• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Bendruomenė
  • Užduok klausimą
  • Šiandienos žinutės

Kompiuteris veikia tik saugiuoju režimu

• „Thread Starter“ Bičiulis Angelas
  • Pradžios data
D

Bičiulis Angelas

TS naujokas
Sveiki, tai mano pirmasis pranešimas. Aš labai apgailestauju, jei darau ką nors blogo. Mano problema yra tai, kad kompiuteris užstringa „Windows 10“ įprastu režimu, bet užšąla saugiuoju režimu. Kada turėtumėte priversti uždaryti. Aš jį įkėliau iš „Linux“ atminties, norėdamas sužinoti, ar ši problema vis dar išlieka ir ar ji vis dar užšalo. Aš pašalinau savo grafikos tvarkykles, nes bijojau, kad tai gali būti tvarkyklės problema, bet vis tiek nieko. Taip pat iš naujo nustatžiau RAM ir pakeičiau CMOS bateriją.
Mano kompiuteriui yra tik 6 mėnesiai, o čia yra funkcijos, jei jų prireiks.
Procesorius: „Intel Core i7-4790k @ 4ghz“
RAM: 16 (2x) 8 GB korsaro dominatorius
Sistemos tipas: 64 bitų „Windows“
Versija: „Windows 10“
Grafika: „Gigabyte Gtx 1080 g1“
Tinklo kortelė: Psu nėra tikras, bet, jei reikia, atrodo blogai
Kietasis diskas: wd blue 1tb 7200rpm
PSU: „Evga 550w gold“
mobilusis telefonas: „Gigabyte GA-Z97X-Gaming 5 ATX“
D

Bičiulis Angelas

TS naujokas
Cikloidas Torusas sakė:
Ar būdami saugiuoju režimu galite nustatyti ir atlikti „švarų įkrovą“? https://support.microsoft.com/en-us/help/929135/how-to-perform-a-clean-boot-in-windows
Aš nustatiau jį išjungti visas mano paleisties programas ir sustabdyti visas paslaugas. Bet po perkrovimo jis grįžta į įprastą režimą ir užstringa. Turiu atjungti GPU, kol jis persijungia į saugųjį režimą, kad man būtų suteikta daugiau laiko ten patekti. Taip pat „Linux“ sistemoje GPU turi būti įdiegtas, kad veiktų (šiek tiek), nes jis turi kitokią klaidą ir neužšąla.
Sikloidas Toras

Sikloidas Toras

Akmens amžiaus skaičiuoklė - Spustelėkite žemiau esančią uolą.
Perkraunant jis neturėtų grįžti į įprastą režimą, kol to nepasakysite. Pagrindinis tikslas yra paleisti iš naujo be paleidimo ir ne „Microsoft“ paslaugų. Jei galite paleisti švariuoju režimu, jis prideda keletą paleidimo elementų ir bandykite dar kartą, kol nustatysite, kad visi paleisties procesai yra geri ar blogi.

Jei galite įeiti į SAFE režimą, bet negalite išvalyti įkrovos, tikėtina, kad „Windows“ tvarkyklės yra sugadintos arba kyla tam tikrų aparatinės įrangos problemų (NIC, USB ir kt.), Tada SFC / scannow (https://www.lifewire.com/how-to-use-sfc-scannow-to-repair-windows-system-files-2626161) SAFE režimu atjungus „flash“ diskus ir kitus prijungtus kištukus.

Pirmiausia peržiūrėkite https://support.microsoft.com/en-us/help/929135/how-to-perform-a-clean-boot-in-windows ir sekite jį žingsnis po žingsnio - įskaitant mygtuko „Gerai“ paspaudimus
D

Bičiulis Angelas

TS naujokas
Gerai, man pavyko padaryti švarų įkrovą, tikiu, kad paleidau administratorių. Aš atlikau visus veiksmus, norėdamas išvalyti įkrovą. Bet paprašius iš naujo paleisti pakeitimus ir paleisti. Jis vėl sustingsta prisijungimo ekrane. Ar vis tiek turėčiau daryti sfc / scannow?
D

Bičiulis Angelas

TS naujokas
Dėkojame už greitą atsakymą ir atsiprašau už vėlavimą.
Sikloidas Toras

Sikloidas Toras

D

Bičiulis Angelas

TS naujokas
Cikloidas Torusas sakė:
Tik norėdamas įsitikinti, kad suprantu ... ar sugebėjote atlikti švarų įkrovą ir ar būdami švarios įkrovos būsenoje, gavote pranešimą iš naujo paleisti iš naujo, kad pritaikytumėte pakeitimus? Atrodo, kad „WIndows“ naujinimo modulis užstrigo ... Tikiuosi, kad tai teisingai ... jei taip, pabandykite „Windows“ naujinimo trikčių šalinimo įrankį ...
https://support.microsoft.com/en-us/instantanswers/512a5183-ffab-40c5-8a68-021e32467565/windows-update-troubleshooter
Gavęs visus nustatymus, kad įkrovimas būtų švarus, spustelėjau Taikyti saugiuoju režimu ir liepė paleisti iš naujo, kad pritaikyčiau pakeitimus. Manau, tai buvo švarus įkrovimas po to, kai aš paleidau iš naujo? (sustojo prisijungimo ekrane) ar galiu naudoti naujinimo trikčių šalinimo įrankį?
Sikloidas Toras

Sikloidas Toras

Manau, tai buvo švarus įkrovimas po to, kai aš paleidau iš naujo? Taip
sustingo prisijungimo ekrane - taigi jis NEVALO įkrovos („pritaikykite pakeitimus“ švarioje įkrovos sąrankoje, o ne atnaujinkite)

Todėl praleidžiame naujinimo trikčių šalinimo įrankį (kol kas)

Išbandykite SAFE režimą, administratoriaus abonementą, atidarykite komandų eilutę, vykdykite komandą SFC / scannow. Išsamesnės informacijos ieškokite šiame straipsnyje.

https://www.lifewire.com/how-to-use-sfc-scannow-to-repair-windows-system-files-2626161
D

Bičiulis Angelas

TS naujokas
Cikloidas Torusas sakė:
Manau, tai buvo švarus įkrovimas po to, kai aš paleidau iš naujo? Taip
sustingo prisijungimo ekrane - taigi jis NEVALO įkrovos („pritaikykite pakeitimus“ švarioje įkrovos sąrankoje, o ne atnaujinkite)

Todėl praleidžiame naujinimo trikčių šalinimo įrankį (kol kas)

Išbandykite SAFE režimą, administratoriaus abonementą, atidarykite komandų eilutę, vykdykite komandą SFC / scannow. Išsamesnės informacijos ieškokite šiame straipsnyje.

https://www.lifewire.com/how-to-use-sfc-scannow-to-repair-windows-system-files-2626161
Gerai, aš paleidau „sfc / scannow“ tiek su tinklo, tiek su „safemode“ cmd. Ji teigė, kad baigus abu veiksmus, „Windows“ išteklių apsauga negali rasti jokių vientisumo pažeidimų.
Sikloidas Toras

Sikloidas Toras

Prieš nuspręsdami, kad tai aparatinės įrangos problema, pabandykite naudoti DDU, kad pašalintumėte visus vaizdo tvarkyklių pėdsakus
Saugusis režimas, administratoriaus paskyra
/ Tvarkyklės / tvarkyklė / failas / informacija / 17830 /
D

Bičiulis Angelas

TS naujokas
Cikloidas Torusas sakė:
Prieš nuspręsdami, kad tai aparatinės įrangos problema, pabandykite naudoti DDU, kad pašalintumėte visus vaizdo tvarkyklių pėdsakus
Saugusis režimas, administratoriaus paskyra
/ Tvarkyklės / tvarkyklė / failas / informacija / 17830 /
Aš prieš kelias dienas paleidžiau savo „nvidia“ tvarkykles, kaip kažkas pasiūlė, ar aš taip pat turėčiau pašalinti „Intel“ integruotos grafikos tvarkykles?
Sikloidas Toras

Sikloidas Toras

Pirmiausia turiu paprašyti dar kartą patikrinti „Device Manager“, kad pamatytumėte, ar yra įrenginių su trikampiais įspėjimais, rodančiais aparatūros problemą.

Jei nėra įspėjimo, galite pradėti pašalindami „nVidia“ tvarkykles ir, jei diegiant bendrą tvarkyklę tai neleidžia „normaliai“, paleiskite iš naujo saugiuoju režimu ir pašalinkite „Intel“ tvarkykles - tikimės pašalinti erzinančią tvarkyklę, bet nežinome, kuri iš jų.

Jei tai neišsprendžia problemos, alternatyvos yra „verifier.exe“ (pažengęs vartotojas), pasiskolinkite didesnį PSU („nVidia“ rekomenduoja> 600 W), išbandykite gerą mažos galios vaizdo plokštę, kurioje veikia memtest86 per naktį.

Deja, dar nėra stebuklingų kulkų.
D

Bičiulis Angelas

TS naujokas
Cikloidas Torusas sakė:
Pirmiausia turiu paprašyti dar kartą patikrinti „Device Manager“, kad pamatytumėte, ar yra įrenginių su trikampiais įspėjimais, rodančiais aparatūros problemą.

Jei nėra įspėjimo, galite pradėti pašalindami „nVidia“ tvarkykles ir, jei diegiant bendrą tvarkyklę tai neleidžia „normaliai“, paleiskite iš naujo saugiuoju režimu ir pašalinkite „Intel“ tvarkykles - tikimės pašalinti erzinančią tvarkyklę, bet nežinome, kuri iš jų.

Jei tai neišsprendžia problemos, alternatyvos yra „verifier.exe“ (pažengęs vartotojas), pasiskolinkite didesnį PSU („nVidia“ rekomenduoja> 600 W), išbandykite gerą mažos galios vaizdo plokštę, kurioje veikia memtest86 per naktį.

Deja, dar nėra stebuklingų kulkų.
Gerai, manau, jis veikė, kol jis pats įdiegtas ištrynus „Intel“ grafikos tvarkykles. (tada vėl sustingo) Akivaizdu, kad „Microsoft“ neužšąla su pagrindiniu ekrano adapteriu
D

Bičiulis Angelas

TS naujokas
Taip pat užtruko minutę, kol jis užšalo, todėl turiu šiek tiek laiko ką nors padaryti įprastu režimu, kol iš naujo įdiegiu tvarkykles ir vėl užšaldau.
Sikloidas Toras

Sikloidas Toras

Niekada neturėjau tokios keistos problemos. Tikiuosi, kad mes artėsime (aš dega).

Įrenginių tvarkytuvė? Ar abu vaizdo adapteriai yra „geri“?

Patikrinkite BIOS sąranką tikrindami pagrindinės plokštės vadovo nustatymus ... ar jūsų sistemoje gali būti nustatymas, kuris prieštarauja abiem vaizdo adapteriams? Arba, jei nenaudojate „Intel“ grafikos, ar yra būdas ją išjungti / išjungti?
D

Bičiulis Angelas

TS naujokas
Aš nepažįstu žmogaus, aš visiškai pasimetęs, aš prijungiau savo vaizdo plokštę ir ji vis dar užšąla.
Sikloidas Toras

Sikloidas Toras

Pabandykime kitą kampą. Išimkite galingą vaizdo plokštę ir pažiūrėkite, ar ji neužšąla, kai veikia tik su „Intel“ grafika. Jei jis veikia tinkamai, kai kortelė atidaryta, raskite mažiau galingą kortelę ir išbandykite. Jei tai neužšąla, tai yra kortelė arba PSU.

„1080“ gauna daug sulčių, o jūsų maitinimo šaltinis gali būti nereikšmingas, bet mes turime patikrinti, prieš mėtydami pinigus, nes kitaip gausite spintelę, kurioje pilna „gal gerų“ daiktų. Kadangi jūsų daiktai šiuo metu yra rinkoje, galite surinkti savo sistemą „pcpartpicker“ ir pamatyti, ar viskas susieta ant popieriaus.
D

Bičiulis Angelas

TS naujokas
Atlikau daug tyrimų. Gerai, aš išėmiau kortelę. Vis dar sustingo, išjungta „Intel HD“ grafika ir ji veikė! Neįsivaizduoju, kaip tai veikia. Bet kai vėl jį įjungiu arba prijungiu vaizdo plokštę, ji vėl užšąla. Taigi turi būti vaizdo tvarkyklės problema, tiesa?
Sikloidas Toras

Sikloidas Toras

"Taigi, turi būti vaizdo tvarkyklės problema, tiesa?" - stiprus „gal“. Kažkas sistemoje gali tiesiog bandyti naudoti „Intel“ grafiką net tada, kai ji išjungta, nes yra tvarkyklė.

Skamba kaip tikra pažanga - taip !!
D

Bičiulis Angelas

TS naujokas
Taigi ar yra kokiu nors būdu pataisyti mano „nvidia“ tvarkykles ir „Intel“ tvarkykles užšaldyti mano kompiuterį?
D

Bičiulis Angelas

TS naujokas
Ar kompiuterio atstatymas padeda?
Sikloidas Toras

Sikloidas Toras

"Aš išjungiau" Intel HD "grafiką ir ji veikė!" ...... ar jūs sakote ne dabar?

Pabandykite išjungti „Intel“ grafiką, paleiskite DDU, kad pašalintumėte visus tvarkykles, ir įdiekite naujus WHQL „nVidia“ tvarkykles ir tiesiog paleiskite „nVidia“ kortelę
D

Bičiulis Angelas

TS naujokas
Pašalinus GPU ir išjungus „Intel HD“ grafiką, jis galėjo veikti be saugaus režimo. Bet kai aš vėl jį įjungiu arba vėl įdėjau GPU, jis užšąla. GPU užšąla tiek saugiuoju, tiek įprastu režimu. Aš negaliu įdiegti „nvidia“ tvarkyklių, nebent ji būtų įdiegta, nes programinė įranga to neleidžia.
D

Bičiulis Angelas

TS naujokas
„Windows 10“ įdiegiau „flash“ įrenginyje, kad galėčiau iš naujo įdiegti „Windows“, tačiau sąrankos vedlyje jis taip pat užstringa.

Naujausi pranešimai

• Evernessince
    Pirmaisiais metais „Epic Games Store“ pritraukia daugiau nei 100 milijonų vartotojų
  • M
    „Samsung Galaxy S20“ iki kito mėnesio pranešimo pastebėjo keturis fotoaparatų matricas
  • Evernessince
    Naujas paslaptingas „AMD Radeon“ GPU pralenkia „RTX 2080 Ti“
  • Cal Jeffrey
    „Windows 7“ vartotojai vis tiek gali nemokamai atnaujinti į „Windows 10“
  • kapitonas
    Tiksliniai „Google Nest“ savininkai „Sextortion“ kampanijoje
  • kapitonas
    Apgaulinga sukčiai sukčiavo Teksaso mokyklos rajoną už 2,3 mln
  • neeyik
    RTX 2060 KO yra pirmasis AMD atsakas į „RX 5600 XT“
  • Skjornas
    „Keršytojų“ žaidimas atidėtas iki rugsėjo, kad būtų pridėta papildomo lako