• Užduoti klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Bendruomenė
  • Užduoti klausimą
  • Šiandienos žinutės

Įranga „Atminties klaida“ naujoje versijoje, bet atmintis yra tinkama (3 pyptelėjimai)

• „Thread Starter“ Mugis
  • Pradžios data
Mugis

Mugis

TS evangelistas
Tikiuosi, kad kažkas gali padėti.

Naujas statinys. „MSI H81i mITX MoBo“ Su „Celeron G1840“ („Socket 1150“) ir 1 atminties kortele „Corsair 4gb DDR3-1333“. 300 vatų PSU. Vienas 500 GB HDD ir 1 DVD diskas (abu „sata-3“)

Įjungus kompiuterį, gaunu tik 3 ilgus pyptelėjimus. Nuotraukos nėra. Nieko.

MSI naudoja AMI BIOS ir pagal savo svetainę: "3 pyptelėjimai - pagrindinė 64K atminties klaida - bloga atmintis".

Atmintis yra puiki (visiškai nauja ir išbandyta kitoje versijoje). Nusiėmiau ir pritvirtinau, kad tik įsitikinčiau. Atmintis yra DIMM1 (2) arčiausiai procesoriaus.

„Memory“ yra atskiri pyptelėjimo kodai, todėl man įdomu, kas yra „Base 64K memory“? Jei tai yra procesorius, jei jis taip pat turėjo savo pyptelėjimo kodą, todėl nemanau, kad tai procesoriaus talpykla.

Aš bandau sukurti HTPC Motinos dienalaikas yra esminis. Prašau padėti! Teta.
Tmagic650

Tmagic650

TS ambasadorius
Ar bandėte kelioms minutėms išimti pagrindinės plokštės CMOS bateriją ir vėl ją prijungti?
Mugis

Mugis

TS evangelistas
Ačiū už atsakymą.

Aš bandžiau išvalyti CMOS su džemperiu, o ne išimti bateriją (skausmas), ir tai neturėjo jokio skirtumo.

MSI palaikymas neveiks. Pirmiausia jie man liepė pašalinti savo procesorių ir patikrinti procesorius už „sulenktus kaiščius“. Pasakyk jiems „šitas „Intel“ CPU ir be smeigtukų "(AMD). Jūs manote, kad jie žino, kurį procesorių naudoja jų kortelė.

Jų atsakymas liepė ne valdyti „procesorių“, o patį lizdą. Kai pranešiau, kad lizdas buvo sulituotas prie „MoBo“ be kaiščių, kad galėtų sulenkti, jie pasiūlė, kad tai vaizdo plokštė.

Aš dar nenaudojau vaizdo plokštės savo duomenyse. Aš naudoju įmontuotą vaizdo įrašą.

Jie liepė išimti vieną iš atminties modulių, bet aš naudoju tik vieną (paminėtą mano specifikacijose).

Galiausiai jie pasakė, kad mano pyptelėjimo kodai reiškia „klaviatūros klaida“ ir „bandymas naudoti kitą klaviatūrą“, tačiau „klaviatūros klaida netrukdys paleisti kompiuterio, todėl„ MoBo “gali būti sugadintas“. Bandė pašalinti Kb, bet vis tiek gaudavo tuos pačius tris ilgus pyptelėjimus an Paspaudžiu maitinimo mygtuką.

Nunešiu kompiuterį ten, kur pirkau „MoBo“, kad jie galėtų jį išbandyti. Šiuo metu nesu laimingas kemperis su MSI. :(

Naujausi pranešimai

• Julio Franco
    Teksto spalva netaikoma
  • Evernessince
    Elonas Muskas siūlo, kad kitas gigafabrikas bus Teksase
  • EClyde
    „YouTuber“ naudoja neuroninius tinklus, kad 1896 trumpametražius filmus padidintų iki 4K 60 kadrų per sekundę
  • kalvų
    „Chrome“ pradės bausti svetaines, kuriose rodomi erzinantys vaizdo įrašų skelbimai
  • J
    Ant saulės baterijos nukreiptos į kosmosą gali gaminti energiją naktį
  • cliffordcooley
    Nėra paveiksliuko
  • mokykimipc
    Prašau tai iššifruoti
  • kmo911
    „Groq“ išleidžia pirmąją AI greitintuvo kortelę su 1 „PetaOPS“ talpa