• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Programinė įranga
  • Programos ir programinė įranga
  • Šiandienos žinutės

Prašau man viruso!

• „Thread Starter“ erwin1978 m
  • Pradžios data
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.
E

erwin1978 m

TS maniakas
Ar kas nors gali atsiųsti man virusą, kad galėčiau patikrinti, ar „Norton“ veikia tinkamai? Prisimenu, kad iš teksto failo galite sukurti nepavojingą .com failo virusą, bet pamiršote, kaip tai padaryti.
Phantasm66

Phantasm66

TS naujokas
Dieve ... ateik ir tuoj pat prijunk savo mašiną prie mano darbo LAN ir aš tikiu, kad tokia bus seniai! ;)

http://www.3dspotlight.com/vb/showthread.php?s=&threadid=1342

Tiesą sakant, tiesiog kurį laiką naudokitės internetu ir manau, kad ne taip seniai kažkas atsiųs laišką su virusu užkrėstu priedu.

Tik jo neatidarykite! Velnias:
Audros atnešėjas

Audros atnešėjas

TS maniakas
Patikrinkite savo el. Paštą naudodami „Outlook“ tik kelias dienas, turite prie kažko prisijungti.
TS | Tomas

TS | Tomas

TS naujokas
Norėsite patikrinti mano el. Pašto paskyrą
Nodsu

Nodsu

TS naujokas
Yra standartinis „virusas“, kurį sukūrė EICAR.
Tai iš tikrųjų tik „Sveikas pasaulis!“ programą, bet daug
antivirusinės programos praneša apie virusus.

Perskaityk tekstą čiaTekstas, kurį reikia įklijuoti į failą, taip pat yra.

Gerai, kad kažkur kompiuteryje yra kažkas panašaus į „eicar.com“
savo antivirusinę sistemą
Neįgalus. Šis failas randamas kiekvieno nuskaitymo metu ir spustelėjus jį
tyrinėtojas pasiskųs, taupantis realiuoju laiku.
sunkus

sunkus

TECH NAUJIENOS Paladinas
grc.com
Paleiskite „LeakTest“ ir „ShieldsUP“! Manau, kad yra geriausios antivirusinės ir užkardos testavimo programos ...
Svetainėje taip pat yra daug įdomių dalykų. Pasižiūrėk!

Jei norite viruso, atsiųsiu jums el. Laišką :p
Audros atnešėjas

Audros atnešėjas

TS maniakas
Aš nesudedu per daug atsargų „Shields“. Girdėjau, kad net ir „WinXP“ pridedama užkarda gali išlaikyti šį testą ir visi žino, koks jis nesaugus.
„boeingfixer“

„boeingfixer“

TS naujokas
Citata iš erwin1978
Ar kas nors gali atsiųsti man virusą, kad galėčiau patikrinti, ar „Norton“ veikia tinkamai? Prisimenu, kad iš teksto failo galite sukurti nepavojingą .com failo virusą, bet pamiršote, kaip tai padaryti.
Grupė mano draugų turi gripo virusą. Aš kosėjau ir čiaudėjau viskas viename apsiuvime ir pasirengusi jums jį išsiųsti. Atsiųskite man savo sraigės pašto adresą ir aš jums duosiu Ex Fed ... ;)
poertner_1274

poertner_1274

SECROF laicepS topShceT
Jei norite viruso į 3DS IRC kanalą. Esu tikras, kad vienas iš mūsų gali padėti jums išspręsti jūsų problemą. Jei negalėsime, bus daugybė žmonių, sakančių, kad EIK ČIA, o kai tai padarysite, galite užsikrėsti virusu. Bet kuriuo budu. Bet užeikite ir mėgaukitės mūsų kompanija. Mes nekandysime: juoda akis:
E

erwin1978 m

TS maniakas
Paprastai nenaudoju antivirusinės programinės įrangos, nes antivirusinė teorija yra IS, virusą išleidžia žmonės, kurie kuria antivirusinę programinę įrangą. Kas gali įrodyti ar paneigti jų nesugebėjimą to padaryti. Savarankiškas verslas, jei manęs paklausite.

Kol kas vienintelė priežastis, dėl kurios konvertuojuosi, yraHakeris Jis pasakė, kad televizoriuje turiu naudoti užkardas ir antivirusinę programinę įrangą.
Niekšas

Niekšas

TS naujokas
virusų skaitytuvai yra sistemos išteklių ir atminties švaistymas. Kodėl vargina paleisti kvailą programą fone, kad galėtumėte žiūrėti, jei jums nereikia visą parą veikiančio stebėjimo. Jei kažkas neveikia tinkamai ar nenormaliai, naudojuosi kompiuteriu saugiai ir tikrinu, ar nėra nemokamo virusų nuskaitymo internete www.trendmicro.com jis visada turi naujausius virusų atnaujinimus ir netgi išbando laiką, tai labai kruopštus nuskaitymas ir, nors jis ne visada valo kompiuterius, jei tai žinote, žinosite, kaip jį paleisti arba pašalinti virusą.
Phantasm66

Phantasm66

TS naujokas
Citata iš erwin1978
Paprastai nenaudoju antivirusinės programinės įrangos, nes antivirusinė teorija yra IS, virusą išleidžia žmonės, kurie kuria antivirusinę programinę įrangą. Kas gali įrodyti ar paneigti jų nesugebėjimą to padaryti. Savarankiškas verslas, jei manęs paklausite.

Kol kas vienintelė priežastis, dėl kurios konvertuojuosi, yraHakeris Jis pasakė, kad televizoriuje turiu naudoti užkardas ir antivirusinę programinę įrangą.
Jūs tikriausiai teisus.

Tikėtina, kad antivirusinės programinės įrangos gamintojai do sukurti keletą virusų. Kažkas panašaus į „Klez“ yra toks protingas, kad esu tikras, kad tai turėtų padaryti kažkas, turintis antivirusinių šaltinių kodų žinių, nes tai sugadina tokią programinę įrangą.

Tačiau tai nėra pagrįstos priežasties Norėdami paleisti be virusų programinės įrangos. Virusas vis tiek yra virusas, neatsižvelgiant į tai, kas jį parašė.

Kiekvienas, dirbantis be šių dalykų ir be kažkokios užkardos toks kvailas IMHO.
Phantasm66

Phantasm66

TS naujokas
Iš pradžių paskelbė cabrone
virusų skaitytuvai yra sistemos išteklių ir atminties švaistymas.
Žmogau, tai nėra nusikaltimas, bet sistemos kūrėjui manau, kad tavo požiūris yra įtartinas ir šiek tiek sunerimęs. Tikiuosi, kad savo klientams neduosite tų pačių patarimų ....
Mictlantecuhtli

Mictlantecuhtli

TS evangelistas
Turiu pasakyti, kad manęs tai nepaveikė. Atsisiunčiau vienintelį „BeOS“ virusų skaitytuvą ir štai ką jis atpažįsta:

/ boot / home / eklentiler / BeRAV> berav ~ / virus / *
„RAV Antivirus 8.1.001“, skirtas „BeOS i386“
Autorių teisės (c) 1995–2000 „GeCAD Software Company“. Visos teisės saugomos.
Namų vartotojams nemokamai!

„I386“ nuskaitymo variklis 8.3.
Paskutinį kartą atnaujinta: 2001 m. Kovo 3 d. 16:56:27
Nuskaitoma 55759 kenkėjiška programa (virusas, Trojos arklys ir kirminas).

*** Rekomenduojama, nes turimų virusų skaičius radikaliai didėja ***
*** Norėdami atnaujinti savo gaminį, kad išlaikytumėte gerus aptikimo / valymo sugebėjimus. ***
*** Taigi patikrink http://www.gecad.ro/rav/ atnaujinimams! ***
/boot/home/virus/pif.fable.a Virusas užkrėstas: I_Worm / PIF.Fable.A (pilnas)

/boot/home/virus/W95_Magistr.28672@mm
/boot/home/virus/W95_Hybris.worm.B Užkrėstas: I_Worm / Hybris.C

/boot/home/virus/W32_Nimda.E@mm
/boot/home/virus/W32_Nimda.A@mm
/boot/home/virus/W32_Klez.H@mm
/boot/home/virus/W32_Badtrans.B@mm
/boot/home/virus/W32-Aliz.A
/boot/home/virus/VBS_NetLog.a Užkrėstas virusas: VBS / Netlog.A

/boot/home/virus/VBS-Stages.A.~ Užkrėsti: VBS / A etapai (baigti)

/boot/home/virus/Kak.htm Įtariamasis: I_Worm / Kak.A

/boot/home/virus/Kak.htm->(SCRIPT1) Aprašymas: I_Worm / Kak.D

/boot/home/virus/KAK.HTM Enfekte: I_Worm / Kak.A

/boot/home/virus/Bt.dl~ Užkrėsti: Trojan / Backdoor.BO.ButtTrumpet

/boot/home/virus/Backdoor.Trojan.zip
/boot/h.../virus/Backdoor.SubSeven22.zip
/boot/home/virus/Abel.eex

Trukmė: 0 sekundžių.
Failai per sekundę: 47
Nuskenuoti objektai: 17. Nauji objektai: 17
Užkrėsti: 7. Skirtingi viruso kūnai: 7.
Failai: 16. Katalogai: 0. Archyvas: 0. Paketas: 0. Pašto failai: 0

Įspėjimai: 8.

Nėra gerai, tik 7 iš 16.
Mictlantecuhtli

Mictlantecuhtli

TS evangelistas
Žinoma, tai neatpažįsta .. duomenų bazė buvo atnaujinta prieš metus : Vartyti akis:. Tačiau atnaujinimas neveikė.
burkulma

burkulma

TS evangelistas
Citata iš erwin1978
Aš išsiunčiau jums „SirCam“. Aš patariu jo neatidaryti. hehe. :) Jei jis visai neveikia, pamaniau, kad įsigysiu „SirCam“, nes jis gana gerai žinomas.

Nesutinku, kad virusų skaitytuvai yra nesąmonė. Daugelį metų dirbau be virusų skaitytuvo ir man viskas gerai ... Tai tiesa ... Ir tai labai priklauso nuo to, ar neturiu ***** ir neatidarau .bat failų iš vaikino, vardu 3vilHaX0r@codered.com....

Tai gerai namuose, nes žinote, ko tikėtis asmeniniame kompiuteryje. Bet kompiuteris, kurį bendrai naudojate arba kuris yra prijungtas prie tinklo ..... Taip nebūtų.

DIDŽIAME VISUOMENEJE TINKLOJE NAUDOKITE VIRUSŲ SKANERIŲ. Buvimas viešuoju tinklu kaip kolegijos miestelis be virusų skaitytuvo yra savižudybė.

Per pastaruosius metus aš iš tikrųjų naudojau vieną. Žinau, kad esu gana saugi nuo virusų, nes aklai neatidarau el. Laiškų ir įtartinų failų, tačiau mano sesuo yra ***** ir ji yra sujungta su mano kompiuteriu - verčiau rizikuoti. Be to, jūs visada turite galimybę rasti virusą iš patikimo šaltinio.

.... Ir neskausmingai paleisti virusų skaitytuvą. Žodžiu, mano sistemoje nėra jokio našumo. 1,33 Ghz Athlon XP / 512mb RAm. Man galėtų mažiau rūpėti atminties naudojimas ..... Kuris šiuo metu yra milžiniškas 1,5 MB (įskaitant paslaugas).

Juk tai yra gera idėja. Jei ne, būsite spardęsi, kai visi jūsų daiktai bus sugadinti nebe atstatant, o jūsų įkrovos sektorius bus sugadintas šifruotu kodu.
E

erwin1978 m

TS maniakas
Vertinu galimą virusą. Manau, kad mano interneto paslaugų teikėjas filtruoja ar skaito mano el. Laiškus, nes jūsų pranešimas ir viruso failas buvo pašalinti iš el. Laiško, kurį man atsiuntėte. Viskas, ką gavau, buvo tekstinis failas. Atsiųskite man su kitu failo plėtiniu. Aš labai noriu, kad mano kompiuteris būtų užsuktas: „Blackeye“:
poertner_1274

poertner_1274

SECROF laicepS topShceT
Citata iš erwin1978

Aš labai noriu, kad mano kompiuteris būtų užsuktas: „Blackeye“:
Aš žaviuosi, kad norite sužinoti, ar šis virusų skaitytuvas veikia, tačiau noras rasti savo kompiuterį atrodo šiek tiek beprotiškas : Sutrikęs:
Audros atnešėjas

Audros atnešėjas

TS maniakas
Re: Re: Prašau, man reikia viruso!

Iš pradžių paskelbė Rickas

.... Ir neskausmingai paleisti virusų skaitytuvą. Žodžiu, mano sistemoje nėra jokio našumo. 1,33 Ghz Athlon XP / 512mb RAm. Man galėtų mažiau rūpėti atminties naudojimas ..... Kuris šiuo metu yra milžiniškas 1,5 MB (įskaitant paslaugas).
Aš tiesiog noriu tiksliai žinoti, kaip mažai naudojama jūsų atmintis, šiuo metu yra 1536 MB, o 1143,1 MB laisvos vietos. Mano puslapio failas naudoja 26 MB 348 MB. Praėjo 1,5 dienos nuo perkrovimo.

Atsiprašau, kad nukrypau nuo temos, dabar grįšiu prie reguliariai planuojamos temos.
Justinas

Justinas

TS naujokas
Jei norite, turiu tris klez, sircam, raudoną kodą ir dvi nekenksmingas mergelių padermes. Nekenksmingi yra anekdotų virusas (aptiktas kaip JOKE_RUSS) ir „JavaScript“ replikacijos virusas (aptiktas kaip JS_SPAWN, btw kodą parašiau pats, nes esu uber). JS_SPAWN tikriausiai matė daugybė žmonių, bent jau tie, kurie naudojatės IE ar „Netscape“ („Mozilla“ leidžia išjungti langus / nerštus, kai nesate tikri dėl „Opera“).

Be to, aš nedirbu su jokia apsaugos nuo virusų programine įranga, veikiančia visą parą ir visą parą niekada. Be to, nuo 1993 m., Kai buvau užkrėstas Jeruzalės 1808 m., Nebuvau užsikrėtęs virusu. Deja, iki tol naudojau atnaujintą virusų skaitytuvą, kuris veikė kaip TSR (DOS šlovės dienos) ir neveikė. t Gauk.

Aš nesu įsitikinęs, kad virusų skaitytuvai visada yra visiškai teisingi, taip pat neverta vertingų sistemos išteklių programai, kuri man nieko neduos, kai fone veikia monstras.

Be to, ugniasienė nėra prioritetas numeris vienas, nebent kas nors apie tai nežino (arba kaip protinga) ir neveikia kokios nors serverio programinės įrangos. Ugniasienę paleidžiu tik savo serveryje, kitose mano dėžutėse nėra užkardos. Vienintelis kartas, kai įjungiu savo aparatinę ar programinės įrangos užkardą kitose dėžėse, yra tada, kai maniau, kad esu „DoS'ed“ (kas atsitiko) / supakuotas (tai didžiulis „IRC“ serveris), arba jei ką nors planuoju pats.

Dauguma žmonių yra labai paranojiški. Jei neveikiate serverio ar veikiančio serverio (ty jis atidaro uostus. Jei MIRC atidaro IDENT ir DCC prievadus, failų bendrinimo programos, pvz., „Kaza“, daro tą patį), dar viena „DoS“ ataka (beprasmė) prieš vieną vartotoją ir švaistymas ištekliai tikrai nedaug ką gali padaryti. Ne, niekas negali „patekti“ į jūsų sistemą vien todėl, kad neveikiate užkardos, ji taip neveikia.

Vienintelį kartą rekomenduočiau foninį virusų skaitytuvą skirti žmonėms, kurie tikrai nežino, ką jis daro, arba jau turi įprotį jį atsisiųsti / paleisti. Aš atsisiųsti failus * po * atsisiųsti juos, prieš paleisdamas. Man nereikia nuskaityti visą parą per parą.

XP užkarda nėra „nesaugi“, tai tik pažangus prievado filtras, skirtas blokuoti TIK atvykstančius, o ne siunčiamus ir dėl labai svarių priežasčių. Tai labai paprasta naudoti, ją lengva įdiegti, kad būtų galima leisti serverio progai ar vienodai ar bet kokiai kitai programai, ji yra visiškai nemokama, sunaudoja mažiau išteklių nei kitos nemokamos / komercinės programinės įrangos užkardos, ir jei nebijote Trojos arklys, to tikrai reikia.
Phantasm66

Phantasm66

TS naujokas
Net mažiausias, trumpiausias kodas gali sunaikinti „Leviathan“ serverius ....

juk nuo mažiausio PDA iki ASCII White, visi kompiuteriai ir tiesiog daryk tai, ką žmonės jiems liepia .....
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.

Naujausi pranešimai

• M
    Pigūs nešiojamieji kompiuteriai, skirti žaisti „League of Legends“?
  • kalvų
    Nutekėjo galimų „Galaxy S20“ ir „Galaxy Flip Z“ pristatymo datos
  • Aksas Greese
    „Microsoft“ inžinierius prideda „Edge“ kelių skirtukų valdymo funkciją prie „Chromium“
  • A
    Norint klonuoti „Win10“ įkrovos diską, reikia produkto patarimo
  • cliffordcooley
    Tyrėjai sukuria robotą ranką, kuri gali „prakaituoti“
  • CharmsD
    „Amazon“ inžinierius prašo Ringą visam laikui išjungti
  • F
    Kitas „Bitcoin“ sumažėjimas perpus gegužės mėnesį gali nulemti visų laikų rekordą
  • „yRaz“
    Prekybos sandoris tarp JAV ir Kinijos reiškia, kad naujos kartos konsolėms kainų nereikia pakelti