• Užduoti klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Bendruomenė
  • Užduoti klausimą
  • Šiandienos žinutės

Ar kompiuteris paleidžiamas iš naujo, kai žaidžiu žaidimą?

• „Thread Starter“ Cemilas
  • Pradžios data
J

Cemilas

Žinutės: 9 +0
Ei, TECH NEWS.com

Tikiuosi, kad taip nutinka daug, kai kam nors reikia, kad po valandos / 30 minučių aš žaisčiau žaidimą savo staliniame kompiuteryje. Tai varo mane iš proto! Labai noriu žaisti savo žaidimus, bet negaliu :'(.. Mano kompiuteryje be problemų veikia žaidimai „Red Alert 3“, „Team Fortress 2“, „Assassin's Creed Brotherhood“, „2 ir 3 imperijų amžius“ ir kiti. Bet kai žaidžiu tokius žaidimus kaip „Swat 4“ ir naujasis „NCIS 2011“, jis veikia puikiai, tada „bam pc“ paleidžiamas iš naujo ... Tikiuosi, kad kažkas man tikrai pasakė ar galite čia padėti?

Čia yra mano kompiuteris „Sepcs“
„Corsair 430W“
„Gigabyte GA-MA770T-UD3 AMD 770 Socket AM3“ 8 kanalų garso ATX pagrindinė plokštė
1 TB HDD Toshiba
„Inno3D GT220“ 1 GB DDR2 DVI VGA HDMI išvesties PCI-E vaizdo plokštė
„Corsair 4GB DDR3 1333MHz Non-ECC (9-9-9-24) 1.50V -„ Core I7 “,„ Core I5 ​​“ir„ Core 2 / AMD Phenom Ii “- turiu„ Dual Channel x2 8GB “, bet yra 2 4gb
„AMD Phenom II X4 840 Socket AM3 3.2GHz 2MB Cache Processor With Retail Box“
„Arctic Cooling Freezer 7 Pro“ procesoriaus aušintuvas
Taip pc custom made frist one ^. ^

Kompiuteryje veikia „Windows 7 64bit“ Taip, aš skenuoju kompiuterį / virusą / reklaminę programinę įrangą, naudoju „AVG 2011“ (visi keliai atnaujinti)

Dabar galiu tik galvoti, kad tikrai tikiuosi, kad kas nors gali man padėti :) Norėčiau mėgautis savo žaidimais!

Praneškite man, jei jums reikia daugiau informacijos.

Ačiū
-Jemilai
Tmagic650

Tmagic650

Žinutės: 17 233 + 234
Skamba kaip klasikinis GPU perkaitimo atvejis ... Įsitikinkite, kad grafikos plokštės ventiliatorius neturi dulkių ir laisvai sukasi ... Be to, įsitikinkite, kad vidinis korpusas yra švarus
J

Cemilas

• „Thread Starter“ „Thread Starter“
Tmagic650 sakė:
Skamba kaip klasikinis GPU perkaitimo atvejis ... Įsitikinkite, kad grafikos plokštės ventiliatorius neturi dulkių ir laisvai sukasi ... Be to, įsitikinkite, kad vidinis korpusas yra švarus
Negaliu būti, kad mano procesorius išlieka apie 30–40 ° C, niekada nepasikeis („SpeedFan“)
Vaizdo plokštė veikia gerai, todėl ventiliatorius nėra dulkių ... Ir mano kompiuteris buvo išvalytas prieš 2 dienas be dulkių ... Gali žaisti skaidrų / filmuotą / mėlyną spindulį ir kt. kada prasideda problema?
Grandinė

Grandinė

Žinutės: 18 +0
Sutinku, kad tai šildymo problema. Žaisdami žaidimą, apmokestinate sistemą taip, kad ji perkaistų. Paklauskite apie programinę įrangą, kurią naudojate „Temps“ peržiūrai. Bet mano pinigai yra susiję su šildymu
Tmagic650

Tmagic650

... arba mirštanti vaizdo plokštė. Automatiškai išjunkite iš naujo paleisti. Įveskite Valdymo skydas, Sistema, Išplėstiniai SISTEMOS parametrai, Paleidimas ir atkūrimas, Nustatymai ir panaikinkite žymėjimą Automatiškai iš naujo paleisti
J

Cemilas

@ Circuit Aš tikrai nemanau, kad mano kompiuteris nesijaučia karštas ir žaidęs žaidimą mano procesorius pakyla tik iki 42C (SpeedFan). Ar aš tai darau, kad ištaisyčiau? Mano kompiuterio dėklas yra „NZXT M59 Black Mid Tower“ dėklas

Greičio ventiliatorius:
Grafinis procesorius: 35C
Temperatūra1: 26C
Temperatūra2: 24C
Temp3: 78C (Aš nežinau, kas yra „Temp 3“, bet ar jis visada toks? Jis niekada nekyla aukštyn ar žemyn)
HDD: 26C
Šerdis: 20c

Stebėtojas:
Pagrindinė plokštė 22.0C
CPU1 26.0C
CPU2 78.0c (tas pats, kas temp3?)
„CPU0 Core 20.0c“
HDD trukmė 25.0c
Aušinimo ventiliatorių važiuoklė 1000 aps / min procesorius 2 1293 aps / min

Įtampa
+12 + 12,30v + 5V 5,16V Çekirdek + 1,39V + 3,3v + 3,31V
-12V Aux + 1,52V

Grafikos adapteriai
GPU laikas 34.0C

@ Tmagic650
Ar tikrai neįsivaizduojate, kad tai vyksta? Mano kompiuteriui dar nėra metų! + Mano HDMI televizorius veikia puikiai :) Ir, kaip sakiau, tokie žaidimai kaip „Team Fortress 2“ man nepasisekė? .. "Automatiškai perkrauti išjungus" yra išjungta, bet tik kai kuriuose žaidimuose bus rodoma BSOD klaida, o likusieji tiesiog paleiskite save iš naujo?

-Jemilai
Grandinė

Grandinė

Žinutės: 18 +0
Labiausiai kritusiame žaidime pabandykite visus „gfx“ nustatymus paversti žemais ir pažiūrėkite, ar jie sugenda, ar maždaug tuo metu, kai jie paprastai sugenda. Taip pat patikrinkite ventiliaciją aplink korpusą ir įsitikinkite, kad ji neperdirba išmetamųjų dujų šilumos. Bent jau tokiu būdu galime atmesti perkaitimą. Jei ne karštis, patikrinkite trenerį.
Tmagic650

Tmagic650

Taip, „Circuit“, „Jemil“ iš naujo paleisdami žaidimus, sumažinkite vaizdo įrašo nustatymus ir pažiūrėkite, ar problema išnyksta. Vaizdo plokštė gali būti nepakankamai gera ...
588. gintaras

588. gintaras

Žinutės: 321 +3
http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.

eik čia ir išbandyk ... tai išbandys žaidimą, kurį bandai žaisti, palyginti su tavo specifikacijomis, tačiau kaip ir šio žaidimo viršuje esančiame deffo GPU atveju arba jis nėra pakankamai stiprus
J

Cemilas

@ Grandinė, @ Tmagic650
Aš sumažinau nustatymus, ir jis vis tiek iš naujo paleidžiamas :'(
Aš turiu skruostus aplink savo kompiuterį dėl šilumos ir nieko nesijaučia kieta ...

@ terry5880
Ačiū už nuorodą, kurią patikrinau visus žaidimus „Swat 4“, „NCIS“ ir kt., Ir jie visi grįžta su „Pass“? Bet kaip vis tiek mano kompiuteris vis dar paleidžiamas iš naujo?
Vienintelė klaida, kurią gavau, buvo SWAT 4: sako Stetchkovo sindikatas
Deja, „Windows 7“ nebuvo galima, kai šis produktas buvo paleistas, todėl jis oficialiai nepalaikomas. Kai kuriais atvejais, jei produktas veikia „Windows Vista“, jis gali veikti ir „Windows 7“. Norėdami gauti daugiau informacijos, patikrinkite leidėjo svetainę.

Bet ar paleidžiu jį suderinamumo režimu?
588. gintaras

588. gintaras

žaidimas turėjo problemų su u, ar jau bandėte, jis gali paleisti THT 1
Tmagic650

Tmagic650

„Aš žvilgtelėjau į savo kompiuterį dėl šilumos ir niekas nesijaučia puiku“ ...

Ar neturite omenyje „Nieko karšta“?
J

Cemilas

aš grįžau

@ Tmagic650's You blogai : skaistalai:

Paskutines 2 dienas praleidau dar ir dar kartą tikrindamas kompiuterį

1, aš padariau „Memtest86_4.0a“ testą savo kompiuteryje ir manau, kad mano klaida yra gera, todėl ji grįžta su leidimu be klaidų?

2, Atrodo, kad mano vaizdo plokštė veikia gerai. Aš patyriau dulkių, net jei ten yra mano televizorius (HDMI), todėl jis turėtų būti gerai?

Gerai, vakar aš daviau savo kompiuteriui geresnes dulkes ir atsikratiau daugiau dulkių CPU, „PowerBack“ ventiliatorius. Dabar, kai paleidžiu „SWAT 4“, jis veikia gerai :D ten tik kelios kojos, bet klaidų nėra! Nekenčiu pasakyti, bet manau, ar tai kažkas karšto?
Aš padariau keletą skruostų („SpeedFan“)

Mano kompiuteris ką tik liko veikti 1 valandą 30 minučių = procesorius veikė 35–36 ° C, nieko nedarydamas
Filmo peržiūra 2 valandos = CPU 38C
2 valandos ish („Swat 4“) = paleisti žaidimą ir grįžti į darbalaukį, kad patikrintumėte 50–60C procesorių

Ką pastebėjau, kad žaisdamas žaidimą mano procesorius pakyla nuo 50 iki 60C, bet kai nustoju grįžti iš žaidimo prie stalo, procesoriaus temperatūra nukrinta iki 40 iki 38C. Nesuprantu, kaip mano kompiuteris niekada neįkaista ir išsijungia, kai žaidžiu „Team Fortress 2“? ir ar yra koks nors būdas tai išjungti, pvz., Bio? (Anksčiau niekada nebuvau savo biografijoje)

Ką aš galiu padaryti, kad tai ištaisyčiau, manau, kad tai šilumos problema? Neturiu daug pinigų, jei manau, kad esi neturtingas, todėl tai turi būti biudžetinis .. Draugas liepė man tai nusipirkti
„Scythe Gentle Typhoon 1850 RPM“ 120 mm 12 cm tylus korpuso ventiliatorius („Ebay“ gali juos paskelbti, gali paskelbti nuorodas :'( ) mano byla yra NZXT M59 ..

Ačiū
-Jemilai
588. gintaras

588. gintaras

Manau, kad kai kurie žaidimai turėtų naudoti daug daugiau energijos / atminties ir pan., Tiesiog pagalvok, kad tiesiog pagalvok, bet aš tik studentas. bet jis sugebės išspręsti 1 iš geriausių vaikinų
Tmagic650

Tmagic650

Galite paleisti kompiuterį uždarytomis pusėmis ir sužinoti, ar perkraunama dėl karščio ... taip pat įsitikinkite, kad ventiliatoriai yra švarūs ir veikia normaliai
J

Cemilas

Tmagic650 sakė:
Galite paleisti kompiuterį uždarytomis pusėmis ir sužinoti, ar perkraunama dėl karščio ... taip pat įsitikinkite, kad ventiliatoriai yra švarūs ir veikia normaliai
Ventiliatoriai yra švarūs ir veikia Tik tie gerbėjai, kuriuos turiu
Vienas šone
vienas atsiliko
vieną grafikos plokštėje
Kažkas grįžo

Aš niekada nebandžiau paleisti savo kompiuterio pusės, bet aš tiesiog paėmiau ką nors ar ką nors: darth: ...

Bet ką aš galiu padaryti, kad sumažėčiau temperatūrą?

Juokinga, aš tiesiog žaisčiau šiek tiek daugiau swat'o :) Per 20 minučių ir mano kompiuteris bus paleistas iš naujo? Ir kai aš pradėjau savo procesorių buvo 38C?
Ar galiu išjungti šį, pvz., Bio?
Tmagic650

Tmagic650

Iš tiesų negalite pasikliauti laikinais rodmenimis, ypač kai kuriomis pagrindinėmis plokštėmis. Jums nereikia amžinai palikti šono uždaryto : Vartyti akis:
J

Cemilas

Aš nežinau? Taigi, aš 4 valandas žaidžiau „sims 3“: O Ir net nė vienos avarijos ar perkrovimo?

Gal tik „Swat 4“? Taigi tai yra senas žaidimas ir nepalaiko x64 bitų?

-Jemilai
GamerRekts

GamerRekts

@Jemil

Tas pats man, kai žaidžiu „minecraft“, jis vis tiek veikia maždaug 3-4 minutes ir bus paleistas iš naujo arba išjungtas, tačiau kituose žaidimuose jis bus žaidžiamas tik sekundę ar 1-2 minutes, jis bus paleistas iš naujo arba išjungtas, o jūsų „cmos“ baterija išsikraus, jei norite nusipirkti tinkamą cmos bateriją jūsų pagrindinei plokštei. arba procesorius perkaista, bandykite patikrinti pagrindines temp programas, nes kai žaidžiant žaidimą matau juos maksimaliai, jie visi atsidaro, o tada be programų jis pereina į * 56c programas, išskyrus utorrentus, sumažėja iki * 50c ir 40c + ir eina iki * 53c arba dulkėtas o jūsų vaizdo plokštės ventiliatorius nesisuka, o vaizdo plokštė yra padengta dulkėmis, ir aš net negaliu žaisti visų savo žaidimų, pavyzdžiui, valandos, bet „Minecraft“ 3-4 minutes, o tada, kai aš žaidžiu ir spusteliu garsus kituose savo žaidimuose, pvz., „Sims 4“ ar „Guns“, ir paleiskite iš naujo iš kompiuterio ir jo žaidimo
Syedas Aurangzaibas

Syedas Aurangzaibas

Ar tai gali būti pagrindinės plokštės ar PSU problema?
K

Džeksonui

Sveiki, vaikinai, mes visada siunčiame aplink lol, ratuose, jei jūsų kompiuteris veikia gerai, o tada visada iš naujo nustatykite žaidimus, tai reiškia 1 dalyką, jums reikia didesnės įtampos maitinimo šaltinio arba jūsų naudojimas yra netinkamas / dulkėtas. Jūsų kompiuteris naudoja daugiau (žaidžiant žaidimus), o mobo ir aparatinės įrangos maitinimas bus atstatytas iš naujo.

Jei jūsų kompiuteris išsijungia ir nėra roboto, gali kilti problemų, kurias minėjo kiti žmonės, tačiau mes esame tikri dėl šio maitinimo šaltinio, tikiuosi, kad išspręsite savo problemą
323

323

Žinutės: 1,721 +452
Sveiki. Komandinis darbas yra geras (y). Retai yra sidabrinė kulka, susijusi su langų problemomis. Taip pat ši tema yra labai sena ir aš abejoju, ar OP vis dar kabo ir galbūt jie jau išsprendė savo problemą.:DPaskutinis atsakymas 2015 m. Spalio 8 d;)

Naujausi pranešimai

• AnirudhSingh
    Automatinis kompiuterio įjungimas programoje
  • Piktas
    „Rite Aid“ naudoja veido atpažinimo technologiją šimtuose parduotuvių
  • Kvantinė fizika
    PSA: atkurkite senas atsargines kopijas be disko sugadinimo
  • Piktas
    „Konami“ žaidimų kompiuterius dabar galima užsisakyti iš anksto
  • Jaryn211
    „Xbox“ serija X ar PS5? Gabe Newell teikia pirmenybę „Microsoft“ mašinai
  • BECKER
    „S8 +“ tinklo atrakinimas
  • Ritminis
    „Intel“ laukia klasės veiksmai su 7 nm atsilikimu
  • N
    Billas Gatesas mano, kad Elonas Muskas turėtų pasilikti savo koronaviruso komentarus