• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Nešiojamieji kompiuteriai ir planšetiniai kompiuteriai
  • Šiandienos žinutės

Mano nešiojamasis kompiuteris neprisijungs prie „Wifi“, bet prisijungs per Ethernet kabelį

• „Thread Starter“ Eloise
  • Pradžios data
E

Eloise

TS naujokas
Jei norite pradėti, tiesiog VISIŠKAI Neaišku ir nebus vertinamos jokios technikos išmanymo tokios paprastos kalbos :)

Šį nešiojamąjį kompiuterį turėjau kiek daugiau nei metus ir visą laiką be jokių problemų galėjau prisijungti prie „Wifi“. Šį rytą piktograma apatiniame kairiajame ekrano kampe nurodė, kad nėra interneto ryšio. kai kilo problema, pasiūlė prisijungti naudojant Ethernet kabelį. „Ethernet“ kabelis juos gerai sujungia ir interneto ryšys tampa prieinamas, bet vis tiek negaliu naudotis „Wifi“.

Tai yra mano nešiojamojo kompiuterio problema, nes visi kiti mano namo įrenginiai gali prisijungti prie „Wifi“, o modemas rodo visas tinkamas šviesas ir panašiai. Bandžiau jį išjungti ir vėl įjungti, bet, deja, kai šis metodas nepavyksta: / Aš taip pat bandžiau iš naujo nustatyti modemą ir tai neturėjo jokio skirtumo.

Vakar vakare pašalinau įvairias programas, kurių man nereikėjo, ir viskas, ką padariau, skirtingai nei mano įprasti skaičiavimo įpročiai. Nemanau, kad nieko pašalinau nežinodamas, kas tai yra, bet man įmanoma netyčia pašalinti ką nors svarbaus. Nežinau, ar tai svarbu, bet tik tiek galiu sugalvoti kaip to priežastį.

Mano nešiojamas kompiuteris yra „Toshiba Qosmio“, o sistema, kurią naudoju, yra „Windows 7“.

Modemimas Telstra Bigpond.

Prašau padėti! D:
mokykimipc

mokykimipc

TS evangelistas
Kaip toli esate nuo maršrutizatoriaus? Retkarčiais tą patį patiriu savo nešiojamajame kompiuteryje.
Paprastai turiu išjungti nešiojamojo kompiuterio „wifi“ jungiklį, tada paleisti iš naujo ir vėl prisijungti. Mano nešiojamas kompiuteris ir bokštas yra maždaug už 50 colių ir apačioje, kur yra maršrutizatorius. Sėkmės. :)
  • Meilė
Reakcijos: Eloise
E

Eloise

TS naujokas
learninmypc, Ačiū už atsakymą :) Iš pradžių buvau maždaug už keturių pėdų, bet paskui priartėjau, todėl esu visai šalia maršrutizatoriaus ir vis tiek nesiskiriu. Kaip išjungti „Wifi“ nešiojamame kompiuteryje? Pabandžiau iš naujo paleisti kompiuterį ir jis neveikė.
Kobaltas006

Kobaltas006

TS evangelistas
Priklausomai nuo prekės ženklo ar modelio. Galbūt su savimi turite raktą. Kai kurie turi klaviatūros klavišą, leidžiantį įjungti arba išjungti „wifi“.
  • Meilė
Reakcijos: mokykimipc ve Eloise
mokykimipc

mokykimipc

TS evangelistas
Eloise sakė:
learninmypc, Ačiū už atsakymą :) Iš pradžių buvau maždaug už keturių pėdų, bet paskui priartėjau, todėl esu visai šalia maršrutizatoriaus ir vis tiek nėra jokio skirtumo. Kaip išjungti „Wifi“ nešiojamame kompiuteryje? Pabandžiau iš naujo paleisti kompiuterį ir jis neveikė.
Aš siūlau jums prisijungti prie interneto, rasti vadovą, kad surastumėte raktą, ir eikite iš ten. Kaip bebūtų keista, aš šį rytą pradėjau savo ir neprijungiau jokių problemų. Būkite kantrūs, tai veiks. :)
  • Meilė
Reakcijos: Eloise
E

Eloise

TS naujokas
Cobalt006 ačiū, mano buvo F6 :)

learninmypc Dėkojame už pagalbą :) Aš išsprendžiau problemą, manau, kad mano šiek tiek skyrėsi nuo jūsų. Netyčia ištryniau programą ar ką nors, kas registruojasi „Wifi“ ... Aš net nežinau. Šiaip ar taip, aš atkuriau kompiuterį senesniam laikui, kol „Wifi“ neveikė, ir dabar viskas vėl prisijungusi.
  • Meilė
Reakcijos: „NeurotechHD“, mokykimipc ve Kobaltas006
Kobaltas006

Kobaltas006

TS evangelistas
Kietas, malonu girdėti, kad jis veikia ir veikia. Dėl jūsų problemos.
mokykimipc

mokykimipc

TS evangelistas
Nesvarbu. Džiaugiuosi, kad vėl esate prisijungę.
nitsnits

nitsnits

TS naujokas
Aš turiu tą pačią problemą. Ar galite paaiškinti, kaip man tai pataisėte?
mokykimipc

mokykimipc

TS evangelistas
nitsnitsas sakė:
Kokio tipo nešiojamąjį kompiuterį turite ir kiek esate nutolęs nuo maršrutizatoriaus?
Tmagic650

Tmagic650

TS ambasadorius
nitsnitsas sakė:
Ar ištrynėte kokias nors programas, kol ši problema kilo?
B

Bennonas

TS naujokas
Ei, aš taip pat turiu šią problemą, mano kompiuteryje sakoma, kad mano kompiuteryje nėra įdiegto belaidžio įrenginio ir aš turiu „wifi“, todėl noriu naudoti kabelį, jei bandžiau iš naujo paleisti kompiuterį, jis neveikė, bandžiau ištrinti viską, ką mano kompiuteryje yra „Toshiba“ palydovas
B

Bennonas

TS naujokas
Bennonas sakė:
Ei, aš taip pat turiu šią problemą, mano kompiuteryje sakoma, kad mano kompiuteryje nėra įdiegto belaidžio įrenginio ir aš turiu „Wi-Fi“, todėl noriu naudoti laidą, jei bandžiau iš naujo paleisti kompiuterį, jis neveikė, bandžiau ištrinti viską, ką mano kompiuteryje yra „Toshiba“ palydovas

Atnaujinimas: mano adapteriui nebereikia jokios priežasties, todėl jis buvo uždarytas, bet dabar aš tik noriu sužinoti, kodėl?
Kobaltas006

Kobaltas006

TS evangelistas
Ar gali būti, kad netyčia paspaudėte „wifi“ klaviatūrą klaviatūroje? Turiu Toshiba nešiojamąjį kompiuterį. Aš tai dariau anksčiau.
  • Meilė
Reakcijos: mokykimipc
megano pagalvė

megano pagalvė

TS naujokas
Aš padariau tą patį, pašalinau kažką su „wifi“ .... kaip jūs jį atgaunate?
mokykimipc

mokykimipc

TS evangelistas
megano pagalvė sakė:
Aš padariau tą patį, pašalinau kažką su „wifi“ .... kaip jūs jį atgaunate?
Perskaitykite 5 įrašą. Tai gali būti naudinga.
Rhigay

Rhigay

TS naujokas
(„Windows 7“) Eikite į valdymo skydą, dukart spustelėkite „tinklo ir bendrinimo centras“. Tada kairėje lango pusėje spustelėkite pakeisti adapterio nustatymą. Raskite savo belaidžio tinklo ryšį. tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite piktogramą ir pasirinkite ypatybes. tada dukart spustelėkite „Interneto protokolo 4 versija (TCP / IPv4)“. Pasirinkite parinktį „Gauti IP adresą automatiškai“, tada spustelėkite Gerai-> Gerai-> Gerai.
  • Meilė
Reakcijos: darbo klausos ve vishal6985
vishal6985

vishal6985

TS naujokas
Ačiū, Rhigay
G

Svečias

besimokantis dedi ki:
Kaip toli esate nuo maršrutizatoriaus? Retkarčiais tą patį patiriu savo nešiojamajame kompiuteryje.
Paprastai turiu išjungti nešiojamojo kompiuterio „wifi“ jungiklį, tada paleisti iš naujo ir vėl prisijungti. Mano nešiojamas kompiuteris ir bokštas yra maždaug už 50 colių ir apačioje, kur yra maršrutizatorius. Sėkmės. :)

Turiu tą pačią problemą kaip ir jūs, ir tai atsitiko pašalinus nepageidaujamas programas
Taigi koks sprendimas? nes bandžiau gauti savo IP adresą internete, tada įdėjau savo vartotojo vardą ir slaptažodį (internete).
Norėdami valdyti belaidį maršrutizatorių ir įgalinti tinklo ID (SSID) transliacijos parinktį, skaitykite dokumentus, pateiktus su belaidžiu kelvedžiu, arba atlikite šiuos pagrindinius veiksmus:

1. Prijunkite savo kompiuterį prie tinklo naudodami tinklo kabelį, paleiskite „Internet Explorer“ ir įveskite belaidžio kelvedžio IP adresą (pavyzdžiui, 192.168.1.1 arba 172.16.0.0).

2. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, kad galėtumėte pasiekti maršrutizatoriaus nustatymus. Dokumentuose bus numatytasis vartotojo vardas ir slaptažodis.

3. Belaidžio maršrutizatoriaus puslapyje ieškokite parinkties Belaidžio ryšio nustatymai. Priklausomai nuo maršrutizatoriaus gamintojo, tai gali būti skirtukas, piktograma ar tiesiog parinktis užduočių srityje.

4. Belaidžio ryšio nustatymų puslapyje raskite parinktį Įgalinti SSID transliaciją arba Belaidžio SSID transliaciją. Spustelėkite akutę arba pažymėkite langelį, kad įgalintumėte šią parinktį ir išsaugotumėte maršrutizatoriaus nustatymus.

[DYDIS = 4]Išskyrus tai, kad svetainė man nesakė, kad įvedžiau neteisingą vartotojo vardą ir slaptažodį (nei yra neteisinga, nei nei viena) [/ DYDIS]
G

Svečias

Turėjau savo „HP Pavilion17“ sinusines Kalėdas ir ji puikiai veikė, tačiau tik šį rytą negalėjau prisijungti prie interneto. Aš nusprendžiau pašalinti triktis, kad sužinotumėte, kas buvo negerai. Joje rašoma, kad turiu prijungti Ethernet kabelį ... Kitam mano namų nešiojamajam kompiuteriui nieko nereikia, o „WiFi“ neturi jokių problemų.

Nesuprantu, kodėl taip vyksta.
mokykimipc

mokykimipc

TS evangelistas
Svečias sakė:
Turėjau savo „HP Pavilion17“ sinusines Kalėdas ir ji puikiai veikė, tačiau tik šį rytą negalėjau prisijungti prie interneto. Nusprendžiau pašalinti triktis, kad išsiaiškinčiau, kas negerai. Joje rašoma, kad turiu prijungti Ethernet kabelį ... Kitam mano namų nešiojamajam kompiuteriui nieko nereikia, o „WiFi“ neturi jokių problemų.

Nesuprantu, kodėl taip vyksta.
Pirma, ši gija yra sena 2013 m. Spalio 31 d., Turite pradėti naują giją. Antra, yra skirtumas tarp „wifi“ ir „Ethernet“. „Wifi“, turite rasti vartotojo vardą / slaptažodį, net jei prijungti kitų žmonių kompiuteriai / nešiojamieji kompiuteriai.
G

Svečias

Sveiki, iam, taip pat turintys šią problemą dviejuose nešiojamuose kompiuteriuose, vienas veikia fiksuotu „wifi“, o ne kitu nešiojamuoju kompiuteriu, nieko neveikia. Aš išbandau „Google“ tiek komandų testo testą, bet niekas nesiunčia paketų, bet aš negaliu suprasti, aš bandžiau juos atkurti iki datos, kai jie dirbo, bet neištaisė

pirmasis nešiojamasis kompiuteris a hp Windows 8
Antrasis yra „acer“ „Windows 7“
S

pone Levirai

Turiu problemų su savo kompiuteriu ir belaidžiu internetu, ir tai veikia tik su Ethernet kabeliu. Prašau padėkite man
mokykimipc

mokykimipc

TS evangelistas
Ar galite turėti konkretų klaviatūros klavišą, kurį reikia atidaryti?
G

Svečias

Mano nešiojamas kompiuteris neaptinka jokio „wifi“ tinklo, bet prisijungdamas prie „Ethernet“ kabelio, nuėjau į „Device Manager“ ir bandydamas atnaujinti tvarkyklę geltonas (!) „Network Controller“ neleido. Prašau bet kokios pagalbos :)

Naujausi pranešimai

• T
    „Radeon RX 5600 XT“ ir „GeForce GTX 1060 6GB vs. GTX 1070: 32 žaidimų palyginimas
  • darbo klausos
    600 MB per minutę naudojama 8K vaizdo įrašams įrašyti į „Galaxy S20“
  • NaktisAngelis79
  • ShagnWagn
    Nvidia privertė pašalinti „Activision Blizzard“ žaidimus iš „GeForce“
  • Neįprastas Kmc
    „Naughty Dog“ išleidžia paskutinį II epizodo užbaigimą
  • p51d007
    Kinija pradeda koronaviruso „artimo kontakto aptikimą“
  • ShagnWagn
    „Mac“ kompiuteriai pernai pastebėjo beveik dvigubai daugiau kenkėjiškų grėsmių nei „Windows“ kompiuteriai
  • J
    „Samsung Galaxy S10“ serija pakimba, sumažinta kaina