• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Programinė įranga
  • „Windows“
  • Šiandienos žinutės

„Windows 7“ staiga „nėra tikra“!

• „Thread Starter“ Danielius Burkus
  • Pradžios data
D

Danielius Burkus

Žinutės: 160 +6
Sveiki! Tai pirmas kartas, kai rašau į „Windows“ forumą.

Maždaug prieš metus įdiegiau „Windows 7“ iš naujai įsigyto diegimo disko (dėžutėje užklijuotą „Microsoft“). Nenoriu atnaujinti į „Windows 10“, nes tam tikra programinė įranga, kurios man reikia, negali veikti šioje operacinėje sistemoje (neatsižvelgiant į tai, ką sako „Microsoft“ ar kiti). Bet kokiu atveju šis „Windows 7“ diegimas veikia paprastai, įskaitant naujinimų atsisiuntimą ir diegimą (kadangi „Microsoft“ palaikymas yra nutrauktas, tai tik „Defender“ atnaujinimai) - nuo 1 dienos. darbalaukis tapo juodas, o apatiniame dešiniajame ekrano kampe yra pranešimas „Ši„ Windows “kopija nėra tikra“.

Ar gali kas nors man padėti? Neįsivaizduoju, kas nutiko. Ieškojau internete ir nerandu nieko naujesnio nei 2013 m., Panašių klausimų. Aš turiu „ESET NOD32 Antivirus“ ir daugiau ar mažiau kiekvieną dieną paleidžiu „CCleaner“ ir kai kurias kitas programas, kad kažkas netrukdytų. Šį didelio kontrasto darbalaukį man yra labai sunku naudoti dėl regėjimo problemų.

Dėkojame už jūsų laiką ir pagalbą, kurią galite pasiūlyti.

- Danielis M. Burkus
D

Danielius Burkus

• „Thread Starter“ „Thread Starter“
Dabar galiu atsakyti į savo klausimą. Kažkas mano pažįstamo pasiūlė tai: cmd.exe , „paleisti“ SLMGR -REARM. "Kai žiūriu į savo atnaujinimų istoriją, atrodo, kad atnaujinimas buvo vakarykštės priežasties priežastis, kai problema kilo savaime.

- Danielis M. Burkus
A

nauja

Žinutės: 28 +1
Sveikas, Danieliau, ar ši komanda praplečia „SLMGR -REARM Windows 7“ palaikymą?
Aš taip pat turiu 7 nešiojamus kompiuterius, bet negavau šios tikros žinutės
D

Danielius Burkus

Ką radau internete (vakar - atsiprašau, buvau toks užsiėmęs, kad nieko negalėjau čia paskelbti), atrodo, kad šis „taisymas“ yra prieinamas tik 3 kartus ir po to daugiau neveiks.

Tikėjausi, kad kažkas čia atsakys su tikru sprendimu, bet niekas nepasiūlė. Tai erzina, nes „Windows“ diską pirkau iš teisėto, įgalioto atstovo, o dėžutė buvo užantspauduota „Microsoft“. Taigi daugiau realios sąrankos negalėjo būti. Kažkas, ką minėjau, sakė, kad „Microsoft“ baudžia žmones, negalinčius naujovinti į „Windows 10“, bet ... šiai beprotybei turi būti sprendimas. Bet galiu galvoti tik apie tai, kad turėsiu iš naujo įdiegti „Windows“, leisti mašinai atsisiųsti visus originalius operacinės sistemos atnaujinimus ir tada išjungti tiek „Windows“ naujinimą, tiek „Windows Defender“ (tas asmuo teigė, kad pakaks mano paties antivirusinės programos), o „Windows“ versija nereikalinga. ).

Kalbant apie jūsų klausimą, Annew, „Microsoft“ atsisakė „Windows 7“ palaikymo. Jūsų įrenginys vis tiek gali atsisiųsti ankstesnius atnaujinimus, tačiau „Microsoft“ teigė, kad pasibaigus palaikymui nebus jokių naujų naujinimų. Tačiau per pastaruosius kelis mėnesius „Windows Defender“ buvo atnaujinama kelis kartus kiekvieną mėnesį, o birželio 30 d. Jei atvirai, nežinau, kodėl taip atsitiko (žiūrėjau filmą, kai buvo atsisiųstas ir įdiegtas šis atnaujinimas, o uždarius filmą, mirksėjo ekranas, o fonas tapo juodas, o dešiniajame ekrano kampe pasirodė „ne originalus“ įspėjimas).

Žvelgiant į „Windows“ naujinimo istoriją dabar, birželio 30 d. Buvo du naujinimai („Windows Defender“, KB915597 versija 1.319.433.0 - ta pati versija) (kai jie buvo atsisiųsti / įdiegti, nebuvo nurodyta; anksčiau, pačios problemos metu, birželio 30 d. Buvo tik vienas naujinimas, taigi antrasis atnaujinimas atsirado patikrinus ir galbūt panaudojus SLMGR -REARM). Aš nežinau, ar yra antrasis 30-ojo atnaujinimas, neatsižvelgiant į tai, kas daro mano „Windows“ diegimą „neoriginaliu“ - ir aš tikrai noriu išgirsti atsiliepimų iš kito žmogaus, kuris čia žino apie „Windows“ (įskaitant naujo klausimo nagrinėjimą), kad mano naudojimasis SLMGR -REARM kažkaip pakeitė mano pradinio diegimo galiojimą. kad tai negali (neturi įtakos) („originalas“ nuo 1 d. iki birželio 30 d.). Visas šis epizodas buvo toks traumuojantis (mano regėjimas nėra geras, aš pensininkas ir atvirai sakant, prasta; o originalaus „Windows“ disko pirkimas man buvo iššūkis, bet aš tiesiog norėjau įsitikinti, kad manęs neapsaugos ši beprotybė); Neįsivaizduoju, ar antrasis tos pačios dienos atnaujinimas yra pataisyti dalykai - spėju, kad vienintelis būdas, kurį sužinosiu, yra palaukti 90 dienų ir pamatyti juodą darbalaukį, kai nusidėvės SLMGR -REARM (man geriau nereikėtų to persvarstyti).

Jei kas nors galėtų man pateikti atsiliepimų, tai būtų labai giliai įvertinta. Ačiū už sugaištą laiką ....

- Danielis M. Burkus
Paskutinis redagavimas:
H

hardreset

Žinutės: 726 +293
Pabandykite komandą slmgr.vbs / dlv pasibaigus perkraukimo laikui. Tada vėl naudokite ...
D

Danielius Burkus

Ačiū, HardReset. Tarkime, kad „iš naujo paleisti laikmatis yra išjungtas“ reiškia, kad kitą kartą darbalaukis yra juodas (kai naudoju SLMGR-REARM) per 90 dienų nuo birželio 30 d.?

Kaip jau minėjau ankstesniame atsakyme, šią problemą sukėlęs naujinimas įdiegtų naujinimų sąraše rodomas du kartus (tai padėtų, bet aš sumažinau informaciją):

1] „Windows Defender Antivirus“ saugos informacijos atnaujinimas - KB915597 (versija 1.319.433.0)
Įkėlimo data: 2020-06-30 07:45
Diegimo būsena: sėkminga
[...]

2) „Windows Defender“ saugos informacijos atnaujinimas
Antivirusinė - KB915597 (versija 1.319.433.0)
Įkėlimo data: 2020 30 30, 16:25
Diegimo būsena: sėkminga
[...]

Ieškodamas internete negaliu rasti nieko apie tai, kodėl šis atnaujinimas buvo „atnaujintas“; Daugiau nieko apie tai nerandu. Iš tikrųjų nieko nebuvo pridėta prie „Google“ paieškos rezultatų nuo mano pirmosios paieškos (iškart po to, kai įvyko incidentas).

Be to, kai dabar žiūriu į „Peržiūrėti pagrindinę informaciją apie savo kompiuterį“, matau, kad „Windows“ aktyvinimas sako „iki 0 dienų iki automatinio aktyvinimo. Suaktyvinkite„ Windows “dabar“. Ar galite man pasakyti, ar tai yra „SLMGR-REARM“ paleidimo rezultatas? Ar „Windows“ diegimas bus vėl įjungtas, jei įvesiu originalų raktą? Ar man reikės iš naujo įdiegti „Windows“, kad galėčiau iš naujo suaktyvinti naudodamas esamą raktą? Negaliu rasti atsakymo į šiuos klausimus internete.

„HardReset“ už pagalbą - ir ačiū visiems, kurie turi kuo prisidėti.

- Danielis M. Burkus
H

hardreset

Danielius Burkus sakė:
Ačiū, HardReset. Tarkime, kad „iš naujo paleisti laikmatis yra išjungtas“ reiškia, kad kitą kartą darbalaukis yra juodas (kai naudoju SLMGR-REARM) per 90 dienų nuo birželio 30 d.?
Taip, bet tai iš tikrųjų yra šiek tiek sudėtingiau https://itfunk.wordpress.com/2013/01/09/resetting-rearm-count-in-windows-7/

Aš pamiršau, kad nepakako mano parašytos komandos.

Danielis Burkus sakė:
Be to, kai dabar žiūriu į „Peržiūrėti pagrindinę informaciją apie savo kompiuterį“, matau, kad „Windows“ aktyvinimas sako „iki 0 dienų iki automatinio aktyvinimo. Suaktyvinkite„ Windows “dabar“. Ar galite man pasakyti, ar tai yra „SLMGR-REARM“ paleidimo rezultatas? Ar „Windows“ diegimas bus vėl įjungtas, jei įvesiu originalų raktą? Ar turėsiu iš naujo įdiegti „Windows“, kad galėčiau iš naujo suaktyvinti naudodamas esamą raktą? Negaliu rasti atsakymo į šiuos klausimus internete.
Atnaujinimai tikriausiai to nesukėlė. O gal jie padarė klaidų. Tai kartais atsitinka.

Apskritai yra suaktyvinimo klaida, nes ji tikriausiai turėtų „padaryti“ praėjus 30 dienų po pakartotinio aktyvinimo. Aš tiesiog mačiau kažkur ateinančias klaidas.

Galite pabandyti išjungti langus https://www.howtogeek.com/124286/how-to-uninstall-your-windows-product-key-before-you-sell-your-pc/

Tada paleiskite iš naujo. Tikriausiai „Windows“ nori suaktyvinti, tada naudoja produkto raktą. Nepamirškite paruošti produkto kodo. Tai galbūt galima iš naujo įjungti.

„Windows“ įdiegimas iš naujo taip pat yra labai efektyvus būdas atsikratyti „Windows“ problemų, tačiau pirmiausia dirbsiu su aktyvinimo šalinimu.
D

Danielius Burkus

Labai ačiū už jūsų atsakymą, HardReset.

Šiuo metu ruošiu dokumentą ir verčiau nieko nedaryti su asmeniniu kompiuteriu, kol jis bus baigtas (tikriausiai tai užtruks likusią dienos dalį). Taigi rytoj (liepos 4 d.) Išbandysiu jūsų pasiūlymą ir pranešiu, kaip viskas vyksta.

Frazė „Rodyti pagrindinę informaciją apie savo kompiuterį“ reiškia „26 dienos aktyvuoti“; Be to, kartais apatiniame dešiniajame mano ekrano kampe pasirodo iššokantysis langas „Suaktyvinti„ Windows “, kurio dažnai pakanka erzinti. Taigi turiu papildomą priežastį kuo greičiau išbandyti jūsų sprendimą.

Dar kartą ačiū už pagalbą. Aš susisieksiu su jumis rytoj - tikiuosi patvirtinti, kad jūsų sprendimas pasiteisino. Prašau geros dienos ....

- Danielis M. Burkus
D

Danielius Burkus

HardReset, didžiąją dienos dalį praleidau bandydamas suprasti, ką daryti. Pirmiausia bandžiau įvesti produkto raktą iš dėžutės ir nusipirkęs diegimo diską iš registruoto „Microsoft“ pardavėjo, gavau pranešimą, kad „Microsoft“ blokuoja dėžutėje išleistą „Microsoft“ produkto raktą.

Žvelgdamas į jūsų pasiūlymus, pirmiausia pastebėjau tai, kad pasibaigus 30 dienų bandomajam laikotarpiui („laikmatis baigiasi“) siūlau tai padaryti. Ar negalima to padaryti anksčiau? Nesu kompiuterių ekspertas - iš tikrųjų nieko nežinau apie dalyko programavimo pusę. Taigi man rūpi labiau sugadinti savo mašiną, nei ji veikia. Bandžiau perskaityti du straipsnius, bet nesu tikras, ar jie tinka mano situacijai. „Microsoft“ turėjau man galiojantį produkto raktą, o dabar „Microsoft“ sako, kad jis negalioja. Nebandau pakeisti produkto kodo, kad galėčiau parduoti savo kompiuterį - man to reikia mano darbui. Ir nesistengiu padaryti slapta atsisiųstos ar piratinės operacinės sistemos kopijos. Iš „Microsoft“ įsigijau galiojantį produkto kodą. Kai „Windows“ birželio 30 d. Atnaujino „Windows Defender“ apibrėžimus, staiga mano mašina tapo „neoriginali“. Ar nėra šios problemos sprendimo būdų?

Kažkas pasiūlė pašalinti „KB971033“ naujinimą, tačiau šis atsakymas dingo. Kaip galima pašalinti šį naujinimą?

Ačiū už pagalbą.
H

hardreset

Galite susisiekti su „Microsoft“ ir pasakyti jiems, kad yra suaktyvinimo problemų. Jei jie vis tiek atsisako suteikti jums raktus, iš esmės turite tris galimybes:

1. Pirkite pigų raktą ir tikiuosi, kad jis veiks. Internetinėje prekyboje jų yra daug.

2. Naudokite „-Rearm“ apgaulę ir pailginkite laiką, kai nebegalėsite jo pakartotinai naudoti, kaip aprašyta čia https://itfunk.wordpress.com/2013/01/09/resetting-rearm-count-in-windows-7/

3. Jei tikrai pykstate su „Microsoft“ ir esate tikri, kad vis dar turite galiojančią licenciją, nedaug ką galima pasakyti, jei „Microsoft“ naudoja tam tikro tipo diegimo programą, kuri gali suaktyvinti jūsų „Windows 7“.

3. Pasirinkimui tai buvo daugiau užuomina, ką daryti :graži: Kadangi turite galiojančią licenciją, tai neturėtų būti svarbu, net jei esate „neteisėtas“ aktyvinimas. Bet tai yra jūsų pasirinkimas.
D

Danielius Burkus

Gerai, labai ačiū, HardReset. Gerai apsvarstysiu, koks yra geriausias būdas.

Prašau gero savaitgalio!

- Danielis M. Burkus

Naujausi pranešimai

• H3llion
    TECHNINĖS NAUJIENOS „Dark Mode“ dabar prieinamas visiems
  • H
    „AMD Ryzen 5 4500U“ apžvalga: vidutinės klasės „Zen 2“ pranoksta geriausius „Intel“
  • Puiu
    Pranešama, kad daugiau leidėjų svarsto apie naujos kartos konsolinių žaidimų kainų pakėlimą
  • Piktas
    Panašu, kad integruota „Intel Xe“ grafika priešinasi „Nvidia“ diskrečiam „GeForce MX350“
  • „MaxSmarties“
    „Intel Core i7-10700K ve Ryzen 7 3700X“ ir „Ryzen 9 3900X“
  • „MaxSmarties“
    „Geriausios tabletės 2020 m.“: Visada besivystanti ir prieinama kompiuterija
  • Pyktis
    „Facebook“ ir „Google“ valdomos skelbimų firmos ginčija naujus „Apple“ naudotojų stebėjimo įspėjimus
  • neeyik
    Atskiros programos (be operacinės sistemos)