• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Bendruomenė
  • TECH NAUJIENOS Naujienos ir apžvalgos
  • Šiandienos žinutės

„The Elder Scrolls VI“ yra toks slaptas, kad Toddas Howardas net nemės kaulo savo vaikui

• „Thread Starter“ Cal Jeffrey
  • Pradžios data
Cal Jeffrey

Cal Jeffrey

TS evangelistas
Darbuotojai

Mes visi laukėme bet kokio žodžio - bet kurio žodžio - kitoje „Elder Scrolls“ dalyje. Nesuprask manęs neteisingai, Vyresnieji slenka internetu kurį laiką buvo smagu, bet vėl grojau groti „Skyrim“. Kiek man patinka, esu pasirengęs naujam vieno žaidėjo TES nuotykiui. Atrodo, kad esu geroje kompanijoje, nes net ir paties Toddo Howardo sūnus niežti sekti „The Elder Scrolls V“.

Howardas, kuris vadovauja abiem „Skyrim“ ve Fallout 4neseniai pasirodė „Interaktyviosios menų ir mokslų akademijos“ (AIAS) žaidimų kūrėjo sąsiuvinyje. skaitmeninis garso failas. Kalbino „Insomniac Games“ žaidėjas Tedas Price'as.

Howardas pasakojo, kaip savo jauniausią sūnų pavertė „Skyrim“ „Switch“ versija ir sukūrė mažą monstrą.

- Kai jis išėjo, jis buvo per jaunas vaidinti „Skyrim“. „Tada, kai jis atėjo į„ Skyrim Switch “, aš pasakiau: daug Zelda, Manau, kad jums gali patikti „Skyrim“. "Apysaka: jis buvo apsėstas jo".

Jaunas vyras buvo taip sužavėtas TESV, kad „Kas yra tėtis Thalmoras“ ir „Kokia tavo mėgstamiausia Daedra?“ Lyg jis su klausimais nuolat ėjo link sienos.

Galų gale jo sūnus gavo „Xbox“ modifikaciją, kad galėtų žaisti su modais. Ši nauja manija privertė jį dar labiau reikalauti savo tėčio, reikalaudama parodyti, ką daro jo mėgstamiausi modai.

Howardas iš pradžių manė esąs puikus. Jam patiko, kad jo sūnų taip traukė produktas, kurį jis padėjo sukurti. Tačiau po kurio laiko jį pasiekė nuolatinis „Skyrim this, Skyrim that“. "Aš tai suprantu pakankamai gerai", - sakė jis. "Pakalbėkime apie ką nors kita."

Žiūrėkite, ko norite Todui. Jo sūnus, matęs tobulą angą, pasakė: "Gerai, kada ateina Elder Scrolls VI?"

- Aš dabar apie tai nekalbėsiu, - atsakė Howardas, Howardas, bet jau buvo per vėlu.

Dabar, užuot paklausęs tėvo giliausių minčių apie „Skyrim“ filosofiją, berniukas sako kaip TESVI: „Ar galiu jums pateikti savo idėjų? Ar galiu dirbti? Nagi, pasakyk man keletą dalykų, aš niekam nepasakysiu. "

Howardo reakcija atsakė: „Taip, gal aš nieko nepasakysiu“.

„Bethesda“ slaptumo lygis paraudo CŽV.

Pokalbyje su Price'u Howardas turėjo pasakyti daug įdomių dalykų apie savo gyvenimą ir industriją. Jei norite klausytis viso interviu, galite tai patikrinti AIAS. tinklalaidės puslapis.

Nuolatinė nuoroda.

Catweazle

Catweazle

TS stiprintuvas
Jei jis ką nors pasakytų apie žaidimą sūnui ar kam nors kitam, jis būtų atleistas. Akivaizdu, kad jis to nepasakys.
  • Meilė
Reakcijos: psycros ve polikodas
psycros

psycros

TS evangelistas
Lažinuosi į Valenwoodą.
Skjornas

Skjornas

TS „Guru“
"Taip berniuk, tai tokia sena istorija, kad ji iš tikrųjų gali būti didesnė už gamebryo variklį"
  • Meilė
Reakcijos: mbrowne5061, bohemondas1099, Reehahs ir 2 kiti
Evernessince

Evernessince

Į pragarą panašus žmogaus zoologijos sodas
Skjornas sakė:
"Taip berniuk, tai tokia sena istorija, kad ji iš tikrųjų gali būti didesnė už gamebryo variklį"
Nesakyk to, kitaip „Skyrim“ gerbėjai rėkia ant tavęs. Jie nori, kad jūs tai vadintumėte kūrimo varikliu, kuris yra daugiau šiukšlių krūva gamebryo. Aš bandžiau paaiškinti vieną prieš skirtumą tarp variklio papildinio ir visiško perrašymo, bet niekur nepasiekiau.

Jie visi sakė, kad šis naujas žaidimas turėjo būti su nauju varikliu. Aš pavargau nuo baisaus dirbtinio intelekto, baisių grafikos nesklandumų ir variklio atvirojo pasaulio sistemų jų žaidimuose.
  • Meilė
Reakcijos: bohemondas1099
U

Originalus atlyginimas

TS entuziastas
Catweazle'as sakė:
Jei jis ką nors pasakytų apie žaidimą sūnui ar kam nors kitam, jis būtų atleistas. Akivaizdu, kad jis to nepasakys.
Ar jis atleistų Toddą Howardą už tai, kad jis išpylė pupeles ant savo vaiko?

Kokio pasaulio jūs iš tikrųjų esate? Šiame pasaulyje žaidimų kūrėjai jo lygiu yra tokie pat reti kaip viščiukų dantys, todėl esu tikras, kad esate kitur.

Manau, kad 9 planetoje demaskavome ateivį!
Catweazle

Catweazle

TS stiprintuvas
Urgeltas sakė:

Kokio pasaulio jūs iš tikrųjų esate?
Pasaulis, kuriame yra NDA. Jų sulaužymas dažnai būna nepatenkintas ir niekas negali būti pakeistas.
„yRaz“

„yRaz“

Nigerijos princas
Urgeltas sakė:

Kokio pasaulio jūs iš tikrųjų esate? Šiame pasaulyje žaidimų kūrėjai jo lygiu yra tokie pat reti kaip viščiukų dantys, todėl esu tikras, kad esate kitur.

Ar turėjote omenyje gamintojus, kurie palaipsniui mažina žaidimų mechaniką ir žaidimams prideda neįprastų istorijų, kad padidintų pardavimus?

Pagrindinė „Skyrim“ istorija buvo nesąmonė, o balsas buvo blogesnis. Pagrindinė „Fallout 4“ istorija kėlė siaubą ir buvo daugybė šalutinių klausimų. Žaisti žaidimą protingai? Man patiko žaisti žaidimą, bet palyginti su rytojaus ir užmaršties bethesda šūdas žaidimų istorija protinga. „Fallout 3“ buvo pabaigos pabaiga, pasakojanti jų istoriją. „Fallout 4“ iš esmės buvo atvirkštinė „Fallout 3“ (ieškodama savo sūnaus, o ne ieškodama tėvo).

Jūs esate dievas, kuris iš esmės gyvena skyrime, o ne 3 ir 4 TES, kur jūs esate normalus vaikinas, stiprėjantis ir įstrigęs epinės misijos viduryje. „Skyrim“ yra anime vaizdo žaidimų istorija ir jei herojus yra protingas.

Šiuo metu Bethesda naudoja savo ankstesnius pasiekimus ir vardus. Naujasis jų žaidimas mus įtraukia į istoriją, kurioje mes verčiame gyventi pasaulyje ir kažkuo rūpintis, o ne leisti sau išlaikyti priežastis. „Skyrim“ buvo tik „ElderScrolls“ žaidimas pagal pavadinimą. Tarp dviejų „Skyrim“ versijų aš žaidžiu maždaug 600 valandų. Aš turiu apie 3000 valandų rytoj ir 10 000 valandų mano užmaršties laikotarpiu.

Bethesda mirė prieš 10 metų. Dabar tai tampa pinigų priėmimo mašina, kaip ir kiti kūrėjai. Vienintelis skirtumas yra tas, kad EA ir panašiai yra tai, kad jie gerai atrodo lyginant. Jei jie trauktųsi dar 2006 m., Pamiršdami medžiagą, kuri dabar traukiama su skyrimu ir kritimais, mes jų nekęstume tiek pat, kiek nekenčiame ir dabar EA.
  • Meilė
Reakcijos: emmzo
P

pūkuotukas

TS evangelistas
„yRaz“ sakė:
Urgeltas sakė:

Turite omenyje gamintojus, kurie palaipsniui mažina žaidimų mechaniką ir įtraukia į žaidimus netradicines istorijas, kad padidintų pardavimus?

Pagrindinė „Skyrim“ istorija buvo nesąmonė, o balsas buvo blogesnis. Pagrindinė „Fallout 4“ istorija kėlė siaubą ir buvo daugybė šalutinių klausimų. Žaisti žaidimą protingai? Man patiko žaisti žaidimą, bet palyginti su rytojaus ir užmaršties bethesda šūdas žaidimų istorija protinga. „Fallout 3“ buvo pabaigos pabaiga, pasakojanti jų istoriją. „Fallout 4“ iš esmės buvo atvirkštinė „Fallout 3“ (ieškodama savo sūnaus, o ne ieškodama tėvo).

Jūs esate dievas, kuris iš esmės gyvena skyrime, o ne 3 ir 4 TES, kur jūs esate normalus vaikinas, stiprėjantis ir įstrigęs epinės misijos viduryje. „Skyrim“ yra anime vaizdo žaidimų istorija ir jei herojus yra protingas.

Šiuo metu Bethesda naudoja savo ankstesnius pasiekimus ir vardus. Naujasis jų žaidimas mus įtraukia į istoriją, kurioje mes verčiame gyventi pasaulyje ir kažkuo rūpintis, o ne leisti sau išlaikyti priežastis. „Skyrim“ buvo tik „ElderScrolls“ žaidimas pagal pavadinimą. Tarp dviejų „Skyrim“ versijų aš žaidžiu maždaug 600 valandų. Aš turiu apie 3000 valandų rytoj ir 10 000 valandų mano užmaršties laikotarpiu.

Bethesda mirė prieš 10 metų. Dabar tai tampa pinigų priėmimo mašina, kaip ir kiti kūrėjai. Vienintelis skirtumas yra tas, kad EA ir panašiai yra tai, kad jie gerai atrodo lyginant. Jei jie trauktųsi dar 2006 m., Pamiršdami medžiagą, kuri dabar traukiama su skyrimu ir kritimais, mes jų nekęstume tiek pat, kiek nekenčiame ir dabar EA.
nusiramink sūnus. Daugybė žmonių nesutaria su u ir džiaugiasi „Skyrim“. Sprendžiant iš pardavimo rodiklių, tai buvo nepaprastai sėkminga. Nėra jokios priežasties būti tokiam ekstremistui dėl visko, jei tai nėra jo pirmenybė. Nusiramink ir susirask kitą žaidimą.
  • Meilė
Reakcijos: Reehahs ve Originalus atlyginimas
Brianas Hoffas

Brianas Hoffas

TS naujokas
Fallout 3 daugeliu atžvilgių buvo geresnis nei 1 ir 2 kritimas. Aš žaidžiu 1 ir 2 kritimus. Arenos durklas rytoj ir vyresnio amžiaus žaidimų slinktis 4. Bet kurį kompiuterinį žaidimą lengva nugaišti iki mirties. Aš žaidžiu vaizdo žaidimus, norėdamas praleisti laiką. Man 68 metai, o mano broliui - 71 metai, nes jis negali žiūrėti daugybės televizijos laidų, nes man tai nesvarbu, nes pasaulis keičiasi normaliai, aš tai traktuoju kaip normaliai.
U

Originalus atlyginimas

TS entuziastas
pūkuotukas sakė:
nusiramink sūnus. Daugybė žmonių nesutaria su u ir džiaugiasi „Skyrim“. Sprendžiant iš pardavimo rodiklių, tai buvo nepaprastai sėkminga. Nėra jokios priežasties būti tokiam ekstremistui dėl visko, jei tai nėra jo pirmenybė. Nusiramink ir susirask kitą žaidimą.
Tiesa, pasakojimas abiejuose pavadinimuose yra antros klasės. Tai gaila. „Bethesda“ galėtų padaryti geriau.

Tačiau šie pavadinimai taip pat labai traukia, ypač kai reikia modifikuoti. Jie užaugo animaciniais kūriniais. Niekas nestato detalių 3-D atvirų pasaulių, tokių kaip „Bethesda“.

Howardo „Elder Scrolls“ ir „FO“ serijos vizija bei galimybė priversti komandą įgyvendinti šią viziją uždirbo milijardus dolerių „Bethesda“ ir jos pagrindiniam „Zenimax“. Tiesa, ne kiekviena „Bethesda“ žaidimų detalė yra ideali ir tobula, tačiau tai galioja bet kuriai AAA žaidimų studijai. Tačiau „Bethesda“ neturėjo daug komercinių nesėkmių. „Bethesda“ vertina Toddą Howardą ir jo netenka ne tik dėl pecadillo, kurio jis dar neįsipareigojo.

Nutraukimo baimė nėra tai, ką reiškia Catweazle'as, kuris Howardą nutyli. Tai yra bendrovės filosofija, kuria jis tiki. „Bethesda“ mėgsta viską nušviesti tik prieš pat jos išleidimą *. Patinka * pristatymai * E3 ar bet kur kitur. Apibūdinimas, kurį sugeneravo aprašymai *, mėgo idėją, kad tai įvyks tada, kai padidės pardavimai, o ne anksčiau *. Tai yra rinkodaros strategija ir ji veikia puikiai.

Gerai, jei kai kuriems žaidėjams nepatinka „Skyrim“ ir „FO4“. Joks žaidimas nepatiks visiems. Tačiau komercinė „Skyrim“ ir „FO4“ sėkmė turėtų mums pasakyti, kad ne visi sutinka su pūkuotuko meškiuko nuomone.
  • Meilė
Reakcijos: Reehahs
Evernessince

Evernessince

pūkuotukas sakė:
Kodėl žmonės visada pateikia pardavimo numerius, kai COD yra toks lengvas priešingas argumentas? Pardavimai nieko nepasako apie žaidimo kokybę. Yra daugybė žaidimų, kurie gerai parduoda POS.

Brianas Hoffas sakė:
Fallout 3 daugeliu atžvilgių buvo geresnis nei 1 ir 2 kritimas. Aš žaidžiu 1 ir 2 kritimus. Arenos durklas rytoj ir vyresnio amžiaus žaidimų slinktis 4. Bet kurį kompiuterinį žaidimą lengva nugaišti iki mirties. Aš žaidžiu vaizdo žaidimus, norėdamas praleisti laiką. Man 68 metai, o mano broliui - 71 metai, nes jis negali žiūrėti daugybės televizijos laidų, nes man tai nesvarbu, nes pasaulis keičiasi normaliai, aš tai traktuoju kaip normaliai.
„Fallout 3“ turėjo geresnę grafiką ir daugiau turinio, viskas. Aš žaidžiau daugybę kritulių 3 ir istorija nėra tokia gera kaip šiukšlės, dirbtinio intelekto šiukšlės, 1 ar 2 pasaulio pastatų nuosėdos. Nukritimas yra labai lengvas 3 metu. PVM sistemos dėka žaidimas yra visiškas „takas“ ir jame nuobodžiausias mūšis iš visų mano žaidimų. Štai kodėl mano senstantis tėtis mėgsta žaidimą, nes žaisti gali net senbuviai. Taigi taip, naujieji „fallout“ žaidimai yra geri tuo, kad yra mažiau mechaniškai linkę ir pakankamai lengvi bei paprasto požiūrio, kad pritrauktų mobiliųjų žaidimų minią.
„yRaz“

„yRaz“

Nigerijos princas
pūkuotukas sakė:
Aš sakiau, kad apgaulingai apgaulingai padidinau pardavimus. Aš daugiau nežaidžiu žaidimų, nes jei žaidimas nėra šūdas, jį sunaikina mikroprocesai.
Evernessince

Evernessince

Urgeltas sakė:
Tiesa, pasakojimas abiejuose pavadinimuose yra antros klasės. Tai gaila. „Bethesda“ galėtų padaryti geriau.

Tačiau šie pavadinimai taip pat labai traukia, ypač kai reikia modifikuoti. Jie užaugo animaciniais kūriniais. Niekas nestato detalių 3-D atvirų pasaulių, tokių kaip „Bethesda“.

Howardo „Elder Scrolls“ ir „FO“ serijos vizija bei galimybė priversti komandą įgyvendinti šią viziją uždirbo milijardus dolerių „Bethesda“ ir jos pagrindiniam „Zenimax“. Tiesa, ne kiekviena „Bethesda“ žaidimų detalė yra ideali ir tobula, tačiau tai galioja bet kuriai AAA žaidimų studijai. Tačiau „Bethesda“ neturėjo daug komercinių nesėkmių. „Bethesda“ vertina Toddą Howardą ir jo netenka ne tik dėl pecadillo, kurio jis dar neįsipareigojo.

Nutraukimo baimė nėra tai, ką reiškia Catweazle'as, kuris Howardą nutyli. Tai yra bendrovės filosofija, kuria jis tiki. „Bethesda“ mėgsta viską nušviesti tik prieš pat jos išleidimą *. Patinka * pristatymai * E3 ar bet kur kitur. Apibūdinimas, kurį sugeneravo aprašymai *, mėgo idėją, kad tai įvyks tada, kai padidės pardavimai, o ne anksčiau *. Tai yra rinkodaros strategija ir ji veikia puikiai.

Gerai, jei kai kuriems žaidėjams nepatinka „Skyrim“ ir „FO4“. Joks žaidimas nepatiks visiems. Tačiau komercinė „Skyrim“ ir „FO4“ sėkmė turėtų mums pasakyti, kad ne visi sutinka su pūkuotuko meškiuko nuomone.
- Ir niekas nestato tokių detalių atvirų 3D pasaulių, kaip „Bethesda“.

„Witcher 3“ žodis tikrai geresnis. Net „Bethesda“ neįstatyčiau į tą patį lygį.

Tai, kad kažkas atkreipia dėmesį į žaidimo trūkumus, dar nereiškia, kad jie jo nekenčia. Ir vėlgi, pardavimai ir žaidimų kokybė neturi nieko bendro.
  • Meilė
Reakcijos: „yRaz“
U

Originalus atlyginimas

TS entuziastas
Evernessince'as sakė:
Kodėl žmonės visada pateikia pardavimo numerius, kai COD yra toks lengvas priešingas argumentas? Pardavimai nieko nepasako apie žaidimo kokybę. Yra daugybė žaidimų, kurie gerai parduoda POS.

„Fallout 3“ turėjo geresnę grafiką ir daugiau turinio, viskas. Aš žaidžiau daugybę kritulių 3 ir istorija nėra tokia gera kaip šiukšlės, dirbtinio intelekto šiukšlės, 1 ar 2 pasaulio pastatų nuosėdos. Nukritimas yra labai lengvas 3 metu. PVM sistemos dėka žaidimas yra visiškas „takas“ ir jame nuobodžiausias mūšis iš visų mano žaidimų. Štai kodėl mano senstantis tėtis mėgsta žaidimą, nes žaisti gali net senbuviai. Taigi taip, nauji kritimo žaidimai yra geri, nes yra mažiau mechaniškai linkę ir pakankamai paprasti bei patrauklūs mobiliųjų žaidimų miniai.
Ar per lengva skųstis?

Ar galite suvokti šį sakinį?

"Bethesda Games sunkumus gali kontroliuoti žaidėjas."

Tam reikia ne tik žaidimo valdymo, bet jei vis tiek jaučiatės nepriekaištingai, galite pridėti modifikacijų, kurios išprotėja sunkumų lygiu. Šiuos žaidimus galite padaryti kiek įmanoma lengvesnius ar sunkesnius - naudodamiesi modais, pritaikymus galite pritaikyti. Tai visiškai jūsų rankose.

Jei negalėsite pritaikyti sunkumų pagal savo skonį, skundas nebus tęsiamas. Tokiu atveju taip. Vaidinkite ką nors kita, kas neprivers jūsų stipriai galvoti.
Evernessince

Evernessince

Urgeltas sakė:
Ar per lengva skųstis?

Ar galite suvokti šį sakinį?

"Bethesda Games sunkumus gali kontroliuoti žaidėjas."

Tam reikia ne tik žaidimo valdymo, bet jei vis tiek jaučiatės nepriekaištingai, galite pridėti modifikacijų, kurios išprotėja sunkumų lygiu. Šiuos žaidimus galite padaryti kiek įmanoma lengvesnius ar sunkesnius - naudodamiesi modais, pritaikymus galite pritaikyti. Tai visiškai jūsų rankose.

Jei negalėsite pritaikyti sunkumų pagal savo skonį, skundas nebus tęsiamas. Tokiu atveju taip. Vaidinkite ką nors kita, kas neprivers jūsų stipriai galvoti.
lol, rimtai manei, kad aš nepakeičiau sunkumų slankiklio, ar tu tik troliniesi?

Slankiklio slankiklis nieko nereiškia, kai galiu atsisėsti ant uolos ir šaudyti strėlėmis į Fletchą į priešus, o jie tiesiog ten sėdi. Vienintelis dalykas, kurį valdo slankiklis, yra sveikatingumo baseino dydis. Tas pats pasakytina ir apie privatumą. Slapta paslėpkite žvilgsnius ir galėsite atsisėsti tiesiai priešais jį ir durti jam į veidą, ir jie nieko nepadarys. Aš įveikiau „Skyrim“ legendinį ir tai buvo labai lengva. Iš tikrųjų tai yra prastesnis žaidimas esant didesniems sunkumams, ten sėdi tas pats įsilaužėlis, tai žaidimo dizainas 1990 m. Ir nėra gerai.

Čia nekalbame apie modus. Tai nedaro „Bethesda“. Žaidimai nėra peržiūrimi dėl vartotojo sukurto turinio, kai paskutinį kartą tikrinau. Jei reikia modifikuoti žaidimą, kad kažkas būtų išspręstas, tai pripažįsta, kad iš pradžių kažkas negerai. Viskas, ką ji daro, yra padengti tingų „Bethesda“ verslą.
„yRaz“

„yRaz“

Nigerijos princas
Evernessince'as sakė:
lol, rimtai manei, kad aš nepakeičiau sunkumų slankiklio, ar tu tik troliniesi?

Slankiklio slankiklis nieko nereiškia, kai galiu atsisėsti ant uolos ir šaudyti Fletcho strėles į priešą, o jie tiesiog ten sėdi. Vienintelis dalykas, kurį valdo slankiklis, yra sveikatingumo baseino dydis. Tas pats pasakytina ir apie privatumą. Slapta paslėpkite žvilgsnius ir galėsite atsisėsti tiesiai priešais jį ir durti jam į veidą, ir jie nieko nepadarys. Aš įveikiau „Skyrim“ ir legendą, ir tai buvo labai lengva. Iš tikrųjų tai yra prastesnis žaidimas esant didesniems sunkumams, ten sėdi tas pats įsilaužėlis, tai žaidimo dizainas 1990 m. Ir nėra gerai.

Čia nekalbame apie modus. Tai nedaro „Bethesda“. Žaidimai nėra peržiūrimi dėl vartotojo sukurto turinio, kai paskutinį kartą tikrinau. Jei reikia modifikuoti žaidimą, kad kažkas būtų išspręstas, tai pripažįsta, kad iš pradžių kažkas negerai. Viskas, ką ji daro, yra padengti tingų „Bethesda“ verslą.
Neverta su juo ginčytis, tai yra tas, kurį Bethesda ištraukė į žaidimus.
  • Meilė
Reakcijos: Evernessince
purvinas

purvinas

TS evangelistas
„Morrowind“, „Oblivion“ ir „Skyrim“ visi turėjo nuobodžių pagrindinių uždavinių ... žaidžiate šiuos žaidimus savo atviram pasauliui, o ne pagrindiniam ieškojimui. Arba tai patinka jums, ar ne, ir man asmeniškai patiko kiekvienas.
  • Meilė
Reakcijos: Evernessince
U

Originalus atlyginimas

TS entuziastas
Evernessince'as sakė:
Jei reikia modifikuoti žaidimą, kad kažkas būtų išspręstas, tai pripažįsta, kad iš pradžių kažkas negerai. Viskas, ką ji daro, yra padengti tingų „Bethesda“ verslą.
Jūs esate laukiami. Modingas yra „Bethesda“ siūloma funkcija, leidžianti žaidėjams žaisti žaidimą taip, kaip jie nori. Modifikacijose tai ne tik slankiklių klausimas. Jūs pasirenkate tai, ko norite, o parinkčių meniu yra labai platus.

Ne Bethesdos tingumas. Norint palaikyti mod režimą jų žaidimuose, reikia gana daug išteklių.

Jei netyrėte modifikacijų, kad pritaikytumėte žaidimą, galbūt esate įpratę žaisti žaidimus be mod palaikymo. Arba jūs tiesiog tingite vargti - jei žaidimas nėra visiškai tas, ko norite iš dėžutės, užuot pasinaudoję „Bethesda“ ir modingo bendruomenės siūlomomis parinktimis, jis suteikė ***** ir dejones.
Evernessince

Evernessince

Urgeltas sakė:
Jūs esate laukiami. Modingas yra „Bethesda“ siūloma funkcija, leidžianti žaidėjams žaisti žaidimą taip, kaip jie nori. Modifikacijose tai ne tik slankiklių klausimas. Jūs pasirenkate tai, ko norite, o parinkčių meniu yra labai platus.

Ne Bethesdos tingumas. Norint palaikyti mod režimą jų žaidimuose, reikia gana daug išteklių.

Jei netyrėte modifikacijų, kad pritaikytumėte žaidimą, galbūt esate įpratę žaisti žaidimus be mod palaikymo. Arba jūs tiesiog tingite vargti - jei žaidimas nėra visiškai tas, ko norite iš dėžutės, užuot pasinaudoję „Bethesda“ ir modingo bendruomenės siūlomomis parinktimis, jis suteikė ***** ir dejones.
Buvau nuosaikus daugumai „Bethesda“ TES ir FO žaidimų, žinau, kas yra modingas. „Bethesda“ netingi, kai pašalina ypatybes tiesiai iš ankstesnio žaidimo modų. Jie tingi, kai reikia modifikuoti žaidimą, kad jis būtų idealus. Bendruomenė užsiima verslu, jie ne.

Tavo logikos eilutė, FYI, gali būti naudojama norint pagrįsti bet kokį subtilų produktą. Nepatinka „iPhone 6“? Jūs laikote tai neteisingai. Nepatinka jungikliui, kuris braižo ekraną? Įsigykite antrinės rinkos krantinę arba pakeiskite esamą. Visi pasiteisinimai yra pateisinti blogus dizaino sprendimus. Kaip jau sakiau anksčiau, tai, kad jūs turite modifikuoti žaidimą, kad paslėptumėte projekto gedimą, savaime yra gedimo pripažinimas.
U

Originalus atlyginimas

TS entuziastas
Evernessince'as sakė:
Buvau nuosaikus daugumai „Bethesda“ TES ir FO žaidimų, žinau, kas yra modingas. „Bethesda“ netingi, kai pašalina ypatybes tiesiai iš ankstesnio žaidimo modų. Jie tingi, kai reikia modifikuoti žaidimą, kad jis būtų idealus. Bendruomenė užsiima verslu, jie ne.

Tavo logikos eilutė, FYI, gali būti naudojama norint pagrįsti bet kokį subtilų produktą. Nepatinka „iPhone 6“? Jūs laikote tai neteisingai. Nemėgstate jungiklio, kuris braižo ekraną? Įsigykite antrinės rinkos krantinę arba pakeiskite esamą. Visas pasiteisinimas yra pateisinti blogus dizaino sprendimus. Kaip jau sakiau anksčiau, tai, kad jūs turite modifikuoti žaidimą, kad paslėptumėte projekto gedimą, savaime yra gedimo pripažinimas.
Tačiau jūsų kritika yra „per lengva“, o ne visų klientų dizaino nesėkmė; liudija didelę šių pavadinimų pardavimo apimtį. Tai tik jūsų dizaino trūkumas *. * Norite kažko, ko neturi pagrindinis žaidimas.

„Modding“ yra funkcija, leidžianti gauti tai, ko norite. Jūs čia vienintelis tinginys.

Moddingas yra teisėtas įmonės sprendimas dėl dizaino; padidina produkto patrauklumą. Bet tai kelia klausimą: ar produktas yra geras, jei jį reikia modifikuoti, kad gautumėte tai, ko jums reikia? Kitas būdas užduoti šį klausimą yra blogi aksesuarai?

Rinka taip nemąsto. Aš taip nemanau.

Ne visi, perkantys „Kindle“, naudos jį taip, kad jam kiltų pavojus, bet aš tikiu - aš sulaužiau pirmąjį. Tada nusipirkau aksesuarą: sulankstomą užvalkalą šiam. „Kindle“ trūksta, nes jis gali sulūžti be dangtelio? Argumentas atveria santykį tarp sąnaudų ir savybių. Be priedų kaina yra mažesnė, ir yra žmonių, kurie bus patenkinti be dangtelio. Jei norite daugiau funkcijų, mokate šiek tiek daugiau.

Ironiška yra tai, kokių funkcijų norite nemokamai naudotis „Bethesda“ žaidimais *. * Panašu, kad yra žaidėjų, kurie nori iššūkių kaip ir jūs. Tačiau jie nėra tingūs perjungti savo modus, kad gautų savo žaidimą.

Aš nesiskundžiau savo kito „Kindle“ pažeidžiamumu dėl grubaus elgesio; Aš jį pakeičiau ir esu patenkinta. „Bethesda“ žaidimus pakeičiau velniškai, ir aš jais irgi džiaugiuosi. Jei produktas jūsų netenkina ir nėra jokių priedų, modifikacijų ar papildomų funkcijų, kad išspręstumėte problemą, tas produktas netinka jums. Tai gali būti ne visiems; rinka nustatys atsakymą į šį klausimą.

Kalbant apie „Bethesda“ žaidimus, rinka kalbėjo garsiai ir aiškiai.
B

bohemondas1099

TS narys
„yRaz“ sakė:
Urgeltas sakė:

Ar turėjote omenyje gamintojus, kurie palaipsniui mažina žaidimų mechaniką ir žaidimams prideda neįprastų istorijų, kad padidintų pardavimus?

Balso perdavimas buvo vienas iš geriausių žaidimų, vaizduojančių fantastiškai efektingas žvaigždes ir personažus su tokiais dideliais vardais kaip Christopheris Plummeris, Maxas von Sydowas ir Michaelas Hoganas. Norėčiau juos pamatyti balsu.
Evernessince

Evernessince

Urgeltas sakė:
Tačiau jūsų kritika yra „per lengva“, o ne visų klientų dizaino nesėkmė; liudija didelę šių pavadinimų pardavimo apimtį. Tai tik jūsų dizaino trūkumas *. * Norite kažko, ko neturi pagrindinis žaidimas.

„Modding“ yra funkcija, leidžianti gauti tai, ko norite. Jūs čia vienintelis tinginys.

Moddingas yra teisėtas įmonės sprendimas dėl dizaino; padidina produkto patrauklumą. Bet tai kelia klausimą: ar produktas yra geras, jei jį reikia modifikuoti, kad gautumėte tai, ko jums reikia? Kitas būdas užduoti šį klausimą yra blogi aksesuarai?

Rinka taip nemąsto. Aš taip nemanau.

Ne visi, perkantys „Kindle“, naudos jį taip, kad jam kiltų pavojus, bet aš tikiu - aš sulaužiau pirmąjį. Tada nusipirkau aksesuarą: sulankstomą užvalkalą šiam. „Kindle“ trūksta, nes jis gali sulūžti be dangtelio? Argumentas atveria santykį tarp sąnaudų ir savybių. Be priedų kaina yra mažesnė, ir yra žmonių, kurie bus patenkinti be dangtelio. Jei norite daugiau funkcijų, mokate šiek tiek daugiau.

Ironiška yra tai, kokių funkcijų norite nemokamai naudotis „Bethesda“ žaidimais *. * Panašu, kad yra žaidėjų, kurie nori iššūkių kaip ir jūs. Tačiau jie nėra tingūs perjungti savo modus, kad gautų savo žaidimą.

Aš nesiskundžiau savo kito „Kindle“ pažeidžiamumu dėl grubaus elgesio; Aš jį pakeičiau ir esu patenkinta. „Bethesda“ žaidimus pakeičiau velniškai, ir aš jais irgi džiaugiuosi. Jei produktas jūsų netenkina ir nėra jokių priedų, modifikacijų ar papildomų funkcijų, kad išspręstumėte problemą, tas produktas netinka jums. Tai gali būti ne visiems; rinka nustatys atsakymą į šį klausimą.

Kalbant apie „Bethesda“ žaidimus, rinka kalbėjo garsiai ir aiškiai.
Pardavimai ir vėl neturi nieko bendro su produkto kokybe. Naminių gyvūnėlių uola parduodama labai gerai, todėl jie tapo keliu į ateitį. Tai baisi logika.

"Ironiška tai, kad„ Bethesda “žaidimams * siūlomos funkcijos yra nemokamos. * Atrodo * yra tokių žaidėjų kaip jūs, kurie nori iššūkių daugiau. Tačiau jie nėra per daug tingūs perjungti režimus. Norėdami gauti žaidimų."

"Labai tingus"? Ne, manęs nepakanka fanui, kad negalėčiau parodyti akivaizdžių žaidimo trūkumų. Nepaisant modų, atrodote, kad nenorite priimti jokių „Bethesda“ žaidimų, tai kažkas nepaliesto. Dievas draudžia nieko nesakyti prieš jus laižančią kompaniją.

Aš neperku pono Steve'o Jobso apsimetėlio produktų, kad galėčiau pasakyti „klystu“. Aš perku gerus produktus ir keičiu juos į gerąją pusę.

Jei jums reikia įsigyti „Kindle“ dėklą, tai yra todėl, kad jums to reikia specialiai. Daugumai žmonių dėklo nereikia, nes įrenginys gerai suprojektuotas ne dėžutėje. „Skyrim“ atveju jai perkeltine prasme reikalingas dėklas, naujas ekranas, didesnė baterija, galingesnis procesorius ir dar daugiau. Kai baigsite modifikaciją, „Skyrim“ yra mažiau nei modifikuotų, kad žaidimas atitiktų tą patį standartą kaip ir visi kiti rinkoje esantys žaidimai. Nepaisant viso to, vien modifikacijomis negalima visiškai ištaisyti dirbtinio intelekto, mikčiojimo ir prasto procesoriaus naudojimo (be kitų svarbių klausimų).

Taip, atsiprašau, aš neperku „uždegimo“, kuriam reikia pakeisti kiekvieną dėžutės dalį, kad tik gerai veikčiau.
Naktis ir diena

Naktis ir diena

TS maniakas
Psycrosas sakė:
Lažinuosi į Valenwoodą.
Summerset Isle ..... yra vienintelė vieta, kurios dar neturėjome, jei gerai atsimenate. Vėliau Valenwood gali būti atspirties taškas žaidimui, kuris baigiasi Summersetu. Toliau bus jėga, bandanti sukelti kitą karą ar kitą karą su aldmerių imperija.
J

juokdarys376

TS stiprintuvas
Jei reikia modifikuoti žaidimą, kad kažkas būtų išspręstas, tai pripažįsta, kad iš pradžių kažkas negerai. Viskas, ką ji daro, yra padengti tingų „Bethesda“ verslą.
Drauguži, modifikavimas buvo atliktas, kad žaidimas atitiktų žaidėjo idėją, kaip turėtų atrodyti žaidimas. Kitaip tariant, tai nebuvo taisyti žaidimą, tai nebuvo kažkas, ko konkretus žaidėjas manė, kad žaidimas yra būtinas, ar atlikti nereikalingas užduotis, kurių žaidėjas nenorėjo atlikti kelias valandas / minutes. Kai kuriuos žaidimus įmonė turi koreguoti, tai teisinga. Tačiau moddingas dėl to niekada nebuvo sukurtas.

Naujausi pranešimai

• L
    Steve'as Wozniakas kas savaitę gauna atlyginimą iš „Apple“
  • cliffordcooley
    „AMD Threadripper 3990X“ apžvalga: absoliuti beprotybė!
  • S
    Naujasis „Motorola“ vyris „Razr“ „sulūžo“ po 27 000 kartų per ištvermės testą
  • L
    Prancūzijos sargybinis skiria „Apple“ 27 mln. USD baudą už senų „iPhone“ sulėtinimą
  • cliffordcooley
    Prašau tai iššifruoti
  • R
    Indija kovoja su triukšmu, raudonai degant šviesoforams, jei vairuotojai toliau važiuoja ...
  • Kvantinė fizika
    „Nuro“ R2 transporto priemonei buvo suteikta pirmoji privati ​​kompanijos teisinė išimtis iš NHTSA ...
  • L
    „Tesla“ akcijos per vieną savaitę padidėjo beveik 60 proc