• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Procesoriai ir pagrindinės plokštės
  • Šiandienos žinutės

Nėra maitinimo kompiuteriui. Ar mano pagrindinė plokštė mirusi?

• „Thread Starter“ o
  • Pradžios data
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.
B

o

TS naujokas
Sveiki, pirmas pranešimas čia.

Praėjusią savaitę pirmą kartą pasidariau draugo pagalba.

„ASUS P5Q SE2“
600 W EZCool PSU
1024 MB „nVidia GeForce GTS 250“
„Intel Core 2 Quad 8300 2.5GHz“
2Gb RAM
320 GB + 80 GB kietasis diskas
„Windows 7“, 64 bitų

Jis pastatytas praėjusią savaitę ir turi sunkumų atidarant. Kartais jis neprasideda, kai aš jį įjungiu, kartais jis pats išsijungia, sugenda arba iš naujo nustatomas įjungus.

Apsižvalgiau, kokių problemų ir nusprendžiau atnaujinti tvarkykles, bet įjungus nieko nėra. Be žiburių, be ventiliatorių, be pyptelėjimo.
Pakeitė PSU kažkuo kitu ir vis tiek niekuo, pagrindinės plokštės šviesos diodas nedega ir manau, kad tai turi būti pagrindinė plokštė, nes žinau, kad tai nėra PSU.

Dirbu tik mažiau nei savaitę, ar mano pagrindinė plokštė jau gali būti negyva? Aš tikrai nenoriu sumokėti dar 70 svarų, kad tik nusipirkčiau naują.

Turite idėju?

Erefe!
M

Manikle

TS naujokas
Tikiuosi, kad esate tikri, kad PSU, kurį naudojate kaip atsarginę kopiją, tikrai veikia 100%.
Paprastos galimos jūsų problemų priežastys:
Sugedęs sieninis lizdas arba netinkamas įjungtas ilgintuvas arba UPS (įjunkite lempą į naudojamą maitinimo šaltinį - žinoma, jei taip nėra, jūsų kompiuteris taip pat neįsijungs.)
Sugedęs maitinimo laidas
Blogas seifo įjungimo / išjungimo mygtukas
Netinkamas laido sujungimas (blogas laidas arba jungtis nėra tvirtai prijungta)
Maitinimo jungiklis nustatytas neteisingai įtampai (jungiklis nustatytas į 115, kai maitinimas yra 220)
PSU maitinimo jungiklis nėra įjungtas
Įsitikinkite, kad viskas tinkamai pastatyta - cpu, gpu, ram ir pan.
Įsitikinkite, kad kompiuterio viduje nėra jokių trumpų jungčių (viela, atsukti varžtai ir kt.)
Tai paprastos problemos.
Nesu kompiuterių ekspertas, tikiuosi, patikrinus šią pagrindinę informaciją, jei reikės, kas nors paskambins.
44 kelias

44 kelias

TECH NEWS ambasadorius
Jis duoda gerų maniakiškų patarimų. Patikrinkite, ar yra šortai, kaip sakoma griežtai; pažiūrėkite, ar atminties lenta kaip nors liečia bylą. Niekada anksčiau negirdėjau apie šią energijos tiekimo bendrovę, tačiau nenuostabu, nes esu valstybėse.

Prieš keletą metų turėjau tą pačią problemą dėl naujos konstrukcijos. Aš turėjau pašalinti visus aparatūros komponentus, išskyrus procesorių ir RAM atmintinę. Aš vienu metu atlikčiau aparatinę įrangą ir įkrovą. Jei pasiseks, užsidaryčiau ir pakartosiu. Taip, tai gali būti ilgas ir nuobodus, bet jis veikia.

* Dar vienas dalykas. Ar įdiegta operatyvioji atmintis sudarė pagrindinės plokštės „Asus“ kokybės tiekėjų sąrašą (QVL)? „Asus“ yra labai išranki kiekviename savo modelyje įdiegtai RAM.
B

o

TS naujokas
Jis gali būti trumpas, prie korpuso pridedami varžtai yra per trumpi, kad tinkamai pritvirtintumėte mobo, laikomus dviem „Dodgey“ varžtais.
Kol įjungtas PSU, mano pelės lemputė neužsidega net tada, kai kompiuteris yra išjungtas ir (erzinančiai) jis visada įjungtas, todėl vargu ar įsijungs maitinimo jungiklis.
Įsitikinkite, kad visi pažymėti, ar nėra maitinimo lizdo / kabelio / RAM.

Noriu vengti „mobo RMA“, todėl pirmiausia išbandysiu keletą kitų galimybių, tikiuosi, kad ne centrinį procesorių. Kaip galėčiau pasakyti?

Ačiū iki šiol
N

nazartp

TS stiprintuvas
Norint tik papildyti „Route44“ rekomendacijomis - pasiskolinkite arba nusipirkite maitinimo šaltinio testerį, kad patikrintumėte, ar maitinimas tinkamas. Anksčiau nusipirkau sugedusį maitinimo šaltinį, turėjau tam tikrų problemų, tiesiog pakeičiau seną senu „patikimu“, kad tik sužinotumėte, jog senasis taip pat buvo keptas arba įtampa laiku nepasikeis.

Bet kokiu atveju turėtumėte eiti žingsnis po žingsnio ir greitai rasti sugedusį komponentą.
44 kelias

44 kelias

TECH NEWS ambasadorius
nazartp dedi ki:
Norint tik papildyti „Route44“ rekomendacijomis - pasiskolinkite arba nusipirkite maitinimo šaltinio testerį, kad patikrintumėte, ar maitinimas tinkamas. Anksčiau nusipirkau sugedusį maitinimo šaltinį, turėjau tam tikrų problemų, tiesiog pakeičiau seną senu „patikimu“, kad tik sužinotumėte, jog senasis taip pat buvo keptas arba įtampa laiku nepasikeis.

Bet kokiu atveju turėtumėte eiti žingsnis po žingsnio ir greitai rasti sugedusį komponentą.
Taip, geras pasiūlymas. 20 USD kainuojantis amatininkų multimetras lengvai atliks darbą.

@Bod - man labai rūpi, kaip jūs identifikuojate varžtus ir kaip tvirtinama jūsų pagrindinė plokštė. Ar ne kartu su pagrindine plokšte ar korpusu?
B

o

TS naujokas
Labas visiems,

Problema buvo išspręsta, grįžau prie savo kompiuterio. Išėmiau viską iš dėklo ir padėjau ant stalo kartu su komponentų pašalinimo planu, kad išsiaiškinčiau, kas negerai, bet kai viską paleidžiau, viskas prasidėjo gerai. Taigi galiu tik įsivaizduoti, kad byla yra trumpa viduje. Jis užpuolė seną kompiuterį, skirtą tarpikliams (atsistoti) ir plastikiniams įvorėms, ir vėl juos visus įdėjo, o iki šiol viskas gerai.

Ačiū už patarimą.
44 kelias

44 kelias

TECH NEWS ambasadorius
Nuostabu! Aš jaudinausi dėl sutrumpinimo, o kontrastai, atrodo, padarė tavo darbą. Dėkojame, kad pranešėte mums.
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.

Naujausi pranešimai

• kapitonas
    „MoviePass“ ir 7 skyriaus bankroto patronuojančios įmonės byla
  • K
    Didelės skiriamosios gebos saulės teleskopas sukuria pirmuosius nuostabius Saulės vaizdus
  • TS Bayii
    Tapkite duomenų analizės ekspertu, išmokdami „Tableau“, „Python“, „Excel“ ir „MongoDB“
  • Azšadi
    „Intel Xe Graphics Preview v2.0“: ką žinome apie būsimą „Intel“ GPU
  • Kalmarų staigmena
    JK vyriausybė suteikia „Huawei“ vaidmenį 5G tinkle
  • Kvantinė fizika
    „Storage Performance Rollup“: mechaniniai diskų įrenginiai į PCIe 4.0 SSD ir viską ...
  • P
    „Nintendo Switch“ parduoda 52 milijonus vienetų, viršijančių SNES pardavimus per visą gyvenimą
  • M
    „Ford 2020 Explorer“ veikia „ramus“ režimas, kuris pašalina regėjimo trukdžius.