• Užduoti klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • PC žaidimai
  • Šiandienos žinutės

„The Sims 2“: nepavyko rasti jokių su „DirectX 9.0c“ suderinamų grafikos adapterių

• „Thread Starter“ Jonas Ronaldas
  • Pradžios data
Jonas Ronaldas

Jonas Ronaldas

TS naujokas
Hi
Bandant paleisti „The Sims 2“ pasirodo šis pranešimas:

Šioje sistemoje nerandami „DirectX 9.0c“ suderinami grafikos adapteriai! Įsitikinkite, kad turite tiesiogiai su X9.0c suderinamą grafikos adapterį, ir įdiekite naujausias gamintojo pateiktas tvarkykles. Paraiškos galiojimo laikas baigsis.

Aš naudoju 1,60 GHz 1,60 Ghz @ Intel (R) Atom (TM) procesorių N270
RAM 1,00 G

Čia yra mano nešiojamojo kompiuterio ekranas ir sistemos failas ... Beje, mano nešiojamasis kompiuteris yra „HP MINI 1109tu“ (1000 serija)

Priedai

• Display.png
    Display.png
    48 KB Peržiūros: 5
  • Sistemos failas.png
    Sistemos failas.png
    57 KB Peržiūros: 6
lchu12

lchu12

TS stiprintuvas
Bet kas kitas turi tą pačią problemą ...

Prašau pereiti prie temos:
h ** p: //lt.consumersforinternetcompetition.com/community/topics/sims-2-failed-to-find-any-directx-9-0c-compatible-graphics-adapters.189518/

Pažiūrėkite, ar paskutinis mano pranešimas padėjo ...

Sėkmės!

Naujausi pranešimai

• „Nexus Infinity“
    Sukurkite kompiuterį Naujovinimo rekomendacijos
  • kalvų
    „Netflix“ pristatė 10 populiariausių funkcijų, kad žmonėms būtų galima parodyti, ką jie iš tikrųjų žiūri
  • Penn
    Tiesaus pasaulio šalininkas „Crazy“ Mike'as Hughesas žuvo per naminę raketos katastrofą
  • Al dėdė
    „Uber“ mokės vairuotojams, kad jie ant automobilių rodytų ant stogo esančius skelbimus
  • U
    „Apple“ ARM pagrindu veikiantis „Mac“ gali būti pristatytas iki 2021 m. Pirmosios pusės
  • C
    Pažeista / supjaustyta PCB?
  • Nobina
    „Hot Wheels“ dabar priima išankstinius nuotolinio valdymo „Tesla Cybertruck“ užsakymus
  • J
    Atskleista nauja „Xbox“ serijos X informacija, įskaitant 12 TFLOPS GPU maitinimą