• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Programinė įranga
  • Virusų ir kenkėjiškų programų pašalinimas
  • Šiandienos žinutės

pasyvus Pelės žymeklis juda savo „Windows 7“ operacinėje sistemoje

• „Thread Starter“ mizzzfortune
  • Pradžios data
M

mizzzfortune

TS naujokas
Sveiki visi

Man reikia pagalbos.

atrodo, kad mano pelės žymeklis turi savo protą.
jis vis generuoja ir generuoja komandas, nors aš neklausiu ir neliečiu jutiklinės dalies.
Įtariau, kad yra virusas ar kenkėjiška programa, tačiau nuskaitymai pasirodė švarūs.
Problemai diagnozuoti naudojau „Avira“, namų skambutį, „bitdefender“, kenkėjiškų programų baitus. Aš netgi griebiausi performatuoti nešiojamąjį kompiuterį. bet problema vis tiek išlieka.

Aš naudoju „Windows 7 OS“.

Aš labai vertinu, jei galite pateikti sprendimą dėl pasauliečio. Ačiū.
Bobbye

Bobbye

Asmens padėjėjas
Jei performatavote ir iš naujo įdiegėte operacinę sistemą, o pelė vis dar turi savo idėją, atrodo, kad ji susijusi su aparatine įranga.

Net jei patys atlikote kelis nuskaitymus, mielai patikrinsime, ar sistemoje nėra kenkėjiškų programų: Atlikite šiuos veiksmus: Išankstinio virusų ir kenkėjiškų programų pašalinimas.

NE: Jei kompiuteryje jau yra kuri nors nuskaitymo programa, pašalinkite jas ir atsisiųskite versijas iš šių nuorodų.

Baigę palikite žurnalus peržiūrėti kitame atsakyme.
PASTABA: Žurnalai turėtų būti įklijuoti į atsakymus. Pridėti žurnalai nėra peržiūrimi.

Klausimai: ar įvedėte Valdymo skydas> Pelė ir patikrinote nustatymą?
Taip pat Valdymo skydas> Aparatinė įranga> Įrenginių tvarkytuvė> Išplėsti žymėjimo įrenginius> Ar matote klaidų piktogramas>

Ar ši įsivaizduojama pelė išleidžia konkrečias komandas, ar pakartoja tas pačias komandas?

======================================
Mano gairės: prašau perskaityti ir laikytis:
  • Be iki. Kenkėjiškų programų pašalinimas užtrunka. Dirbu su kitais nariais ir padedu jums.
  • Perskaityk mano Nurodymai atsargiai. Jei nesuprantate ar turite problemų, paklauskite manęs. Sekite įsakymas Tvarka mano atliekamoms užduotims atlikti yra labai svarbi.
  • Jei turite klausimų ar programa neveikia, sustokite ir pasakykite man. Nebandykite vaikščioti savarankiškai.
  • Failų bendrinimas programos turi būti pašalintos arba išjungtos valymo proceso metu.
  • Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:
    [o] Nevykdykite kam nors duotų nurodymų
    [o] Nenaudokite kitų valymo programų ar nuskaitymų, padėdami jums.
    [o] Nenaudokite registro švaresnio ir nedarykite jokių pakeitimų registre.
    [o] Negalima atsisiųsti ir neįdiegti naujų programų, išskyrus tas, kurias jums daviau.

Jei per 48 valandas neatsakiau, galite kreiptis į ministrą pirmininką. gijoje Kaip priminėjas. Neįtraukite techninių problemų iš savo verpalų. Palaikymas teikiamas tik forume.
Jei nėra atsakymo, temos uždaromos po 5 dienų.
M

mizzzfortune

TS naujokas
Ačiū

Sveiki pone!

Labai ačiū už greitą atsakymą į mano SOS.

mano nešiojamas kompiuteris yra i.t. Aš turėjau tai patikrinti. žmogus. atmetė aparatinės įrangos problemą. iš tikrųjų jis buvo tas, kuris performatavo mano operacinę sistemą. Atsiprašau, kad dirbau aplaidžiai, todėl bandžiau patikrinti sprendimus. Darysiu viską, kad ištikimai vykdyčiau visus nurodymus. Tačiau aš prašau jūsų būti kantriam. Nemoku laisvai kalbėti technologijomis. kiekvieną kartą ir tada buvo google, ką reiškia žargonas. Pateiksiu atnaujinimą apie savo pažangą.

Nesu tikras, ar aš atsakau į šias šablonines komandas, bet tai yra mano pastebėjimas keistu elgesiu mano rodyklėje.
- paryškinti tekstai
- greiti žymeklio judesiai
- juda savaime
- piktograma šokinėja, kai žymeklis nukreiptas.

ši problema kartojasi.

labai ačiū. As esu labai dekingas.
Bobbye

Bobbye

Asmens padėjėjas
Tiriamasis, atsiprašau. Bet aš nemačiau, kad jūs nebėgote ir mano padarytos nuskaitymos. Jei vis tiek kyla problemų ir norite išjungti kenkėjišką programą, atlikite toliau nurodytus veiksmus, kad galėtume sužinoti, kas veikia: Išankstinio virusų ir kenkėjiškų programų pašalinimas.

NE: Jei kompiuteryje jau yra kuri nors nuskaitymo programa, pašalinkite jas ir atsisiųskite versijas iš šių nuorodų.

Baigę palikite žurnalus peržiūrėti kitame atsakyme.
PASTABA: Žurnalai turėtų būti įklijuoti į atsakymus. Pridėti žurnalai nėra peržiūrimi.

Nesijaudinkite dėl „techninių pokalbių“ - aš taip pat nekalbu ir kartais turiu „googlinti“!

Naujausi pranešimai

• cliffordcooley
    Nepaisant to, kad rėmė renginį, „Nvidia“ atšaukia „MWC 2020“ planus
  • 101
    Tyrėjai sugebėjo nutekinti duomenis iš kompiuterio, keisdami ekrano ryškumą
  • 101
    2019 m. „Steam“ vartotojai praleido daugiau nei 20 milijardų valandų
  • 101
    Negalima likti už nugaros, AT&T išplečia 5G žemą dažnių juostą
  • U
    CNET kankinimų prieš „Motorola Razr“ testas yra ydingas
  • 101
    „iPhone“ ir „Apple“ laikrodžiai netrukus gali pakeisti jūsų automobilio raktus
  • 101
    NYPD pakeisti pareigūnų ranka rašytus patrulių sąsiuvinius „iPhone“ programėle
  • kapitonas
    Prancūzijos sargybinis skiria 27 mln. USD baudą už tai, kad „Apple“ sulėtino senų „iPhone“ telefonų veikimą