• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Programinė įranga
  • „Windows“
  • Šiandienos žinutės

Windows 7 „Windows 7“ negali rasti „taskmgr.exe“

• „Thread Starter“ „SpaceCat“
  • Pradžios data
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.
S

„SpaceCat“

Žinutės: 33 +0
Neseniai kilo problema dėl mano kompiuterio. Nežinau, kodėl, bet kiekvieną kartą, kai bandau ieškoti užduočių tvarkyklės, kompiuteris rodo klaidos pranešimą: ["Windows neranda failo 'C: \ Windows \ system32 \ taskmgr.exe'. Įsitikinkite, kad teisingai parašėte vardą ir bandykite dar kartą."] Kai einu į „Windows \ system32“, matau failą taskmgr.exe, bet jį atidarius, įvyksta ta pati klaida. Bandžiau nukopijuoti failą taskmgr.exe iš kito kompiuterio, kuriame jis veikė, bet jis vis dar neveikia mano kompiuteryje.
Prieš prasidedant šiai problemai, defragmentavau diską ir sukėliau nemalonumų su „Advanced SystemCare Pro“, todėl būtent tai sukelia šią problemą, o gal tai yra koks nors virusas.

Aš naudoju „Windows 7 64x“, naudodamas „Kaspersky“ interneto saugumą.

Šiek tiek ieškojau internete, bet dar neradau šios rūšies problemos sprendimo

Ar kas gali padėti?
pašto dėžutė

pašto dėžutė

Žinutės: 7 565 + 709
TS specialiosios pajėgos
Išbandykite sistemos atkūrimą. Prieš kibdami į „Advanced SystemCare“, pereikite prie taško.
S

„SpaceCat“

• „Thread Starter“ „Thread Starter“
Yra problema. Aš turėjau reikalų su „Advanced SystemCare“ 2010.04.16, seniausias atkūrimo taškas yra 2010.04.18. ASC taip pat yra atkūrimo funkcija, tačiau ji šiuo atveju nepadeda.
Ar nėra galimybės šią problemą išspręsti rankiniu būdu?
L

1. Leonidas

Jei atvykau laiku (nes gavau tą pačią klaidą ir ją ištaisiau), pabandykite atlikti šiuos veiksmus:
1. Atsisiųskite ir išpakuokite „sysinternals“ paketą iš „Microsoft Technet“.
2. Raskite failą procexp.exe ir paleiskite jį.
3. Meniu Keisti užduočių tvarkyklę spustelėkite Atkurti užduočių tvarkyklę meniu Parinktys.
4. Spustelėkite Ctrl + Alt + Del klavišus arba spustelėkite užduočių juostą Vykdyti užduočių juostą.
Nustatymai atkuriami ir „MS Taskmanager“ veikia tinkamai. Dėl savo įpročio negaliu dirbti be sisteminės veiklos. Mėgautis!
W

internetinis ekranas

Žinutės: 51 +0
S

„SpaceCat“

• „Thread Starter“ „Thread Starter“
Spustelėjus Keisti užduočių tvarkyklę, atrodo, nieko nedaroma, mygtukas Atkurti užduočių tvarkyklę neatsiranda.

Administratorius neišjungė mano užduočių tvarkyklės

scf / scannow sako, kad problema buvo rasta, bet jos negalima išspręsti (ar panašiai)

Kodėl „Windows 7“ yra tokių kvailų klaidų?

REDAGUOTI: Aš ką tik sužinojau, kad regedit.exe turi tą pačią problemą kaip taskmgr.exe. Tai tikrai pradeda atrodyti kaip virusas, kokią programą turėčiau naudoti, kad atsikratyčiau šio tipo viruso.

Aš taip pat bandžiau atsikratyti šios problemos naudodamas „Windows“ CD taisymo „Windows“ funkciją, tačiau mano kompiuteris sako, kad kažkas panašaus į „Windows“ versijų CD skiriasi, todėl jo negalima taisyti. Spėju dėl šio atnaujinimo
L

„LAconditioner“

taskmgr vietoj procexp

aš turėjau tą pačią problemą.

mano taskmgr nebus paleistas ir gausiu tą pačią aprašytą klaidą.

Vienintelis dalykas, kurį pakeičiau, buvo ši parinktis „Keisti užduočių tvarkyklę“ procexp meniu.

Pabandykite patikrinti šią parinktį ir paleiskite užduočių tvarkyklę. Jei pasirodys klaida, panaikinkite parinkties žymėjimą ir paleiskite užduočių tvarkyklę iš naujo. Jei klaida ir toliau rodoma, pakartokite vieną kartą.

Manau, kad „Windows 7“ taisymas to gali net neištaisyti. Nieko nerasta taskmgr.exe turėtų prasidėti prieš išjungiant ir vėl įjungiant šią procexp parinktį ...

Sėkmės!
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.

Naujausi pranešimai

• S
    Pasiūlykite man nešiojamąjį kompiuterį
  • „MaxSmarties“
    AMC teatrai vėl atidaromi JAV nuo rugpjūčio vidurio iki pabaigos
  • Aaronas Jonesas
    DNR analizės tarnyba GEDmatch atskleidžia 1,3 milijono DNR profilį
  • neeyik
    „Intel“ pajamų ataskaitoje teigiama, kad 7 nm ilgio procesas užtruks šešis mėnesius
  • F
    Įperkamas „iPhone SE“ yra populiarus tarp „Android“ vartotojų ir ilgamečių „Apple“ gerbėjų
  • F
    Pranešama, kad „Google“ stebi konkuruojančių „Android“ paslaugų duomenis kurdama naujas programas
  • S
    Nuotraukoje „Oculus Quest“ įpėdinis: lengvesnis ir ryškesnis
  • A
    „Windows 95“