• Užduoti klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Nešiojamieji kompiuteriai ir planšetiniai kompiuteriai
  • Šiandienos žinutės

Mano „WiFi“ įrenginys nešiojamajame kompiuteryje neveikia, bet veikia naudojant „Ethernet“ kabelį

• „Thread Starter“ Sinsoul
  • Pradžios data
Sinsoul

Sinsoul

TS naujokas
Sveiki! Nežinau daug apie šią vietą, bet turiu problemų dėl nešiojamojo kompiuterio ir nežinau, kaip ją išspręsti. Mano nešiojamas kompiuteris nebebus prisijungęs prie „wifi“, tačiau puikiai veikia su „Ethernet“ kabeliu. Jei technikos genijai galėtų man padėti, būčiau dėkingas. AČIŪ!
  • Meilė
Reakcijos: Adrianas Hole'as
Tmagic650

Tmagic650

TS ambasadorius
Ar įrenginių tvarkytuvėje yra geltona (!)?
tsubwoofer69

tsubwoofer69

TS narys
Jums gali tekti tiesiog atnaujinti tvarkyklę. Paprastai nešiojamas kompiuteris turi tris interneto valdiklius. Pats valdiklis, LAN valdiklis ir Ethernet valdiklis. Eikite į savo įrenginių tvarkytuvę ir po interneto įrenginiais geltonu trikampiu "!" Pažiūrėkite, ar yra. Net jei taip ir nėra, atnaujinti tvarkyklę vis tiek gali pavykti.
  • Meilė
Reakcijos: MackD
Sinsoul

Sinsoul

TS naujokas
Atsiprašau už tikrai per vėlą atsakymą, bet aš nežinau, kaip atnaujinti tvarkyklę. Ir jokios geltonos spalvos! . anksčiau tnx
Sinsoul

Sinsoul

TS naujokas
Atnaujinimas: aš išsprendžiau problemą. Dėkojame, kad bandėte padėti!
G

Svečias

Kaip tai sutvarkei? Aš turiu šią problemą
Tmagic650

Tmagic650

TS ambasadorius
Galbūt išjungė „WiFi“ išjungimo jungiklį:)
  • Meilė
Reakcijos: mokykimipc
S

pone Levirai

Negaliu prisijungti prie belaidžio interneto, yra ta pati problema, bet jūs galite naudodami „Ethernet“ kabelį.
S

pone Levirai

Visi kiti įrenginiai gali prisijungti prie interneto, bet mano - prie kompiuterio. Jei kas žino, ką daryti, praneškite man! Aš taip pat naudoju „Windows 8“.
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
Dvi tipinės problemos:
  1. Bandoma prisijungti prie „WiFi“ tuo pačiu metu paliekant laidinį ryšį
  2. Neleiskite, kad IPv6 būtų aktyvus namų LAN tinkle - - išjunkite
G

Svečias

Aš pats išsprendžiau problemą. Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite atjungti Ethernet kabelį iš nešiojamojo kompiuterio ir atlikti šiuos veiksmus: pradžia>Kontrolės skydelis>Tinklo ir dalinimosi centras>Tvarkykite belaidžius tinklus dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir išskleidžiamajame meniu pasirinkite Pašalinti tinklą. Tai atlikę uždarykite langus ir ieškokite „Wi-Fi“ tinklų. Spustelėkite esamą tinklą ir pasirinkite prisijungti. Po kurio laiko jūsų bus paprašyta pateikti „Wi-Fi“ ryšio slaptažodį. Įveskite slaptažodį ir spustelėkite prisijungimo mygtuką. Ir dabar jis prisijungs prie belaidžio tinklo belaidžiu būdu.

Gal tai jums padės.
linkėjimais
MD. MAHMUDULAS HASANAS
  • Meilė
Reakcijos: GaryMove
T

TashaSmithas

TS naujokas
Hi

Aš turiu tą pačią problemą. Ką tik nusipirkau naują nešiojamąjį kompiuterį ir įdiegėte visus failus / programas ir tt ir prisijunkite prie interneto per „WiFi“ ir jo LĖTĄ !!! Puslapių įkėlimas trunka tiek ilgai, kad kartais galiu pradėti neveikiant ryšio skirtumui, tačiau visi kiti mano įrenginiai (telefonai ir planšetiniai kompiuteriai) prisijungia prie interneto per „Wi-Fi“ ir tai greita, be jokių atsisiuntimo problemų. Aš galiu prijungti savo nešiojamąjį kompiuterį naudodamas Ethernet kabelį, o internetas veikia, bet lėtai - ne taip lėtai, kaip „wifi“, ne taip greitai, kaip kiti mano įrenginiai. Bandžiau išvalyti DNS, įvesti naujus DNS .... niekas neveikia !!!!! Aš taip pat išėjau patikrinti, ar paslaugų teikėjui nėra problemų su jais, ir kai jie prijungia savo kompiuterį prie tinklo, jų kompiuteris veikia gerai! (Turiu paminėti, kad įsigijus šį kompiuterį jis buvo standartinis) Aš jį atnaujinau „Windows 7“ ir „Windows 10“. Ar yra nustatymas, susijęs su „wifi“ nustatymais ??? Prašau padėti, aš ruošiuosi grąžinti šį nešiojamąjį kompiuterį.

Dėkoju
Tasha;)
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
Paprastai vangumas yra skirtasis laikas pasiekti DNS, tada bandoma iš naujo pasirinkti alternatyvą ir sėkmę.
P

„PixieDust77“

TS naujokas
Aš pats sugebėjau išspręsti šią problemą („Windows 10“), bet jokiu būdu nesu ekspertas. Man irgi pavyko tai padaryti ...

Turėjau tą pačią problemą - „Wi-Fi tinklai nebuvo prieinami“, tačiau kiti įrenginiai galėjo prisijungti be problemų.
aš nuėjau Nustatymai - Tinklas ir internetas - Būsena - Keisti adapterio parinktis. aš tada Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „Ethernet“ ir jį išjungėte. Aš padariau tą patį Bevielis internetas. Tada („Ethernet“ vis dar išjungtas) įjungiau „WiFi“. Po kurio laiko jis turėtų vėl prisijungti prie „Wi-Fi“ tinklo. (Jei tai neveikia, atlikę šiuos veiksmus pašalinkite „Wi-Fi“ ryšio problemas.)

Tikiuosi, kad tai padėjo! :D
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
Taip, TIK vienas adapteris gali būti aktyvus vienu metu, kitaip maršruto lentelė bus purvina ir paskutinis ryšys neveiks tinkamai
  • Meilė
Reakcijos: mokytis
G

„GameBrayanBro“

TS naujokas
Negaliu prisijungti prie „Wi-Fi“, bet taip pat galiu prisijungti prie „Ethernet“ kabelio. Aš išjungiau Ethernet kabelį, bet vienintelis dalykas, kurį galiu įjungti / išjungti. Prašau padėti! Turiu „Windows 8“ nešiojamąjį kompiuterį, atnaujintą į 8.1. Dėkoju!
R

Rachel Berry

TS naujokas
Ei, GameBrayanBro, turiu tą pačią „Windows“ versiją ir vėl turiu „wifi“, nustatymuose išjungdamas šį „Ethernet“ ir iš naujo paleisdamas kompiuterį. Grįžęs iškart prisijungiau prie savo įprasto tinklo. Nežinau, ar tai jums pasiteisins, bet tikiuosi, kad pavyks!
  • Meilė
Reakcijos: neigiamas
D

virtuvėje

TS naujokas
Galbūt išjungė „WiFi“ išjungimo jungiklį:)
  • Meilė
Reakcijos: mokytis
Edvinas Sanchezas

Edvinas Sanchezas

TS naujokas
Labas visiems

Turiu problemą, mano įrenginiai gali prisijungti prie interneto bevieliu ryšiu, tačiau „Ethernet“ veikia puikiai
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
Kiek šios temos turite
  • skaitai?
  • bandė kreiptis?
  • Meilė
Reakcijos: 323
A

Accalia

TS naujokas
Sveiki, kyla problemų bandant atnaujinti „Windows 8–10“. Atsisiuntimo metu pranešimas „kažkas ne taip“ buvo atšauktas ir atšauktas. Klaidos kodas yra 0x80190001. Kokiu nors ideju?
L

LunaGamer

TS naujokas
Aš turiu tą pačią problemą, nebent turiu prijungtą Ethernet kabelį, nėra interneto, bet kai tik einu į tinklo ryšius, jis tiesiog parodo „Bluetooth Network Connection 2“ ir „Ethernet“. Prašau padėti. Aš esu „Windows 10“ ir bet koks raktas, ką darau, yra miežiai.
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
LunaGamer sakė:
Aš turiu tą pačią problemą, nebent turiu prijungtą Ethernet kabelį, nėra interneto, bet kai tik einu į tinklo ryšius, jis tiesiog parodo „Bluetooth Network Connection 2“ ir „Ethernet“. Prašau padėti. Aš esu „Windows 10“ ir bet koks raktas, ką darau, yra miežiai.
Nebandykite prisijungti prie „WiFi“, kai jis jau prijungtas per „Ethernet“ - pirmiausia įsitikinkite, kad ryšys atjungtas.
Adrianas Hole'as

Adrianas Hole'as

TS naujokas
Šią problemą priėmiau iki kraštutinumo. Kai nesu prisijungęs prie „Ethernet“, galiu ne tik prisijungti prie „Wi-Fi“, bet jis net nerodomas kaip parinktis nustatymuose. Tinklo ir interneto nustatymų parinktyje „Keisti adapterio nustatymus“ matomas vienintelis ryšys yra „Ethernet“. Kaip galiu atgauti „wifi“? :'((

Priedai

• Užfiksuok.PNG
    Capture.PNG
    17,8 KB Peržiūros: 3

Naujausi pranešimai

• O
    „Microsoft“ išleidžia nemokamą internetinių plėšrūnų identifikavimo įrankį
  • Y
    JAV finansuojami išmanieji telefonai pristatomi su iš anksto įdiegta kenkėjiška programa
  • 3
    Vermontas pateikia įstatymo projektą, draudžiantį naudotis mobiliaisiais telefonais visiems, jaunesniems nei 21 metų
  • M
    „Magic: Legends“ pirmasis žaidimo anonsas rodo potencialų „Diablo 3“ žudiką
  • B
    „AMD Threadripper 3990X“: 64 branduoliai / 128 siūlai 3 990 USD
  • „yRaz“
    „Cherry Viola“ jungiklis suteikia mechaninį poveikį membranos kainų nustatymui
  • P
    „Sony“ pristato „PlayStation 5“ logotipą, o internetas tai prajuokino
  • kapitonas
    „Reddit“ draudžia apsimetinėti tik satyros forma