• Užduoti klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Grafikos kortelės
  • Šiandienos žinutės

Ar taip nutinka, kai vaizdo plokštė perkaista?

• „Thread Starter“ Septynios devynios
  • Pradžios data
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.
S

Septynios devynios

TS naujokas
Visų pirma, turiu pripažinti, kad esu programinės įrangos, o ne aparatūros žmogus, todėl bet kokia informacija yra labai vertinama.

Pastebėjau, kad vakar mano ekrane pradėjo rodytis šios keistos vertikalios linijos? Jie pradėjo atsirasti atsitiktinai, ar ne, pašalinę „PlayStation 2“ -> USB keitiklį iš USB prievado, kai jis buvo įjungtas.

Visos šios linijos yra tik vertikalios, besitęsiančios nuo ekrano viršaus iki apačios. Jie išlieka ramybėje, nebent ekrane juda koks nors judėjimas, jei taip nutiks, jie pradės mirgėti. Šios eilutės pirmą kartą pasirodė, kai veikė „Windows XP“ - aš maniau, kad jos yra blaškymasis ar pan., Todėl iš naujo paleidau. Tai padaręs, pastebėjau kai kuriuos perrišimo metu rodomus ekranus, kartais vertikalias linijas, kartais mažus kvadratus. Nereikia nė sakyti, kad vertikalios linijos vis dar buvo, kai „Windows XP“ baigė paleisti. Pabandžiau paleisti „Linux“ (mano mašina yra dvigubo paleidimo) ir pastebėjau, kad mirgėjimo linijos vis dar nukrypsta.

Aš maniau, kad gali kilti problemų su mano monitoriumi, todėl paleisdamas „XP“ jis iš mano „Mac“ kompiuterio buvo kitame kambaryje. Linijos vis dar išsiskyrė! Taigi manau, kad būtų saugu manyti, kad tai yra vaizdo plokštės problema. Beje, negaliu paleisti jokių 3D žaidimų ar programų, kai šios vaizdo linijos ekrane pašėlsta. Pavyzdžiui, kai bandau paleisti „Direct3D“ ekrano užsklandą, jis iškart miršta ir baigia darbą. 3D programos puikiai veikia, kai linijų nėra. Be to, kai bandau įrašyti televiziją į mpeg2 failą, tos bjaurios eilutės atsiranda faile, kai jis paleidžiamas mano „Mac“.

Tai buvo tada, kai aš pradėjau galvoti, kad tai gali būti GPU perkaitimo problema. Taigi kelioms valandoms išjungiau kompiuterį ir vėl jį įjungiau. Eilučių nebėra! Maždaug pusvalandį šiek tiek dirbau mašinoje ir vėl grįžta staigmena, negražios eilės.

Iki datos aš googlinau daugybę dalykų, kurie vyksta - taip pat kai išjungiu ir vėl įjungiu kompiuterį, nebegaliu išeiti iš eilučių. Norėčiau, kad galėčiau valdyti savo GPU temperatūrą, bet mano kortelė yra „ATI Radeon All-In-Wonder 9800 Pro“, todėl negalėjau naudoti „AtiTool“ programos temperatūrai valdyti. Be to, joks su kortele pateiktas įrankis negali man pasakyti, kokia yra temperatūra; Spėju, kad nėra jutiklio, kuris tai padarytų.

Čia pateikiamos sistemos funkcijos, jei ši informacija yra tinkama:

„Dell XPS Sistemi“
„ATI Radeon All-In-Wonder 9800 Pro“
„Pentium 4“ 2,8 GHz, kuriame veikia „Windows XP“ - SP2
1 GB RAM
„Dell“ 17 colių plokščiaekranis monitorius
Blah blah, mano sistemoje yra daugiau informacijos, bet nemačiau, kad tai turėtų kokių nors pokyčių.

Taigi ... ar kas nors gali tiksliai pasakyti, kas čia vyksta? Aš turiu visą savo sistemą dvejus metus. „Radeon 9800“, kuris buvo pridėtas prie „All-In-Wonder“ kortelės, pakeičiau praėjus kelioms savaitėms po to, kai jis atsirado sistemoje. Iki šiol viskas veikė puikiai. Gal turėčiau paminėti, kad mano mašina yra LABAI ir aš naudoju savo vaizdo plokštę PVR A LOT. Aš tikriausiai įrašiau šimtus laidų ir filmų su kortele ... ar daugelis televizijos programų galiausiai užmuš šią kortelę? NIEKADA neperlenkiau savo sistemos. Jis visada vykdavo atsargų nustatymuose. Aš visada atnaujinau tvarkykles visoje sistemoje, įskaitant vaizdo plokštę.

Jei tai tikrai perkaitimo situacija, ar galiu ką nors padaryti, kad ją ištaisyčiau? Ar man reikės rūpintis šia grafine kortele, kuriai išleidžiu 350 USD? Ar galiu nunešti į parduotuvę kur nors taisyti? Aš tiesiog noriu grąžinti tokius dalykus kaip anksčiau už minimalias išlaidas.

Jei nepavyksta atkurti mano kortelės - ar ji gali pasiūlyti kitą vaizdo plokštę? Man reikia vaizdo plokštės, kuri atliktų šiuos veiksmus:

Vienalaikiai vaizdai dvigubuose monitoriuose
Šiandienos žaidimai veikia („Half Life 2“, „Doom III“)
Galite peržiūrėti televizijos kanalą darbalaukio lange
Aš galiu elgtis kaip PVR, kad galėčiau įrašyti filmus ir laidas būdamas toli ir žiūrėti juos vėliau arba įrašyti į DVD

Atsiprašau už šlamštą, kurį įstrigau šiame įraše. Maniau, kad tai bus efektyviau, nei padaryti kelis įrašus. Jei iš tikrųjų skaitėte visą kelią ir supratote visą jo turinį, ačiū rimtai!

Ačiū dar kartą,
Savo meilei
Mictlantecuhtli

Mictlantecuhtli

TS evangelistas
SevenNine sakė:
Aš naudoju visą savo sistemą 2 metus. „Radeon 9800“, kuris buvo pridėtas prie „All-In-Wonder“ kortelės, pakeičiau praėjus kelioms savaitėms po to, kai jis atsirado sistemoje. Iki šiol viskas veikė puikiai.
Ar dabar susikaupė pakankamai dulkių?
kaukė

kaukė

TECH NEWS kancleris
Pirmas dalykas bus atsisiųsti ATI įrankį ČIA artefaktų tikrinimas, taip pat artefaktų naršymas. Jei tai ATI versija, jai vis tiek gali būti taikoma garantija .... patikrinkite jų svetainę. Neseniai padariau RMA 9800XT (maždaug prieš 2 mėnesius) ir jie jį pakeitė. Tada jam tikriausiai buvo pusantrų metų.

Sėkmės. : grintmas
„AtK SpAdE“

„AtK SpAdE“

TECH NEWS kancleris
SevenNine sakė:
Tai buvo tada, kai aš pradėjau galvoti, kad tai gali būti GPU perkaitimo problema. Taigi kelioms valandoms išjungiau kompiuterį ir vėl jį įjungiau. Eilučių nebėra! Maždaug pusvalandį šiek tiek dirbau mašinoje ir vėl grįžta staigmena, negražios eilės.
Savo meilei
Tai mane verčia manyti, kad tai šilumos klausimas ... kažkaip ....

SevenNine sakė:
taip pat išjungus ir vėl įjungus kompiuterį, nebeatsikratoma linijų
Tai verčia manyti, kad jūsų ryšys gali būti blogas ... akivaizdu, kad tai gali sukelti dulkės. Nemanau, kad tai tikrai susiję su vairuotoju. Gaukite ten orą. Vėl įdėkite kortelę.

Šonas
S

Septynios devynios

TS naujokas
Žinote, kad aš puikiai moku dulkes išpūsti iš savo kompiuterio spintelės kas kelis mėnesius, bet nemaniau specialiai pašalinti grafikos plokštės ir išpūsti dulkių. Pasinaudojau proga ir vos nesusirgau dėl didžiulio dulkių debesies, pūtusio orą į kortelės ventiliatorių (kai tai padarai, taip pat skamba mielas švilpimas).

Taigi, išvalęs, jis jį išmetė atgal ir viskas atrodė gerai keletą valandų, tada sprogimas įvyko pačiame erzinančio drebančio beprasmiško žaidimo viduryje! Išėjau ir pamačiau, kad linijos grįžta ir į XP apvalkalą.

Taigi tai atrodo kaip perkaitimo problema. Aš patikrinau knygą, kuri buvo kartu su kortele, ir garantija gerai atrodo 3 metus. Aš nusiunčiau remonto prašymą su ATI, pateikdamas jiems išsamią informaciją, tikiuosi, kad tai vyks sklandžiai (sukryžiuoti pirštai).

Ačiū vaikinams už pagalbą, aš tai vertinu.
H

HughJassas

TS naujokas
Warrenty'i sevmeliyim :)
btw, manau, kad atėjo laikas iš savo gfx kortelės pasigaminti pūtimo miltelių, aš to niekada nedariau
sugauti

sugauti

TS naujokas
Septyni tik nedidelis patarimas, pabandykite gauti vaizdo plokštę su įmontuotu ventiliatoriumi be ventiliatoriaus, vaizdo plokštė bus perkaitusi .... Sėkmės ....:)

Sebastianas
A

neapykanta

TS naujokas
Bičiuli, aš turiu būti apsėstas savo sistemos karščio problemų. Aš visada ten patekau, valau radiatoriaus dulkes ir ventiliatorius LOL.
J

jmartinnel @ grandinė

TS naujokas
ATI RADEON gedimas ar perkaitimas?

Hi
Taip pat turiu problemų su savo „ATI Radeon 9550 Dual“ vaizdo plokšte. Aš daug žaidžiu FS 9 ir, kaip žinote, mes norime kuo daugiau FPS. Norėdami nustatyti navigacijos diagramas ir kitus internetinius elementus, pvz., „Teamspeak for coms“, turite turėti du monitorius.
Aš nusipirkau šią kortelę 2005 m. Spalio mėn. Ir ji puikiai veikė prieš 2 savaites.
Staiga skrisdamas mano kompiuteris kabo juodu ekranu. Kartais abu ekranai ir tiesiog. Kartais ši tipiška vaizdo plokštės problema yra dryžiai ar linijos ir taškai, o kitu metu jos nesuprantama.
Aš net nepradėsiu „Colin McRae Rally 2004“.
Įdiegiau naujausius tvarkykles, bet vis tiek nieko.
Jame yra ventiliatorius ir jis veikia.
Išėmiau ir prijungiau savo seną „FX5200“ ir viskas gerai.
Jam vis dar taikoma garantija, tačiau parduotuvė sako, kad jie jo nepakeis, tačiau pirmiausia išbandys testą. „Bencmark“ gerai, bet vis tiek neveikia mano kompiuteryje ar juose. Tačiau jie nori jį išsiųsti ištaisyti. Gerai, tai mano problema.
Kažkas gali padėti nuo perkaitimo ar plokščių gedimo simptomų.
Ačiū
nuryti
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.

Naujausi pranešimai

• kapitonas
    „Netflix“ leidžia išjungti erzinančias automatines peržiūras
  • I
    Nepaisant to, kad rėmė renginį, „Nvidia“ atšaukė „MWC 2020“ planus
  • neeyik
    QR kodai
  • 101
    Indija kovoja su triukšmu, šviesoforais degant raudonai, jei vairuotojai toliau važiuoja ...
  • Evernessince
    CNET kankinimų prieš „Motorola Razr“ testas yra ydingas
  • 101
    „Google“ automatinės paieškos rodymo funkcija atsiranda „Pixel 1“, „2“ ir „3“
  • 101
    Tyrėjai sugebėjo nutekinti duomenis iš kompiuterio, keisdami ekrano ryškumą
  • 101
    2019 m. „Steam“ vartotojai praleido daugiau nei 20 milijardų valandų