• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • TECH NAUJIENOS „Core“
  • Sandėliavimas
  • Šiandienos žinutės

Koks yra geriausias ilgalaikis fizinės atminties įrenginys?

• „Thread Starter“ Dešinės pusės bobas
  • Pradžios data
R

Dešinės pusės bobas

Noriu saugoti asmeninę ir neskelbtiną informaciją metus / metus. Tai šiek tiek panašu į atminties dėžutę, bet „Mano vaikystės“ vaizdo įrašai mano anūkams. Taip pat šiek tiek finansinės ir paveldo informacijos, kurią noriu saugoti. Duomenys bus užšifruoti 256 bitais ar daugiau (aš nesu kvailas). Man per daug nerūpi, kiek laiko galiu išsaugoti duomenis nepažeistus.
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
CD-RW ar DVD.

Kadangi laikmena yra nuimama, ji turi savo fizinį saugumą (nebent jūsų namams periodiškai prastovi).

DĖMESIO: - Prarasti programą ar šifravimo raktą bus lemtinga (dar žinomas kaip žiniasklaida tampa nenaudinga).
Paskutinis redagavimas:
  • Meilė
Reakcijos: matai ve mokykimipc
Evernessince

Evernessince

Į pragarą panašus žmogaus zoologijos sodas
Kietieji diskai ir kitos magnetinės laikmenos negali būti svarstomos, nes jų magnetinės savybės silpnėja ir turi būti atnaujinamos kas 3 metus.

JAV nacionalinis archyvas vertina CD ir DVD 5–10 metų.

„Blu-ray“ diskai tarnaus ilgiau nei kompaktiniai ir DVD diskai, nes juose naudojami neorganiniai dažai ir juose yra apsauginis sluoksnis, skirtingai nei kompaktiniuose ar DVD diskuose.

„M Disks“ teigia, kad jie tarnauja 1000 metų (nors dar niekas iki galo neišbandė šio teiginio). Iš esmės tai yra mėlynieji spinduliai, specialiai sukurti archyvavimo tikslais. JAV gynybos departamentas atliko „M Disc“ bandymus ir nustatė, kad jie yra žymiai patvaresni nei ankstesnės optinės laikmenos. M diskai, DVD, CD ir „Bluray“ diskai neturi didelės įtakos temperatūrai ir drėgmei. Vienintelis įspėjimas dėl to, kad jie yra brangūs ir reikalauja su jais veikiančio „Blu-ray“ įrenginio. Daugelis gerų „Blu-ray“ įrenginių turėtų būti suderinami.
Rage_3K_Moiz

Rage_3K_Moiz

Sithas Viešpatie
Kiek laiko užtruks „kaip gerai“? Tai tikriausiai bus klausimas, kuris nuspręs, kokią laikmeną naudojate.

Nepriklausomai nuo laikmenos, naudosčiau 3 taisyklę ir tikriausiai atsisakysiu šifravimo (pamiršęs slaptažodį visa tai daro nenaudingą; dingsta prisiminimai). Taip pat rekomenduoju savo duomenims naudoti neišskirtinį formatą, kad įsitikintumėte, jog prie jų bus galima prisijungti ateityje.

Asmeniškai manau, kad atsarginė debesies atsarginė kopija būtų ideali jūsų tikslams, nes senėjimo dažnis greičiausiai neturės įtakos (galbūt optinių laikmenų skaitytuvų neturime amžinai).
Evernessince

Evernessince

Rage_3K_Moiz dedi:
Kiek laiko užtruks „kaip gerai“? Tai tikriausiai bus klausimas, kuris nuspręs, kokią laikmeną naudojate.

Nepriklausomai nuo laikmenos, naudosčiau 3 taisyklę ir tikriausiai atsisakysiu šifravimo (pamiršęs slaptažodį visa tai daro nenaudingą; dingsta prisiminimai). Taip pat rekomenduoju savo duomenims naudoti neišskirtinį formatą, kad įsitikintumėte, jog prie jų bus galima prisijungti ateityje.

Asmeniškai manau, kad atsarginė debesies atsarginė kopija būtų ideali jūsų tikslams, nes senėjimo dažnis greičiausiai neturės įtakos (galbūt optinių laikmenų skaitytuvų neturime amžinai).
Aš tiesiog nemanau, kad jie stengiasi nurodyti, kad šie duomenys yra asmeniški ir neskelbtini, kad juos būtų galima saugoti debesyje. Pirmasis klausimas, kurį turėtumėte užduoti, yra tai, ar pasitikite debesų teikėju, kad jūsų duomenys būtų saugūs potencialius dešimtmečius? Sakyčiau ne. Įsivaizduokite, kad debesijos paslaugų teikėjai nebūna jau dešimt metų. Kas sakė, kad jūsų pasirinktas paslaugų teikėjas nebus pamestas ir pamestas kartu su jūsų duomenimis?

Nemanykite, kad duomenų saugojimas optiniame diske taip pat yra problema. „VHS“ buvo išrastas 1976 m., O „eBay“ nešvarumuose vis dar galite įsigyti grotuvų. Optiniai įrenginiai yra dar dažnesni.
Rage_3K_Moiz

Rage_3K_Moiz

Sithas Viešpatie
Evernessince'as sakė:
Aš tiesiog nemanau, kad jie stengiasi nurodyti, kad šie duomenys yra asmeniški ir neskelbtini, kad juos būtų galima saugoti debesyje. Pirmasis klausimas, kurį turėtumėte užduoti, yra tai, ar pasitikite debesų teikėju, kad jūsų duomenys būtų saugūs potencialius dešimtmečius? Sakyčiau ne. Įsivaizduokite, kad debesijos paslaugų teikėjai nebūna jau dešimt metų. Kas sakė, kad jūsų pasirinktas paslaugų teikėjas nebus pamestas ir pamestas kartu su jūsų duomenimis?

Nemanykite, kad duomenų saugojimas optiniame diske taip pat yra problema. „VHS“ buvo išrastas 1976 m., O „eBay“ nešvarumuose vis dar galite įsigyti grotuvų. Optiniai įrenginiai yra dar dažnesni.
Debesų saugykla, skirtingai nei dauguma fizinių laikmenų, suteikia didžiausią garantiją, kad duomenys bus pasiekiami kuo ilgesnį laiką.

„Google“ diskas verslui siūlo neribotą saugyklos vietą už labai mažą kainą; Jei jums rūpi privatumas, naudokite kažką panašaus į „rclone“, kad užšifruotumėte čia įdėtus duomenis. Be to, nemanau, kad „Google“ netrukus niekur nedings.

Mano tik 0,02 USD; Kalbant apie fizinę terpę, optika yra vienintelė optika, turinti bet kokį gyvenimo trukmę.
Evernessince

Evernessince

Rage_3K_Moiz dedi:
Debesų saugykla, skirtingai nei dauguma fizinių laikmenų, suteikia didžiausią garantiją, kad duomenys bus pasiekiami kuo ilgesnį laiką.

„Google“ diskas verslui siūlo neribotą saugyklos vietą už labai mažą kainą; Jei jums rūpi privatumas, naudokite kažką panašaus į „rclone“, kad užšifruotumėte čia įdėtus duomenis. Be to, nemanau, kad „Google“ netrukus niekur nedings.

Mano tik 0,02 USD; Kalbant apie fizinę terpę, optika yra vienintelė optika, turinti bet kokį gyvenimo trukmę.
Nemanau, kad debesų saugykla laikoma šaltai iki 1000 metų, net jei jie nutraukia verslą kaip „M-Disks“. Atminkite, kad debesies saugykla nėra atsarginė debesies atsarginė kopija. Tokios paslaugos kaip „Google“ diskas nesuteikia visų papildomų pranašumų, kuriuos jums gali pasiūlyti internetinės atsarginės kopijos teikėjas. Jei ketinate kurti atsargines duomenų kopijas internete, siūlau bent jau kreiptis į internetinį atsarginių kopijų teikėją.
GaryMove

GaryMove

TS entuziastas
Man labiau patinka USB, nes praradau tiek daug sugadintų diskų DVD CDR saugojimo galimybių.
SNGX1275

SNGX1275

TS pajėgų specialusis
Čia neturiu tikro atsakymo. Tai, ką turite padaryti, yra įdėti į viską, ką turite, ir atnaujinti tą mintį kas kelerius metus. Galite pabandyti ką nors išsaugoti norimoje laikmenoje, tačiau jei negalite perskaityti šios laikmenos per 20 metų, tai nėra taip gerai, nes nebegalite sąveikauti su tuo skaitytoju.

Aš deginau kompaktinius diskus nuo jų dvigubo įrašymo greičio ir vis dar yra keletas dalykų, kuriuos reikia perskaityti - ne todėl, kad dauguma skaitančiųjų sugenda dažais, vien todėl, kad negaliu į juos žiūrėti). Tai ~ 20 metų. Tačiau niekada jų nesudeginau laukdamas, kol jie tęsis 20 metų, ir nemanau, kad kas nors turėtų slėpti šį ilgai trunkantį dalyką. Jei kažkas labai svarbu, įdėkite jį į dalyką, su kuriuo dabar galėsite lengvai susidoroti, o kai atrodo, kad ši technologija praranda palankumą, nukopijuokite esamus dalykus. Pakartokite tai pagal poreikį. Atlikite tai ir naudodami failų formatus, nenorite laikytis kai kurių failų tipų, kurie, atrodo, mažina neapibrėžtumą, nebandydami sutaupyti to, kas bent jau bus naudojama keletą metų.
  • Meilė
Reakcijos: mokykimipc, LNCPapa ve cliffordcooley
kapitonas

kapitonas

TECHNINĖS NAUJIENOS
jobeard sakė:
Tiesiog atkreipkite dėmesį, kad „RW“ diskai nėra stabilūs jokios formos ar formos. Mano patirtis rodo, kad jie dažnai žlunga po to, kai galbūt kelis kartus perrašo.

Be to, DVD-Video failai, įrašyti į DVD-R diskus, ne visada skaitomi teisingai. Bet tai gali būti atsakomybė už šiukšlių DVD įrašymo įrenginį („Toshiba“), kuris atsirado kartu su mano el. Mašinomis.

Kaip bebūtų keista, aš turėjau atskirą „Pioneer“ DVD įrašymo įrenginį, kuris tūkstančius, jei ne šimtus, vaizdo diskų išpūtė į DVD-R ruošinius be žagsulio.

Naujausios (ir anksčiau) patvarios laikmenos yra senamadiški sidabriniai nespalvoti nuotraukų spaudiniai, laikomi tamsoje.

Aš taip pat tiksliai žinau, kad šia tema nėra vokiečių kalba, tačiau turiu 40 metų senumo „Ektachrome“ skaidres, kurios saugomos tamsoje ir yra tokios pat geros, kaip naujos. Vis dėlto turiu ir tokių, kurie išblėso ar supelijo.

Jūs manote, kad optinė laikmena tikriausiai yra kelias į didžiausią gyvenimą. Tačiau „šie vaikinai šiandien“ ir jų įprotis transliuoti perdėtomis iš anksto įrašytų DVD ir „Blu-Rays“ kainomis kelia žiniasklaidos užmarštį. Turėjome naujienų, kad „Samsung“ nebegalės pristatyti naujų „Blu-Ray“ grotuvų.

Naujų kompiuterių dėklų gausu be optinių laikmenų angų, ir per kelerius metus dauguma kompiuterinių spausdintuvų „nutrūksta guminėmis juostomis“ (Paspaudžiate diske esantį „išstūmimo mygtuką“ ir jis tiesiog sėdi ten ir kažkaip „sudegina gumą“.

Taigi, siekiant praktiškumo, atsakykite „antis nusileido“, „nėra teisingo atsakymo“.

„Google“ tikriausiai bus šioje temoje kiekvieno žmogaus gyvenime. Vis dėlto „Back Blaze“ nesu tikras.

Privatumas iš tikrųjų nėra debesų nenaudojimo problema. Manau, kad įsilaužėlis sugebėjo padaryti kelias jūsų sūnaus 2-ojo gimtadienio kopijas ir, neteisėtai ją platindamas, negalėjo padaryti jokios žalos ar užsidirbti nė cento.

Tai geriausias sprendimas tokiems dalykams, kaip gimimo liudijimai, jūsų turtas (-ai), tikri sunkūs dalykai, tokie kaip močiutės vestuvinis žiedas, senosios mokyklos seifas.
Paskutinis redagavimas:
  • Meilė
Reakcijos: darbo klausos
cliffordcooley

cliffordcooley

TS Redneckas
sakė kapitonas:
Paspaudžiate diske esantį „išstūmimo mygtuką“ ir jis tiesiog atsisėda ir „sudegina gumą“.
Šią problemą turėjau tik su HP firminiais įrenginiais (kai kurie mano, kad tai „Toshiba“). Kadangi pradėjau pirkti „LG“ ir „Samsung“, nebeturiu šios problemos. Esu įsitikinęs, kad yra ir kitų prekės ženklų, kurie niekada neturėjo problemų. Ar nauji vairuotojai vis dar kenčia nuo besisukančių ratų?
cliffordcooley

cliffordcooley

TS Redneckas
debora32 pasakė:
1. Nuotraukos - įkelkite į „Google“ nuotraukas.
2. Dokumentai - naudokite „Google Suite“ formatą
3. Pastabos - saugokite prisijungimo informaciją „Google“ paskyrose.
Aš nenorėčiau naudoti „Google“. Toliau niekinsiu „Google“ tol, kol jie sujungs savo naršykles kiekviename nemokamame interneto takelyje. Tai daro jų naršykles gana daug PUP. Tačiau jis pasakė, kad turiu sąskaitą. Bet tikrai nenaudoju, nebent naudoju.
  • Meilė
Reakcijos: Evernessince
SNGX1275

SNGX1275

TS pajėgų specialusis
cliffordcooley sakė:
Aš nenorėčiau naudoti „Google“. Toliau niekinsiu „Google“ tol, kol jie sujungs savo naršykles kiekviename nemokamame interneto takelyje. Tai daro jų naršykles gana daug PUP. Tačiau jis pasakė, kad turiu sąskaitą. Bet tikrai nenaudoju, nebent naudoju.
Šiek tiek aktualu ... „Microsoft“ neseniai padidino nemokamą „OneDrive“ saugyklą nuo 50 GB iki 100 GB .. Nesu tikras, kad jie mano daiktus saugo geriau nei „Google“, bet :)
  • Meilė
Reakcijos: cliffordcooley
cliffordcooley

cliffordcooley

TS Redneckas
SNGX1275 sakė:
„Microsoft“ neseniai padidino nemokamą „OneDrive“ saugyklą nuo 50 GB iki 100 GB
Mano yra tik 5 GB. Dabar klausiu, kodėl turėsite daugiau 45 GB nei aš, tada aš atnaujinau iki 100 GB. Tai turi būti duomenų gavyba, kitaip jie paprašys sumokėti didesnį mokestį nei kitos sąskaitos.

Nors retai, bet galiu fotografuoti telefonu. Aš nustatiau jį įkelti į „OneDrive“. Šiuo metu naudoju tik 15 MB. 5 GB nėra pakankamai didelis bet kokiam norimam atsarginiam sprendimui. Aš tiesiog nesiskundžiu teigdamas, kad jūs negalite juo naudotis, nebent mokate už atnaujinimą. Taigi nesuprantu, kodėl jūsų nemokama paskyra buvo atnaujinta į daugiau nei 5 GB. Jie turėtų mylėti jūsų veiklą.
SNGX1275

SNGX1275

TS pajėgų specialusis
cliffordcooley sakė:
Mano yra tik 5 GB. Dabar klausiu, kodėl turėsite daugiau 45 GB nei aš, tada aš atnaujinau iki 100 GB. Tai turi būti duomenų gavyba, kitaip jie paprašys sumokėti didesnį mokestį nei kitos sąskaitos.
Oi. Aš nepažįstu vyro. https://imgur.com/a/SIrFF17

ILGAI turėjau „OneDrive“ paskyrą ir vis tiek pridėjau dvigubai daugiau saugyklos vietos tomis dienomis, kai galėjai iškeisti „Bing“ taškus į papildomą saugyklą, kad tai galėtų turėti ką nors bendro.
  • Meilė
cliffordcooley

cliffordcooley

TS Redneckas
SNGX1275 sakė:
Kai „Bing“ taškus galite pakeisti papildoma vieta, tai gali būti kažkas bendro.
Kažkas gali būti. Aš niekada nedariau prekybos taško. Šiuo metu turiu 62 tūkst. Taškų.
SNGX1275

SNGX1275

TS pajėgų specialusis
  • Meilė
O

oliverpowell

TS entuziastas
Nepriklausomai nuo pasirinkto saugojimo įrenginio, jis nėra tikras gyvenime ir jį reikia specialiai apdoroti, kai norite ilgai saugoti duomenis. Nerekomenduoju CD ar DVD, nes keli įbrėžimai disko plokštelėje gali sugadinti jūsų duomenis. Aš rekomenduoju eiti į bet kurį „Seagate“ ar WD išorinį standųjį diską, kad galėtumėte ilgai saugoti svarbius ir asmeninius duomenis, nes šiuos diskus lengva prižiūrėti ir saugoti.
Evernessince

Evernessince

Oliverpowellas dedikuotas:
Nepriklausomai nuo pasirinkto saugojimo įrenginio, jis nėra tikras gyvenime ir jį reikia specialiai apdoroti, kai norite ilgai saugoti duomenis. Nerekomenduoju CD ar DVD, nes keli įbrėžimai disko plokštelėje gali sugadinti jūsų duomenis. Aš rekomenduoju eiti į bet kurį „Seagate“ ar WD išorinį standųjį diską, kad galėtumėte ilgai saugoti svarbius ir asmeninius duomenis, nes šiuos diskus lengva prižiūrėti ir saugoti.
Išoriniai kietieji diskai netinka OP naudojimo atvejams. Jie turi atstatyti įmagnetinimo galią kas 3 metus. Tai yra maksimalus. Geriausia, jei diską paleisite dažniau. OP aiškiai parodė, kad jie nori jį išlaikyti ilgą laiką.
  • Meilė
Reakcijos: darbo klausos
darbo klausos

darbo klausos

TS ambasadorius
Gera diskusija. Rekomenduojame perskaityti ir šį straipsnį.
B

betty98

TS naujokas
USB atmintinės ar SD kortelės dažniausiai naudojamos duomenims perkelti iš vieno įrenginio į kitą, tačiau nėra idealios duomenims saugoti, nes prietaisai turi didelę tikimybę sugesti arba sugesti. „Flash“ įrenginiai / „Pen“ įrenginiai / SD kortelės gali sugesti arba nustoti veikti sugedus įrenginio aparatinės įrangos komponentams.

Šiuo atveju nėra gera mintis svarbius duomenis ilgą laiką saugoti „flash“ įrenginiuose ar atminties kortelėse. Visada geriau turėti išsamią duomenų atsarginę kopiją kitame standžiajame diske, o jei turite atsarginę duomenų atkūrimo programinės įrangos atsarginę kopiją, ateityje būtų naudinga susidurti su bet kokiais duomenų praradimo scenarijais, kai naudosite „taškų ir laimėjimų“ situaciją.
cliffordcooley

cliffordcooley

TS Redneckas
Nėra saugojimo terpės be gedimų. Geriausia nepasikliauti jokia laikmena.

Naujausi pranešimai

• M
    „AMD Threadripper 3990X“ apžvalga: absoliuti beprotybė!
  • Maištininkas
    Indija kovoja su triukšmu, raudonai degant šviesoforams, jei vairuotojai toliau važiuoja ...
  • B
    „Netflix“ leidžia išjungti erzinančias automatines peržiūras
  • Al dėdė
    Tyrėjas nustatė, kad milijonai daiktų interneto ir stebėjimo prietaisų, naudojančių „HiSilicon“ lustus ...
  • ShagnWagn
    „Tesla“ akcijos per vieną savaitę padidėjo beveik 60 proc
  • Al dėdė
    Prancūzijos sargybinis skiria 27 mln. USD baudą už tai, kad „Apple“ sulėtino senų „iPhone“ telefonų veikimą
  • netmanas
    „Uber“ tikisi pasiekti pelningumą iki metų pabaigos
  • M
    „Chrome“ pradės bausti svetaines, kuriose rodomi erzinantys vaizdo įrašų skelbimai