• Užduoti klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Sandėliavimas
  • Šiandienos žinutės

„Western Digital“ išorinio kietojo disko problema

• „Thread Starter“ delux269
  • Pradžios data
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.
D

delux269

Labas visiems,
Turiu WD 500 GB išorinį standųjį diską, kurio mano kompiuteris nebeatpažįsta. Tiesiog nustojo veikti. Kai prijungiu USB laidą, „Windows“ pastebi, kad įrenginys yra, ir sako, kad jis įdiegė įrenginiui tinkamą programinę įrangą ir yra paruoštas naudoti. Tačiau diskas mano kompiuteryje nematomas. Be to, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėjau savo kompiuterį, tada - Tvarkyti ir nematau disko, esančio Disko valdymas. Turiu visus savo sportinius žaidimus ir muziką. Man reikia pagalbos, kaip išspręsti šią problemą.
K

kimsland

Žinutės: 13 810 +3
Pirmiausia įsitikinkite, kad išorinis diskas ir USB kabelis veikia kitame kompiuteryje
Tai pašalins tvarkyklę ir laidą iš jūsų kompiuterio
D

delux269

• „Thread Starter“ „Thread Starter“
gerai, leisk man pabandyti

Mano staliniame kompiuteryje yra daugybė išorinių įrenginių lizdų, bet spėju, kad jie taip pat nerodomi ten.
LookinAp aplink

LookinAp aplink

Žinutės: 6 430 +186
delux269 sakė:
Labas visiems,
Turiu WD 500 GB išorinį standųjį diską, kurio mano kompiuteris nebeatpažįsta. Tiesiog nustojo veikti. Kai prijungiu USB laidą, „Windows“ pastebi, kad įrenginys yra, ir sako, kad jis įdiegė įrenginiui tinkamą programinę įrangą ir yra paruoštas naudoti. Tačiau diskas mano kompiuteryje nematomas. Be to, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėjau savo kompiuterį, tada - Tvarkyti ir nematau disko, esančio Disko valdymas. Turiu visus savo sportinius žaidimus ir muziką. Man reikia pagalbos, kaip išspręsti šią problemą.
1. „Windows“ neįprasta atpažinti įrenginį, kad jis įdiegtas ir jo nemato Disk Management (tai nėra neįprasta, jei jis nėra loginis diskas).

2. Dar kartą peržiūrėkite Disk Management. Jis gali pasirodyti kitoks arba nepriskirtas. Ar žinote visus nurodytus diskus?

3. Išimkite kiekvieną USB įrenginį iš savo kompiuterio.
- Atviras Įrenginių tvarkytuvė. Išplėskite USB įrenginius.
- Prijunkite tvarkyklę tiesiai prie kompiuterio USB prievado
- „Device Manager“, „Windows“ įdiegtas įrenginys ir kt. Ji turėtų būti atnaujinta, kaip rodo.
- Patikrinkite Įrenginių tvarkytuvę skiltyje Diskų įrenginiai ir USB įrenginiai, ar nėra naujų įrenginių ar nieko, kas pasirodo su geltona piktograma.
- Ar tu ką nors matei?
D

delux269

gerai, aš pabandysiu tai ir grįšiu pas jus rytoj

Kai apsižvalgau, po „Diskų įrenginiai“ pamatau diską pavadinimu „WD“. Tai turi būti tai, ko aš ieškau. Vis nerodomas mano kompiuteryje
LookinAp aplink

LookinAp aplink

Dažna priežastis yra disko raidžių konfliktas, o kai kurie kiti įrenginiai naudoja disko raidę, anksčiau susietą su WD. Valdydami diską, WD diske spustelėkite rt ir priskirkite naują disko raidę. Ar tai veikia dabar?
D

delux269

WD matau skiltyje „diskų įrenginiai“, bet nematau diskų skiltyje „diskų valdymas“. Skiltyje „Disko valdymas“ nešiojamajame kompiuteryje matau tik vidinį standųjį diską ir CD / DVD diskų įrenginį.
LookinAp aplink

LookinAp aplink

delux269 sakė:
WD matau skiltyje „diskų įrenginiai“, bet nematau diskų skiltyje „diskų valdymas“. Skiltyje „Disko valdymas“ nešiojamajame kompiuteryje matau tik vidinį standųjį diską ir CD / DVD diskų įrenginį.
Jei galite, tai gali būti paprasčiausias būdas įsitikinti, kur reikia pamatyti, ir paskui jus
Spustelėkite norėdami atsisiųsti ir paleiskite „Everest Home“. Iš Everesto lango viršaus:
  • Spustelėkite Failas-> Nuostatos
    • Kontrolė Anglu
    • Tada (vis dar yra „Nuostatos“) Spustelėkite Pastebėti ve nuimkite žymėjimą Įtraukti derinimo informaciją
    • Uždaryti Nuostatos langas
  • Spustelėkite Ataskaitos-> Ataskaitų vedlys. Gaukite Specialioji ataskaita Pranešti apie paprastas tekstas. Patikrinkite šiuos elementus
    • Kompiuteris
    • Sandėliavimas
  • prisegti Siunčia ataskaitos failą į „TECH NEWS“ įrašą. Kurdami savo „TECH NEWS“ leidinį, Segtukas pridėti piktogramą. (Jei to nematote tarp savo piktogramų, turite spustelėti „TECH NEWS“. Būkite pažengęs lango apačios link)
Pranešti apie visus įdiegtus ir pašalintus USB įrenginius
Bėk „USBDeview“
„USBDeview“ meniu juostoje
=> Redaguoti-> Pasirinkti viską
=> Failas-> Išsaugoti pasirinktus įrenginius, naudokite išskleidžiamąjį meniu, kad nustatytumėte Įrašo tipas - .csv (tekstas atskirtas kableliais)
=> Tada išsaugokite failą ir pridėkite šį failą prie savo TECH NEWS įrašo

Patikrinkite, ar „Windows“ turi probleminį įrenginį
  • Spustelėkite Pradėti-> Vykdyti, Prisijungti: msinfo32. (Gali praeiti šiek tiek laiko, kol atsidarys antrasis langas)
  • plėstis Komponentai (Spustelėkite + šalia ženklo)
  • Spustelėkite Probleminiai įrenginiai. Ar ten kas nors yra?
  • Spustelėkite, jei taip, tada Redaguoti-> Pasirinkti viską Tada Redaguoti-> Kopijuoti ir įklijuokite jį į kitą įrašą
D

delux269

Gerai, aš pridėjau ataskaitą prie šio įrašo. Pažiūrėjau į ataskaitą ir joje matyti, kad WD diskas yra tik 7 MB. Tai neteisinga, nes disko talpa iš tikrųjų yra 500 GB.

Svetainė neleidžia man įkelti failo su .csv plėtiniu, kaip sakėte

Priedai

• Report.txt
    26,4 KB Peržiūros: 17
K

kimsland

Žinutės: 13 810 +3
Tiesiog pridėdami jį, patvirtinkite, kad visi jūsų tvarkyklės yra atnaujintos
Visi „Dell“ tvarkyklės yra čia: /vb/topic100658.html

Prašome suspausti failą, jei jo nepavyksta pridėti paprastai
D

delux269

kategorijoje „probleminiai įrenginiai“ nebuvo jokių prietaisų

Manau, kad visi mano tvarkyklės yra atnaujintos, nuėjau į šią nuorodą ir viskas atrodė gerai. Taip pat įdėjau tvarkyklių kompaktinį diską, kuris buvo kartu su nešiojamuoju kompiuteriu, ir ten viską patikrinau.

Pridedu savo įrenginio ataskaitą
LookinAp aplink

LookinAp aplink

Dėkojame, kad įkėlėte visas ataskaitas
(Aš pamiršau, kad „TECH NEWS“ nemėgsta .csv plėtinio, todėl turėjome paprašyti pervadinti jį į .txt. Ačiū Anyoneland už .zip rekomendaciją)

Žvilgsnis į USB ir „Everest“ ataskaitas atrodo gerai tiek, kad USB jungtys su „Windows“ ir „Windows“ atpažįsta ją kaip disko įrenginį. Antrą kartą ir atidžiau pažvelkite į disko valdymą.

Kai atidarote disko valdymą
- Spustelėkite Rodinys-> Į viršų-> Odos sąrašas
- Spustelėkite Rodinys-> Alt-> Diskų sąrašas

Į viskas vaizdas,
- Kiek diskų yra sąraše?
- Kuriame įrenginyje kiekviename išvardytame diske spustelėkite „rt“ ypatybės? (Jis turėtų būti rodomas skirtuke Bendra)

Ir matau, kad turite SD kortelę. Išbandyti šį:
- Išjunkite kompiuterį
- Išimkite SD kortelę
- Įjunkite kompiuterį ir prijunkite USB diską

Šiuo metu vis dar spėju raidžių konfliktą. Spėsiu, kad tai lemia SD kortelės įdėjimas į USB diską ir atpažinimas, todėl buvo priskirta USB disko raidė!
/** REDAGUOTI **/
Ar jūsų USB diskas anksčiau pasirodė kaip diskas E:???
D

delux269

Išėmiau SD kortelę ir perkraunu, kaip sakėte. Apatiniame disko valdymo vaizde matau du diskus: mano vidinis standusis diskas „Disk 0“, sakyčiau pagal 37,25 GB talpą. Antrasis yra „CD-ROM 0“, kuris yra mano kompaktinių diskų įrenginys. Manau, kad tai tas pats, kas tada, kai neįdėta SD kortelė.

Aš negaliu būti tikras dėl disko raidės, kai jis veikia, prieš kelias savaites diskas nustojo tinkamai veikti, bet spėju, kad disko raidė E: tai skambės teisingai, kas nutiko, kai veikė kietasis diskas.
LookinAp aplink

LookinAp aplink

(REDAGUOTI: Pamirškite savo klausimą, bet matau, kad jūs perkraunate aukščiau. Aš jį dar kartą paskelbsiu, nes galiu padaryti pašalinimo instrukcijas visiems čia esantiems įrenginiams, kad galėtume suteikti „Windows“ naują galimybę gauti tokią teisę)

/*** REDAGUOTI ****/
Paleidus iš naujo, galite iš naujo paleisti „Everest“, nes mes norime iššifruoti / suprasti įrenginius, apie kuriuos ji praneša logiškai ir fiziškai. Senojoje ataskaitoje (žr. Žemiau) esu supainiotas pranešdamas apie fizinį diską, bet jūs sakote, kad jis nerodomas disko valdyme. Ir aš spėjau protingą diską: ar tai buvo SD kortelė .. ar manote, kad kažkas kitas?
Kodas:
-------- [Loginiai tvarkyklės] -------------------------------------- -------------------------------------------------- ------
 C: vietinis diskas NTFS 38 146 MB 10582 MB 27563 MB 72% D44C-A7B2
 D: optinis diskas
 E: nuimamas disko FAT 243 MB 175 MB 70288 KB 28% FC30-3DA9
-------- [Fiziniai diskai] -------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
 [1 diskas - SAMSUNG MP0402H (37 GB)]
 # 1 (aktyvus) NTFS C: 0 MB 38 146 MB
 [2 diskas - WD (8 MB)]
 [Nr. 3 diskas (2048 GB)]
-------- [Optiniai įrenginiai] -------------------------------------- -------------------------------------------------- ------
 [TSSTcorp CDRW / DVD TSL462C]
D

delux269

SD kortelė buvo E diskas: šioje ataskaitoje tai žinau. Ar norėtumėte, kad sukurčiau dar vieną ataskaitą?
LookinAp aplink

LookinAp aplink

Labai keista, kad „Everest“ praneša apie fizinį diską, tačiau jis nėra rodomas „Disk Management“. Tvarkyklių pašalinimo instrukcijos. Tada mes suteiksime „Windows“ dar vieną galimybę jį iš naujo įdiegti ir tikimės! Bent jau turėtume pamatyti diską „Disk Management“.
  1. Įsitikinkite, kad SD kortelė ir visi USB įrenginiai buvo pašalinti.
  2. Žiūrėk tai Įrenginių tvarkytuvė gali peržiūrėti neprijungtus įrenginius
  3. Atidarykite įrenginių tvarkyklę. Spustelėkite Rodinys-> Rodyti paslėptus įrenginius
    • Dalyje Diskų įrenginiai matysite įrašus su pusiau skaidriomis piktogramomis. Tai šiuo metu neprijungti įrenginiai. Turėtumėte pamatyti įrašą apie WD diską. Rt spustelėkite->Pakeliamas
    • Jei pamatysite kitą nepriklausomas Taip pat galite pašalinti aparatinės įrangos tvarkykles, bet ne virtualūs (programinės įrangos) diskai. Pavyzdys: žiūrėkite pridedamą paveikslėlį. „Acronis“ yra virtualus diskas. Kitos pusiau skaidrios piktogramos yra atjungtos aparatinės įrangos tvarkyklės. Jei nesate tikras, taip pat galite nufotografuoti vaizdą / klausimą
  4. Įrenginių tvarkytuvėje nuimkite žymėjimą Rodinys-> Rodyti paslėptus įrenginius. Tada išplėskite USB įrenginius. Pastaba: nemanau, kad bet kuris USB įrenginys, įskaitant bet kurią USB pelę / klaviatūrą, yra prijungtas, nes atlikdami kitus veiksmus jie bus atjungti.
    • Pamatysite keletą USB prievadų su žodžiu valdiklis. Kiekvienam USB valdiklis prisijungti, rt spustelėkite-> Pašalinti
    • Spustelėkite Veiksmas-> Ieškoti aparatinės įrangos pakeitimų. Turėtumėte pamatyti, kad visi valdikliai įdiegti iš naujo
  5. Iš naujo paleiskite kompiuterį
  6. Jūsų išorinis USB diskas energingas uždaryta Prieš prijungdami USB laidą prie kompiuterio
  7. Prijungę USB laidą, įjunkite USB įrenginį
  8. Patikrinkite „Device Manager“, „Disk Management“ ir „Everest“ ataskaitas, ar nėra loginių / fizinių diskų, ir tikiuosi, kad tai veiks!

/********** REDAGUOTI **************/
Ar bandėte prijungti USB diską prie kiekvieno skirtingo kompiuterio USB prievado?
Ir dar kartą patikrinkite, ar „Windows“ vis dar nepraneša apie bet kokius probleminius įrenginius (instrukcijos prieš paskelbimą)

/ *********** 2 REDAGUOTI *************** /
Hmmm .. Niekada anksčiau apie tai negirdėjau, bet, matyt, diskas rodomas „Device Manager“, bet ne „Disk Management“ (btw .. jūs turite išorinį standžiojo disko maitinimo šaltinį, tiesa?). Jei viskas ir toliau nepavyks ... ar dar patikrinote USB diską naudodami kitą kompiuterį, kaip kas norėjo? Geriausia tai padaryti prieš bandant ką nors kita

Priedai

• Clip0001.JPG
    Clip0001.JPG
    29,6 KB Peržiūros: 12
D

delux269

Tas pats, atlikus paskutinio įrašo instrukciją. Kai „Windows“ atpažino įrenginį, ji pasakė, kad rado „WD“, o „Mass Storage device“ nesakė tik tada, kai veikė išorinis diskas. Tik pastaba, kurią, manau, turėčiau pasiimti. Taip, prietaiso maitinimas yra išorinis. Prijungiu jį prie įprasto maitinimo lizdo. Bandysiu prijungti įrenginį prie visų USB prievadų, bet nesu tuo tikras. Aš jums pranešiu apie savo pažangą

Dabar patikrinsiu įrenginį staliniame kompiuteryje. Grįžkite po kelių minučių.

Tas pats rezultatas staliniame kompiuteryje.
LookinAp aplink

LookinAp aplink

1. Naudokite kitą USB laidą ir pabandykite prijungti diską prie abiejų kompiuterių. Diską reikia išjungti, prijunkite laidą ir tada įjunkite
2. WD diske turėtų būti etiketė. Ar galite man pasakyti tikslų modelio numerį?
3. Pasakykite, ar šis failas yra jūsų kompiuteryje. Jei taip, kokio dydžio? C: \ WINDOWS \ setupapi.log
D

delux269

Failas „setupapi.txt“ yra 556 KB. P / N yra WD5000H1U-00

S / N WMASY0367807'dir

Yra dar vienas skaičius, kuris sako 3808A. Ir žemiau šio skaičiaus yra R / N A0C
LookinAp aplink

LookinAp aplink

GERAI.

Išbandykite testą naudodami skirtingus kabelius, kai tik turite galimybę. Tikriausiai negalėsite sekti nieko kito iki rytojaus (t. Y. Daugiau nei po 12 valandų nuo dabar)
D

delux269

Rytoj turėsiu nusipirkti kitą iš „Best Buy“, todėl greičiausiai susisieksiu su jumis ne anksčiau kaip 14 val.

Gerai, atlikęs visus veiksmus, aš gavau naują USB laidą tuo pačiu rezultatu. Dabar aš tokia pikta - vienas iš šių žingsnių turėjo būti sėkmingas
LookinAp aplink

LookinAp aplink

GERAI. Gerai, kai tik gali. Tiesiog įsitikinkite, kad tai yra USB 2.0 kabelis (manau, kad šiais laikais jie jį parduoda) ir kad jį galima grąžinti. Atlikę kabelio testą, pateikiamas naujas kontrolinis sąrašas.
  1. Užtruko, kol radote USB diską („Be good WD“ svetainėje parašyta WDH1U5000-00) Paspauskite čia ir patvirtinkite, kad tai jūsų vairuotojas
  2. Manau, kad diskas buvo suformatuotas kaip FAT32 diskas. Ar konvertuojote / performatavote į NTFS? O gal tai vis dar FAT32?
  3. Ar kada nors įdiegėte „WD Drive Manager“ (kompiuterio versiją)? Galima rasti 2008 m. Rugsėjo 2.10 d., WD svetainėje. Įsitikinkite, kad įdiegėte šią versiją. Paleiskite iš naujo po įdiegimo. (atsisiuntimą rasite mano pateiktoje nuorodoje aukščiau)
  4. Ar bandėte WD diagnostikos programą? (Nežinau, ar tai padėtų šioje situacijoje). Bet jūs taip pat galite jį atsisiųsti iš mano pateiktos svetainės ir išbandyti
  5. Tada noriu, kad užfiksuotumėte keletą duomenų man Įrenginių tvarkytuvė. XP neleidžia parinkčiai Kopijuoti / įklijuoti tiesiogiai importuoti / išsaugoti šių duomenų, tačiau tai yra [post = 690492] „SysExporter“ įrankis [/ post]
    • Kai USB diskas yra prijungtas prie kompiuterio USB ir įjungtas, jis įjungiamas Įrenginių tvarkytuvė
    • Eikite į USB nuosekliąją magistralę ir išplėskite ją. Visi pažymėti įrašai USB masinė atmintis? Kiekvienam, rt spustelėkite->Savybės.
      ==> On generolas Patikrinkite, ar skirtuke sakoma, kad įrenginio būsena veikia tinkamai
      ==> Spustelėkite Detalės skirtuką. Norėdami peržiūrėti, naudokite išskleidžiamąjį meniu Įrenginio egzemplioriaus ID. naudoti „SysExporter“ nukopijuoti / įklijuoti visą eilutę (pradžia USB \ VID į man skirtą tekstinį failą
    • Slinkite iki: Diskų įrenginiai ir plėstis. Atlikite tą patį su WD disku, generolas skirtukas (ar įrenginys veikia?) Detalės skirtuką ir naudokite „SysExporter“ laikyk virvę UBSTOR \ DİSK)
    • Spustelėkite Rodinys-> Rodyti paslėptus įrenginius (Mes norime dabar pamatyti prijungtus ir atjungtus įrenginius. Jei jums reikia instrukcijų, kaip tai padaryti dar kartą, eikite į ankstesnį įrašą). Slinkite iki: Saugojimo vienetai ir plėstis. Bus daug įrašų Bendras balsas. Pažvelkite į kiekvieną iš jų. Ar jie visi skaito paprastai Bendras balsas? Ar yra šiukšlių (nespausdintų ar nesąmoningų simbolių bet kuriame iš jų? Bendras balsas
  6. Pastaba: labai svarbu staiga neišimti USB disko, prieš tinkamai jį išjungdami ar sustabdydami. Pavyzdžiui. atjunkite USB laidus, kol veikia kompiuteris NEREIKIA. Tai gali sukelti korupciją ir gali (ar ne) slypėti už problemos. Pamenate, kada paskutinį kartą naudojote diską, ar staiga atjungėte diską?
  7. Galiausiai, jei vis dar nėra pažangos, pasinaudokime 15 dienų nemokamos bandomosios versijos pranašumais. „Acronis“ disko tvarkyklė. Atsisiųskite ir įdiekite. Kai paleidžiate, tai suteikia galimybę sukurti atkūrimo kompaktinį diską. Sukurkite atkūrimo kompaktinį diską. Mąstymas: kad ir kokia būtų dabartinė „Windows“ problema, jei mes paleidžiame tiesiai į „Acronis“ disko direktoriaus atkūrimo kompaktinį diską (o ne paleidžiame „Windows“), „Acronis“ gali valdyti, kad pamatytų ir atkurtų šį prakeiktą disko įrenginį!
Eidamas kitus žingsnius paruošiu keletą „Acronis“ žingsnių.

Trumpai tariant, paskutinis dalykas, kurį reikia išbandyti (nes man pritrūko idėjų), yra nustatyti jūsų sistemą, todėl kitą kartą, kai prijungsime disko įrenginį, „Windows“ generuos išsamią informaciją apie „plug and play“ veiksmus, o „Windows“ tvarkyklės paieškos / diegimo procesas yra „po dangčiu“, kad pamatytumėte, kas tiksliai įvyko. Tikiuosi, kad tai gali atskleisti proceso gedimo tašką

/********* REDAGUOTI **************/
Tiesiog pagalvojau ką nors papildomo .....
- Pradėti-> Vykdyti, įveskite regedit. Pratęskite klavišus, kol pasieksite klavišus HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Enum \ DEPOLAMA
- Spustelėkite STORAGE, kad paryškintumėte dalinį raktą, tada „File-> Export“ iš „regedt“ meniu juostos
- Patikrinkite lango Eksportuoti apačioje Pasirinkta šaka yra pasirinktas ir jame turėtų būti raktas, kurį pažymėjau aukščiau.
- Pakeiskite įrašymo tipą į .txt failus
- Tada išsaugokite jį kur nors, kad galėtumėte pridėti prie „TECH NEWS“ įrašo
D

delux269

Apsidairykite, dėkoju už visą jūsų pagalbą ir man padedantį išspręsti šią problemą.

Pranešama, kad visi įrenginiai veikia tinkamai. Skiltyje „Saugyklos tūriai“ yra tik vienas bandymas. Yra vienas „Bendrasis padalinys“. Jis sako, kad jis veikia teisingai. Po to jokio sąvartyno.

Netikiu, kad staiga atjungiau įrenginį, šiam vairuotojui skiriu daug dėmesio, nes už jį sumokėjau daug pinigų.

Pridedu du norimus tekstinius failus.

Pridedu norimo regedito ataskaitą. Tikiuosi, kad iš vieno iš jų sužinosime, kokia yra problema.

Priedai

• WDproperties.txt
    186 Bayt Peržiūros: 12
  • „USBmassstorageproperties.txt“
    180 svarų Peržiūros: 10
  • storageinfo.txt
    9,1 KB Peržiūros: 10
LookinAp aplink

LookinAp aplink

Apsidairykite, dėkoju už visą jūsų pagalbą ir padėjote man išspręsti šią problemą.
Kai kurie kovoja su sekmadienio laikraščio kryžiažodžiu. man labiau patinka tai! ;)
Tikiuosi, kad mes vis dar galėsime užpildyti trūkstamus šio galvosūkio gabalus. (Aš mačiau daugybę pranešimų skirtinguose forumuose apie panašias USB kietojo disko problemas be raiškos. Darysiu viską, kad pabandyčiau tai išsiaiškinti ....)

Aš užtruksiu šiek tiek laiko, kad suprasčiau, kaip interpretuoti visus registro duomenis. Bet aš taip pat Pastebėjau savo ankstesnius nurodymus dingęs du registrų eksportai, kurie man vis dar reikalingi. Ar galite sukurti panašų šių produktų eksportą?
HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Enum \ USB
HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Enum \ USBStor
(Man nereikia USBPRINT)

Taip pat kitos mintys ....
1. Tai padeda jums žinoti: ar palikote diską FAT32, ar prisiminėte, kad jį performatavote į NTFS? (Galite pereiti prie kitų klausimų / dalykų, kuriuos reikia padaryti ankstesniame įraše, nes žinote, kad tai užtruks ir daugiau jūsų laiko)

2. Stalinis kompiuteris, kuriame vakar (ar gali būti ir šiandien) išbandėte tvarkyklę. Kuri operacinė sistema veikia? 32 ar 64 bitų operacinė sistema? (Pradėti-> Vykdyti staliniame kompiuteryje, msinfo32. Kai atsidarys langas, pažvelkite į dešinį ekraną. Parodo operacinę sistemą. Taip pat pažvelk ten ir pasakyk man, kam jis skirtas Sistemos tipas (Tai pasakys, ar tai 32, ar 64 bitų)

3. Prisiminiau, kad „Windows“ saugo sistemos pakeitimų istoriją. Jį taip pat galima peržiūrėti naudojant „msinfo32“. Pažiūrėkime, ar tai pasako ką nors įdomaus.

- Pradėti-> Vykdyti, įveskite msinfo32 Langas užtruks apie 15 sekundžių.
- Spustelėkite Rodinys-> Sistemos istorija, spustelėkite Sistemos santrauka, Tada Failas-> Eksportuoti ir išsaugokite jį kaip tekstinį failą.
- Patikrinkite, ar failo išvestis yra didesnė nei 200 KB („TechSpot“ priedų limitas)
- Kodėl neužfiksavus failo ir nepasakius, ar matote datą, kai vairuotojas nustojo veikti, pridėkite failą ir pasakykite man

/*** REDAGUOTI ****/
Dar vienas klausimas (žinau .. daug klausimų ...!) Ar jūsų „Acronis“ produktas įdiegtas? Kurie? Ar įdiegta „Norton Ghost“?
D

delux269

Čia yra du dalykai, kurių jūs prašote, netrukus susisieksiu su kitais.

Niekada neperformatavau disko iš pradinio formato. Taigi tai vis tiek turėtų būti FAT-32

Sistemos suvestinėje sakoma: jokių pokyčių

Mano „Norton“ vaiduoklis nėra įdiegtas ir dar neįdiegiau „Acronis“ - tai padarysiu, kai tik jūsų idėjos bus baigtos. O gal norėtumėte, kad dabar ją įdiegčiau?

Išbandžiau diską staliniame kompiuteryje, sakoma, kad tai x-86 pagrįstas kompiuteris
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.

Naujausi pranešimai

• kimo1
    Billas Gatesas mano, kad Elonas Muskas turėtų pasilikti savo koronaviruso komentarus
  • Kvantinė fizika
    „Xbox“ serija X ar PS5? Gabe Newell teikia pirmenybę „Microsoft“ mašinai
  • Kvantinė fizika
    PSA: atkurkite senas atsargines kopijas be disko sugadinimo
  • „MaxSmarties“
    Paaiškinimas: kas yra tensoriniai branduoliai?
  • Piktas
    Vaizdas: Puslaidininkių smėlio keitimas
  • Bp968
    Po rugsėjo „Huawei“ negaus TSMC lustų
  • R
    „Intel Core i3“ ir „Core i5“, palyginti su „Core i7“ ir „Core i9“
  • R
    „GeForce“ kompiuterio ir nešiojamojo kompiuterio „GeForce“: lyginami žaidimų našumai