• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Sandėliavimas
  • Šiandienos žinutės

Negyvo 360 DVD disko pakeitimas

• „Thread Starter“ hobis
  • Pradžios data
G

hobis

TS „Guru“
Taigi mano DVD diskas yra miręs per mano 360 ir, jei gausite naują, aš esu „Ebay“, skaitysiu „Xbox“, kad gautumėte seną raktą ir naują atmintinę, tai gerai ir ar jūsų diskas veiks / bus paimtas kompiuterio. Vairuotojas mirė ir nėra galimybės gauti raktą :(

Dabar, jei mano logika yra teisinga, raktas saugomas vienoje iš plokštės esančių mikroschemų, taigi, jei aš galiu pašalinti (pašildyti) lustą iš plokštės, kokią aparatinę įrangą man reikia skaityti ir programinę įrangą, kad galėčiau gauti informaciją, reikalingą jai „mirksėti“ į naują planuojamą užsisakyti „XBox360“ diską, yra išjungtas? Nenoriu rašyti į naują konsolę, nes ji, nepaisant DVD disko, yra visiškai darbinga ir sakė, kad tai padaryti bus pigiau? Taip! Taip pat, jei kas nors iš „Xbox 360“ žinau, kuris lustas „Q VAD 3038“ diske būčiau labai laimingas! Aš planuoju jį pakeisti kitu „benQ“ tvarkykle.

Aš atkreipiu dėmesį, kad neketinu žaisti piratinių žaidimų. Aš tiesiog noriu pakeisti savo DVD diskų įrenginį, kuris gali prieštarauti „MS EuLA“, bet man nerūpi, ar jis nepažeidžia JK įstatymų. Aš tai naudosiu, kad galėčiau visiškai sukurti savo žaidimų atsarginę kopiją pagal JK įstatymus. Dėkojame už pažangius atsakymus
EXCellR8

EXCellR8

Konservatyvus
Jei esate tikras, kad senasis diskas yra miręs (t. Y. Diskas negauna energijos), neįmanoma gauti rakto. Jei diskas jau mirksi, raktas turėtų būti užregistruotas. Esu gana pozityvus, nes jokiu būdu negalima gauti raktų iš pačios pagrindinės plokštės nenaudojant specialios įrangos, nes jūs neturite jokios prieigos.

nusipirkite naują konsolę, o senąją pasilikite dalims arba parduokite tokią, kokia yra
R

raybay

TS evangelistas
Aš sutinku. Jie žino, kad yra daug painiavos su garantija. Turite pakeisti mikroschemą ir, jei jums nėra labai gerai su lygintuvu ir neturite tinkamo pakeitimo lusto, jūs niekur nepateksite. Tik atestuotos remonto stotys turi įrangą lustui pakeisti ir rašyti.
G

hobis

TS „Guru“
ne ne. Jei paimsiu lustą iš plokštės, lustą, kuriame yra raktas naujam diskui mirksėti (nereikia pirkti lusto iš naujojo disko) ir ką nors, kas gali skaityti lustus, turi būti aparatūra, kurią galėtumėte nusipirkti, kad galėčiau pašalinti kodą iš lusto ir mirksėti naujuoju disku, kai jis atvyks „Džiunglės“ tinkama programinė įranga įdėti į jūsų atmintinę.

Mano karas baigėsi.
EXCellR8

EXCellR8

Konservatyvus
Nešvaistykite laiko, tiesiog nusipirkę naują konsolę, daug mažiau galvos skausmo. mano dabartinis 360 kainuoja 75 USD, o jei nepavyks, nusipirksiu kita. Taip atsitinka su 360 ... jie sulūžta, o jūs perkate naują. Ši paslaptinga aparatūra, kurios ieškote, tikriausiai nėra parduodama, ir net jei taip ir bus, galiu garantuoti, kad ji kainuos daugiau nei visiškai naujas „Xbox“. Jei nerimaujate, kad visas diskas mirksi, tiesiog nusipirkite iš anksto naudotą „flash“ konsolę.
G

hobis

TS „Guru“
Aš nusiųsiu jį kam nors su rinkiniu, kad gautų reikiamą failą. Jie tai daro už 10 svarų, todėl viskas turėtų būti gerai.

Aš neperku naujo!
R

ramonsternai

TS entuziastas
gobbybobby sakė:
Aš nusiųsiu jį kam nors su rinkiniu, kad gautų reikiamą failą. Jie tai daro už 10 svarų, todėl viskas turėtų būti gerai.

Aš neperku naujo!
„Xbox 360“ taisymas yra laiko ir pinigų švaistymas.

* The * and unk unk unk unk unk unk unk unk * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Pats sau pats sau pats sau

Patikėkite, neverta tiek skaudėti galvos, kiek norite palaikyti ryšį su savo pultu ir žaidimais, o aš kalbu apie patirtį. Patyriau 2 360 remonto ir remonto darbų, kol nusprendžiau atsisakyti. Jums nereikia taisyti vieno 3 mėnesius, kad tik gautumėte naują ir po 6 mėnesių nepavyktų.
G

hobis

TS „Guru“
Turiu žaidimų kompiuterį ir PS3. Noriu REACH

REACH

HALO TRANSPORTAS

OMG prieiga

Paleido PS3 žaidimą
R

ramonsternai

TS entuziastas
Vargšui buvo nuplautos smegenys.
G

hobis

TS „Guru“
Ar kas nors gali tai padaryti už mane? Aš moku, sakykime, 10 svarų, atsiųskite lentą, gausite reikiamą failą, kad lituotumėte ir mirktumėte naują diską. Jūs turite litavimo pistoletą ir kažką, kas galėtų skaityti ir gauti duomenis iš lusto, jo 10 svarų!
likučių

likučių

TECH NEWS kancleris
Apgailestaujame, kai girdi Gobby norą, kad Mehui draugiškas „Halo“ ventiliatorius galėtų padėti = /, tačiau, kaip sakė kiti, tiesiog susipainioti su „360“ yra galvos skausmas, o garantija yra gera, nes norite nusipirkti naują konsolę ir įsigyti savo modelį. Vienintelis kitas mano pasiūlymas yra tai, kad jei jūsų „360“ vis tiek veikia kaip žaidžiant iš HDD, susiraskite pažįstamą asmenį, kuris turi „360“, ir įkelkite juos į „Access from Unit“ ir būsite pasirengę. Tai nėra tikras sprendimas, tačiau nereikia pirkti naujos konsolės.

PS: Taip, sutinku, kad pasiektum! Dar beveik 15 dienų čia!
EXCellR8

EXCellR8

Konservatyvus
„Halo Reach“ absorbuos lygiai taip pat, kaip ir paskutinės 3 rungtynės ... franšizė mirė. Bet, deja, bet kas, kuriame yra „Halo“, bus parduota milijonais egzempliorių. Anksčiau buvau „Halo“ gerbėjas, bet nebe. „Bungie“ negamino žaidimo, kuris nepanašus į originalą, ir jie to niekada nedarys.

Norėčiau pabrėžti, kad net ir labiausiai patyręs lydmetalis negali lengvai gauti rakto, nes tikimybė, kad sėkmė bus mažesnė nei 15%. Viskas 360 pagrindinėje plokštėje (ir apskritai visose pagrindinėse plokštėse) yra mechaniškai sulituota kompiuterio tikslumu. Ne tik sunku atkurti, bet ir rizikuojate sugadinti ar sutrumpinti lentą. Nemanau, kad kas nors gali jums padėti.
G

hobis

TS „Guru“
Relikvija sakė:
Apgailestaujame, kai girdi Gobby norą, kad Mehui draugiškas „Halo“ ventiliatorius galėtų padėti = /, tačiau, kaip sakė kiti, tiesiog susipainioti su „360“ yra galvos skausmas, o garantija yra gera, nes norite nusipirkti naują konsolę ir įsigyti savo modelį. Vienintelis kitas mano pasiūlymas yra tai, kad jei jūsų „360“ vis tiek veikia kaip žaidžiant iš HDD, susiraskite pažįstamą asmenį, kuris turi „360“, ir įkelkite juos į „Access from Unit“ ir būsite pasirengę. Tai nėra tikras sprendimas, tačiau nereikia pirkti naujos konsolės.

PS: Taip, sutinku, kad pasiektum! Dar beveik 15 dienų čia!
Aš negaliu to padaryti. u jums reikia disko diske paleisti žaidimą ir kaip ist :(, taip pat jei prisijungsiu prie „XB live“, man bus automatiškai uždrausta už sistemos klastojimą (nes diskas yra miręs)

Ne, aš išsiųsiu savo mirusių vairuotojų kortelę tam, kuris gali išgauti reikiamą failą iš lusto. Mano jaunesnysis brolis peržiūri „Limited Edition 360“. Per pastaruosius 4 metus abu bendrinome „Xbox 360“ (bandėme tai išspręsti), todėl noriu sau.
likučių

likučių

TECH NEWS kancleris
Dee! Aš pamiršau, kad vis tiek jo reikia, net jei jūs negrojate disko, na, tikiuosi, kad viską atliksite iki 14 dienos ir pataisysite.

gobbybobby sakė:
Jei prisijungsiu prie „XB Live“, man bus automatiškai uždrausta už sistemos klastojimą (nes diskas yra miręs)
Aš nežinojau, kad jums bus automatiškai uždrausta už negyvą DVD diskų įrenginį, tai gana juokinga ir nemanau, kad kažkas panašaus kada nors sustotų, nes tai yra vartotojui nedraugiška
R

ramonsternai

TS entuziastas
gobbybobby sakė:
Aš negaliu to padaryti. u jums reikia disko diske paleisti žaidimą ir kaip ist :(, taip pat jei prisijungsiu prie „XB live“, man bus automatiškai uždrausta už sistemos klastojimą (nes diskas yra miręs)

Ne, aš išsiųsiu savo mirusių vairuotojų kortelę tam, kuris gali išgauti reikiamą failą iš lusto. Mano jaunesnysis brolis peržiūri „Limited Edition 360“. Per pastaruosius 4 metus abu bendrinome „Xbox 360“ (bandėme tai išspręsti), todėl noriu sau.
„Microsoft“ paskelbė, kad jie padidins „Xbox Live“ kainas. Jei rimtai, padaryk sau paslaugą ir nusipirk ką nors kita. Daryk, parduok 360 žaidimą ir naudok pinigus pirkdamas žaidimus iš savo kompiuterio / PS3.
EXCellR8

EXCellR8

Konservatyvus
Jei jam patinka „360“, nėra jokios priežasties gauti ką nors kita, bet išgyventi visas bėdas pakeisti DVD diskų įrenginį yra didžiulis laiko švaistymas, jei manęs paprašysite. Jei turite tą raktą, aš sakyčiau, kad eikite, bet ne „Flash“ pasirengęs, jums bus praktiškas pasirinkimas ... nusipirkti naują konsolę. tai ar turėtumėte nusipirkti naują? didelis reikalas; Sveiki atvykę į „Microsoft“ ir „Xbox 360“ pasaulį. 60% originalių ir antros kartos konsolių nebėra.
likučių

likučių

TECH NEWS kancleris
„EXCellR8“ sakė:
„Halo Reach“ absorbuos lygiai taip pat, kaip ir paskutinės 3 rungtynės ... franšizė mirė. Bet, deja, bet kas, kuriame yra „Halo“, bus parduota milijonais egzempliorių. Anksčiau buvau „Halo“ gerbėjas, bet nebe. „Bungie“ negamino žaidimo, kuris nepanašus į originalą, ir jie to niekada nedarys.
Tai nelygu ne tik žudymui, bet ir CE pasakymui. Itin populiarių žaidimų tęsinys beveik visada nesiekia, išskyrus daugumą „Valve / Blizzard“ žaidimų ir žaidimų, kurie kardinaliai keičia žaidimą, pavyzdžiui, „Mass Effect 2“ ar „Fallout 3“. kryptis. Atrodo, kad pasiekti viską, ką iki šiol mačiau, yra artimiausia Bungie ateitis CE, ir aš tikiu, kad jie šaudo.
EXCellR8

EXCellR8

Konservatyvus
Tikiuosi, kad tu teisus, nes man kažkada labai patiko spektaklis. Meluoji sau, jei tiki, kad istorija gera ;)

„Mass Effect 2“ žaidimo iš esmės nepakeitė, o „Fallout 3“ nebuvo tiek tiesioginis tęsinys, kiek seno titulo reinkarnacija FPS / 3PS pavidalu. Spėju, kad Naujasis Vegasas, beje, šnipščia ir atrodo ne taip įspūdingai.

„Half-Life 2“ (dėžutėje) nusipirkau 2004 m. Lapkričio pabaigoje ir manau, kad tai vienas geriausių mano žaidimų pirkimų, juolab kad žaidžiau milijardus kartų. Turbūt geriausias visų laikų žaidimo tęsinys.
G

hobis

TS „Guru“
Niekada nesu žaidęs „Half life 2“! Turiu tai nusipirkti. Aš nesijaudinu dėl „Xbox“ tiesioginių kainų padidėjimo, jis nėra toks didelis, todėl nuo pat paleidimo buvo ta pati kaina ... bet taip, jei nerandu, kas juos pataisytų, jums gali netrukdyti įsigyti ką nors naujo. Mano jaunesni broliai gauna riboto leidimo „Halo“ prieigos konsolę, skirtą „Xbox 360 Slim“. Aš norėjau „Xbox“ sau, nes jis visada buvo dabartinis (sugedęs)!
R

ramonsternai

TS entuziastas
gobbybobby sakė:
Niekada nesu žaidęs „Half life 2“! Turiu tai nusipirkti. Aš nesijaudinu dėl „Xbox“ tiesioginių kainų padidėjimo, todėl ne taip, todėl nuo pat jos paleidimo buvo ta pati kaina ... bet taip, jei nerasiu žmogaus, kuris jas taisytų, gaučiau ką nors naujo. Mano jaunesni broliai gauna riboto leidimo „Halo“ prieigos konsolę, skirtą „Xbox 360 Slim“. Aš norėjau „Xbox“ sau, nes jis visada buvo dabartinis (sugedęs)!
Tai perskaičiusi aš visiškai liūdna ir prislėgta
Elektromanas

Elektromanas

TS naujokas
Jei turite veikiantį „Xbox 360“ DVD diskų įrenginį ir bandote juo pakeisti esamą diską, lustai neleis jiems veikti. Bet jie veiks, jei pašalinsite kortelę iš darbinio disko ir perparduosite ją į sugedusį diską. Kol loginio lusto iš originalaus DVD ir pagrindinės plokštės duomenys nepakis, jie perduos raktą vienas kitam. Turite atidaryti gerą DVD diskų įrenginį ir padaryti laidų žemėlapį. Manau, kad lituoti buvo 16. Pakartokite lentą nuo gero iki blogo vairuotojo ir vėl įdėkite. Aš tai padariau ir vis dar naudoju tą patį „Xbox360“.
G

hobis

TS „Guru“
Vieta, kurią įsikandau pro langą ir nusipirkau PS3, tai įvyko prieš keletą metų. :) Šį kartą dirbdamas su „PS4“, „Xbox One“, tik laikydamasis labai gerų kompiuterinių žaidimų, nebeturi DVD diskų įrenginio viename iš 2 mano kompiuterių, kuriems reikalingi diskai!

Naujausi pranešimai

• A
    Naujo kompiuterio kūrimas, norint gauti informacijos
  • M
    „Microsoft“ nori, kad žinotumėte, jog jie neseniai sukūrė „Windows 10“
  • M
    F9 egzistuoja lygiagrečioje visatoje, kur „Red's Hydrogen One“ yra geras telefonas
  • W
    Kur nusipirkti „Ryzen 5 1600 AF“
  • Jamesas Arthuras
    Kaip lengvai sukurti „iPhone“ melodijas naudojant tik „iTunes“
  • 44 kelias
    „Ryzen 5 3600“ arba „i5 9400f“
  • 44 kelias
    Kokie jūsų geriausi privalomi kompiuteriniai žaidimai?
  • voloree
    „GeForce RTX 2070 Super“ ir „Radeon RX 5700 XT“: 37 žaidimų palyginimas