• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Sukurkite kompiuterį
  • Šiandienos žinutės

Overclock Išjungti darbalaukio dėklo šviesos diodus?

• „Thread Starter“ husamn
  • Pradžios data
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.
H

husamn

Žinutės: 85 +0
atsiprašau, jei jis neteisus paskelbdamas šią vietą

Priekiniame skydelyje turiu darbalaukio krepšį su daug žalių lempučių.

Ar galiu kokiu nors būdu jį išjungti, kai įjungtas kompiuteris?

Taigi, užuot uždarę langus ir atidarę korpusą, nuėmę LED laidus.

Ar įmanoma ją uždaryti programa ar kuo kitu?
R

raybay

Žinutės: 6,908 +10
Nuimkite mažą laidą nuo maitinimo jungiklio ar pagrindinės plokštės iki šviesos lizdų.
H

husamn

• „Thread Starter“ „Thread Starter“
atsiprašau, gal man nebuvo aišku ..

Norėdami tai padaryti, nenoriu atidaryti dėklo, noriu jį atidaryti / uždaryti, bet naudodama programą ar dar ką nors, užuot atidariusi.

kaip šviesos jungiklis.
R

raybay

Žinutės: 6,908 +10
Aparatinės įrangos problema. Atvejai yra gamintojo. Kita pagrindinė plokštė. Ir kurkite iš trečiosios „tech“ ar „tech“ svetainės.
Jei kai kurie gamykloje pastatyti žaidimų automatai to nedaro, būčiau labai nustebęs, jei rastumėte ką nors, kas uždaroma iš pagrindinės plokštės.
Zamano paradoksas

Zamano paradoksas

Žinutės: 2224 +4
Tai nėra taip sunku, tiesiog raskite, kur yra LED kabelis, ir atsekite jį iki galo, tada atjunkite.

Būtinai sutrumpinkite kompiuterį ir iš maitinimo šaltinio išimkite galinę dalį, kad nebūtų galimybės sutrumpinti sistemą.
H

husamn

„TimeParadoX“ sakė:
Tai nėra taip sunku, tiesiog raskite, kur yra LED kabelis, ir atsekite jį iki galo, tada atjunkite.

Būtinai sutrumpinkite kompiuterį ir iš maitinimo šaltinio išimkite galinę dalį, kad nebūtų galimybės sutrumpinti sistemą.

Perskaitykite mano įrašą, ne tik pranešimo pavadinimą.
luvhuffer

luvhuffer

Žinutės: 433 +2
Prijunkite LED maitinimo laidus prie ventiliatoriaus valdiklio arba nusipirkite jungiklį elektronikos parduotuvėje. Tai nesibaigs programine įranga. Tai turi būti aparatinės įrangos sprendimas.
luvhuffer

luvhuffer

Taip, bet ar tikrai norite, kad kažkas būtų su žalia LED lempute? LOL One dvigubo polio vieno metimo jungiklis bet kurioje elektronikos parduotuvėje už kelis dolerius. 3-oji jungtis greičiausiai skirta sultims, skirtoms LED. Nesijaudinkite dėl įtampos vertės ar nieko. Net 120 V jungiklis veikia puikiai.
fullmetalvegan

fullmetalvegan

Žinutės: 122 +1
Taip, jokiu būdu negalima išjungti šviesos diodo su programine įranga (aš žinau), turėsite rankiniu būdu jį pašalinti iš korpuso vidaus.
H

husamn

luvhufferis sakė:
Taip, bet ar tikrai norite, kad kažkas būtų su žalia LED lempute? LOL One dvigubo polio vieno metimo jungiklis bet kurioje elektronikos parduotuvėje už kelis dolerius. 3-oji jungtis greičiausiai skirta sultims, skirtoms LED.

LOL Aš nesakiau, kad pirksiu šitą.

Aš tiesiog noriu žinoti, ar tai yra, ar ne.

BTW, LED jungiasi prie šio maitinimo kabelio:

vis dar neįmanoma?

nes kietąjį diską po kurio laiko galite išjungti naudodami tą patį maitinimo laidą.
Zamano paradoksas

Zamano paradoksas

Žinutės: 2224 +4
Ar šviesos diodas yra prijungtas prie korpuso ventiliatoriaus, ar jis šviečia juostiniu katodu?
H

husamn

Mano atvejis atrodo taip:

ar matai šviečiančią šviesą prijungtas prie kabelio, kaip aš paskelbiau aukščiau.
C

CMH

Žinutės: 2 050 +14
Jokio didžio. Pakeiskite jungiklį nuosekliai, naudodami 12 V laidą (geltoną), prijungtą prie savo žibintų.

Tai gali reikšti, kad šiek tiek susitepate rankas, tačiau galite atsidaryti ir užsimerkti, kai tik norite.

Deja, abejoju, ar galite gauti bet kokią programinę įrangą, kad ją įjungtumėte ar išjungtumėte, nes ją prijungė „molex“. Net jei jūsų žibintai yra tiesiogiai prijungti prie pagrindinės plokštės, man kyla panašių įtarimų. Bet kokiu atveju sprendimas greičiausiai bus panašus.

Aš turiu krepšį, kuriame taip pat yra žiburių, ir aš nusprendžiau prijungti savo žibintus prie vieno iš daugelio ventiliatorių valdiklio prievadų. Dabar galiu įjungti ir išjungti šviesą, kaip noriu. Siūlau pasirinkti apšviestą ventiliatoriaus valdiklį, kurį galite valdyti, nes nenorite išjungti vieno žibintų ir įjungti kito rinkinio. Manasis ateina su žibintais, kurių negaliu valdyti, bet ačiū dievui, kai išjungiu šviesą, diodai taip pat išsijungia :D

Pastaba; įsitikinkite, kad pasirinktas ventiliatoriaus valdiklis turi jūsų šviesos jungtis (naudoja MOLEX jungtį). Paprastesnė alternatyva gali būti įsigyti 3 pin į molex keitiklį, kurį palaiko dauguma ventiliatorių valdiklių.
C

conradodav

Žinutės: 11 +0
Šviesos diodai?

Aš siūlau jums prijungti laidą prie savo mobo
H

husamn

luvhuffer

luvhuffer

LOL Ši tema tampa linksma. husamn, ar jūs vis dar susiduriate su šiuo lengvu dalyku?
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.

Naujausi pranešimai

• AnirudhSingh
    Automatinis kompiuterio įjungimas programoje
  • Piktas
    „Rite Aid“ naudoja veido atpažinimo technologiją šimtuose parduotuvių
  • Kvantinė fizika
    PSA: atkurkite senas atsargines kopijas be disko sugadinimo
  • Piktas
    „Konami“ žaidimų kompiuterius dabar galima užsisakyti iš anksto
  • Jaryn211
    „Xbox“ serija X ar PS5? Gabe Newell teikia pirmenybę „Microsoft“ mašinai
  • BECKER
    „S8 +“ tinklo atrakinimas
  • Ritminis
    „Intel“ imasi klasinių veiksmų su 7 nm atsilikimu
  • N
    Billas Gatesas mano, kad Elonas Muskas turėtų pasilikti savo koronaviruso komentarus