• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Programinė įranga
  • „Windows“
  • Šiandienos žinutės

Windows 7 „Windows 7“ - mirksi langai, uždaromi meniu

• „Thread Starter“ bj00uk
  • Pradžios data
B

bj00uk

TS entuziastas
Sveiki vaikinai kaip sekasi?

Prašau pagalbos. Mano kompiuteris nuo vakar elgiasi šiek tiek keistai.

Iš esmės šios problemos yra:
  • Langai mirksi / mirksi
  • Jei bandau padaryti kažką panašaus, kaip pervardyti failą, jis tiesiog pabėga
  • Negalite perkelti „Windows“ aplink ekraną, jis tiesiog grįžta ten, kur buvo
  • Jei naudoju pradžios meniu ir spusteliu kitą meniu
  • Aplankai vis slenka į viršų
Mygtukas įstrigo kaip jis ar kažkas (patikrinau klaviatūrą, taip pat atjungiau klaviatūrą ir tai neturėjo jokio skirtumo)

Kažkada ši problema man nutiko maždaug prieš 12 mėnesių, bet iki tol negalėjau jos išspręsti. Nors praėjus kelioms savaitėms po leidimo aš įdiegiau visiškai naują.

Iš pradžių maniau, kad tai yra PSU klaida, bet prisiminiau, kad prieš 3 savaites nusipirkau ir įdiegiau naują OCZ PSU. (Esant didesniam vatui, iš pradžių nebuvo pakankamai energijos problemos)

Prieš kelias dienas (pirmadienį) padariau naują „Install“ ir nenoriu viso to daryti dar kartą. Nemanau, kad tai yra „Windows“ problemos.

Išbandžiau keletą dalykų ir niekas neveikė
  • Galbūt sistemos atkūrimas manė, kad jis veiks, kol kompiuteris nebus uždarytas, jis vėl grįš ir įsijungs problema.
  • Aš pakeitiau savo energijos planą į „High Performance Advanced“ nustatymą, kad USB automatinis sustabdymas būtų išjungtas
  • Maniau, kad galėjo būti įdiegtos kelios naujos programos, tačiau šiuo metu nebuvo įdiegta nieko, išskyrus būtinas („Avast“, „Comodo“, „Adobe Reader“, „Revo“ programos pašalinimo programa, „CCleaner“, „Malaware Bytes“, „iTunes + QuickTime“, „Windows Update“, „Photoshop“).
  • „Malaware Bytes“ ir „Avast“ nieko nerasta.
  • Pabandžiau atjungti klaviatūrą ir pelę ir prijungti monitoriaus lietimo funkciją, ir tai neturėjo jokio skirtumo.
Ar tai gali būti aparatinės įrangos problema? (Kaip po 12 mėnesių + Nežinote, ar taip yra). Nors pamestas USB diskas kurį laiką buvo rastas ir vakar įdėtas tikrinti turinio. Ar problema gali būti USB diskas?

Prašau, ar kas nors galėtų man padėti? Problema iš tikrųjų yra tai, kad erzina negalintis pervadinti failų ar meniu „Pradėti“ ir pan.
B

bj00uk

TS entuziastas
Man pavyko išspręsti, atrodo, kad mano grafikos plokštės tvarkyklės, „Windows Update“ parinkčių atnaujinimai turėjo naujesnių tvarkyklių.
B

bj00uk

TS entuziastas
Sveiki, problema vėl grįžo. Paskutinį kartą jis iš naujo paleidžiamas kelis kartus, o grafikos tvarkyklių „Windows“ naujinimas yra rūšiuojamas. Šį kartą nieko neveikia. Aš naudoju „Driver Sweeper“ tvarkyklėms pašalinti, tvarkyklėms atsisiųsti ir iš naujo įdiegti. Nepasisekė.

Žinau, kad tai nėra virusas („Avast“, „Malwarebytes“ ir „Ad-Aware“ sako, kad švarus). Nežinau, ar grafikos tvarkyklės jau yra, gal dar kažkas. Prašau kas gali padėti ??

Dėkoju
pašto dėžutė

pašto dėžutė

TS specialiosios pajėgos
Nemanau, kad tai yra „Windows“ problemos.
Tai tikriausiai neturėjo paskelbti problemos „Windows“ forume. :) Kai įdiegsite naują „Windows“, jis pašalins visus tvarkykles, lustų rinkinį, LAN, garsą ir kt., Taip pat grafikos tvarkyklę, kurią paminėjote anksčiau.
B

bj00uk

TS entuziastas
Jūs teisus, neturėjau paskelbti „Windows“ forume :( bet dar praėjusį mėnesį maniau, kad tai „Windows“ problema, kol kas nors iš „uni“ pasiūlė vaizdo plokštės tvarkykles. Taip, aš įdiegiau visus savo pagrindinės plokštės tvarkykles. Chipset, LAN, Audio, WiFi. Ar turite idėją, kas gali atsitikti?
pašto dėžutė

pašto dėžutė

TS specialiosios pajėgos
Kokia „Windows“ versija yra įdiegta? Įsitikinkite, kad įdiegti visi pakeitimų paketai. „Malwarebytes“ ir „Avast“ gali būti prieštaringi. Pabandykite pašalinti vieną iš jų.
B

bj00uk

TS entuziastas
Sveiki, „Windows 7 Professional“, viskas atnaujinta. Aš jau pašalinau „Malwarebytes“ (nors po problemos įdiegiau „Malwarebytes“).

Meniu nelieka atidarytas, nuolat pervadinamas failas, langai negali judėti, nes pelė vis krinta.
gbhall

gbhall

TECH NEWS kancleris
Patikrinkite tai pakeisdami pelę. Jei tai yra USB pelė, pasiskolinkite ir PS2 pelę.
B

bj00uk

TS entuziastas
Sveiki, ačiū gbhall už jūsų atsakymą. Išbandžiau tai ir bandžiau naudoti kitą klaviatūrą, tik norėdamas įsitikinti, kad taip pat pašalinau visus klaviatūros ir pelės tvarkykles. Nepasisekė.
gbhall

gbhall

TECH NEWS kancleris
„Pamestas“ USB diskas - patikrinta, ar nėra infekcijų? Savo laiku pagaliau pamačiau keistus ir nuostabius sugedusios aparatūros požymius - ir iš tikrųjų nenaudojamą aparatūrą ... pavyzdžiui, tai gali būti sugedęs CD ar DVD įrenginys, USB įrenginys, belaidis įrenginys ir kt.
Jūs turite būti sistemingi ieškodami sugedusios aparatūros. Pabandykite pašalinti viską, kas įmanoma (CD / DVD, USB, belaidį ryšį, spausdintuvus) ad hoc pagrindu ir išbandykite įkrovą. Vienas greitas dalykas, kurį reikia padaryti, yra sudeginti paprastą nešiojamą „Linux“, jį paleisti ir pažiūrėti, ar kompiuteryje vis dar veikia netolygiai. Taigi, tai yra aparatinė įranga, kitaip tai susiaurins „Windows“ tvarkykles ir „Windows“ paleistus įrenginius, bet ne „Linux“.

Kitas paminėtas dalykas, kurį verta pakartoti - viena kenkėjiškų programų aptikimo programa, veikianti vienu metu, užkarda ir kt. Sėkmės.
thehrisworld

thehrisworld

TS naujokas
bj ir viskas ...

Turėjau tą pačią problemą su keliomis paskyromis, ypač PO kompiuterių priežiūros. Sukūriau antrą vartotojo abonementą ir nukopijavau viską į šią paskyrą (C; / user /) ir pastebėjau, kad nauja paskyra nemirksi. Taigi sukūriau kelias paskyras ir nukopijavau paveiktą paskyrą į visas ...

Kadangi techninei priežiūrai naudojau 3 programas, naudojau po vieną iš kiekvienos paskyros kiekvienos programos. Kiekviena iš užduočių, kurias reikėjo atlikti, buvo atliktos atskirai - jokios automatikos. Su visomis trimis sąskaitomis problema prasidėjo nuo registro išvalymo. Kadangi tai neįvyko prieš „Microsoft“ savaitinius atnaujinimus prieš 2 savaites, aš ieškojau problemos su „Microsoft“, norėdamas rasti problemą ...

Bet ...

Štai kodėl aš čia skelbiu. Išbandžiau 3 sprendimus, iš kurių tik vienas veikė.

Sistemos atkūrimas neveikė.

Juokinga kiekvieną kartą sukurti naują vartotojo abonementą, norint atkurti visas „Outlook“ el. Pašto paskyras.

„Windows“ įdiegimas iš naujo buvo TIK vienintelis dalykas, kuris nereikalavo daug laiko ir pastangų. Čia pateikiama išsami instrukcija, į kurią reikia atkreipti dėmesį ir į ką reikia pasirengti baigus perinstaliavimą.
http://www.sevenforums.com/tutorials/3413-repair-install.html

Tikiuosi, kad tai padės visiems, žinau, kad esu nusivylęs kaip bj, dirbdamas 12-18 valandų per dieną.

Dabar norėdami sužinoti, kas visa tai sukelia ... jei ką nors rasite, jis grįš su įrašu. Galite rasti mane @thehrisworld su visais klausimais ...
gbhall

gbhall

TECH NEWS kancleris
Įdomu - diagnozė, naujos paskyros sukūrimas ir išsiaiškinimas, ką ji daro teisingai?
Taip pat siūlau redaguoti savo įrašą, kad jis būtų kiek ryškesnis. „Windows“ diegimas iš naujobet iš tikrųjų viena „Windows“ remonto diegimas. Tikrai, labai skirtingi dalykai.
  • Meilė
Reakcijos: thehrisworld
thehrisworld

thehrisworld

TS naujokas
Aš pataisiau, atlikau „Windows“ taisymo diegimą - ir tai bandau įspausti įraše, kol patiekiama vakarienė! :)

Nustebau sukūręs naują vartotojo abonementą kaip sprendimą - šią taktiką radau kitoje svetainėje (pamiršau kur), todėl išbandžiau - ir ji veikė, kol neatlikau kitos kompiuterio priežiūros. Kas bus kitą kartą? Stebėkite mus! Kažkas yra paveiktas vartotojo abonemento lygio registre ir tai nėra visa sistema - tik norėčiau, kad turėčiau daugiau laiko tam skirti, bet jis jau 2 savaites už jo padėjo aštuonis kamuoliukus.
B

bj00uk

TS entuziastas
Ačiū už jūsų atsakymą, vaikinai :).
Išbandysiu siūlomas artimiausiomis dienomis, tikiuosi, kad galėsiu išspręsti problemą. Taip pat prieš kelias dienas jūs naudojote „CCleaner“ registro valymui (tai niekada anksčiau nesukėlė šios problemos), bet galbūt problemą. Ačiū, pranešiu, kai išbandysiu juos visus.
Daktaras Jonas

Daktaras Jonas

TS entuziastas
„Mirksintys langai“, „Meniu uždarymas“ naujas kovos menų populiariausias filmas, tiesa?
Marnomansas

Marnomansas

TS stiprintuvas
Gydytojas Jonas sakė:
„Mirksintys langai“, „Meniu uždarymas“ naujas kovos menų populiariausias filmas, tiesa?
Ne, tai nauja epidemija, dėl kurios šios gijos prasiveržia TS.:p
B

bj00uk

TS entuziastas
@ Gydytojas Jonas: Lolis skamba kaip puiki idėja. Ar galiu suvaidinti piktą asmenį, kuris išmoksta kovos menų ir galų gale atsitraukia nuo kompiuterio ekrano :)

@thehrisworld, @gbhall: bandė atkurti sistemą, įdiegė kitą vartotojo prieigos ir taisymo sąranką ten, kur jie neveikė :( Taip pat naudojau atsarginę registro kopiją ir bandžiau atkurti, bet vis tiek jokių pakeitimų.

@gbhall: Taip „pamestas“ USB buvo nuskaitytas, jokių problemų, jis puikiai veikia kituose kompiuteriuose (jokių problemų), dar neradau laiko išbandyti aparatūros pašalinimą, planuoju tai padaryti šį savaitgalį, tikiuosi.
Gillorien

Gillorien

TS naujokas
Aš turiu tą pačią problemą. Aš turiu „Dell“, kuris buvo pateiktas su įdiegimo skaidiniu, negaliu įdiegti „Windows“ taisymo. Tai labai blogas laikas, todėl laukiu, kol naujas išorinis HDD padarys atsarginę failų kopiją, nes senasis mirė (visiškai perkrautas, kad šiuo metu prarastumėte ID). Aš nematau aparatinės įrangos gedimo savo nešiojamame kompiuteryje, nes mano „Ubuntu“ skaidinys veikia gerai. Tas pats, nėra aptinkamų virusų ar šnipinėjimo programų. Maniau, kad tai gali būti interneto stebėtojo ir internetinės stebėjimo programinės įrangos įdiegimas, tačiau internete yra daugybė nuorodų į šią problemą, todėl abejoju. Aš jį pašalinau dėl gero mato. Ar yra tikras atsakymas į tai? Vienintelis dalykas, kurį mačiau iki šiol, yra diagnozė ir spekuliacijos, kas sukelia šią problemą? Tai staiga prasidėjo tarsi virusas. Atsiprašome už klaidas, nes kontekstinis meniu ekrane neužsibus pakankamai ilgai, nes negaliu naudotis rašybos tikrinimo priemone!
maxuscz

maxuscz

TS naujokas
Labas visiems. Šiandien aš kovoju su „Windows 7 64bit“. Mirksinti „Mozilla“ viršutinė juosta „Facebook“ ir IE. Savaime užsidaręs meniu Pradėti.
Bandote sukurti naują sąskaitą - jums buvo naudinga atidaryti „Mozilla“. Nėra programinės įrangos ... „Windows“ nėra įkrovos žurnalo su laiko žyma ir duomenų, kad sužinotumėte, kiek milijardų diskų buvo įkelta paleidimo metu. Taigi ... vieną dieną aš pasiklydau ir ketinu iš naujo įdiegti langus
Aš vis dar nežinau, kur yra problema
Atsiprašau už mano anglų kalbą - im fro europe 8)
maxuscz

maxuscz

TS naujokas
Velnias. Pakeičiu temą į aero ir mirksėjimas sustojo.
misor

misor

TS evangelistas
bj00uk pasakė:
Sveiki, problema vėl grįžo. Paskutinį kartą jis iš naujo paleidžiamas kelis kartus, o grafikos tvarkyklių „Windows“ naujinimas yra rūšiuojamas. Šį kartą nieko neveikia. Aš naudoju „Driver Sweeper“ tvarkyklėms pašalinti, tvarkyklėms atsisiųsti ir iš naujo įdiegti. Nepasisekė.

Žinau, kad tai nėra virusas („Avast“, „Malwarebytes“ ir „Ad-Aware“ sako, kad švarus). Nežinau, ar grafikos tvarkyklės jau yra, gal dar kažkas. Prašau kas gali padėti ??

Dėkoju
Jei įtariate, kad tai grafikos tvarkyklės problema, pašalinkite dabartinį grafikos tvarkyklės paketą ir paleiskite iš naujo.
Paleidus iš naujo, įdiekite grafikos tvarkyklės paketą iš diegimo programos kompaktinio disko, kuris buvo pridėtas prie jūsų kompiuterio.
tada įdiekite naujausią grafikos tvarkyklės paketą.

Taip pat pasitarkite su įrenginių tvarkytuvu, ar nėra geltonų šauktukų.
tai gali reikšti, kad trūksta įrenginio tvarkyklės, arba gali būti netinkamai įdiegta ar įdiegta.
R

Robinho

TS naujokas
bj00uk pasakė:
Sveiki vaikinai kaip sekasi?

Prašau pagalbos. Mano kompiuteris nuo vakar elgiasi šiek tiek keistai.

Iš esmės šios problemos yra:

• Langai mirksi / mirksi
  • Jei bandau padaryti kažką panašaus, kaip pervardyti failą, jis tiesiog pabėga
  • Negalite perkelti „Windows“ aplink ekraną, jis tiesiog grįžta ten, kur buvo
  • Jei naudoju pradžios meniu ir spusteliu kitą meniu
  • Aplankai vis slenka į viršų
Mygtukas įstrigo kaip jis ar kažkas (patikrinau klaviatūrą, taip pat atjungiau klaviatūrą ir tai neturėjo jokio skirtumo)

Kažkada ši problema man nutiko maždaug prieš 12 mėnesių, bet iki tol negalėjau jos išspręsti. Nors praėjus kelioms savaitėms po leidimo aš įdiegiau visiškai naują.

Iš pradžių maniau, kad tai yra PSU klaida, bet prisiminiau, kad prieš 3 savaites nusipirkau ir įdiegiau naują OCZ PSU. (Esant didesniam vatui, iš pradžių nebuvo pakankamai energijos problemos)

Prieš kelias dienas (pirmadienį) padariau naują „Install“ ir nenoriu viso to daryti dar kartą. Nemanau, kad tai yra „Windows“ problemos.

Išbandžiau keletą dalykų ir niekas neveikė

• Galbūt sistemos atkūrimas manė, kad jis veiks, kol kompiuteris nebus uždarytas, jis vėl grįš ir įsijungs problema.
  • Aš pakeitiau savo energijos planą į „High Performance Advanced“ nustatymą, kad USB automatinis sustabdymas būtų išjungtas
  • Maniau, kad galėjo būti įdiegtos kelios naujos programos, tačiau šiuo metu nebuvo įdiegta nieko, išskyrus būtinas („Avast“, „Comodo“, „Adobe Reader“, „Revo“ programos pašalinimo programa, „CCleaner“, „Malaware Bytes“, „iTunes + QuickTime“, „Windows Update“, „Photoshop“).
  • „Malaware Bytes“ ir „Avast“ nieko nerasta.
  • Pabandžiau atjungti klaviatūrą ir pelę ir prijungti monitoriaus lietimo funkciją, ir tai neturėjo jokio skirtumo.
Ar tai gali būti aparatinės įrangos problema? (Kaip po 12 mėnesių + Nežinote, ar taip yra). Nors pamestas USB diskas kurį laiką buvo rastas ir vakar įdėtas tikrinti turinio. Ar problema gali būti USB diskas?

Prašau, ar kas nors galėtų man padėti? Problema iš tikrųjų yra tai, kad erzina negalintis pervadinti failų ar meniu „Pradėti“ ir pan.

Radau šią temą, nes ta pati problema kilo tik prieš 10 minučių. Laimei, aš greitai pastebėjau problemą.
Atjungiau belaidį „Logitech“ imtuvą (skirtas pelei) ir viskas grįžo į savo vėžes. Nežinau, ar tai padės (iš tikrųjų, tai gerai veikė 5-6 dienas, kol imtuvas išprotėjo), bet aš tiesiog norėjau pasidalinti.
C

„CandiiSweet“

TS naujokas
Man kyla tų pačių problemų su „Windows 7“. Turiu „Snow leopard Macbook“ su „bootcamp“, leidžiančia turėti „Windows 7“.
Išbandžiau sistemos atkūrimą, ieškojau virusų ir kenkėjiškų programų naudodamas „Malawarebytes“. Aš netgi nusipirkau „Pro“ versiją, kad tik įsitikinčiau, bet ji vis tiek nieko nedaro. Atnaujinau visus tvarkykles ir vis dar neradau sprendimo.

Naujos vartotojo paskyros sukūrimas man yra laikinas sprendimas, nes nauja paskyra tampa problema per kelias dienas.

Negaliu taisyti diegimo, nes jis visada grįžta kaip klaida "[SIZE = 3] [FONT = Segoe UI]Norėdami atnaujinti, turite įdiegti „Windows 7“ 1 pakeitimų paketą. Uždarykite sąranką, atidarykite „Windows Update“ ir patikrinkite, ar nėra 1 pakeitimų paketo naujinimų. " [/ TEKSTO DYDIS]
gbhall

gbhall

TECH NEWS kancleris
Ar jūsų naudojama „Win 7 SP1“ versija tinka pranešimo tikslui?

Nežinote, ar „Mac 7“ naudojate „Win 7“ kaip virtualųjį diską, ar du kartus paleidžiate aparatinę įrangą, ar „Apple OS“ keičiate „Win 7“? Žinojimas, kuris iš jų gali padėti suprasti jūsų problemą.

Žvelgiant į pranešimus, keista rasti daug įvairių simptomų ir sprendimų. Atrodo, kad vienintelis bendras veiksnys yra tai, kad kai kurie tvarkyklės yra pagrindinė priežastis, bet veiksnys, kuris yra lokalus konkrečiam vartotojui. Tada šią tvarkyklę galima atnaujinti tam vartotojui ir iškart vėl parodyti tą patį simptomą.

Man buvo labai sunku pateikti pasiūlymą, galiu pasakyti - niekada nepriimkite jokių tvarkyklių iš MS atnaujinimų.
C

„CandiiSweet“

TS naujokas
Kietojo disko skaidymui naudojau „bootcamp“, kad galėčiau turėti „Mac OS“ ir „Windows 7“. Peržiūrėjau savo sistemos specifikacijas ir joje rašoma, kad įdiegtas 1 pakeitimų paketas. Bet kai bandau atlikti remonto diegimą, jis sako kai kuriuos pranešimus. Pamaniau, gal todėl, kad naudojau tą patį diską, todėl nukopijavau iso ir sudeginau dar vieną, bet pranešimas vis tiek atėjo. Tiesiog turiu per daug nuveikti švarų diegimą ir nuvalyti kietąjį diską.

Naujausi pranešimai

• S
    „iPhone“ ir „Apple“ laikrodžiai netrukus gali pakeisti jūsų automobilio raktus
  • kalvų
    Kinijos išmaniųjų telefonų siuntos gali sutrikti dėl koronaviruso sutrikimų
  • psycros
    Kenkėjiškas grobikų šaulių himnas netrukus sulauks viso žaidimo pertvarkymo
  • Axiarus
    Technikos ateitis: žaidimų konsolės, rytojaus „Xbox“ ir „PlayStation“
  • A
    Sugadintas 16 GB diskas, suformatuotas „Mac“
  • xandros98tech
    Pašalinkite „3D objektus“ ir kitas nuorodas iš „Windows 10“ failų naršyklės
  • Odinas miega
    „Apple“ kovo mėnesį įgalins visuotinius „MacOS“, „iOS“, „tvOS“ ir „iPadOS“ programų pirkimus
  • Odinas miega
    NYPD pakeisti pareigūnų ranka rašytus patrulių sąsiuvinius „iPhone“ programėle