• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Programinė įranga
  • „Windows“
  • Šiandienos žinutės

„„ Windows “nepavyko sėkmingai paleisti“

• „Thread Starter“ sullirock
  • Pradžios data
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.
S

sullirock

Visų pirma, aš perskaičiau keletą įrašų čia. Būkite atsargūs, aš ne visus perskaičiau. Aš neradau reikiamo atsakymo. Čia yra mano problema. Paleidęs kompiuterį iš naujo pereinu iki „Windows XP“ įkrovos ekrano. Tada mano kompiuteris paleidžiamas iš naujo. Tada gaunu šį ekraną:

Atsiprašome už nepatogumus, tačiau „Windows“ nebuvo sėkmingai paleista. Tai galėjo sukelti neseniai įvykęs aparatūros ar programinės įrangos pakeitimas.

Jei jūsų kompiuteris nustojo reaguoti, netikėtai paleistas iš naujo arba automatiškai išsijungė, kad apsaugotų jūsų failus ir aplankus, pasirinkite Paskutinė žinoma gera konfigūracija, kad grįžtumėte į paskutinius darbo nustatymus.

Jei ankstesnis bandymas paleisti buvo nutrauktas dėl elektros energijos tiekimo sutrikimo arba buvo paspaustas maitinimo arba atstatymo mygtukas arba jei nežinote problemos priežasties, pasirinkite Paleisti „Windows“.
Paprastai.

Saugus režimas
Saugus režimas su tinklu
Saugus režimas su komandine eilute

Paskutinė žinoma gera konfigūracija (paskutiniai jūsų darbo nustatymai)
Paleiskite „Windows“ įprastai

Naudokite rodyklių aukštyn ir žemyn mygtukus, kad paryškintumėte elementą pasirinktyje.

Aš visada galiu pasirinkti „Paskutinė žinoma gera konfigūracija“. Tai visada mane nukreips tiesiai į „Windows“. Vienintelė problema yra „Windows“ naujinimai ir viskas grįžta į „Paskutinę žinomą gerą konfigūraciją“, kai man reikia iš naujo paleisti kompiuterį. Ši problema kyla kiekvieną kartą. Išbandžiau sistemos atkūrimą nesisekus.

Bet kokios idėjos ar pagalba būtų labai naudinga. Ačiū.
Albertas Liūtaširdis

Albertas Liūtaširdis

Žinutės: 1 997 +2
Jūsų „Windows“ kopija tikriausiai sugadinta. Kurkite atsarginę duomenų kopiją ir atkurkite juos. Aš žinau, kad tai yra griežta, tačiau patirtis rodo, kad tokio tipo problemų taisymas retai pasiteisina.
Paskutinį kartą su tuo susidūriau dėl programos, kuri pakeitė registrą ir sujaukė registrą
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.

Naujausi pranešimai

• Ritminis
    „Intel“ laukia klasės veiksmai su 7 nm atsilikimu
  • N
    Billas Gatesas mano, kad Elonas Muskas turėtų pasilikti savo koronaviruso komentarus
  • G
    Pranešama, kad daugiau leidėjų svarsto apie naujos kartos konsolinių žaidimų kainų pakėlimą
  • Kvantinė fizika
    „Xbox“ serija X ar PS5? Gabe Newell teikia pirmenybę „Microsoft“ mašinai
  • Kvantinė fizika
    PSA: atkurkite senas atsargines kopijas be disko sugadinimo
  • „MaxSmarties“
    Paaiškinimas: kas yra tensoriniai branduoliai?
  • Piktas
    Vaizdas: Puslaidininkių smėlio keitimas
  • Bp968
    Po rugsėjo „Huawei“ negaus TSMC lustų