• Užduok klausimą
    Žiūrėti naujausius pranešimus
    TECH NAUJIENOS kompiuterių entuziastai ir energijos vartotojai.
    Užduokite klausimą ir palaikykite.
    trunka vos minutę.
  • Forumas
  • Programinė įranga
  • „Windows“
  • Šiandienos žinutės

Nesuderinama su šia Windows versija

• „Thread Starter“ 649. kai kas
  • Pradžios data
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.
D

649. kai kas

Aš pašalinau „Windows Media Player 10“, nes jis neveikė tinkamai, ir bandžiau iš naujo įdiegti. Manau, kad kažką sujaukiau, nes dabar gaunu pranešimą „Ši„ Windows Media “technologija nesuderinama su šia„ Windows “versija“. Turiu „Windows XP Home“. Ar kas gali padėti? Neįsivaizduoju, ką daryti toliau. Ačiū.
X45 tipas

X45 tipas

Žinutės: 142 +0
Pabandykite pašalinti patį „Windows“ leistuvą skiltyje „Windows“ komponentai, esančiame „Pridėti / pašalinti programas“. Tada iš naujo įdiekite tai atlikę ir pažiūrėkite, kas atsitiks
D

649. kai kas

• „Thread Starter“ „Thread Starter“
Šiuo metu WMP nėra mano programų sąraše. Aš jį pašalinau anksčiau. Kai tai padariau, manau, kad netyčia galėjau pašalinti ką nors kito, ko reikėjo. Aš tikrai nežinau. Kaip sakiau bandydamas atsisiųsti WMP 10 ar 11, gaunu pranešimą, kad ši „Windows“ technologija nesuderinama su mano „Windows“ versija. Žinoma, tai negali būti tiesa, nes aš turiu „Windows XP“ ir vakar įdiegiau medijos leistuvą.
D

649. kai kas

• „Thread Starter“ „Thread Starter“
Aš sugebėjau išspręsti savo problemą. Nukopijavau klaidos pranešimą ir ieškojau viso teksto, kuris pateko į „Microsoft“ palaikymo tarnybos puslapį. Šį pranešimą galite gauti bandydami įdiegti „Windows Media Player 10“ į „XP“ 2 pakeitimų paketo kompiuterį. Turėjau nukopijuoti failą iš pakeitimų paketo aplanko į aplanką „System32“ ir buvau pasirengęs eiti.
L

lokiss

dugan649 sakė:
Aš sugebėjau išspręsti savo problemą. Nukopijavau klaidos pranešimą ir ieškojau viso teksto, kuris pateko į „Microsoft“ palaikymo tarnybos puslapį. Šį pranešimą galite gauti bandydami įdiegti „Windows Media Player 10“ į „XP“ 2 pakeitimų paketo kompiuterį. Turėjau nukopijuoti failą iš pakeitimų paketo aplanko į aplanką „System32“ ir buvau pasirengęs eiti.
Kurį failą nukopijavote?
statusą
Nėra aišku tolesniems atsakymams.

Naujausi pranešimai

• Humza
    Vokietijos energetikos kompanija demonstruoja labai modulinę EV koncepciją, vadinamą „eBussy“
  • žaidėjas2
    „Amazon“, „Apple“, „Facebook“ ir „Google“ vadovai rengia gynybą svarbiomis antimonopolinėmis ...
  • AnirudhSingh
    Automatinis kompiuterio įjungimas programoje
  • Piktas
    „Rite Aid“ naudoja veido atpažinimo technologiją šimtuose parduotuvių
  • Kvantinė fizika
    PSA: atkurkite senas atsargines kopijas be disko sugadinimo
  • Piktas
    „Konami“ žaidimų kompiuterius dabar galima užsisakyti iš anksto
  • Jaryn211
    „Xbox“ serija X ar PS5? Gabe Newell teikia pirmenybę „Microsoft“ mašinai
  • BECKER
    „S8 +“ tinklo atrakinimas