• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Šiandienos žinutės

Kaip priskirti pralaidumą kitai programai?

• „Thread Starter“ „OneZ“
  • Pradžios data
„OneZ“

„OneZ“

TS entuziastas
Sveiki,

Esu prisijungęs prie interneto per belaidį modemą. Mano kompiuteris prijungtas prie modemo per Ethernet, o modemas protingai sujungia mane su artimiausia bazine stotimi. Modemas neturi jokios sąsajos ar pakeitimo parinkčių.
Aš žaidžiu „WoW“ ir naudoju „Ventrillo“ (balso pokalbis). Ar yra kokiu nors būdu nustatyti WoW prioritetą nei Ventrillo? Nes kartais turiu daugiau nei 600ms atsilikimo.

Pralaidumas yra 512 kbps aukštyn ir 128 kbps žemyn.

Ačiū iš anksto .....
D

Dhakos

TS entuziastas
Nemanau, kad yra paprastas būdas tai padaryti nenaudojant trečiųjų šalių programinės įrangos, bet galbūt mano pasiūlymas yra sumažinti ventrillos skambučio kokybę? Tai sumažins reikalingą pralaidumą. (Jei „ventrillo“ parinktyse šiuo metu nėra pralaidumo mažinimo parinkties)

Sėkmės :)
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
Paprastai mes teikiame pirmenybę vienai sistemai, o ne kitai toje pačioje sistemoje.
LookinAp aplink

LookinAp aplink

„Ex Tech Scout“
Aš tiesiog žaidžiau su nemokama versija „Netlimiter“ Jis sako, kad jame nurodomas grynasis kiekvieno veiksmo srautas, tačiau programa gali apriboti produktų puslapius.

Jei gerai pamenu, madboyv1 kartą pasakė, kad naudojo šį įrankį ir jam patiko. Jis pamatys, ar gali pažvelgti į šią temą
M

madboyv1

TECH NAUJIENOS Paladinas
Gavo PM.

Tiesioginis kadras iš „NL2Pro“. Man reikia šiek tiek atnaujinti.

Šiuo metu nesijaučiu dalijantis „lol“, nes „ShareEX“ riboju iki 25 KB / s, tačiau teoriškai tai galėtų tai padaryti, jei norite. Kadangi norint apriboti pralaidumą, perdavimui / priėmimui reikia X pralaidumo, tai gali sukelti daugiau problemų nei sprendžiant, todėl, jei įmanoma, turėtumėte prastinti vėdinimo kokybę.
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
ačiū už momentinę nuotrauką - - įdomu :)
M

madboyv1

TECH NAUJIENOS Paladinas
Tai leidžia man apriboti bet kurios paleistos programos / proceso gaunamą ir išeinantį pralaidumą, pagal numatytuosius nustatymus rodant aktyvias programas. Taip pat galite sukurti taisykles ir filtrus, kad galėtumėte atlikti įvairius veiksmus naudodami programinę įrangą, ir turite daugybę statistikos parinkčių, todėl tai yra gana galinga programinė įranga, ypač kai IT vadybininkas nusprendžia naudoti nuotolinio valdymo galimybes, tačiau neturiu patirties su nuotoliniu valdymu. programinė įranga.
SNGX1275

SNGX1275

TS pajėgų specialusis
Kažkas panašaus, bet prieš kelias savaites „Linux“ man tai būtų labai padėję .. Kieta programa.
LookinAp aplink

LookinAp aplink

„Ex Tech Scout“
@ madboyv1

Dėkojame už visą pridėtą informaciją. Niekada nebandžiau „Pro“ versijos, kuri suteikia ribas

Dabar turėsiu pažymėti šią temą :)
LookinAp aplink

LookinAp aplink

„Ex Tech Scout“
SNGX1275 sakė:
Kažkas panašaus, bet prieš kelias savaites „Linux“ man tai būtų labai padėję .. Kieta programa.
Sveiki, SNGX

Prisimenu, kaip prieš kelias savaites perskaičiau jūsų „Linux“ giją, bet žinojau tik „Windows“ skirtą „Netlimiter“ (taip pat iš tikrųjų „Linux“ nepadariau per daug), todėl jis neatsakė.

Bet dabar man įdomu apie „Google“ „Netlimiter“, skirtas „Linux“. Įdomiausias hitas, kurį pastebėjau KAIP: įdiekite pyshaper (pvz., Netlimiter for Linux) buvo ir kitų hitų
M

madboyv1

TECH NAUJIENOS Paladinas
Perskaičiau pagalbos failą ir tai, ko ieško „Grants“ (skirtukas po apribojimų) OP, pagalbos faile rašoma:
„Grants“ yra visiškai nauja „NetLimiter 2“ funkcija. Jis gali atrodyti panašus į „Limits“, bet veikia kitaip. Kai paskiriate dotaciją programai ar ryšiui, tai reiškia, kad jūs „atiduodate“ jai nurodytą pralaidumą. Jei kita programa / jungtys užima per daug pralaidumo, ji yra paimama iš jų ir suteikiama programai / ryšiui su nurodytu pralaidumu.
Norėdami naudotis dotacijomis, tinklo valdytuve turite nustatyti pralaidumo greitį.
Kitaip tariant, jei pasieksite viršutinę ribą, programa praras savo pralaidumą nuo „mažiau svarbių“ operacijų ir perskirstys ją dotacijas gaunančioms programoms.
„OneZ“

„OneZ“

TS entuziastas
Ačiū už pakartojimus.

Kadangi aš nesu ventiliacijos serverio valdytojas ir visi ppl turi 4Mbps + ryšius, jie nepablogina ventiliacijos kokybės.

Išbandysiu šią programinę įrangą, ji atrodo gerai.

Ačiū dar kartą :)
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
Tokios programinės įrangos paleidimas JŪSŲ sistemoje turės nulinį poveikį visoms kitoms to paties LAN sistemoms:

Norėdami tai padaryti, valdiklis turi būti maršrutizatoriaus arba prieigos taško viduje.

Naujausi pranešimai

• „FordGT40“
    2019 m. 170 USD GPU su 2016 m. 170 USD GPU
  • Davidas Matthewsas
    „Google“ nori, kad trečiųjų šalių slapukai būtų pasenę
  • Ten vaikinas
    Mokslas išlaikyti vėsą
  • wiyosaya
    „Tesla“ atsargos viršijo 500 USD, bendra vertė dabar viršija „Ford“ ir „GM“
  • Kvantinė fizika
    „Windows 7“ vis dar naudojama šimtuose milijonų kompiuterių
  • T
    „Windows 7“ vartotojai vis tiek gali nemokamai atnaujinti į „Windows 10“
  • Nmsas Barry
    Naujas paslaptingas „AMD Radeon“ GPU pralenkia „RTX 2080 Ti“
  • Cal Jeffrey
    „Final Fantasy VII“ perdirbinys atidėtas iki balandžio mėnesio „galutiniam poliravimui“