• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Bendruomenė
  • Bendra diskusija
  • Šiandienos žinutės

Ką mėgstate veikti savaitgaliais?

• „Thread Starter“ poertner_1274
  • Pradžios data
poertner_1274

poertner_1274

SECROF laicepS topShceT
Galvojau, ką žmonės mėgsta veikti savaitgalį.
Man asmeniškai patinka išeiti ir džiaugtis savo draugais, bet man taip pat patinka sėdėti namuose ir žaisti su savo kompiuteriu (žinoma, suvartojus kelis Brewski). Noriu pabūti su draugais, užuot laukęs per ilgai, nelaukdamas ........ Noriu pabūti vienas namuose ........ palaukti, todėl noriu susipažinti su naujais žmonėmis ... ..... bet iš tikrųjų .. .........

Jei turite kokių nors pasiūlymų man, aš vertinu tiesiog sėdint namuose ir tikintis, kad kažkas 3DS čia paskelbs kažką, kur aš galėčiau jiems padėti. Priešingu atveju dar viena nieko neveikianti naktis prie kompiuterio.

Ačiū partneri, padėsi išgirsti.
T

TS | Crazyace

TS naujokas
savaitgaliais?

Gerti
Phantasm66

Phantasm66

TS naujokas
Mes galime valdyti galaktiką kaip tėvas ir sūnus!

Jūs nenorite žinoti Na, gerai, jei taip, štai.

Šiuo metu neturiu moters, kad galėčiau išsisukti daug daugiau. Aš dažniausiai susiduriu su žmonėmis iš darbo penktadienio vakarą arba su draugu, kuris ateina pasilikti virš aludės. Po kelių gėrimų (jei nesužavėtume jaunų damų - taip kiekvieną kartą LOL!) Grįžtame į mano gražų butą, klausomės muzikos, žiūrime filmus ir panašius dalykus kaip „Pietų parkas“ ir, žinoma, ....

..... [DYDIS = 4] GĖRIMŲ ALUS! [/ DYDIS]

Taip pat cigaretės ir kai kurie kiti dalykai. Maždaug 2–3 valandą ryto aš paprastai apsiblausdavau.

Nors stengiuosi atsibusti anksti šeštadienį (kur visą dieną praleidžiu žiūrėdamas televizorių) ir (žinoma, kad penktadienio vakarą alus ir išsineštinis maistas (pakankamai bjaurus) baigti ryte).

Šeštadienio vakarą stengiuosi padaryti ką nors gero, pavyzdžiui, aplankyti draugus ar nueiti į kiną kino teatre.

Sekmadienis yra tingus, žiūrint televizorių, naršant internete ir miegant. Vakare lankausi mamos namuose pas brolį ir seserį susitikti. Aš ten apsistoju vakarieniauti.

Tada grįžtu namo ir atsipalaiduoju pirmadienio rytą, kol grįžta darbas.
O nekenčiu

O nekenčiu

TS naujokas
"Ką mes darome gyvenime ... Tai eina į amžinybę ..." -Maksimus-

Prisiminiau atsakymą į tokią Ign.com apklausą ...
Mano atsakymas buvo „aš paprastai žiūriu į sieną“: jajaja:

Tiesą sakant, viskas, ką darau savaitgaliais, pabundu kuo vėliau ir atsisėdu nuobodžiauti :p
galiu nuvykti į miestą patikrinti, ar yra naujų mane dominančių žaidimų, programinės įrangos ...
arba eikite į įmonės reklaminį stendą žaisti su nešiojamaisiais kompiuteriais, „Mac“ kompiuteriais ir panašiais dalykais (praėjusį savaitgalį žaidė „imac“ :D )
Išskyrus tai, tiesiog žiūrėti televizorių ir žaisti senus žaidimus ...

bet nuo šio ketvirčio pradžios (sausio mėn.) aš tikrai užsiėmęs karatė klubu.
Vyko stovyklos, varžybos, o vakar buvo „kartos testas“. taigi tai mane užima.
o vakar padėjau draugei 4 valandas (iki 4 val.) (o gal aš erzinu) :p ) vaidinti jį ir jo grupę. Tai gana juokinga, nes koledže neturiu tokių dalykų. (uh ... kaip man trūksta tokio dalyko ... :( )
sunkus

sunkus

TECH NAUJIENOS Paladinas
Re: Galaktiką galime valdyti kaip tėvas ir sūnus!

Iš pradžių paskelbė „Phantasm66“
yra ir kitų dalykų.
Kaip kas?: Suspiciou

Dažniausiai žaidžiu žaidimus. „Gentys 2“, grįžkite į Wolfenstein pilį, „Ghost Recon“, „Quake 3“, viskas gerai.

Taip pat lankausi 3DS :graži:
B

Bobai

bėgikas
Man neįvykę ir nepamirštami savaitgaliai

Bandau daryti tai, ką turiu padaryti „darbo“ savaitės metu. Gerdamas tabaką ar alkoholį savęs neapnuodiju. Šeštadienio popietę skalbti vietinėje užeigoje ... pagauti prarastą miegą ne darbo metu. Taip, gali būti nuobodu, bet pagirių praleidžiu ;)
SNGX1275

SNGX1275

TS pajėgų specialusis
Penktadienio vakarą miegoti eidavo tik iki 6.30 val.
Šeštadienio vakarą (vakar vakare nuo šio vakaro) jis eidavo miegoti tik 8:30 ryto. Tai blogai - tada smagu - bet dabar blogai. Klasės ryte bus sunku eiti ryte, nes aš įpratau miegoti naktį prieš popietę.
Paprastai aš čia geriu su keliais vaikinais arba geriu bare, kol jis užsidaro, o tada geriu su keliais vaikinais.
Išmušti0

Išmušti0

TS naujokas
... Savaitgalį?

jie tikrai neturi fero .... visi jo namų darbai / namų darbai / darbai / namų darbai .....
Niekšas

Niekšas

TS naujokas
Eiti miegoti, žiūrėti filmus, žaisti kontrastreiką, skaityti 3ds, miegoti, sekmadienį turiu eiti į bažnyčią. ir jis pirmadienį grįžo į įprastą kasdienybę ...
Mictlantecuhtli

Mictlantecuhtli

TS evangelistas
Savaitgaliai man yra kaip bet kuri kita diena, bet jei man reikia išeiti sekmadieniais, vietos yra mažiau.
A

Arrisas

TS evangelistas
  • Snieglentė (priklausomai nuo sąlygų)
    žaisti skvošą
  • Gerti su draugais, eiti į vakarėlius, apgauti save moterų akivaizdoje, pasiimti maisto tarp 2: 00-5: 00.
  • Miego bandos
  • Counterstrike, žaisti PS2 žaidimus, žiūrėti DVD diskus, klausytis muzikos, skaityti 3DS.
  • Tada pirmadienį turite grįžti į darbą.
Phantasm66

Phantasm66

TS naujokas
Komanda, sutriuškink šį laivą!

Iš pradžių paskelbė Arris
  • Gerti su draugais, eiti į vakarėlius, apgauti save moterų akivaizdoje, pasiimti maisto tarp 2: 00-5: 00.
Aš paprastai pradedu gerai, kai kalbama apie pokštus ir cukrų bei prieskonius. Tada gėrimas pradeda veikti. Ir kiti dalykai ...

Tada žaidimas baigėsi.

O, gerai.
A

Arrisas

TS evangelistas
Re: Komanda, sutriuškink šį laivą!

Aš paprastai pradedu gerai, kai kalbama apie pokštus ir cukrų bei prieskonius. Tada gėrimas pradeda veikti. Ir kiti dalykai ...

Tada žaidimas baigėsi.

O, gerai.
Turiu gerų akimirkų.
Tačiau juos dažnai išvardija blogos akimirkos su nemaža suma.
Phantasm66

Phantasm66

TS naujokas
Neprotinga atsisakyti gynybos!

Pasak mano draugų, buvo keletas gerų nutikimų, kai buvau lauke ir buvau VISIŠKAI NEPRIKLAUSOMA, nes kai kurioms merginoms patikau, o man į burną įstrigo stiklinis puodelis.

Pasak draugės, kartą būdamas pokalbių viduryje ir nuėjęs į barą, patyriau požeminius smūgius ir tada visiškai pamiršau mergaitę.

Vis dėlto kiti draugai pablogėjo. Turiu žmoną, šokinėjančią ant krūtinės mergaitei, bandančiai su ja kalbėtis.

Dabar tai yra kažkas iš South Park.: Eek: ;)
A

Arrisas

TS evangelistas
Nežinote ar neaišku, ar kalbėtis

Jaučiu tavo skausmą.
Baisu, kai tavo draugai pasako tau, ką tu darai, kai jau per vėlu kažką daryti.
Kartais tai tiesiog linksma naktis be jokių komplikacijų, ir tai dažniausiai užklumpa nežinant apie moterų trauką .... :(
Phantasm66

Phantasm66

TS naujokas
Gebėjimas sunaikinti planetą yra nesvarbus šalia jėgos galios ...

Visai tinkamas draugas, labai teisingas.

Išeini išbandyti „Girlies“, nieko nerandi.

Turite gėrimo sesiją su savo draugais ir žinote, kad mergina jus myli.

Ir, žinoma, jūs jau esate toks girtas, kad turite padaryti netvarką.

Kodėl jie negali susitikti su manimi „aš einu šaudyti“ naktį?

Gyvenimas toks.
O nekenčiu

O nekenčiu

TS naujokas
Sparnai!

Tai man primena ...
„Kuo mažiau ieškosi meilės, tuo daugiau ji atsidurs ant tavo durų“
Julio Franco

Julio Franco

„TECH NEWS“ redaktorius
Darbuotojai
Aš paprastai praleidžiu laiką ką nors veikdamas svetainėje arba atvirkščiai ;)praleis laiką ne šioje svetainėje, priklausomai nuo to, ar savaitė nėra užimta, ar dar daug ką reikia nuveikti.

Be to, man patinka leisti laiką su savo mergina ir draugais, labai blogai dabar, kai ji toli ir tai užtruks dar mėnesį ... ahhg ... : delikatesas:
„PanicX“

„PanicX“

TECH NEWS ambasadorius
Re: Nėra išmintinga mesti savo gynybą!

Pasak draugės, kartą būdamas pokalbių viduryje ir nuėjęs į barą, patyriau požeminius smūgius ir tada visiškai pamiršau mergaitę.
Gal geras dalykas. Turiu omenyje, kad kiekviena mergina, kuriai patinka, yra pageidautina ... ne tau. O po kelių kadrų kartais sunku atskirti, kuris yra kuris.

Bet vėlgi, aš kurį laiką nebuvau scenoje, o mano mergina labai pavydi, ji vis dar miela.
Phantasm66

Phantasm66

TS naujokas
Jūs visiškai kvailas, kad sumažintumėte savo gynybą - Dartai.

Iš pradžių paskelbė „PanicX“
O po kelių kadrų kartais sunku atskirti, kuris yra kuris.
Padaryta klaida ....;)
didou

didou

Kaklaraištis yra išskirtinis!
Nuo praėjusių metų mano savaitgaliai apėmė mano darbą.

Mano sutartis baigsis rugsėjį ir tikrai nemanau, kad ją atnaujinsiu. Kurį laiką praleisiu pinigus, bet turiu baigti pamokas kitų metų birželį.

Tiesą sakant, prieš pradėdamas dirbti, jis gali šiek tiek pailsėti. Pamatysiu ten nuvykęs.;)
poertner_1274

poertner_1274

SECROF laicepS topShceT
Padaryti pertrauką visada yra geras dalykas. Sukelkite per daug darbo ir joks žaidimas neišvengia Didou :) Šią vasarą bandau pailsėti nuo darbo, bet manau, kad turėsiu mesti ir jį gauti.
A

Arrisas

TS evangelistas
Stengiuosi išvengti darbo sutrikimo (nervingo).
Norėjau padaryti pertrauką po studijų, bet mano šeima reikalavo, kad eidavau į kai kuriuos darbo pokalbius praktikos ir aš esu čia man siūlomame darbe po pirmojo 3 metų interviu !!! : Eek:
S

Spliffmeister

TECH NAUJIENOS Paladinas
savaitgaliais

Stengiuosi praleisti kuo daugiau laiko iš savo mašinos, sodo, kalnų dviračių ir keisto golfo žaidimo. Neišvengiamai daug geriu ir geriu su draugais (turiu vieną), grįžtu namo per kelias valandas, manau, kad būtų gera mintis pakeisti mašiną, o likusį savaitgalį stengiuosi sutvarkyti, kad sulaužiau girtą bomžą.

Velnias, futbolo sezonas jau beveik baigtas - Bet netrukus bus paskelbtas Pasaulio taurė - Šaulys !!:D

Naujausi pranešimai

• psycros
    Nutekintos nuotraukos atskleidžia TCL, veikiantį prototipo išmaniajame telefone su slenkamu ekranu
  • M
    Billas Gatesas perka „Porsche Taycan“, atskleidžia didžiausią EV problemą
  • R
    Sugadintas 16 GB diskas, suformatuotas „Mac“
  • R
    Jensenas Huangas: „Nvidia“ varomi žaidimų nešiojamieji kompiuteriai bus populiariausia žaidimų konsolė
  • ayoubgames
    EA grąžina „Need For Speed“ seriją į „Criterion Games“
  • EClyde
    Didžioji Britanija išleidžia 1,6 mlrd. USD greičiausiam pasaulyje superkompiuteriui sukurti
  • kmo911
    Namų kinas Neramus ir lėtas vaizdo įrašų atkūrimas naudojant HDMI -> HDTV
  • Evernessince
    Pasirodo, kad „Skyrim“ sukūrė tikrai linksmą gyvo veiksmo komediją.