• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Procesoriai ir pagrindinės plokštės
  • Šiandienos žinutės

Aš vėl įdėjau RAM kortelę ir dabar mano kompiuteris nebus paleistas

• „Thread Starter“ ritchie1979
  • Pradžios data
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.
R

ritchie1979

TS naujokas
Norėjau pamatyti, kokią RAM turiu atnaujinti. Išėmiau ir vėl įdėjau. Dabar mano kompiuteris įsijungia, bet monitorius lieka tuščias! Štai mano nuomonė patvirtina ... Maitinimas atrodo gerai, įjungtas maitinimo šaltinio ventiliatorius, pagrindinėje plokštėje dega lemputė. Paleidus, kietojo disko lemputė įsijungia, bet tada lieka neuždegta (nemirksi). Bandžiau iš naujo įdiegti abi RAM korteles, vaizdo plokštę, net procesorių. Patikrinkite nuorodas, jos visos atrodo gerai. Žinau, kad monitorius veikia, nes į kompiuterį įjungiau nešiojamąjį kompiuterį. Nesu tikras, kur slypi problema. Anksčiau, kai buvo įjungtas mano kompiuteris, jis pyptelėdavo vieną kartą, dabar pyptelėjimo nėra. Ar tai rodo ką nors? PAGALBA! Aš vargšas ir negaliu suremontuoti!
Matthew

Matthew

TS evangelistas
Kas šiais laikais nėra vargšas?

Pabandykite išvalyti CMOS ir paleisti iš naujo.
R

ritchie1979

TS naujokas
CMOS?

Kas yra mano CMOS ir kaip aš galiu išvalyti, jei galiu sąveikauti tik su savo kompiuterio aparatine įranga?
Matthew

Matthew

TS evangelistas
Nes išvalykite jį kompiuterio aparatine įranga.

Žr. Kompiuterio ar pagrindinės plokštės vadovus. Ieškokite „CMOS“ arba „jumper“, galite tai rasti.

Arba galite pabandyti 10-15 minučių išimti šią apvalią bateriją iš savo pagrindinės plokštės ir vėl įdėti.

Tai išvalys visas BIOS konfigūracijas ir iš esmės grąžins jūsų BIOS gamyklinius numatytuosius nustatymus.

Ar laimei turite integruotą VGA kartu su VGA išplėtimo lizde?
R

ritchie1979

TS naujokas
Ačiū už jūsų ligšiolinę pagalbą :)

Išėmiau bateriją ir dabar laukiu.

Turiu „nvidia“ vaizdo plokštę, taip pat integruotas „Intel“ vaizdo plokštes. Pabandžiau naudoti abu vaizdo išvestis, norėdamas sužinoti, ar tai problema, bet taip nebuvo. Atrodo, kad viskas turi galią, bet niekas neveikia. Galbūt bloga pagrindinė plokštė ar procesorius .. Aš nesu tikras.
Matthew

Matthew

TS evangelistas
Pagal numatytuosius nustatymus, jei jis neveikia, nes integruota VGA tikriausiai turės teises į išplėtimo lizdo kortelę, jei ne, laikykite savo išplėtimo lizdo kortelę toliau nuo sistemos ir pabandykite gauti signalą naudodami integruotą VGA.
R

ritchie1979

TS naujokas
Vis nepasisekė. Man gali tekti sukandžioti kulką ir ją kažkur pasiimti. Ar turite paskutinių minčių?
Matthew

Matthew

TS evangelistas
Jei bandėte išimti išplėtimo lizdo vaizdo plokštę, man tiesiog kilo idėjų :). Dabar išimu pagrindinę plokštę ir paimu plaktuką.

Vis tiek laikykis tvirtai, rimtai. Kažkas gali pateikti jums du ar du pasiūlymus.
pašto dėžutė

pašto dėžutė

TS specialiosios pajėgos
Pabandykite iš naujo paleisti tik vieną RAM modulį, įdiegtą vienu metu. Gal kas nors blogas. Pirmą kartą pašalinę RAM, galite netyčia ką nors užvaldyti statine elektra.

BTW yra atsisiųsti nemokamą procesorių-Z, kuris yra lengvesnis būdas sužinoti, kokią RAM turite kitą kartą.
R

ritchie1979

TS naujokas
Gerai, bandžiau. Dabar, kai įjungiu maitinimą, neįsijungia joks ventiliatorius (maitinimas ar procesorius). Matau, kad pagrindinės plokštės lemputė dega, bet viskas. Nieko daugiau. Ar tai gali reikšti galios problemą?
N

slapyvardis

TECH NAUJIENOS Paladinas
Ar išbandėte kiekvieną trenerio barą atskirai? man skamba kaip treneris.
R

ritchie1979

TS naujokas
Taip aš bandžiau!

Aš bandžiau kiekvieną avino kortelę atskirai ..... dabar, kai įjungiate maitinimą, ventiliatorius neatsiranda. Pagrindinėje plokštėje matau maitinimo lemputę, tačiau procesorius ir maitinimo ventiliatoriai nebeveikia. Ar turite kitų minčių?
Mictlantecuhtli

Mictlantecuhtli

TS evangelistas
Zenosincksas sakė:
Arba galite pabandyti 10-15 minučių išimti monetos bateriją iš pagrindinės plokštės ir vėl įdėti.
Hah, man visada užteko trijų sekundžių.

ritchie1979 dedi:
Norėjau pamatyti, kokią RAM turiu atnaujinti. Išėmiau ir vėl įdėjau. Dabar mano kompiuteris įsijungia, bet monitorius lieka tuščias!
Gali būti, kad statinis įkrovimas gali sugadinti atminties korteles, kai jas paliečiate - įžeminkite save prieš sumaišydami kompiuterio komponentus? Ar galite patikrinti atminties korteles kitame kompiuteryje?
Z

Zilliak

TS stiprintuvas
Ei, aš tiesiog pagalvojau, kad tai gali būti energijos šaltinis, nes mano kompiuteris padarė būtent tai, ką aš dariau, ir tai taip pat buvo energijos šaltinis. lizdo lol
Matthew

Matthew

TS evangelistas
Hah, man visada užteko trijų sekundžių.
Taip, paprastai tai trunka ne ilgiau kaip kelias sekundes. Tačiau vienoje iš mano skaitytų aparatūros knygų rekomenduojama ją laikyti lauke iki 10–15 minučių.

Jei norite kažko daugiau „praktiškai“, prieš kurį laiką plakatas bandė išvalyti savo CMOS, pūtęs akumuliatorių ir leidęs jam sėdėti kelias sekundes, tada jis neveikė. minutė jie tvirtino. Jie turėjo kreiptis naudodamiesi džemperiu (kuris tikrai pasiteisino). :) Jei jums pakankamai rūpi jį kasti, būkite mano svečias (jei norite, įdėkite į siūlą).
Tedsteris

Tedsteris

TECH NEWS senasis laikmatis .....
Patikrinkite savo PSU naudodami testerį ir multimetrą
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.

Naujausi pranešimai

• cfbcfbcfb
    „Avast“ ašies rinkodaros filialas po visuomenės nuomonės apie vartotojų duomenų pardavimą trečiosioms šalims ...
  • Adi6293
    Po lemiamo balsavimo ES siekia nustatyti bendrą atlyginimo standartą
  • T
    „Intel Core i9-10900K“ rodomas su 5,1 GHz padidinimo laikrodžiu „3DMark“ duomenų bazėje
  • R
    Ntoskrnl 30% procesoriaus naudojimas
  • M
    Rusijoje parduodami išmanieji telefonai turi turėti programinę įrangą, propaguojančią „rusiškas vertybes“
  • K
    „Samsung“ „Microsoft“: „Xbox Series X“ turi palaikyti itin plačius monitorius
  • kapitonas
    „Microsoft“ nori, kad žinotumėte, jog jie neseniai sukūrė „Windows 10“
  • wiyosaya
    Elonas Muskas išleidžia savo pirmąją EDM dainą „SoundCloud“