• Užduoti klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Šiandienos žinutės

RAM mano, RPM mano?

• „Thread Starter“ Driežas Žmogus
  • Pradžios data
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.
L

Driežas Žmogus

Aš kuriu kompiuterį ir bandau sumažinti kai kurias išlaidas. Šiuo metu bandau gauti kietąjį diską su 1 GB RAM ir 10 000 RPM su 74 GB. Vėliau, kai gausiu daugiau pinigų :pNusipirksiu dar 1 GB RAM. Štai, aš turiu 160 GB 7200 RPM kietąjį diską ir, jei jį prijungsiu, galiu gauti 2 GB RAM. Ar turėčiau rinktis RAM, o ne RPM, ar atvirkščiai? (HD dydis šiuo metu iš tikrųjų nėra problema). Dėkojame už indėlį!
S

9648

Žinutės: 652 +0
Visiškai RAM
burkulma

burkulma

Žinutės: 4 512 +66
Tai tikrai priklauso nuo kompiuterio naudojimo.

Paspaudęs 1,5 GB negaliu pasakyti skirtumo. Vienintelė priežastis, kodėl jaučiu skirtumą tarp šio ir 1 GB, yra dėl atminties kramtomų žaidimų, tokių kaip „World of Warcraft“. (Šiuo metu turiu 2 GB)

Tikiu, kad daugeliui žmonių būtų naudinga greičiau važiuoti. Išimtis būtų geriausi žaidėjai ir rimti grafikos / žiniasklaidos menininkai. Daugumai žmonių ir net daugeliui energijos vartotojų šis kietasis diskas tikrai bus geresnis pasirinkimas, nes tai yra lėčiausias ryšys jūsų kompiuteryje.

Užduočių tvarkytuvėje turėtumėte stebėti atminties naudojimą ir pamatyti, ar priartėsite prie turimos atminties naudojimo. Jei tai padarysite, tai akivaizdus ženklas, kad turite atnaujinti. Jei to nepadarėte, tikrai įsigykite vairuotoją.
„CrossFire“ 851

„CrossFire“ 851

Žinutės: 714 +0
Aš iš tikrųjų žaidžiau apie 80% visų vaizdo žaidimų (taip, šimtai) Reikia 2 koncertų Visas mūšio laukas yra 2 ir 2142 serijos. Kitas, tada viskas gerai su 1 koncertu.

Sakyčiau, tikrai turėtumėte gauti 10 k / min pavarą. Žemėlapius įkeliate daug greičiau.

Tačiau jūs sugadinate diskų greitį ne tik apsisukimais, bet ir naudodami BPSI. (google, jei norite sužinoti daugiau).
Nodsu

Nodsu

RPM yra kietojo disko parametras, kuris turi didžiausią įtaką našumui. 7200, palyginti su 10000, padidėjimas + 30%. Jei nelyginate šiuolaikinio tvarkyklės su senesniu vairuotoju, to negausite su BPSI ar kuo kitu. Be to, dviejų plokščių pavara veiks lygiai taip pat, kaip dviguba BPSI ir vienos plokštės pavara. Taigi, BPSI nėra greitas matavimas, kaip ieškojimo laiko RPM.
„CrossFire“ 851

„CrossFire“ 851

Negalima to erzinti, bet kaip dažnai susiduriate su dviejų plokščių pavara? Mėgsta ir tikrai naudojasi tinklo aplinka, bet tik namams ir žaidimams naudoti?

Ką turiu omenyje ar ką sakiau, manau, kad tai yra dalykas, kurį turite veikti.
skitzo_zac

skitzo_zac

Žinutės: 413 +0
taigi po 10k hdds r verta papildomos kainos etiketės r ???
Nodsu

Nodsu

Ar tu turtingas Kietojo disko kliūtis? Ar galvojate apie siaubingą triukšmą, kurį kelia šios pabaisos?
„CrossFire“ 851

„CrossFire“ 851

Mano atveju yra standžiojo disko smūgių, kurie neturi mano triukšmo (profilio atvejis), bet mano atveju aš jų negirdžiu. Bet važiuojant be jo yra šiek tiek triukšminga, bet jūs tikrai nepastebite, kai įjungiate ginklus.
Zamano paradoksas

Zamano paradoksas

Žinutės: 2224 +4
Kodėl gavus 1,5 gigantą RAM ir 10 k / min. = D

Bet tada vėl ... Noriu gražaus disko su 2gig ir daug vietos
burkulma

burkulma

„CrossFire851“ sakė:
Negalima to erzinti, bet kaip dažnai susiduriate su dviejų plokščių pavara? Mėgsta ir tikrai naudojasi tinklo aplinka, bet tik namams ir žaidimams naudoti?
Daugelis kietųjų diskų turi daugiau nei vieną lėkštę.

Net 750 GB „Seagate“ (.10) yra 188 GB talpos plokštė, kuri yra didžiausias vinilas pramonėje. Taigi bet kuriame 200 GB ar didesniame diske yra tikrai daugiau nei vienas padėklas.

Be to, kiek žinau, daugiau diskų turintys diskai nepagerina našumo. Tačiau didesni stalo dydžiai šiek tiek pagerins našumą (BPSI matavimu vadinamas „lauko tankiu“).
„CrossFire“ 851

„CrossFire“ 851

Ačiū Rickui, kad jis sutvarkė.
burkulma

burkulma

http://www.pcguide.com/ref/hdd/op/media_Number.htm

Aukščiau pateiktame straipsnyje kalbama apie daugiau nei vieną įrašą. Straipsnyje iš tikrųjų minima, kad tai gali būti spektaklis nusikaltėlis Dėl papildomų plokščių padidėjęs svoris gali sulėtinti atsako laiką (o tai reiškia paiešką). Tačiau straipsnyje taip pat siūloma, kad gamintojai, norėdami kompensuoti šį nuostolį, gali naudoti galingesnius suklio variklius. Nepavyko rasti daug informacijos, bet ji yra įdomi.
„CrossFire“ 851

„CrossFire“ 851

Aš pasižiūrėsiu.
Nodsu

Nodsu

Rickas sakė:
papildomoms plokštelėms, nes padidėjęs svoris gali sulėtinti atsako laiką
Šis atsakymas skirtas tik pasukti diską aukštyn ir žemyn. Kai diskas veikia, jo plokštelės nesisuks vardiniu apsisukimų greičiu, ir nėra jokio skirtumo, jei turite 1 ar 5 lėkštes.
Tedsteris

Tedsteris

Žinutės: 5 746 +14
Išskyrus kelis žaidimus, nepasakysite daugiau rezultatų, kai padidėja daugiau nei 1 GB daugiau RAM nei 1 GB. Aš siūlau jums įsigyti HDD. Tačiau, kai gausite daugiau avino, įsitikinkite, kad pasinaudoti dvigubu lizdu yra tiksli kopija.
burkulma

burkulma

Nodsu sakė:
Šis atsakymas skirtas tik pasukti diską aukštyn ir žemyn. Kai diskas veikia, jo plokštelės nesisuks vardiniu apsisukimų greičiu, ir nėra jokio skirtumo, jei turite 1 ar 5 lėkštes.
Tuomet labai gerai:: „standout“: prasminga, kai diskas visada sukasi, todėl važiuodamas pasiekia maksimalų, pastovų RPM.
I

imastudmuffinas

Lizardmanas skyrė tai:
Aš kuriu kompiuterį ir bandau sumažinti kai kurias išlaidas.
Jei tikrai norite sumažinti išlaidas, tiesiog nusipirkite 1 GB atminties ir naudokite esamą HDD.
Zamano paradoksas

Zamano paradoksas

imastudmuffinas pasakė:
Jei tikrai norite sumažinti išlaidas, tiesiog nusipirkite 1 GB atminties ir naudokite esamą HDD.
Tiesą sakant, jūs klystate ... vis tiek galite nusipirkti 2 koncertus / HDD ir išleisti tik apie 200–300 USD (priklausomai nuo to, ar tai yra 512 MB / 1 gigai už pagaliuką)

Dedant 2 koncertus RAM, 7900 (paruoštas SLI), 700 W PSU, dviejų branduolių procesorius, 320 gig / 7200 RPM kietąjį diską ir kitus dalykus (dėklą, monitorių, klaviatūras / pelę ir kitus dalykus, kurių aš nedarau), tik apie 1 300 USD

Žr. „Mano profilis gamybai“
I

imastudmuffinas

Sveiki, TimeParadoX,
Manau, kad tai nėra matematinė stiprioji pusė, bet manau, kad 2Gb RAM ir HDD pirkimas yra daug brangesnis nei tiesiog 1GB RAM perkant. Bet jei netikite manimi, paklauskite 7 metų amžiaus. ;-)
Tmagic650

Tmagic650

Žinutės: 17 233 + 234
512 MB DDR2 operatyvioji atmintinė, 75 USD
1 GB (suderinta 2–512 MB atminties kortelė) DDR2 130 TL
Kuriu „Intel Celeron D 3.2GHz“, „Intel EM64T“, „Gigabyte GA-965P-DS3 MBoard“, 1 GB (su 512 MB suderinama dviguba) DDR2 RAM, 250 GB „SATA Seagate“, CD / DVD R / W, „Antec Mid-tower 450W“ dėklą. .950 $ tik aparatinei įrangai
Zamano paradoksas

Zamano paradoksas

Sveiki, TimeParadoX,
Manau, kad tai nėra matematinė stiprioji pusė, bet manau, kad 2Gb RAM ir HDD pirkimas yra daug brangesnis nei tiesiog 1GB RAM perkant. Bet jei netikite manimi, paklauskite 7 metų amžiaus. ;-)
Taigi ... Ar jums labiau patinka našumas ar pigios kainos etiketė?

Taip pat gražiai pastatytas „Tmagic650“ ;)
Tmagic650

Tmagic650

„TimeParadoX“ sakė:
Taigi ... Ar jums labiau patinka našumas ar pigios kainos etiketė?

Taip pat gražiai pastatytas „Tmagic650“ ;)
Ačiū TimeParadoX,
Tai yra brangiausias mano sukurtas pastatymas klientui. Paprastai stengiuosi rasti laimingą kompromisą tarp našumo ir pigios kainos etiketės ... Tai sunkiau nei mėnesį. Man pasisekė, kad uždirbau 100 USD už savo darbą
Tedsteris

Tedsteris

Žinutės: 5 746 +14
Tmagic650 sakė:
Ačiū TimeParadoX,
Tai yra brangiausias mano sukurtas pastatymas klientui. Paprastai stengiuosi rasti laimingą kompromisą tarp našumo ir pigios kainos etiketės ... Tai sunkiau nei mėnesį. Man pasisekė, kad uždirbau 100 USD už savo darbą
todėl labai seniai išėjau iš kompiuterių atkūrimo verslo. Pelno marža yra labai silpna.
Tmagic650

Tmagic650

Tedsteris sakė:
todėl labai seniai išėjau iš kompiuterių atkūrimo verslo. Pelno marža yra labai silpna.
Šiaip ar taip, tai tik pomėgis. Retrobox.com vis dar gerai dirba atkūrimo versle. Aš myliu tuos senus „Intel Compaq“
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.

Naujausi pranešimai

• A
    Billas Gatesas mano, kad Elonas Muskas turėtų pasilikti savo koronaviruso komentarus
  • F
    Žaidimų kompiuterius „Konami“ dabar galima užsisakyti iš anksto
  • pencea
    Gabe Newell: „Xbox“ serija X lenkia PS5
  • B
    PSA: atkurkite senas atsargines kopijas be disko sugadinimo
  • Humza
    Vokietijos energetikos kompanija demonstruoja labai modulinę EV koncepciją, vadinamą „eBussy“
  • žaidėjas2
    „Amazon“, „Apple“, „Facebook“ ir „Google“ vadovai rengia gynybą svarbiomis antimonopolinėmis ...
  • AnirudhSingh
    Automatinis kompiuterio įjungimas programoje
  • Piktas
    „Rite Aid“ naudoja veido atpažinimo technologiją šimtuose parduotuvių