• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Šiandienos žinutės

Nešiojamasis kompiuteris negali rasti „Epson Printer“ belaidžiu tinklu

• „Thread Starter“ ladyrogue
  • Pradžios data
L

ladyrogue

TS naujokas
Turiu „Epson ET-2500“ ir belaidžiu būdu prijungiau jį prie savo darbalaukio. Bet dabar mano nešiojamas kompiuteris jo neranda. Kodėl nematau spausdintuvo savo nešiojamajame kompiuteryje?
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
Įsitikinkite, kad nešiojamas kompiuteris ir spausdintuvas yra prijungti prie to paties potinklio ir kad spausdintuvas yra bendrinamas
  • Meilė
Reakcijos: bazz2004
B

bazz2004

TS evangelistas
Džiaugiuosi, kad man ne tik kyla problemų dėl belaidžių spausdintuvų. Dabar mano požiūris yra visiškai pašalinti spausdintuvo tvarkyklę ir vėl pradėti instrukcijas nuo nulio. Turimas „Canon“ belaidis spausdintuvas veikia labai gerai, tačiau, palyginti su USB jungtimi, yra didelis vėlavimas. USB taip pat yra daug lengviau nustatyti, bet aš turiu keletą įrenginių, kuriuos galiu spausdinti naudodamas belaidį ryšį.
L

ladyrogue

TS naujokas
Gerai, kad pavyko rasti spausdintuvą nešiojamajame kompiuteryje ir jį įdiegti. Bet dabar man kyla problemų dėl paties tinklo. Nešiojamas kompiuteris ras darbalaukį ir su jungtimis prisijungs su pertraukomis, bet tada jo neteksiu ir spausdintuvas pasakys neprisijungęs. Aš nežinau, kodėl tu taip darai. Belaidis ryšys veikia puikiai, nes internetas visada įjungtas, jis tiesiog nenori palaikyti ryšio su tinklu.
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
Eikite į „Epson“ svetainę, raskite palaikymo arba atsisiuntimo nuorodą ir atsisiųskite „ET-2500“ modelio programinę-aparatinę įrangą.
„Firmware“, veikianti spausdintuvo viduje, o ne tvarkyklė ar kompiuterio programinė įranga. Turėtų būti instrukcijos, kaip įdiegti.
L

ladyrogue

TS naujokas
Aš manau, kad turėčiau tai įdiegti nešiojamajame kompiuteryje? Taip pat pamiršau paminėti, kad du stacionarūs kompiuteriai prisijungia prie tinklo / interneto per belaidę NIC kortelę, o maršrutizatorius yra per toli, kad galėtumėte prijungti kompiuterius. Aš nežinojau, ar tai turėjo įtakos.
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
Neįdiegta jokiame kompiuteryje, pačiame spausdintuve

Turite tokį ryšio nustatymą:
Kodas:
„WiFi“ - maršrutizatorius
 |
 + ... „wifi“ į du ar daugiau kompiuterių
 |
 + ... „wifi“ prie spausdintuvo
Jei visos sistemos sujungtos tuo pačiu metu, spausdintuvas turėtų būti prieinamas kiekvienai.
Jei spausdintuvas atjungtas, spausdinimo užduotys bus eilėje prie prašančio kompiuterio ir spausdins, kai spausdintuvas bus prijungtas iš naujo.

>>> negalima atjungti spausdintuvo.

BTW, turiu panašią sąranką, tik skirtingus spausdintuvus ir sistemas (įskaitant „Mac“).
lvlpost

lvlpost

TS naujokas
Atlikite toliau nurodytus veiksmus, kad įgalintumėte „Epson Connect“ savo „Epson“ spausdintuvui sistemoje „Windows“:

Pastaba: Įsitikinkite, kad jūsų gaminyje nustatytas belaidis arba „Ethernet“ ryšys, kaip aprašyta jūsų gaminio puslapyje Pradėti čia.

Spustelėkite Pradėti> Įrenginiai ir spausdintuvai
Komandų juostoje spustelėkite Pridėti spausdintuvą
Galite išbandyti spausdintuvo trikčių šalinimo įrankį, kuris bandys automatiškai nustatyti ir išspręsti problemą.

Atidarykite spausdintuvo trikčių šalinimo įrankį spustelėdami mygtuką Pradėti, tada Valdymo skydas. Paieškos laukelyje įveskite trikčių šalinimo įrankį ir spustelėkite Trikčių šalinimas. Dalyje Aparatūra ir garsas spustelėkite Naudoti spausdintuvą.

Jei „Windows“ negali aptikti norimo naudoti spausdintuvo, atlikite šiuos veiksmus, norėdami rankiniu būdu rasti ir pridėti spausdintuvą:

1. Atidarykite įrenginius ir spausdintuvus spustelėdami mygtuką Pradėti, tada meniu Pradėti spustelėdami Įrenginiai ir spausdintuvai.
2. Spustelėkite Pridėti spausdintuvą.
3. vedlyje Pridėti spausdintuvą pasirinkite Pridėti tinklo, belaidį arba „Bluetooth“ spausdintuvą.
4. Puslapyje Ieškoti galimų spausdintuvų spustelėkite norimą spausdintuvą.
5. Puslapyje Rasti spausdintuvus pagal pavadinimą arba TCP / IP adresą pasirinkite, kaip rasti norimą naudoti spausdintuvą pagal spausdintuvo tipą ar vietą, tada spustelėkite Pirmyn.
6. Atlikite papildomus vedlio veiksmus ir spustelėkite Baigti.
M

Mindaugas

TS naujokas
Tas pats klausimas man. „Epson“ spausdintuvą radau „Android“, bet nerandu „Windows 10“. Įdomu tai, kad „Windows“ gali rasti ir spausdinti šį spausdintuvą, tačiau „EPSON CONNECT PRINTER SETUP“ - ne. Pridedu šios programos leidimus „Windows“ užkardoje. Taigi problema yra ne mano tinkle, ne tvarkyklėse, o „Epson Connect Printer Setup“ programoje. Nuotraukų spausdinimo programinė įranga taip pat yra baisi. Pakeičia nuotraukos kokybę. Pakeičia nuotraukos kokybę net peržiūros metu. Ir pridėkite artefaktų. Nežinau, kur kūrėjai rado nuotraukų tvarkymą. Šie vairuotojai yra baisūs. Prieš 5 metus sukūriau nuotraukų redagavimo įrankius ir radau 10 kartų geresnių nemokamų tvarkyklių, skirtų „Epson“ nuotraukų redagavimui, dydžių keitimui ir pan.
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
Ar jūs kada nors pasiekėte spausdintuvą per TCP? Prašau to, kad reikia įjungti spausdinimą / failų bendrinimą.
323

323

uždraustas
Sveiki, @Mindaugas Ši tema yra vienerių metų senumo. Geriau būtų savarankiškai atidaryti naują temą.
Sveiki atvykę į „TECH NEWS“ forumą.;)
Klaida! O.J jums atsakė.

Naujausi pranešimai

• Humza
    „Google Chrome 82“ įspėja vartotojus apie nesaugius atsisiuntimus
  • SirDigby
    „Intel“ ir „Vivo“ vėliausiai palieka MWC, „Apex 2020“ vėluoja
  • kapitonas
    Įvyko serverio klaida. Pabandykite dar kartą vėliau.
  • G
    „Amazon“ išlaiko svarbų išmaniųjų garsiakalbių rinkos lyderį
  • „Vulcanproject“
    „Radeon RX 5600 XT“ ir „GeForce GTX 1060 6GB vs. GTX 1070: 32 žaidimų palyginimas
  • P
    Technikos ateitis: žaidimų konsolės, rytojaus „Xbox“ ir „PlayStation“
  • vidurys182
    Peržiūrėkite didžiausią pasaulyje dangų nušviečiantį fejerverką
  • kapitonas
    „Windows 7“ klaida neleido vartotojams išjungti kompiuterių