• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Bendruomenė
  • Užduok klausimą
  • Šiandienos žinutės

Įranga Garsiakalbiai dūzgia palietę garso kištuką. Sprendimas?

• „Thread Starter“ Mugis
  • Pradžios data
Mugis

Mugis

TS evangelistas
Atnaujinau draugo kompiuterį. Anksčiau viskas buvo gerai, bet kai einu viską dėti atgal, garsiakalbiai (2.1 konfigūracija) kelia garsų garsą, jei BET KURIS paliečia garso lizdą / kištuką ... mano pirštą, kompiuterį ... nesvarbu. Kompiuterio net nereikia įjungti. Vien palietus kištuką atsiranda garsus „žemės kilpos“ dūzgesys. Balsas neišnyksta paleidus kompiuterį (ir toliau dūzgia, kai kompiuteris išjungtas.) :(

Bandėme pakeisti garso kabelį, tačiau tai neturėjo jokio skirtumo. Tas pats, kaip prijungti garsiakalbius prie kito sieninio lizdo.

Anksčiau jis to nedarė. Ir tai akivaizdžiai nėra kompiuterio problema. Bet kokį „žvilgsnį“ gaunu. : delikatesas:

Ar kas nors žino, kaip tai išspręsti? TIA
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
Išorinis garso jungties dangtis nėra įžemintas, todėl gaunama „įžeminimo grandinė“.
Galite pabandyti pakeisti jungtis korpuso viduje.
  • Meilė
Reakcijos: Sikloidas Toras
Mugis

Mugis

TS evangelistas
jobeard sakė:
Išorinis garso jungties dangtis nėra įžemintas, todėl gaunama „įžeminimo grandinė“.
Galite pabandyti pakeisti jungtis korpuso viduje.
Ačiū už atsakymą. Man neaišku, ką čia daryti.

Kabelis yra standartinis kompiuterio garso kabelis (žalias kištukas), kurio abiejuose galuose yra 3,5 mm įtampa. Kabelis pritvirtintas prie žemų dažnių kolonėlės. Kitas galas sukelia „antžeminės kilpos garsą“ paprasčiausiai palietus kitą kištuką (nereikia kompiuterio).

Taigi vienintelis atidaromas „dangtelis“ būtų žemųjų dažnių garsiakalbis. Ir aš nežinau, ką pakeisti viduje. :(
Sikloidas Toras

Sikloidas Toras

Akmens amžiaus skaičiuoklė - Spustelėkite žemiau esančią uolą.
Nesu toks aštrus kaip Jobeardas, bet galbūt norėsite atidžiai pažvelgti į pagrindinės plokštės lizdo jungtį. Aš turėjau panašią problemą, kai negalėjau tinkamai įžeminti domkrato, kai užmaunama drobulė nelietė (ir nesumalino) korpuso vidinės pusės.
Mugis

Mugis

TS evangelistas
Cikloidas Torusas sakė:
Nesu toks aštrus kaip Jobeardas, bet galbūt norėsite atidžiai pažvelgti į pagrindinės plokštės lizdo jungtį. Aš turėjau panašią problemą, kai negalėjau tinkamai įžeminti domkrato, kai užmaunama drobulė nelietė (ir nesumalino) korpuso vidinės pusės.
Ačiū už tolesnius veiksmus. Bet, kaip sakiau, kalbėtojas yra tiesiog Nelieskite padėkite garsiakalbio kištuką, kad problema būtų ne kompiuterio viduje.

Tai „antžeminė kilpa“, be abejonės, sukelianti ažiotažą, tačiau nepadėjo įprasti garsiakalbių prijungimo prie kito lizdo, visų kitų patalpoje esančių elektros prietaisų išjungimo ar garso kabelio keitimo būdai. :(
Sikloidas Toras

Sikloidas Toras

Akmens amžiaus skaičiuoklė - Spustelėkite žemiau esančią uolą.
Ar šalia laido kilpų gali būti neapsaugotas magnetinis laukas?
Mugis

Mugis

TS evangelistas
Cikloidas Torusas sakė:
Ar šalia laido kilpų gali būti neapsaugotas magnetinis laukas?
Aš nesu tikras. Liepiau draugui perkelti garsiakalbius į kitą kambarį ir pabandyti juos prijungti, kad sužinotumėte, ar problema išnyksta. Arba dar neišbandėte, arba bandėte, ir neveikė. Šiaip ar taip, jis niekada negrįžo su „gera žinia“.

Šį rytą grįšiu ten. Mes išmoksime. Ačiū.
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
Prie garso kištuko yra MB ryšys.

Išorinė kabelio jungtis turi liestis su MB žeme. Jei tai yra atvirkštinė (kompiuterio korpuso viduje), palietus kabelį prisijungiama prie garso In or Išeina kokie yra.

Įtariamųjų nutartis:
  1. kabelis įtartinas - pakeiskite jį
  2. Kabeliai kompiuterio korpuse nėra teisingi.
mokytis

mokytis

TS evangelistas
CE82D4C5-6369-47F5-AC80-5564E8F154F1.jpeg
Mugis sakė:
Ačiū už tolesnius veiksmus. Bet, kaip sakiau, kalbėtojas yra tiesiog Nelieskite padėkite garsiakalbio kištuką, kad problema būtų ne kompiuterio viduje.

Tai „antžeminė kilpa“, be abejonės, sukelianti ažiotažą, tačiau nepadėjo įprasti garsiakalbių prijungimo prie kito lizdo, visų kitų patalpoje esančių elektros prietaisų išjungimo ar garso kabelio keitimo būdai. :(
@Mugsy, ar jūs sakote, kad prisilietus prie metalinės dalies kyla ažiotažas? Jei taip, tai tinka ir mano, pigiam rinkiniui, kurį nusipirkau iš „Target“.
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
BTW: būtinai prijunkite kintamosios srovės maitinimo laidą prie trijų šakių sienos lizdo, kurio tinkamas įžeminimas buvo patikrintas
mokytis

mokytis

TS evangelistas
Aš nepažįstu OP garsiakalbių, bet mano nėra 3-oji šakutė.
Mugis

Mugis

TS evangelistas
jobeard sakė:
Prie garso kištuko yra MB ryšys.
Ačiū, bet kompiuteris tikriausiai negali būti problema. Net kompiuteris neprijungtas, o garsiakalbis vis tiek groja, kai paliesite garso kištuką pirštu. :(
Mugis

Mugis

TS evangelistas
besimokantis dedi ki:
@Mugsy, ar jūs sakote, kad prisilietus prie metalinės dalies kyla ažiotažas? Jei taip, tai tinka ir mano, pigiam rinkiniui, kurį nusipirkau iš „Target“.
Ačiū. Dabar aš ieškau „Grupės kilpos izoliatorių“, skirtų skambesiui.

Tačiau problema yra sudėtingesnė. Bent kartą net negalėjau paleisti kompiuterio su prijungtu Ethernet kabeliu (kas rodo, kad kompiuteris įžemintas Ethernet kabeliu.)

Dabar manau, kad jūsų namuose esantis elektrinis laukas yra blogas. :(
Mugis

Mugis

TS evangelistas
jobeard sakė:
BTW: būtinai prijunkite kintamosios srovės maitinimo laidą prie trijų šakių sienos lizdo, kurio tinkamas įžeminimas buvo patikrintas
Garsiakalbiai maitinami 2 kontaktų kištuku (ne 3).

Ethernet maršrutizatoriuje naudojamas dviejų kontaktų „sieninis karpas“ (AC / DC transformatorius.) Tik asmeniniame kompiuteryje yra trijų kontaktų įžeminimo kištukas.
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
Mugis sakė:
Garsiakalbiai maitinami 2 kontaktų kištuku (ne 3).

Ethernet maršrutizatoriuje naudojamas dviejų kontaktų „sieninis karpas“ (AC / DC transformatorius.) Tik asmeniniame kompiuteryje yra trijų kontaktų įžeminimo kištukas.
Nepaminėti garsiakalbiai - garsiakalbiai maitinami ?? Tikrai? ar tai garso juosta, ar elektrinis garsiakalbis? NORMALAI kalbame apie prijungtus garsiakalbius ir tai tik pasyvus garsas be kintamosios srovės

Jis turi būti įžemintas nuo kompiuterio iki sieninio lizdo.
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
Mugis sakė:
Ačiū, bet kompiuteris tikriausiai negali būti problema. Net kompiuteris neprijungtas, o garsiakalbis vis tiek groja, kai paliesite garso kištuką pirštu. :(
Tada geriau paaiškinkite kabelių jungtis (tiek garso, tiek kintamosios srovės) nuo kompiuterio iki garsiakalbių, kiekvienos dėžutės ir paslaugos, kurią jis prideda prie garso. Mes negalime numatyti, kas yra prieš jus, ir galime tik manyti, kad naudojate dažniausiai sujungtus komponentus.
Mugis

Mugis

TS evangelistas
jobeard sakė:
Nepaminėti garsiakalbiai - garsiakalbiai maitinami ?? Tikrai? ar tai garso juosta, ar elektrinis garsiakalbis? NORMALAI kalbame apie prijungtus garsiakalbius ir tai tik pasyvus garsas be kintamosios srovės maitinimo

Jis turi būti įžemintas nuo kompiuterio iki sieninio lizdo.
Taip, jis naudoja 2.1 sąranką su galingu žemųjų dažnių garsiakalbiu.
Mugis

Mugis

TS evangelistas
jobeard sakė:
Tada geriau paaiškinkite kabelių jungtis (tiek garso, tiek kintamosios srovės) nuo kompiuterio iki garsiakalbių, kiekvienos dėžutės ir paslaugos, kurią jis prideda prie garso. Mes negalime numatyti, kas yra prieš jus, ir galime tik manyti, kad naudojate dažniausiai sujungtus komponentus.
Atsiprašau. Aš sakiau, kad tai buvo „2.1“ sąranka ir nemačiau žemų dažnių kolonėlės, neveikiančios su A / C.

Senas „Cyber ​​Acoustic A-3640R“. Bendrovė nebeturi AFAIK verslo.
https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16836150017
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
Turėtumėte galėti be problemų paliesti bet kurią sistemos dalį, net IŠORINĮ garso kabelio ekraną. - Palietus šio galo centrinį tašką, visada kyla problemų. Aš negaliu būti aiškesnis už tai.
Mugis

Mugis

TS evangelistas
jobeard sakė:
Turėtumėte galėti be problemų paliesti bet kurią sistemos dalį, net IŠORINĮ garso kabelio ekraną. - Palietus šio galo centrinį tašką, visada kyla problemų. Aš negaliu būti aiškesnis už tai.
„Turėtų būti“ ... bet taip negali.

Aš tiesiog liepsiu jam įsigyti „antžeminio kontūro izoliatorių“ ir tikiuosi, kad rimtesnių įžeminimo problemų nebus. :(
MaikuTech

MaikuTech

TS evangelistas
Ar dabar, kai viską perskaičiau, turėtume visiškai grįžti ir daryti tai savo keliu?
Kai jis pasakė savo kompiuterio atnaujinimą, kokias dalis ir komponentus reikia atnaujinti?
Be to, jos savybės labai padeda, todėl galime sužinoti, su kuo susiduriame.
Paprašykite savo draugo šiuo kabeliu nustatyti garsiakalbį-žemųjų dažnių garsiakalbį.

Tiesiog prijunkite jį prie išmaniojo telefono ar bet kurio kito įrenginio, kuris naudos 3,5 mm prievadą, ir pamatysite, kas nutiks.
Jei jis zvimbia kituose įrenginiuose, tai yra tiesioginė kabelio problema.
Jei jis nesumeluoja ir neskleidžia statinio ar traškančio triukšmo.
Problema grįš tiesiai į mobo, jums reikia nusipirkti naują kabelį ir jį išbandyti
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
Keletas pagrindų: Ar tai gerai veikia * JEI * nelaikote rankų?
  • Meilė
Reakcijos: mokytis
mokytis

mokytis

TS evangelistas
Aš ketinau klausti to paties, jei palietus jis tiesiog zvimbia, kodėl tu jį paliesi? Mano šnibždėjimas (dūzgimas), kai paliečiamas ar dėvimas TIK, kitaip nėra dūzgesio.
kapitonas

kapitonas

TECHNINĖS NAUJIENOS
Mugis sakė:
... [] .... Kabelis yra standartinis kompiuterio garso kabelis (žalias kištukas), kurio abiejuose galuose yra 3,5 mm įtampa. Kabelis pritvirtintas prie žemų dažnių kolonėlės. Kitas galas sukelia „antžeminės kilpos garsą“ paprasčiausiai palietus kitą kištuką (nereikia kompiuterio).:(
Jei tai apima sustiprintą žemųjų dažnių garsiakalbį arba garsiakalbių sistemos stiprintuvą, jis turėtų šnabždėti palietus įvestį.

Lygiai taip pat, kaip į stiprintuvo įvestį įkišote gitaros kabelį ir paliesite vidurinį kaištį, esantį kitame kabelio gale, jis dūzgia kaip pragaras (ir jūs galite sugadinti daiktus).
  • Meilė
Reakcijos: mokytis

Naujausi pranešimai

• Humza
    Pranešama, kad „Apple“ dirba su savo 5G antena 2020 m. „IPhone“
  • Nobina
    „Galaxy Z Flip“ testas rodo, kad „Ultra Thin Glass“ ekranas lengvai sugadinamas
  • amghwk
    Peržiūrėkite „Amazon“ geriausiai parduodamą monitorių: „Acer SB220Q 21.5“ tik už 90 USD
  • M
    Geriausia mobiliojo telefono kamera
  • D
    „Nvidia“ pakabina riboto leidimo „Cyberpunk 2077“ teminį GPU
  • L
    „Sony“ sunku apsispręsti dėl PS5 kainos
  • hahahanoobs
    10-osios kartos „Intel“ procesoriai dar nebuvo paskelbti, tačiau dabar juos galima parduoti
  • 117
    Australijos teisėjas liepia „Google“ atskleisti anoniminio neigiamo komentatoriaus tapatybę