdo plokštės.

Turiu NVDIA vaizdo plokštę.
J

Jase123

uždraustas
Pabandykite iš naujo įdiegti vaizdo plokštės tvarkykles. Tada perkraukite iš naujo.

Džeisas atrodo
G

Puikus_ Assassin

TS naujokas
Kaip iš naujo įdiegti vaizdo plokštės tvarkykles?
D

Deivas Skateris

uždraustas
Eikite į „nvidia“ svetainę ir atsisiųskite tinkamas tvarkykles savo kortelei

tada atidarykite valdymo skydą ir atidarykite pridėjimo / šalinimo programas ir raskite „NVIDIA tvarkykles“ (be kabučių) ir spustelėkite pašalinti.

Paleidus kompiuterį iš naujo, įdiekite ką tik atsisiųstas tvarkykles
G

Puikus_ Assassin

TS naujokas
Reikalas tas, kad negaliu naudotis internetu, nes visas mano kompiuteris sako, kad neveikia. Aš jį įjungiu ir užrašas „OUTSIDE RANGE“.
Man reikia protingo žmogaus, kuris man padėtų tai padaryti, nes nė vienas iš jūsų pasiūlymų neveikia.
D

Deivas Skateris

uždraustas
jei turite kitą monitorių, kurį galite naudoti,

ar galite pereiti į saugųjį režimą tai darosi šiek tiek painu ;)
J

Jase123

uždraustas
Kurį kompiuterį naudojate dabar?

Jei naudojate kitą kompiuterį, atsisiųskite tvarkykles iš to kompiuterio ir įrašykite jas į diską (tik tuo atveju, jei įrašote programinę įrangą)

Džeisas atrodo
G

Puikus_ Assassin

TS naujokas
Neturiu degančios programinės įrangos. Ir aš neturiu kito moniterio. Galėjau nusipirkti dar vieną, bet neturiu pakankamai pinigų.
Jis dirbo anksčiau, o vieną dieną, kai grįžau namo iš mokyklos, jis pasakė, kad jis yra už diapazono ribų.
J

Jase123

uždraustas
Ar kas nors bandė greitinti sistemą? Taigi eikite į BIOS ir sumažinkite dažnį daugikliu arba fsb.

Džeisas atrodo
Tmagic650

Tmagic650

TS ambasadorius
Great_Assassinas sakė:
Neturiu degančios programinės įrangos. Ir aš neturiu kito moniterio. Galėjau nusipirkti dar vieną, bet neturiu pakankamai pinigų.
Jis dirbo anksčiau, o vieną dieną, kai grįžau namo iš mokyklos, jis pasakė, kad jis yra už diapazono ribų.
Jūs esate mokykloje ... žinoma, jūs turite draugų su kompiuteriais, tiesa? Pasiskolinkite monitorių arba nuneškite savo sistemą į draugo namus ir išbandykite jų monitorius ... Suprantate? Tai nėra raketų mokslas!
J

Jase123

uždraustas
1. Spustelėkite Pradėti, nukreipkite pelę į Parametrai, tada spustelėkite Valdymo skydas.
2. Dukart spustelėkite ekraną.
3. Spustelėkite skirtuką Nustatymai ir pažymėkite spalvų ir ekrano srities nustatymus.
4. Lauke Spalvos arba Spalvų paletė spustelėkite Aukštos spalvos (16 bitų).
5. Perkelkite ekrano srities arba darbalaukio srities slankiklį į 800 x 600 taškų ir spustelėkite Gerai.
6. Jei būsite paraginti iš naujo paleisti kompiuterį, spustelėkite Taip.

Dar kartą išbandykite žaidimą.

Jei aukščiau išvardyti dalykai neveikia, išbandykite:

„DirectX“ atnaujinimo dažnio nustatymo keitimas
1. Spustelėkite Pradėti, spustelėkite Vykdyti, lauke Atidaryti įveskite dxdiag.exe ir spustelėkite Gerai.
2. Skirtuke Daugiau pagalbos spustelėkite Nepaisyti.
3. Spustelėkite Nepaisyti vertės, įrašykite atnaujinimo dažnio parametrą lauke Nepaisyti vertės, kurį palaiko jūsų vaizdo adapteris ir monitorius, ir spustelėkite Gerai. Išbandykite po vieną vertę.

Pastaba. Tipinės vertės yra 60, 62, 72 ir 75.
4. Spustelėkite Exit.

Pastaba Jei pakeisite vaizdo įrašo atnaujinimo dažnį į nustatymą, kurio nepalaiko monitorius, galite jį sugadinti. Prieš keisdami numatytąjį vaizdo adapterio atnaujinimo dažnio nustatymą, perskaitykite monitoriaus dokumentaciją arba susisiekite su monitoriaus gamintoju, kad nustatytumėte suderinamus atnaujinimo dažnius.

Džeisas atrodo
G

Puikus_ Assassin

TS naujokas
Nė vienas iš mano draugų neleido man skolintis monitorių. Aš tiesiog noriu tai išspręsti namuose, nepakeisdamas monitoriaus.
G

Puikus_ Assassin

TS naujokas
Tai nėra žaidimas, kurį noriu žaisti visu kompiuteriu. Ekranas tiesiog nerodomas. Aš jį įjungiau, tada ekranas tampa juodas ir mėlynoje dėžutėje parašyta: „OUT, OF, RANGE“!
D

Deivas Skateris

uždraustas
Jei negalite pereiti į saugųjį režimą, gali būti, kad jo nepavyks ištaisyti nepasiskolinus monitoriaus ar nešiojant kompiuterį į draugo namus

galite perjungti į saugųjį režimą naudodamiesi tinklu ir, jei reikia, atsisiųsti tvarkykles

Turėtų būti žymimasis laukelis, nurodantis, kad kažkas panašaus į „rodyti tik šio monitoriaus palaikomus atnaujinimo dažnius“ išves viską, ko jūsų monitorius negali palaikyti.
Tai aš padariau prieš auklėdamas savo :)

---- naudokite teksto redagavimo mygtuką ----
J

Jase123

uždraustas
Taip, vis tiek atlikite šiuos veiksmus.

Džeisas atrodo
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.

Naujausi pranešimai

• M
    „Lucid Motors“ šį balandį pristatys elektrinio sedano gamybos modelį
  • J
    JAV finansuojami išmanieji telefonai pristatomi su iš anksto įdiegta kenkėjiška programa
  • N
    Naujo tipo DRAM gali akimirksniu atverti kelią į veikiančius kompiuterius
  • kalvų
    Senatorius prašo FTC ištirti „AdBlock“ dėl įtariamo privatumo įstatymų pažeidimo
  • kalvų
    „Amazon“ panaikina „FedEx“ draudimą trečiųjų šalių pardavėjams
  • Cal Jeffrey
    „Epic“ žino Tailerį Blevinsą dėl jo „Fortnite“ odos
  • kapitonas
    HP gali pradėti gaminti rašalo kasetes pigiau
  • ShagnWagn
    „Logitech“ meta iššūkį „Microsoft“ naudodama naują „Ergo K860“ padalytą klaviatūrą