• Užduoti klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Bendruomenė
  • Užduoti klausimą
  • Šiandienos žinutės

Vairuotojai Kaip galiu rasti reikalingus tvarkykles?

• „Thread Starter“ 18
  • Pradžios data
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.
C

18

TS naujokas
Prašau, būkite nuogas su manimi, nes stengiuosi būti kuo atviresnis.

Turiu problemų su kompiuteriu, naudojamu atliekant su sveikata susijusius diagnostinius tyrimus (klausos testus) darbe. Tai nešiojamas įrenginys, kuriame yra kompiuteris, LCD ekranas, audiometras, vaizdo otoskopas ir kt. Jis buvo pagamintas 1990-ųjų pabaigoje ir veikia su „Windows 98 SE“.

Neseniai kietasis diskas visiškai nustojo veikti. Kompiuteris to niekada neatpažins. Turėjome įdiegti visiškai naują kietąjį diską. Mūsų atsarginės kopijos, diegimo kompaktiniai diskai, tvarkyklių diskai ir kt. Nr. Aš perėjau visas įsivaizduojamas vietas. Dabar kompiuteryje iš naujo įdiegiau „Windows 98 SE“ su visa bandymams atlikti reikalinga programine įranga.

Problema ta, kad neturiu jokių tvarkyklių, aš žinau, ko man reikia NOR vairuotojams! Kompiuteris neatpažįsta jokios garso plokštės ar vaizdo įrašymo įrenginio. Šie du dalykai yra būtini. Ar galiu kaip nors sužinoti, kas tiksliai prijungta prie mano kompiuterio, kad galėčiau atsisiųsti reikalingas tvarkykles / programinę įrangą? Nėra dokumentų, tiksliai nurodančių, kas nutiko kompiuteryje, ir sunku būtų juos rasti, nes jie nebedaromi.

Bet kokia informacija, kurią galėtumėte man suteikti, būtų puiku ir būtų labai dėkinga.

Atkreipkite dėmesį, kad esu tik pusė kompiuterinio raštingumo, ypač kalbant apie techninę įrangą.
dopefisher

dopefisher

TS naujokas
Pirmiausia pabandykite windowsupdate.microsoft.com. jis turėtų automatiškai aptikti kai kuriuos jums reikalingus tvarkykles, jei ne visas. Po to, jei viskas vis dar neveikia, patikrinkite dar kartą čia.
T

tbrunt3

TS naujokas
Yra programa, vadinama „Adia32“, kuri suranda jums tvarkykles (jas iš tikrųjų reikės atsisiųsti) ČIA

Spustelėkite kompiuterio namelį, tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite mėlyną, kad patektumėte į kiekvienos turimos aparatūros tvarkyklių puslapį.
T

Technel

TS naujokas
dopefisher sakė:
Pirmiausia pabandykite windowsupdate.microsoft.com. jis turėtų automatiškai aptikti kai kuriuos jums reikalingus tvarkykles, jei ne visas. Po to, jei viskas vis dar neveikia, patikrinkite dar kartą čia.
Vienas dalykas, kurį reikia atkreipti dėmesį į tvarkykles iš „WindowsUpdate“, yra tai, kad, mano patirtimi, jie yra šiek tiek pasenę. Geriausia pabandyti juos gauti iš gamintojo prieš bandant „WindowsUpdate“.

Grįžtant prie jūsų klausimo - tvarkyklės leidžia operacinei sistemai atpažinti jūsų aparatinę įrangą ir ja pasinaudoti. Ieškodamas konkrečių modelių numerių savo kompiuteryje, aš visada „Belarc“ konsultantas. Asmeniniam naudojimui jis nemokamas. Kai žinosite, kas gamino aparatinę įrangą, atlikite paiešką internete ir turėtumėte sugebėti rasti tvarkykles gamintojo svetainėje.

Sėkmės!
G

gwhite

TS naujokas
Jei kompiuteris yra „Dell“, „gateway“, „HP“, „Compaq“, galite ieškoti serijos numerių ar paslaugų žymos numerių / modelio ir apsilankyti vairuotojų svetainėse. Jei tai nėra „firminis prekės ženklas“, aš paprastai atjungiu kompiuterį ir įjungiu. Kiekvieną kartą išimkite po 1 kortelę, užsirašykite visus matomus pavadinimus ir modelius ir padėkite juos atgal. Atlikite tai su visomis papildomomis kortelėmis. Išjunkite ir paleiskite kompiuterį. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite mano kompiuterį ir eikite į įrenginių tvarkytuvę ir ieškokite klaustukų. Taip pat patikrinkite vaizdo įrašo ekraną ir pažiūrėkite, ką jis sako. Jei turite specialias PCI korteles, kad galėtumėte prisijungti prie medicinos prietaisų, turite susisiekti su įrangos gamintojais. Modeliuose galite naudoti „Google“ ir paprastai rasti tvarkykles bei informaciją. Perrašykite, jei jums reikia daugiau pagalbos.
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.

Naujausi pranešimai

• T
    Prancūzijos sargybinis skiria „Apple“ 27 mln. USD baudą už senų „iPhone“ sulėtinimą
  • J
    Klaviatūros ir pelės problemos
  • cliffordcooley
    Nepaisant to, kad rėmė renginį, „Nvidia“ atšaukė „MWC 2020“ planus
  • Kalmarų staigmena
    „AMD Threadripper 3990X“ apžvalga: absoliuti beprotybė!
  • Penn
    Kadangi vartotojų susidomėjimas DNR tyrimais ir toliau mažėja, giminė atleidžia 100 darbuotojų
  • Kvantinė fizika
    CNET kankinimų prieš „Motorola Razr“ testas yra ydingas
  • Penn
    „Metro Exodus“ grįžta į „Steam“ po ilgo „Epic Games Store“ išskirtinumo
  • darbo klausos
    QR kodai