• Užduoti klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Procesoriai ir pagrindinės plokštės
  • Šiandienos žinutės

„Intel“ (C) „Celeron“ (R) arba „Intel“ (Pentium) (R) 4

• „Thread Starter“ newtopc
  • Pradžios data
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.
N

newtopc

TS naujokas
Ten,
Ar kas nors gali pasakyti, kad mano kompiuteriui būtų geriausia, kai turiu „Intel“ (C) „Celeron“ (R) 2,40 GHz dabartinį greitį 3200 MHz. Bet aš tiesiog sėdžiu „Intel (R) Pentium (R) 4 2.26GHz“ ir nieko neveikiu. dabar man buvo pasakyta, kad tai tiesa, ar ne, būtų geriau ir greičiau, jei įdėčiau „Pentium“ į savo kompiuterį.
didou

didou

Kaklaraištis yra išskirtinis!
Jei jūsų pagrindinė plokštė tinkamai palaiko „Pentium 4“ ir galite veikti OC greičiu, artimu 3,0 GHz, laivas Būkite daug geresni už „Celeron“. Viskas priklauso nuo „Pentium 4“, daugiausia nuo to, kuriame branduolyje jis yra sukurtas („Northwood“, „Prescott“ ir kt.).

Ar turite apie tai papildomos informacijos?
N

newtopc

TS naujokas
Didou sakė:
kokiu branduoliu jis dažniausiai grindžiamas (Northwood, Prescott ir kt.)

Neįsivaizduoju kokiu branduoliu jis pagrįstas ir kaip jį rasti,
„Pentium 4“, bet kokia pagalba, kurią žinau, atsirado su mano 1-uoju kompiuteriu, kurio „Dell“ dydis buvo 8200.
Ar yra būdas man sužinoti, kuriuo branduoliu jis pagrįstas?
E

eazy_duz_em

TS naujokas
„pentium 4“ turėtų būti greitesnis nei „Celleron“ (biudžetiniai procesoriai neverti nė cento).
„AMDIsTheBest010“

„AMDIsTheBest010“

TS naujokas
Tai priklauso nuo to, ar jūsų pagrindinė plokštė palaiko „pentium 4“, o „P4“ tikrai turi pranašumą prieš „Celeron“, jis negali apdoroti daugybės daugialypės terpės, iš esmės gali valdyti daugiau nei „LOW-LOW“ greičio ir sistemos išteklių programų „Celeron“. Patikrinkite savo P4 lizdą ir pažiūrėkite, ar jūsų mobo palaiko jį. (galite net paskambinti „Dell“, norėdami sužinoti, ar palaikysite tai)
kubikomp. MTDX

kubikomp. MTDX

TS naujokas
Norėdami sužinoti, kurią šerdį turite www.cpuid.com ir atsisiųskite CPU-Z. Tai suteikia daug informacijos apie procesorių, mobilųjį telefoną ir atmintį. Kadangi procesorius yra 2,26 GHz, tai tikriausiai yra šiaurinis medis.
MetalX

MetalX

TECH NEWS kancleris
Beveik garantuotai tai bus „Northwood“ ... Nemanau, kad „Prescotts“ ateina lėčiau nei 2,26 GHz.

Jei tai būtų „Northwood“, turėčiau tą patį procesorių, t. Y. 2,26 GHz „Pentium 4 Northwood Socket 478“. Minos buvo įjungtos iki 2,72 GHz, bet tai nebūtų didesnė už tai. Taigi galite tikėtis maždaug 2,7–2,8 GHz.

Ir tai bus greitesnis nei „Celeron“. Kad dviejų procesorių našumas būtų vienodas, „Celeron“ laikrodžio greitis (t. Y. MHz / GHz skaičius) turi būti maždaug 25–35% greitesnis nei „Pentium 4“.
F

F1N3ST

TS naujokas
^^ Taip yra dėl talpyklos dydžio :)
barbarjocelinas

barbarjocelinas

TS entuziastas
2.2-2.3 Northwood
2,4-2,7 Prescott

Pagalvokite apie tai.
Nors kažkada nusipirkau veikiančias *** elektronines mašinas su „Prescott 3.0 Flat“. Aš garantuoju, kad jis greitai sudegs.
F

F1N3ST

TS naujokas
Nah northwood pasiekė 3,06Ghz. Aš tikrai žinau, ir aš manau, kad EE yra 3,2 arba 3,4
101. „GeekieNick“

101. „GeekieNick“

TS naujokas
Jei sakote, kad jie nepersijungia nuo „Pentium“, palyginus „Celeron“ su „Pentium“, laimės, nors jis yra mažesnis nei 140 MHz, tačiau dėl didesnės priekinės magistralės talpyklos jis laikomas aukštesniu modeliu, lyginant su „Celeron“. tęsinio ir laikrodžio greičio.
MetalX

MetalX

TECH NEWS kancleris
„Northwood“ veikė iki 3,4 GHz.

Priekinės pusės autobusas ir talpykla yra visiškai nesvarbūs. Talpykla (FSB) yra ryšio terpė tarp procesoriaus ir likusios sistemos, o talpykla atrodo neįtikėtinai panaši į didelės spartos RAM.
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.

Naujausi pranešimai

• H
    Programinė įranga QR kodai
  • Kalmarų staigmena
    „AMD Threadripper 3990X“ apžvalga: absoliuti beprotybė!
  • hahahanoobs
    „Metro Exodus“ grįžta į „Steam“ po ilgo „Epic Games Store“ išskirtinumo
  • S
    Kaip projektuojami ir kuriami procesoriai: kompiuterių architektūros pagrindai
  • Skjornas
    Nepaisant to, kad rėmė renginį, „Nvidia“ atšaukia „MWC 2020“ planus
  • Kvantinė fizika
    Prancūzijos sargybinis skiria 27 mln. USD baudą už tai, kad „Apple“ sulėtino senų „iPhone“ telefonų veikimą
  • „Focusrite“
    „Nvidia“ už RTX kortelių atmintį gali mokėti 70% daugiau
  • B
    „Tesla“ po pardavimo nuotoliniu būdu pašalina „S“ modelio autopiloto funkcijas