• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Sandėliavimas
  • Šiandienos žinutės

„LG Super Multi DVD“ įrenginys neįskaitomas !!!

• „Thread Starter“ liepsnos liepsnos
  • Pradžios data
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.
liepsnos liepsnos

liepsnos liepsnos

TS naujokas
Labas
Turiu problemų su savo DVD įrašymo įrenginiu (LG GSA-4167b). Nepavyksta perskaityti VISŲ kompaktinių diskų ir DVD. Kai įdedu diską, jis sukelia tam tikrą lazerio skaitymo triukšmą ir sustoja. Mano kompiuteris virsta kompaktinių diskų įrenginiu. :(

Mano pirmasis spaudimo diskas nepavyko, bet aš turiu tik 6 mėnesius.
Paskutinis dalykas, kurį padariau, buvo įrašyti filmą į DVD, po to turiu šią problemą, jokių problemų ar programinės įrangos pakeitimų, aš tiesiog įdiegiau „Lavalys Everest Ultimate Edition“, kuris buvo mano „imin“ problemos dalis.

Bet kokia tokia pagalba, kurios reikia skubiai, norint įrašyti kai kuriuos duomenis, būtų puiku. :)
„Ididmyc600“

„Ididmyc600“

TECH NEWS kancleris
Hi

Iš čia perskaitytų gijų daugumos DVD įrašymo įrenginių tarnavimo laikas yra labai trumpas, kuo daugiau juo naudojatės, tuo mažiau reikia iš esmės. Jūsų turimi diskai gali būti sugedę, paminėti čia anksčiau, o žmonės, pakeisdami diskų prekės ženklus, kartais pastebės, kad problema sustoja.

Nemanau, kad yra DVD testavimo įrankis, kurį galėtumėte naudoti norėdami jį išbandyti, tačiau jis gali būti neteisingas.

Jei jis yra brokuotas, siūlau įsigyti geresnį „LG“ prekės ženklą, jie yra pigiausi rinkoje ir jie naudoja trečiųjų šalių plokštes. Nesu tikslus ekspertas, kas yra geriausia pirkti, bet kaip ir visa kita, jūs gaunate tai, už ką mokate.

linkėjimais
R

raybay

TS evangelistas
Matyti http://aumha.org/reg3.htm

Visi LG turi du lazerinius įrenginius, todėl galite patirti dalinį gedimą, net jei jis atrodo gerai. Daugelis turi guminį pavaros diržą, kuris gali slysti. Išėmę jį iš kompiuterio ir vėl pritvirtinę diržą, prie jo galite prieiti keturiais ar šešiais varžtais. Tai apvali gumos medžiaga.
Daugumai „LG“ suteikiama 1 metų garantija, todėl kai kuriems pardavėjams galite ją grąžinti su pakvitavimo kvitu, tačiau po mėnesio turite išsiųsti kitiems.
liepsnos liepsnos

liepsnos liepsnos

TS naujokas
Ačiū draugams už greitus atsakymus,
Emma, ​​diskas yra beveik naujas, todėl tikiuosi, kad jis nepavyko, bet man nesvarbu grąžinti jį į geresnį prekės ženklą, man neramu jį įjungti ir išbandyti rankinio taisymo metodą, nes jis gali nepaisyti garantijos (24 mėnesiai su vienu). Aš tik noriu įsitikinti, kad tai nepavyksta už „lengvo“ remonto. Aš naudoju tuos pačius dicks nuo pat pirmos dienos ir išbandžiau įvairius prekės ženklus, įskaitant žaidimus ir panašius dalykus. Vis nepasisekė.

Ve
SNGX1275

SNGX1275

TS pajėgų specialusis
Įkelkite iš įkeliamo kompaktinio disko. Jei taip, diskas gali nuskaityti kompaktinius diskus ir nurodyti „Windows“ problemą. Jei nepavyksta paleisti iš kompaktinio disko, turite negyvą diską arba netinkamą jungties laidą.
liepsnos liepsnos

liepsnos liepsnos

TS naujokas
Išbandžiau „Windows XP Pro“ disko įkrovą ir jo nemačiau (gera idėja SNGX1275). Spėju, kad jis mirė, bet apsižvalgysiu viduje, ar viskas gerai.
pašto dėžutė

pašto dėžutė

TS specialiosios pajėgos
Patikrinkite kanalus įrenginių tvarkytuvėje, esančioje IDE ATA / ATAPI valdikliuose, kad įsitikintumėte, jog jie nepersijungia iš DMA į PIO režimą.
„Ididmyc600“

„Ididmyc600“

TECH NEWS kancleris
liepsnos liepsnos

liepsnos liepsnos

TS naujokas
Gaila, aš jau patikrinau, pamiršau paminėti. Šį rytą vairuotojas grįžo ir netrukus gaus grąžinamąsias išmokas ar pakeis, todėl aš džiaugiuosi: graužtis.

Ačiū už pagalbą mano drauge, mums buvo labai svarbu išspręsti mano problemą.

Pagarbiai, Danai

P.s. padėk tai ir tu esi karalius /vb/topic67420.html
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.

Naujausi pranešimai

• Cal Jeffrey
    „Disney“ animatroninis žmogus-voras šią vasarą pranoks Disneilendo minią
  • L
  • A
    Naujo kompiuterio, ieškančio informacijos, sukūrimas.
  • keturkampis
    Rusijoje parduodami išmanieji telefonai turi turėti programinę įrangą, propaguojančią „rusiškas vertybes“
  • darbo klausos
    Belaidžio maršrutizatoriaus nustatymas kaip jungiklio
  • „yRaz“
    „Nintendo“ patvirtina, kad šiais metais naujų „Switch“ modelių nebus
  • „yRaz“
    Elonas Muskas išleidžia savo pirmąją EDM dainą „SoundCloud“
  • meysamakb
    GPU susitraukia 75 laipsnių C temperatūroje