• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Bendruomenė
  • Užduok klausimą
  • Šiandienos žinutės

Pagrindinės plokštės lemputė dega, bet kompiuteris neįsijungia

• „Thread Starter“ 123
  • Pradžios data
K

123

TS naujokas
Sveiki, vaikinai, padėkite man atidaryti šį naują kompiuterį.
Tai yra naujas mano įdiegtas kompiuteris, kurį jis veikė mėnesį, kol sugedo pagrindinė plokštė. Aš išsiunčiau pagrindinę plokštę ir gavau naują, bet dabar, kai viską tinkamai įdiegiau, vis tiek negaliu jos įjungti (tikiuosi). Pagrindinės plokštės lemputė yra žalia, todėl ji turėtų gauti maitinimą iš psu, bet nieko neįvyksta, kai paspaudžiu priekinio skydelio mygtuką, kad jį įjungtumėte. Po kelių pirmų bandymų gerbėjai 1 sekundę apsisuko ir tada išėjo. Po šių kelių bandymų mano kompiuteris nereaguoja paspaudus jungiklį.

Aš nusipirkau naują psu, kad galėčiau išbandyti, ir kadangi aš vis dar turiu tą pačią problemą, tai neturėtų būti mano psu problema.
Iš pagrindinės plokštės pašalinu viską, išskyrus procesorių, aušintuvą, 1 RAM ir PSU, bet mano kompiuteris vis tiek neįsijungs.
Aš net ištraukiu 2 kontaktų jungiklio laidą iš 2 kontaktų lizdo pagrindinėje plokštėje ir bandau įjungti kompiuterį atsuktuvu, kad paliesčiau 2 kontaktų lizdą pagrindinėje plokštėje ir nesiseka.
Prijungiu LAN kabelį prie galinio skydelio ir neišsižiebia lemputė.

Mano specifikacija:
„Corsair cx600“
„Intel CORE I3-2100 3.10GHZ“
„Asus P8P67 LE“
„Kingston ValueRAM“ 2 GB 1333 MHz DDR3
„Coolermaster Elite 330“ dėklas
„Safir HD 5670 512 MB GDDR5“
„Seagate“ 320 GB SATA-III

Bet kokia galimybė vėl man atsiųsti sugedusią pagrindinę plokštę?
Bet kokia pagalba būtų dėkinga:)
Tmagic650

Tmagic650

TS ambasadorius
Įsitikinkite, kad pagrindinė plokštė nėra trumpai sujungta su korpusu. Įdėkite pagrindinę plokštę ne į korpusą ant kartono gabalo ... įdiekite procesorių / radiatorių, atmintį ir vaizdo plokštę. Šiuo metu kietojo disko nereikia. Pažiūrėkite, ar lenta kada nors ją atsiuntė. Būtinai prijunkite 4 arba 6 kontaktų maitinimo kištuką prie jungties, esančios šalia procesoriaus.
Naktinė karštinė

Naktinė karštinė

TS narys
Gerai, ką daryti, jei jis neveikia, tada turėtumėte atsiųsti visą kompiuterį, kad būtų patikrinta, ar nėra gamybos problemų
Pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų PSU yra pakankamai stiprus, kad būtų galima paleisti „mobo CPU“ ir VGA
tada įsitikinkite, kad jo mobo yra tinkamai prijungtas ir jūs nepalikote nieko prijungto, mobo maitinimo lizdas ir dar vienas šalia procesoriaus, o kai kurie VGA PSU gauna ryšį.
Ištraukite aviną sausu „labai minkštu“ servetėle, laikykite patarimus „nelieskite juodų kaladėlių“ ir atsargiai nuvalykite antgalį, kuris patenka į mobo, o tada avinas patenka į minkštą šepetį. tada įkelkite savo trenerį
įsitikinkite, kad šilumos kriauklė ir procesoriaus ventiliatorius yra gerai pastatytos ir tvirtai laikomos prie procesoriaus, o procesoriaus ventiliatorius yra tinkamai prijungtas prie 4 rašiklių lizdo, kuriame sakoma cpu fan1
Įsitikinkite, kad jūsų VGA kortelė yra gerai uždėta ir užplombuota, o monitoriaus laidas taip pat prijungtas ir užplombuotas.
tada įsitikinkite, kad džemperis, iš naujo nustatęs BIOS, įdėtas teisingai
„BIOS atstatymas, tai daroma pirmiausia keičiant džemperio padėtį 3 rašiklio lizde, paprastai, jei pereisite iš dešinės į viršutinę 2 ir jis iš naujo nustatys BIOS, bet nepaleis, maitinimas bus įprastas iš kairės, sistema vėl turės pakeisti pirmuosius 2 rašiklius kairėje, taigi pagal numatytuosius nustatymus kompiuterį galima paleisti su BIOS "
Tai tarsi išplėtimo kortelė su „Lil“ skaitmeniniu monitoriumi ir įdėkite PCI lizdą, ir jis rodo jūsų kompiuterio galios numerį, kuris yra probleminis kūnas, tada jo mobo, jei tai padeda jums paleisti jūsų ur arba pakeiskite tą su grandine susijusią dalį „HELL'EM HELL“ arba veikiančiąja, o ne „u“, kol rasite ir sutvarkysite, kuri dalis yra geresnė ar geresnė, jei norite grįžti į „u“ arba iš kur ją gavote :)

taisyti: „Tmagic650“ teigė, kad trūkumų patikrinimas „pamiršau paminėti“ :)"
G

vaiduoklis1188

TS naujokas
ei, vaikinai, atsiprašau, paskelbdami tai ant senos gijos, bet aš tiesiog naujas ir neturiu supratimo, kaip paskelbti naują im su beveik tomis pačiomis problemomis, kaip ir šis vaikinas

mano sistema sukurta pagal užsakymą, viskas yra prijungta pagal pagrindinės plokštės vadovą
Kai įjungiu psu, pamatinėje plokštėje gaunu žalią lemputę, tada einu ją įjungti su priekinio skydelio jungiklio ventiliatoriais, nors ir nieko negaunu.
Aš pradėjau tai statyti maždaug prieš savaitę, o visos dalys yra visiškai naujos, kruopščiai uždėtos ir uždėtos antistatine apyranke

mano bruožai
alp 750w psu
„asus 990fx“ pagrindinė plokštė
amd buldozeris 8 branduolių 3.1ghz procesorius
„corsair 8gb 1600mhz ram 2“ modulis
Turiu tokį draugą, kaip ati, nieko neatsimenu, ar dar nėra 1 gb ddr3 grafikos plokštės pavadinimo
„mars blue atx“ žaidimų krepšyje

bet kokia pagalba būtų vertinama plojimais
Tmagic650

Tmagic650

TS ambasadorius
Sveiki, vaiduoklis1188,
tikrai reikia pradėti savo giją arba išmokti skaityti ir vykdyti instrukcijas, pateiktas „praleistoje“ gijoje : Vartyti akis:

Išbandykite tokius dalykus kaip pagrindinės plokštės valdymas už korpuso ribų, kaip aš čia paaiškinau. Įsitikinkite, kad VISI maitinimo kabeliai yra prijungti prie pagrindinės plokštės, ypač šalia procesoriaus lizdo.
G

vaiduoklis1188

TS naujokas
taip, aš padariau viską, kas buvo lauke, ir vis dar ta pati problema antistatiniame krepšyje, tiesiog dirbau su avinu ant tos pačios lazdos, vis dar ta pati problema
Tikrai atsiprašau už trūkstamą giją, bandydamas surasti mygtuką ar ką nors, kad būtų sukurtas naujas mygtukas, bet jo neradau
Tmagic650

Tmagic650

TS ambasadorius
Mygtukas (+ nauja gija) ... Jūsų pagrindinė plokštė tikriausiai bloga
G

vaiduoklis1188

TS naujokas
bičiuliui pakanka patarimų
J

Jake'as Hoppenheimas

TS naujokas
Turėjau tą pačią problemą, bet radau pataisą, kurią reikia pakeisti maitinimo šaltinio dėžute kompiuteryje, tada ji turėtų išspręsti problemą, kad nukentėjo maitinimo dėžutė.
Paskutinis redagavimas:

Naujausi pranešimai

• M
    EBPO teigė, kad 137 šalys stengėsi perrašyti tarptautines mokesčių taisykles iki galo ...
  • P
    „Samsung“ „Microsoft“: „Xbox Series X“ turi palaikyti itin plačius monitorius
  • T
    „Microsoft“ nori, kad žinotumėte, jog jie neseniai sukūrė „Windows 10“
  • M
    „AMD Ryzen 5 1600 AF“ apžvalga: neįtikėtinas biudžeto procesorius
  • Plutoisaplaneta
    Po ryžtingo balsavimo ES siekia nustatyti bendrą atlyginimo standartą
  • hapkimanas
    „Intel Core i9-10900K“ rodomas su 5,1 GHz padidinimo laikrodžiu „3DMark“ duomenų bazėje
  • H
    „TECH NEWS“ geriausios klaviatūros 2019 m
  • T
    Ar galiu paleisti du kabelinius modemus toje pačioje „Comcast“ paskyroje - vieną garso ir internetui?