• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Bendruomenė
  • Užduok klausimą
  • Šiandienos žinutės

Vairuotojai Jums reikia „Sansa“ MP3 grotuvo tvarkyklės

• „Thread Starter“ kalvų
  • Pradžios data
kalvų

kalvų

TS evangelistas
Mano gf turi 2 laimingus mp3 grotuvus, kurių neįjungs USB ar kompiuteris. abu langai 7. Jame nėra diskų, aš googled n googled be jokios naudos. Jo manymu, yra 4 koncertai. Čia išbandžiau sąrankos vedlį.

Jie atrodo taip per TECH NEWS.
/products/mp3-players/sandisk-sansa-clip.47268/

Būtų gerai, jei kas nors galėtų net įkelti savo kompaktinį diską.

Nerandu paprasto tvarkyklės svetainės, panašu, kad man nesiseka **** be diegimo kompaktinio disko.

„Windows“ 64 bitų. Jei „Linux“ man suteikia daugiau sėkmės ar bet kokios kitos idėjos, aš visada esu ant ausies!

Aš taip pat išbandžiau tai
http://kb.sandisk.com/app/answers/detail/a_id/42

Jie nerodomi mano kompiuteryje ar įrenginių tvarkytuvėje, „Windows Media Player“ yra visiškai atnaujinta, taip pat „Windows 7“.

Jei būčiau „Windows Pro“, naudosčiau tik „Windows XP“ režimą, bet turiu tik „Windows Premium“.

Modelio numerio niekur nematyti, bet jie atrodo kaip 4 koncertai iš mano matytų nuotraukų.

Taip pat bandžiau atstatyti gamyklinius numatytuosius nustatymus ir visus USB režimus. Kalbant apie mūsų kompiuterius, jų nėra. Prašau padėti. Bet mokestis. Man nesvetimas ieškojimas vairuotojų, bet tai jau visai praleistas 3 valandas.
Paskutinis redagavimas:
cliffordcooley

cliffordcooley

TS Redneckas
„Windows Update“ neaptiko įrenginio, kai jis prijungtas? Kartais „Windows Update“ šias problemas išsprendžia tik prijungus įrenginį.
kalvų

kalvų

TS evangelistas
cliffordcooley sakė:
„Windows Update“ neaptiko įrenginio, kai jis prijungtas? Kartais „Windows Update“ šias problemas išsprendžia tik prijungus įrenginį.
Lol ne, norėčiau, kad dirbčiau prie abiejų kompų.
LookinAp aplink

LookinAp aplink

„Ex Tech Scout“
Nežinau, ar galiu padėti .... bet keli klausimai ...

Ar prijungdami įrenginį prie USB, ar girdite USB ryšio garsą?

Ar kada nors gavote pranešimą „USB neatpažintas“ (ar bet kurį kitą), ar kompiuteris nieko neprijungtas?
6558

6558

TS evangelistas
Galite išbandyti šią programą - http://download.cnet.com/USBDeview/3000-2094_4-10614190.html - ir pažiūrėkite, ar įrenginiai matomi. Jei ne, jie gali būti „išeikvoję“, nes baterija nebebus įkraunama ar laikoma. Taip pat galite pabandyti bateriją pagyvinti per kelias valandas naudodamiesi USB siena arba automobilio įkrovikliu, prieš prijungdami ją prie kompiuterio USB prievado.
1955 m

1955 m

TS evangelistas
Sveikos medžių viršūnės,
Turiu „Sony Walkman“ MP3 grotuvą, naudojamą kartu su „Win 7“ ir „8“, ir niekada neįdiegiau tvarkyklės šiam tikslui (tik „XP“ versijos).
Kai turėjau panašių USB įrenginių zondų, naudojau „Uwe Sieber“ sukurtą programą, kurią naudojote senos USB disko istorijos išvalymui, o tai gali būti problema.
Tai sena programa, kurioje veikia DOS scenarijus naujame lange, tačiau ji veikia puikiai.
http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/DriveCleanup.shtml
Galite įdiegti šią mažą programą darbalaukyje ir tada, kai reikia, paleisti kaip „Administrator“. Geriausia pašalinti visus USB įrenginius, paleisti programą, tada „Windows“ juos vėl pamatys, kai jie bus prijungti.
* „Sansa“ svetainėje reikia perskaityti pastabą apie USB režimo pakeitimą, kurį galbūt verta pabandyti išspręsti ryšio „problemas“,
http://kb.sandisk.com/app/answers/detail/a_id/61
Paskutinis redagavimas:
kalvų

kalvų

TS evangelistas
LookinAround sakė:
Nežinau, ar galiu padėti .... bet keli klausimai ...

Ar prijungdami įrenginį prie USB, ar girdite USB ryšio garsą?

Ar kada nors gavote pranešimą „USB neatpažintas“ (ar bet kurį kitą), ar kompiuteris nieko neprijungtas?
Manau, kad tai sukėlė triukšmą, kai aš pirmą kartą jį uždėjau. Bet ne, jis gali niekada neturėti.

Kompiuteriai apsimeta, kad nieko nėra prijungta prie tinklo. Per sekundę redaguosiu \ atsakysiu į kitus atsakymus.

hood6558 sakė:
Galite išbandyti šią programą - http://download.cnet.com/USBDeview/3000-2094_4-10614190.html - ir pažiūrėkite, ar įrenginiai matomi. Jei ne, jie gali būti „išeikvoję“, nes baterija nebebus įkraunama ar laikoma. Taip pat galite pabandyti bateriją pagyvinti per kelias valandas naudodamiesi USB siena arba automobilio įkrovikliu, prieš prijungdami ją prie kompiuterio USB prievado.
Gerai, žiūrint į sąrašą, žali elementai yra tai, kas šiuo metu prijungta, matau tik 3. Turiu prijungti klaviatūrą, pelę, interneto kamerą ir mp3. Panašu, kad jame mano klaviatūra ar pelė nurodoma kaip nežinomas sudėtinis įrenginys. Taigi jis nepripažįsta, kad mp3 grotuvas yra prijungtas.

MP3 grotuvas užtikrina, kad baterija yra pilna ir įsijungia, kai nėra įkrauta.

mike1959 sakė:
Sveikos medžių viršūnės,
Turiu „Sony Walkman“ MP3 grotuvą, naudojamą kartu su „Win 7“ ir „8“, ir niekada neįdiegiau tvarkyklės šiam tikslui (tik „XP“ versijos).
Kai turėjau panašių USB įrenginių zondų, naudojau „Uwe Sieber“ sukurtą programą, kurią naudojote senos USB disko istorijos išvalymui, o tai gali būti problema.
Tai sena programa, kurioje veikia DOS scenarijus naujame lange, tačiau ji veikia puikiai.
http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/DriveCleanup.shtml
Galite įdiegti šią mažą programą darbalaukyje ir tada, kai reikia, paleisti kaip „Administrator“. Geriausia pašalinti visus USB įrenginius, paleisti programą, tada „Windows“ juos vėl pamatys, kai jie bus prijungti.
* „Sansa“ svetainėje reikia perskaityti pastabą apie USB režimo pakeitimą, kurį galbūt verta pabandyti išspręsti ryšio „problemas“,
http://kb.sandisk.com/app/answers/detail/a_id/61
Programos valdymo svetainė yra organizuota su rezultatais

Vykdžiau programą, kuri atliko savo darbą, tačiau ji neišsprendė problemos.

Nustatymuose yra galimybė perjungti į msc režimą. Tai nieko nedaro dėl mano problemos. Išbandžiau visus 3 režimus. Ir aš neišbandžiau šiame straipsnyje išvardytų jėgos metodų.

Režimu jis turėtų būti rodomas kaip nešiojamasis atminties įrenginys, esantis įrenginių tvarkytuvėje. USB atmintinė kitu režimu. Nei viena, nei kita nepasirodo.

Galbūt yra paprasta „Windows“ atnaujinimo tvarkyklė, kurią galite atsisiųsti rankiniu būdu?
Paskutinis redagavimas:
1955 m

1955 m

TS evangelistas
Sveiki medžiai, vadinasi, tvarkyklės atnaujinimo programa neveikia?
Yra keletas programų, tvirtinančių, kad jūsų kompiuteryje yra trūkstamų tvarkyklių, bet tada paprašykite sumokėti (!). Bet aš naudojau „Drivereasy“, kuris iš tikrųjų veikia nemokamai ir nemokama versija (ir greičiau apmokama versija).
http://drivereasy.com/
Nuoroda, kurios jums reikia D / L jų svetainėje, yra link apatinės svetainės pusės palyginamojoje diagramoje (nemokama prieš „Pro“).
Perskaičiau „Sansa“ informaciją ir DUK, jie siūlo pašalinti tvarkyklę iš „Device Manager“, tada - „Ieškoti aparatūros pakeitimų“.
Paieškos metu taip pat nustatyta;
http://www.that.com/how_5650606_install-sandisk-sansa-clip-computer.html
Kažko, ko jūs tikriausiai niekada nebandėte.
Pridėsiu šį MP3 grotuvą norėdamas paleisti kiekvieną programą, susijusią su „Kaip administratoriumi“.
Atrodo, kad daugybė kabelinių svetainių yra „blogos“, tačiau, jei įmanoma, gali būti verta dar kartą pabandyti.
Taip pat radau informacijos apie grotuvo nustatymą iš naujo, kurią verta pabandyti palaikius maitinimo mygtuką 20 sekundžių.
http://kb.sandisk.com/app/answers/detail/a_id/188/kw/188
(Jei naudojate „drivereasy“ programą, atsisiuntimo greitis yra LĖTAS (žinoma), bet paprastai atrodo teisingas .... radau.)
Paskutinis redagavimas:
LookinAp aplink

LookinAp aplink

„Ex Tech Scout“
Štai kaip aš interpretuoju jūsų duomenis (remiantis tik mano paties skaitymu ir kai kuriais bandymais): Greičiausiai problema yra „Sansa“ grotuvas. Tačiau bet kuriuo atveju tai neturi nieko bendro su „Sansa“ pavara.

[DYDIS = 4]USB valdikliai ir šakotuvai[/ DYDIS]
[SIZE = 4] USB šakotuvai palaiko ryšius su tiekėjų įrenginiais (pvz., Jūsų „Sansa“), taip pat su kitais šakotuvais. Kiekviename USB valdiklyje yra „šakotuvas“. Valdiklis ir šakotuvas yra integruotas pagrindinės plokštės įrenginys. [/ TAU]

„Plug and Play“ tvarka
[DYDIS = 4] 1. Naujos aparatūros aptikimas. USB prievadai jungiami prie šakotuvo. Prijungus USB prievadą prie prievado, šakotuvas aptinka naują aparatūrą per magistralės elektrinius pakeitimus. Žemiau esantys centrai perduoda pranešimą apie naujus įrenginius visiems grandinės grandinėms, kol apie juos bus pranešta šakninio mazgo pabaigoje. [/ TAU]

2. Įrenginio atpažinimas. „Windows“ „atpažįsta“ naują įrenginį naudodama procesą, vadinamą „įrenginių surašymu“. Aprašymo metu prietaisas siunčia informaciją apie save „Windows“. Informacija, deganti įrenginio programinėje aparatinėje programoje: kas tai yra, kas jį sukūrė, jo konfigūracijos ir sąsajos, pralaidumas ir reikalinga galia iš USB magistralės. Šie duomenys siunčiami valdikliui duomenų blokuose, vadinamuose „Identifikatoriai“.

Įrenginių sąrašas yra sudėtinga įvykių seka. Dėl visos sekos gedimo valdiklis gali a) ignoruoti įrenginį arba b) pranešti apie „Windows“ apie „nežinomą“. Kad „Windows“ atpažintų įrenginį, įrenginio surašymas turi būti sėkmingas. (Matyti Kaip USB šūsnis surašo įrenginį? „Programinės įrangos kamino“ nuorodos yra susijusios su USB valdikliu ir šakninio šakotuvo tvarkyklėmis.)

3. „Windows“ ieško tinkamos įrenginio tvarkyklės. Po prietaiso atpažinimo IR TIK ATŽINUS, „Windows“ ieško tinkamų įrenginių tvarkyklių (šiuo atveju jūsų „Sansa“ tvarkyklių)

[DYDIS = 4]IMHO
Negaunate tvarkyklės klaidos (pvz., „Tvarkyklė nerasta“). Jūs net negaunate pranešimo „Nežinomas įrenginys“. Jūsų atveju valdiklis nepaiso „Sansa“ grotuvo. Tai reiškia, kad problema yra kažkur tarp valdiklio (BIOS, m / b aparatūros ir mikroschemų rinkinio tvarkyklių) ir „Sansa“ įrenginio (aparatinės ir programinės aparatinės įrangos). [/ TAU]

[SIZE = 4] Kadangi jūsų „Sansa“ neveikia skirtinguose kompiuteriuose, manau, kad tai labiausiai panašu į „Sansa“ įrenginį.
> Prieš bandydami iš naujo prisijungti, visiškai įkraukite „Sansa“
> Pabandykite „Sansa“ tiesiogiai prijungti prie savarankiško USB šakotuvo, o ne prie kompiuterio [/ SIZE]

Kitas naudingas įrankis Uwe Seiberis yra USB „TreeView“. Tai rodo, kaip jūsų USB įrenginiai yra prijungti prie įvairių USB identifikatorių. [SIZE = 4] Toliau pateikiamas atvejis, kai pranešama apie nežinomą įrenginį. Atkreipkite dėmesį, kad kai paryškinu nežinomą įrenginį, pamatysite Ryšio būsena = Įrenginio numeravimas nepavyko

Nežinomas įrenginys.jpg [/ DYDIS]
Paskutinis redagavimas:
1955 m

1955 m

TS evangelistas
Tai gali būti tikrasis atsakymas ...
Prieš kelerius metus aš turėjau MP3 grotuvą, kuris visiškai nepavyko, negalėjo pasiekti „ram“ ar „pamatyti“ „Windows“, laimei, jis neturėjo nieko vertingo.
Mano žaidėjas buvo pigus žaidėjas, todėl nesitikėjau nieko panašaus į „Sansa“ žaidėjų kokybę.
Taip pat prisimenu „akląjį testą“, kurį atliko gerai žinomas garso žurnalas, ir buvo nustatyta, kad geriausia garso kokybė yra Sansa Fuze. Tada jo neradau ir nusipirkau „Sony Walkman NWZ-E436F“.
Paskutinis redagavimas:
kalvų

kalvų

TS evangelistas
Sveiki, nesu tikra, nuo ko tiksliai prasidėjo, bet yra, prijungiau mp3 grotuvą, atnaujinau tvarkykles ir įdiegiau „Windows“ langus. Paskutinis dalykas, kurį bandžiau, yra tai, ką jūs visi paskelbėte mano paskutiniame įraše. Vairuotojų atnaujinimo programa buvo tikrai lėta, nes negalėjau baigti atnaujinti visų tvarkyklių. Šiandien bandžiau išbandyti ir naudoti, prijungiau mp3 grotuvą ir dirbau. Tačiau kai kitą dieną paleidau kompiuterį iš naujo, pastebėjau visus registro failus, kurie buvo atnaujinti prieš prasidedant „Windows“. Gal nušlavęs seną diską sutvarkė.

Taigi abu mp3 grotuvai veikia, vienas yra 2 GB, kitas - 4 GB. Dabar atnaujinau programinę-aparatinę įrangą, tikiuosi, kad jie ir toliau veiks.

Ačiū jums visiems už jūsų pagalbą. Manau, kad disko valymo priemonė ją pataisė.
1955 m

1955 m

TS evangelistas
Sveiki, buvo malonu skaityti, kad jūsų grotuvai veikia dabar, „Windows“ linkusi kiekvienam prievadui laikyti tiek daug USB diskų, kad kartais lengviau išvalyti „istoriją“ ir pradėti iš naujo.
  • Meilė
Reakcijos: kalvų

Naujausi pranešimai

• cliffordcooley
    Naujas Kalifornijos įstatymas kelia grėsmę vyriausybės laisvai samdomiems darbuotojams
  • R
    Po lemiamo balsavimo ES siekia nustatyti bendrą atlyginimo standartą
  • R
    EKA tyrėjai pastatė gamyklą, galinčią išgauti deguonį iš mėnulio
  • darbo klausos
    Nemokami vaizdo / skaidrių peržiūros žiūrovai ekrane
  • cliffordcooley
    „NFL Films“ naudojo paprastą daugialypės terpės technologiją, kad atkurtų pirmąją „Super Bowl“ transliaciją
  • Penn
    Dabar gaminamas „Tesla Model Y“ krosoveris
  • Penn
    „Apple“ visiškai pertvarkė „iOS“ žemėlapius, pirmiausia jį gaus JAV vartotojai
  • J
    Didelės skiriamosios gebos saulės teleskopas sukuria pirmus nuostabius Saulės vaizdus