• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Grafikos kortelės
  • Šiandienos žinutės

„Radeon RX 480“ prie dviejų monitorių DVI / VGA

• „Thread Starter“ alperenas
  • Pradžios data
A

alperenas

TS naujokas
Sveiki visi, prieš kelis mėnesius nusipirkau sau naują kompiuterį (liepiau parduotuvei jį pagaminti) ir naują monitorių. Taigi šiuo metu naudoju „ASUS VS228-NE“ nuo iki Kartu „hdmi“ adapteris (todėl aš naudoju HDMI kabelį). Mano ankstesnis monitorius ACER G225HQV tiesiog VGA įvestis .... Bandžiau prijungti kitą monitorių prie savo kompiuterio VGA išvesties, bet nieko neįvyko. Mano klausimas ... ar įmanoma paleisti jį su 2 monitorių monitoriaus plėtiniu? Padėkite man išsiaiškinti, ką turiu nusipirkti, kad galėčiau tai paleisti.
J

jarulezz

TS entuziastas
Ar naudojate monitorių, prijungtą prie „RX 480“ su pasirinkta vaizdo išvestimi, ir ar bandėte prijungti VGA monitorių prie pagrindinės plokštės lizdo? Ar aš teisus?

Abu monitoriai turi būti pritvirtinti prie „RX 480“, tačiau priklausomai nuo gamintojo to gali būti neįmanoma.
Jei RX 480 turite HDMI ir DVI išvestį, turėtumėte įsigyti DVI į VGA adapterį
  1. Prisijungti „ASUS VS228-NE“ HDMI kiek
  2. Prisijungti ACER G225HQV naudojant adapterį prie DVI
cliffordcooley

cliffordcooley

TS Redneckas
Jei jūsų DVI prievadas nepalaiko analoginio signalo, DVI – VGA adapteris neveiks. Jums gali tekti perskaityti „RX 480“ savininko vadovą ir sužinoti, kurį DVI prievadą turite (DVI-I, DVI-D, DVI-A). VGA reikia analoginių signalų, kurių nėra DVI-D prievaduose.

https://en.wikipedia.org/wiki/Digital_Visual_Interface#Connector

Naujausi pranešimai

• 99
    Į rinką atėjo Kinijoje pagamintas 8 branduolių x86 procesorius
  • M
    EBPO teigė, kad 137 šalys stengėsi perrašyti tarptautines mokesčių taisykles iki galo ...
  • M
    Australai norės apokaliptinės „Tesla Cybertruck“
  • cliffordcooley
    Pirmasis vaistas, sukurtas naudojant mašininį mokymąsi, patenka į klinikinius tyrimus
  • B
    Po ryžtingo balsavimo ES siekia nustatyti bendrą atlyginimo standartą
  • I
    „Ryzen 5 3600“ arba „i5 9400f“
  • Cal Jeffrey
    „NFL Films“ naudojo paprastą daugialypės terpės technologiją, kad atkurtų pirmąją „Super Bowl“ transliaciją
  • S
    Programinė įranga „Megasync“ prisijungimas